• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, hm, bylo toho fakt dsot, navíc každý si myslím, že když přijdeš, musíš si na něj udělat čas, jenže tak to bohužel nefunguje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ono mě nikdo nenutí, ale vždycky se mi to líbilo :dizzy_face:
vidíš, já mám zas pocit že všichni okolo mne mají kluk, buď se letos narodil a nebo jsou v očekávání :grinning:
2. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
blondy: jj, to chapu :wink:

Hele, a jaky jmeno jste meli pro kluka ?

Dneska jdu na prvni hodinu zumby, tak jsem zvedava..nezkousela jsi to ?
2. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
blondy: tak jo, v listopadu tam mám jít na prohlídku, tak mám počkat nebo se objednat dřív......
zase mi spousta lidí říkalo, že i při dlouhých cyklech tělo funguje a ovulují a pak i v poho otěhotní......tak nevím no...
2. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Nany: No, bohužel v práci :frowning2: A navíc máme dneska docela šrumec :frowning2:
2. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
nany, no pro kluka žádný, protože mě se nic nelíbí a ani jsme o tom nějak extra nediskutovali... Ale budeme muset ještě něco vymyslet, náhoda je blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zumba? co to je? to neznám :confused: :grinning:

taggy, ono nejde ani tak o délku cyklu ale o to, aby ovu fakt probíhala, což při dlouhých cyklech bývá občas problém. Navíc při delších cyklech se stává, že vajíčko je při ovu přezrálé (cybou hormonů) a pak neschopné oplodnění a nebo dochází k častým ranným potratům... Já bych počkala do toho listopadu, a ten hor. profil ej jeden odběr krve, ale přirom prozradí poměrně dost :wink: + k tomu jede UTz, zda je na vaječnících vidět akce, na vše ostatní je zatím brzy :wink:
2. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
taggy: ano, pri dlouhych cyklech se da taky normalne ovulovat i tehotnet, ale ja bych tam zasla prave kvuli tomu, aby zjistil na vaj., zda vubec ovulujes :wink: je to v Tvych rukach :slight_smile:

kali: tak to taky neni zadna hitparada :rolling_eyes: , zitra mas volno ?
2. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
tak já počkám, jestli tento měsíc MS přijde, pak se objednám v listopadu na tu preventivku a řeknu mu, že chci teda hormonální profil a UTZ jestli ovulace probíhá? já to měření teplot nedávám, nevstávám ve stejnou dobu, takže je to u mě na nic.......
2. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
2. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
taggy, a bílkový hlen na sobě pozoruješ? Tio dohormady s ovu testy je taky dobrá metoda...
No jestli je to dobrý doktor, měl by ti to nabídnout sám, jestli ne, tak bych ho o to poprosila :wink:

nany, hm, vypadá to docela zajímavě :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
blondy: jj, vypada to zajimave, jen jsem zvedava na realitu..uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
nany, tak pak dej vědět, ju? :wink:
2. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
blondy: jj, ten hlen mívám.....
počkám na toho doktora a uvidím no....zase mě uklidnuje trochu, že jsme se ještě nezačali snažit, takže je možná vše v pořádku.....nechci si ještě před tím vyvolat pocit, že jsem neplodná a o dítě se budem snažit roky.....
2. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
blondy: v pondeli dam echo...jestli to preziju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taggy: tak si aspon zapis do kalendare, kdy ten hlen mas..pak lze odvodit, kdy prijde MS :wink:
2. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
taggy, taky si myslím, že máš ještě spoustu času na tyhle pocity :grinning: . Hold HA je svinstvi a tělo nějaký čas na vzpamatování potřebuje.... :wink:
Tak schválně zkus v době, kdy začneš pozorovat hlen, ovu testy. Jestli se ti druhá čárka objeví, tak je vše ok a neřešila bych to :wink:

nany, ok :grinning:
2. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsme byli na tom 3D ultrazvuku a bylo to moc hezké. Pohlaví máme potvrzené, pan doktor si teda věří, protože řekl, že na 100 procent :slight_smile: . Na památku máme hezký záznam na DVD. Měla jsem radost, tak jsem hned vyrazila prckovi koupit nějaké oblečky :slight_smile: :dizzy_face: .
Blondy, kolik váží vaše mimčo? Naše má teď půl kila a délku chodidla 3 cm :slight_smile: :dizzy_face: .
2. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
blondy: díky za tip s těma ovu testama, to je dobrý nápad.....zkusím to.....
a ty jsi HA taky brala nebo ne?
2. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky, a ještě mi poraďte, vy co jste je používaly, jaké ovulační testy koupit....
klarko: a je to teda ta holčička?
2. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Taggy, poslala jsem Ti IP, nemůžu to sem napsat, ale kdyby někdo chtěl vědět, co čekáme, tak mu to prozradím :slight_smile: . Jde nám o to, aby to zůstalo jako překvapení pro rodinu.
2. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Nany: No, do práce nejdu, ale budeme u babičky rubat dříví za zimu :frowning2: Takže odpočinek jen psychický :wink:
Kláruš: Myslím, že už se to tu dalo vytušit :slight_smile: :wink: :grinning: Ale mlčím jako hrob :grinning: :grinning: :grinning:
Taggy: Já sem si koupila testíky tady na bazárku - 15 Kč za kus a jsem s nimi spokojená :grinning: V lékárně se cena pohybuje kolem 50 kč za proužek.
2. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Kali, jojo, já vím, ale jen ať si každý myslí, co chce :slight_smile: .
Je to o náhodě, ale nevím, kdo všechno to tu čte...
Ono se to hádá i lehko, když jsou jen dvě možnosti :grinning: .
2. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
kali: my zas jedeme k babicce a dedovi sbirat jablka apod. :slight_smile: , drivi jsme delali min.vikend u nas doma

taggy: ja si kupovalala testy na www.levnetesty.cz nebo www.ovulacnitesty.cz..je fakt, ze jakmile jsem zacala cejtit bolest v podbrisku, tak jsem si udelala test a bylo to hned videt :wink:

klaruska: je, to musi byt pekny, mit to i na DVD..ja taky tusim, co by to mohlo byt, jsem zvedava, jestli se to potvrdi :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
holky, díky za rady.....mrknu na to....a kolik je poštovné při objednání přes net......jestli to není lepší koupit v lékárně?
2. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z brna a nakopiůa jsem si spoustu hadříků, no nechala jsem tam asi 3000Kč :sweat_smile: tak mám aspoň na chvilku pocit plné skříně :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
taggy: ja mam kdyz tak jeste nejake ovu testy asi 10 ks doma, tak ti to muzu poslat. jsou to jenom takove tenke prouzky, a da se to poslat normalne v obalce....tak kdybys chtela...ja jsem je mela tady z konika od Chrobacika...tusim jako kali za tech 15 kc kus (ale urco bysme se nejak domluvili za nejaky manipulacni poplatek za postu a tak) :wink: tak kdyz tak napis jestli buds chtit... :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
jé, kramli, to by bylo fajn.....ty už je teď stejně nepotřebuješ že :grinning: :grinning: :grinning:
tak mi písni do IP, penízky za to ti pošlu buď na účet nebo jak se domluvíme, ale to bys byla fakt moc hodná.....
holky, už máme vyvolané fotečky ze svatby, super, objednávala jsem to přes net přes schlecker a za den je měli hotové, tři sta fotek.....paráda, a jsou nádherné, tak už jsem je večer skládala do alba...a příští týden bude hotová i fotokniha, tak se těším.....
3. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Tak jsem dneska slaměná vdova(naštěstí jen dneska),malinkej spí, tak nakukuju, jestli nejsou nějaké novinky-Luss, škoda, čekala jsem,že to tady zase trošku pozvedneš, no tak nic, říjen (potažmo červenec 2010) je taky dobrej měsíc.Koukám Blondýnka se nám odtajnila...
Aji, co ty- 30DC...?Kali, taky 28DC a Tagg se rozhodla trumfnout Nany, když jí sebrala rekord...
Já se mám pořád postejnavo.V pondělí jdu ke gyndr., tak jsem docela zvědavá, co mi poví-určitě dám pak vědět.
Tak se tu mějte krásně, užijte si zbytek víkendu a v pondělí mi držte, ať nejsou nějaký jobovky...

Tabulka 2.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 9 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............30 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................10 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 41 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 9 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................20 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 28 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..3 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 39 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................11 DC, kyselina listová
3. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj kopreti:
já ji právě trumfnout už nechci, pevně věřím, že MS brzo dorazí, ale už pro to nemůžu nic udělat, jeřáb kapu a čekám....je to hrůza fakt....ale kacabacka je jen dva dny za mnou, tak jsem zvědavá i na její cyklus......
aja: 30DC - u tebe celkem vysoké číslo - nejsi už náhodou těhu? a co kali,kal?
3. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,

taggy, jestli chceš taky mi nějaké ovu testy zbyly, asi 6ks nebo tak nějak, až budu v čechách můžu ti je poslat, mně už jsou jaksi na nic a nemám je komu dát, a přijde mi škoda aby jen tak prošly... :wink:
Jinak já je kupovala normálně v lékarně, finančně to vyšlo skoro nastejno.
Jo a já brala HA 12 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:

klaruska, tak gratuluji k potvrzení. U mne je to taky více než jisté, krásně ležela a byl vidět vyloženě detail. Hold se holka nestydí :grinning:. Přesné míry nevím, říkal kolem 30cm a něco lehce přes půl kila. Chodidlo tedy nevím :grinning:
3. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
blondy: vy jste skvělý holky......klidně může být....
12 let? tak to je teda dost. ale mimi čekáš, to je fajn....já už měla tady z těch mých cyklů takovou depku, ale říkám si, nemusí to nic špatného ještě znamenat, zkusím ty ovu testy a bude. pořád tak nějak věřím tomu, že se nám prcek podaří brzo.....hlavně pozitivní přístup.....
3. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj kočičandy :slight_smile:

no, na mě to vysoké číslo není, každý cyklus jsem měla 30DC, dokonce i porevizní (ten byl 35DC) tak uvidíme, jasně že bych si to přála, aby tam nějaký špuntík byl, ale teplota spíš naznačuje anovulační cyklus... :frowning2:

testovat zatím nehodlám... myslím, že není důvod
3. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.