• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn, kopretina: holky, já věřím tomu, že se nám prcek podaří na první pokus a myslím na to a hotovo.....ale nikdy nevíš, tak radši píšu, pokud se podaří.....říká se, že potvory mají štěstí, já taková malá potvůrka jsem a vždycky co jsem chtěla, za tím jsem si šla a vyšlo to´......a za těch dva a půl roku s přítelem jsme prožili řadu hnusných krušných situací a vždy nám přálo štěstí, tak doufám, že bude i teď....
16. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Kopretinko, to víš my se tu nudíme, tak píšeme, ale vá co jste s dětičkama venku to v dobrém závidíme, koukejte si to sluníčko ještě užít, má se to kabonit.
Já v únoru zjistila, že jsem těhu a pak následovali párty bez alkoholu, ale i bez něj to jde, jen se pak koukat na ty ožralky, to je docela psina :grinning: :grinning: .Mě to teda nechybí.Jsem už měsíc po zákroku a rozhodla jsem se nepít, protože chceme hned začít znovu zkoušet, tak chci aby to naše mimčo mělo čistou hlavu :slight_smile: :slight_smile: a jde to fakt i bez toho :wink:
16. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky, vy jste fakt ukecany..clovek jde na obidek a pak nestaci docitat :fearful:

Kopretino & Lussyn, musime se na to divat optimisticky.. :sunglasses:

Jdu zas neco "podelat", jinak tu dneska snad budu spat :grinning:
16. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
taggy potvůrko :sunglasses: :grinning: , tobě já věřím, vám to vyjde napoprvé uvidíš, počkej za měsíc si povíme, jo?A správně jsi to napsala ono se to podaří na první pokus a hotovo, je to tvoje tělo, ty o tom přeci musíš rozhodovat, no né :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Nany :slight_smile: , tady jsou fakt samý ženský ukecaný :slight_smile: Mě ta práce tady taky vázne, obávám se abych to vůbec do těch šesti než mi padne stihla :slight_smile: :slight_smile:
Kopretinko, tak to máme za pár 1000, to to budem muset oslavit :slight_smile: :slight_smile:
Kopretinko a móóóc díky, že jsi založila tohle suprový téma :sunglasses:
16. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Cítím se skvěle nic mi není ale to příjde.
Ted jsme si zajeli na menníčko do restaurace sabinku jsem dala spinkat a ted jsme dopili kávičku na zahrádce na houpačce.Prostě paráda.

Jinak s tím porodem : Přijela jsem po celodenních bolestech do nemocnice (v domění že to jsou jen poslíčci).
Doktor mi řekl že mě musí vyšetřit. Já jako dobře informovaný hysterický zdravotník , který zná svá práva , jsem tam v těch bolestech se hystericky dožadovala injekce od bolesti jinak ty poslíčky nevydržím.
Mě vlastně nic nebylo jen mě to břicho bolelo jinak žádné stahy, žádná voda.
Pak mě vyšetřil zjistil že jsem na 8cm otevřená (rodí se při 10cm) tak jsem šla teda na sál.
Ležela jsem na sále celá dolámaná ,mamka mi dávala napít sestřička mě furt chodila očumovat co a jak a pak řekla už vidím hlavičku chcete se babičko podívat?
No mamka zrudla že by se i podívala jen .... říkám jí běž se prosím tě podívat!! Mamka fakt můžu? Běž prosím tě.
A pak mamka říká jé já vidím hlavičku a hnědé vlásky .
Já: Mami nekomentuj to prosím tě a pojd už sem.

No takže nějak takto úsměvně probíhal náš porod.
16. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Společně jdeme za stejným cílem, všichni chceme být těhulky - toť heslo dne i dnů následujících :grinning:

Myslíte, že kdyby se nám bývalo včera zadařilo a já si dnes dala větší množství alkoholu, že by to byl nějaký problém???
16. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ne tak rychle to nereaguje.Neboj.
Pokud nejsi chronická alkoholička tak bud v klidu.
Jo náš mudr říkal že už jedno pivo denně je alkoholismus.
16. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Aji a jak ty to vlastně budeš dělat až budeš doma?
Kdy budete mít přístup na net?
Jak nám budeš sdělovat svoje pocity?
16. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
aja: já myslím, že to nebude problém....někde jsem i četla, že než se miminko uhnízdí a než žena zjistí testem, že je těhotná, že miminku nemůže ublížit, že to tak příroda zařídila.......a stejně s tím teď už nic neuděláš, tak teď už jenom čekej, až se budeš moct testovat....
holky a vy ostatní, měříte teplotu a sledujete ovulaci a tak? nebo tomu necháváte volný průběh?
16. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ajo, já myslím, že určo nic nevadí.Jestli se vám včera zadařilo, tak bude aspoň dva ny trvat než se vajíčko oplodní, takže žádnej stres, ale asi bych to nepřeháněla.Já když jsme se pokoušeli, tak jsem byla opatrná, sice jsem před každou akcí testovala,a le i když byl test negativní, tak jsem pila málo, přeci jenom jsem měla strach a vidíš k čemu to vedlo.K ničemu.Takže dělej všechno jako normálně a na nic nemysli.
Sabííí to je tak krásný, normálně mám slzy v očích.Mě to příjde nádherný.Teda aby na mě mamka takhle koukala, ale muselo to být super a vás to muselo ještě víc stmelit.
Jinak Taggy já nic neměřím ani tady těm věcem nerozumím, jak se dělají nějaký grafy, kolik má být teplota, nešahám si na čípek jestli ho mám tvrdej atd. prostě nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Já byla v pondělí v jedné firmě, aby nám ten net zřídili... Když jsem ještě bydlela u našich byla jsem na netu každý den do večera, to váš ICQ, apod.
jenže po svatbě jsem nechtěla kvůli manželovi, protože jak je pořád doma a pracuje z domu, tak po Vánocích moc práce neměl a já nechtěla, aby celý den proseděl u netu a čuměl na prasárničky. Já mám net v práci, takže nebyl důvod mít ho doma...
jenže teď už má manžel tunu práce, že neví kam dřív skočit a já už s váma taky chci koníkovat i večer. teď přes léto to nebude tak horké, ale na podzim a v zimě za dlouhých večerů, už se těším...
Hlavně, abychom přes ty pupky dosáhly na klávesnici :grinning:

Taggy já nic neměřím, jen jsem teď začala hlídat ovu o které jsem nikdy předtím nevěděla :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Lussyn :slight_smile: :slight_smile: Za málo :grinning: :grinning: No ana pobyt venku s prckem si nijak nestěžuju :wink: :grinning: :dizzy_face:
Aja, taky bych z toho asi neměla až tak velký strach-teď je to shluk buňěk, který jsou v tobě, ale propojený ještě nejste, takže v poho...A jaký, kdybyse bývalo zadařilo...???To je snad už jasná věc-neee?
Sabi, tý jo, tak to mám doma alkoholika :sunglasses: :angry: :grinning: , teď sice usíná většinou v polovině prvního piva, ale když jeve "formě"vypije i 2 denně :astonished: :sunglasses: :angry: :grinning:
Aja, nemysli si, že Ti budeme absenci omlouvat jen proto, že doma nemáte přčipojení... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Taky nic neměřím, nesleduju,prostě jen v dubnu nejpozději v květnu otěhotním, tak proč s tím dělat nějaké cavyky, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aja, tak to jo, tak to Ti schvaluju (já mám chlaba nedotčenýho internetem a počítači vůbec, takže z toho strach mít nemusím. U nás jsem si net vydupala já)
A když přes pupík nedosáhneme na klávesnici, můžeme klávesnici přesunout na pupík-můžu vám říct, že jako příležitostný stolek nebo odkládací prostor je to úžasný... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Neboj Kopretinko, myslím, že nejdéle do konce dubna se to nějak vyřeší... Holky koníkovky neopustím ani za nic :grinning:
Mám takovej pocit, že už jsem tak zpitomělá, že si to těhu úplně vsugerovávám... Jednou jsem dokonce viděla dokument BBC, že ve středověku ženy měly falešný těhu. Tak moc po dětech toužily, že si to natolik vsugerovaly, že nakonec měly všechny těhu příznaky, břicho se jim normálně zvětšovalo, atd. Jenže v nich žádné mimi nebylo, nakonec byly těhotné i 2 roky a nic. Myslím, že ta šlechtična, která to měla nakonec umřela, ale napamatuju si to přesně...
16. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Aji : a taky v tom dokumentu bylo že jim teklo mléko z bradavek.
Takže jsme si připadala jako blázen když mi tak 14dnů teče mléko.
Sabča má 21 měsíců a kojila jsem ji 3 měsíce pak jsem ještě něco odstříkávala pak mléko ztratila úplně a ted mi najednou teče mléko?
Říkám si bud jsme blázen nebo jsem těhotná.No naštěstí to bylo to druhé.

Jinak mamču miluji a asi žádný z mých sourozenců s ní nemají ten vztah jako já s ní (jsme tři).
16. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Sabi, tak to je fajn, že s mamčou máte takový vztah... Já jsem nikdy mamce nic neřekla, nějak jsem neměla potřebu se ji svěřovat a teď, co jsem vdaná, máme perfektní vztah. Sice už mě nemá po ochranným křídlem, ale každé ráno si mailujeme a pomalu se jí začínám i svěřovat. Původně jsem nikomu nechtěla říct o vysazení HA a nakonec jsem jí to řekla, že už to neberu.
16. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Tý jo, to taky jde? Ještě, že mámetestíky amůžeme se ujistit // :grinning: :grinning: :grinning: No, to by mě zajímalo,kdo bude /další :sweat_smile: :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kočky, já mizím. Sakra 5 minut přesčas, to je zase jednou výkon :grinning:

Ráno se těším na viděnou, doufám, že dolezu do práce po tom večírku :grinning: :sunglasses: :slight_smile:

pěkný den
16. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
:grinning: holky to je docela pěkná představaq, jak sedíme u těch PC klávesnici na břuchu.... :grinning: :grinning: Aby se nám pak nenarodily děti které budou mít místo hlaviček malé monitůrky :grinning: :grinning: :grinning:
Ale já už se na ten pupík těším.A kdo ještě přihlašte séééé
16. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Kopretinko, to je dobře, že je ti fajn, tak ať to tak hlavně co nedéle zůstane :slight_smile:
Ajo, užij si to budeš referovat :wink: Pááááá
16. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
jáááááááááááááááááááááá, i když teda ten 9. měsíc už jsem sotva lezla, ale stejně se těšííím.
Mě dorazil manžílek a vzbudilo se mi dítě, tak se najíme a razíme na vzduch.Mějtese tu krásně a zítra se budu těšit :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
já si taky právě nechci nic měřit, ani to přehánět......akorát se v půlce cyklu milovat častěji, a určitě to vyjde.....připadá mi,že to měření a soustředění se jen na to to akorát tak může zabrzdit, myslím nervy a tak.....
16. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Kopretinko tak pozdravuj mužíčka :slight_smile: :slight_smile: , vy se tak máte, tak si to užij i za mě :slight_smile:
Taggy přesně jak říkáš, mě to taky příjde jako blbost, teda aspoň ze začátku, pokud se nedaří delší dobu, tak je to asi lepší ohlídat si to, ale jinak...
Prostě to chce se krásně milovat, jak jen příjde chuť (i když to vlastně nejde, protože já mám chuť skoro pořád) :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Takže už tu jsem zase sama :frowning2: :angry: :Teda holky to od vás není vůbec hezké, to budu muset asi něco dělat :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Já jsem taky ještě v práci a budu až do 5 :unamused: , naštěstí je už zítra pátek :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Lussyn, prave nakukuju :wink: ALe musim jit jeste chvili neco delat..rano jdu k zubakovi, tak abych mela dneska aspon trochu cisty stul :dizzy_face:

Min. mesic jsem pouzila OVU testy...chtela jsem si overit,jestli ty krece co mam je fakt ovulace. To se potvrdilo, ale stejne z toho nic nebylo :unamused: Tenhle mesic jsem zkousela jeden test min.tyden..nebyl uplne pozitivni, ale hodila jsem to za hlavu..bolesti jsem mela, hlen taky..sice pozdeji nez jsem cekala, ale nehrotim to. Zatim :grinning:
16. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jé Macinko, tak to jsem ráda aspoň nám to spolu rychlejc uteče. :slight_smile: Já už mám tedy zítra volno, ale počasí se má kazit, takže takové teplíčko a sluníčko si už neužiju :frowning2: Ale neva, vždť léto je teprve před námi.Hurááááááá
16. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Holky, hlasim, ze v Praze zacina trosku zesilovat vitr a slunicko se schovava za mraky :confused: Cekam, ze az pujdu domu, budou padat trakare :angry: :grinning:
16. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Já jsem měla dovolenou minulý pátek a teda moc jsem si neodpočinula, protože jsme jeli vybírat bambusy na živý plot, pak nakoupit a rychle domů uklidit, protože odpoledne dorazila návštěva
16. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.