• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
aja: tak to jo, já myslela, že tady všechny kromě mě, kacabacky a teď nany máte cyklus jako hodinky.....
dneska máme s miláčkem vařící den, dělali jsme vepřo knedlo zelo, domácí knedlík se mi moc povedl, pak jsme nakládali hermelín a utopence a teď jsme dělali tažený štrúdl, už je v troubě, tak jsem zvědavá....mňam.....
aja: mohla bys mi poslat do IP recept a postup na ten chleba, co jsi pekla? díky....
3. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
JSEM TU DNES POPRVE,MOHLI BY JSTE MI NĚKDO PORADIT ,KDY SI MAM UDĚLAT TĚH.TEST?OVULACI JSEM MĚLA PODLE ULTRAZVUKU 21-22.9 A MENSTRUACI MAM DOSTAT 7.10.PŘED ROKEM JSEM POTRATILA VE 12.T TĚH.A OD TE DOBY SE NAM NEDAŘI ,ALE S DOKTOREM JSEM TO ZAČLA ŘEŠIT TEPRVE TED TAKŽE JE TO POPRVE CO MI URČIL DEN OVULACE TAK JSEM MOC ZVĚDAVA CO SE STANE,JESTLI MI MUŽETE NĚKDO PORADIT A MATE SKUŠENOSTI S TĚH.TESTY TAK BUDU MOC RADA
3. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Beruško já měla slabou druhou čárku na testu 13 DPO.
Takže od dne už na testu můžeš něco objevit ale jistější to bude 15DPO to už uvidíš silnější čárku.
4. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Jinak včera jsem měla takové křeče v břiše až bolesti a všechno možné.
Tak jsem si vlezla do vany že snad nezačínám rodit to bych fakt ještě nechtěla.
A ve vaně hledím jak mi koluje břicho a hledím na to jak blázen protože takové štelování aboulení jsem v životě neviděla ani u sabči.
Až pak mi došlo že se mimčo jednoduše točí hlavou dolů.Jenže to bylo nekonečné a trvalo to dlouho takže jsem to už nevydržela a zkoušela hmatat co by to asi mohlo být a kterým směrem se točí a trošku tomu pomáhala a pak už to šlo rychle během 10minut byl klid.
Takže mimčo otočeno ted už cítím jen intensivní kopání do žeber.

A když jsem byla za holkama v práci tak mě vítaly slovy : no nekecej kozy vedou? Tak na ně hledím že mi zmizlo břicho.Tož to mě naštvalo když už mi konečně vylezlo a prsa prohrávaly tak už zase není.
No a fakt pořád na sebe hledím do zrcadla a kdybych neměla pohyby tak si myslím že jsem zase normální.

Aspon že večer jak jsem si lehla se to břicho (sice malinkaté ale bylo ) objevilo.
4. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Jo a ještě Vám chci říct novinku že moje (asi )budoucí švagrová (píšu asi protože si myslím že ho k tomu snatku dokope) nám oznámila že je těhotná že si dělala test a má ho pozitivní a přitom ani neví jak ( :grinning: :rolling_eyes: jojo to víš že jo) no a pak že teda byla u doktora a je v 6týdnu a už tam měla i srdíčko a hned dostala těhu průkazku a TP má 25.května.

Tak to jsem myslela že umřu ona je totiž přesný typ ženy : kouří (neomezeně imrvere, stáhne dvě velká pivka skoro na exa nic ji není (asi síla zvyku) apod.

No babička se málem vyvrátila když ji to řekli a začala počítat kolik bude mít vnoučat : ona sama má 2holky(každá má jiného otce -prostě to nevyšlo) , švagr má 1holku (ta slavná verunka jak už jsem o ní psala) = 3holky

Michal má katku , a ještě máme Sabinku a čekáme Laurinku = 3holky

To už máme 6 vnuček + 1další (pohlaví zatím neví)= 7 dětí z čehož se babička málem osypala.

Tak když už byla tak pěkně zaleknutá a omámená počtem vnoučat a hlavně holek.
Tak si říkám to by bylo abych si nerypla taková super situace.

Tak ji říkám : jo babičko a co když budou mít dvojčátka holčičky ? Tak to jich bude 8 !!!!
haha no ta málem omdlela a s očima ve sloupě mi říká já ti zakazuji cokoliv takového vyslovovat.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Docela bych jim to přála at si užijou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pak jim babička říká zda to bylo nutné si ve 36letech pořizovat dítě a zda už jich nemají dost.
Tak to jsem málem umřela smíchy. :sweat_smile:

Takže asi takové novinky jsou u nás co vy?
4. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj beru, já bych pro jistotu udělala test až po vynechání MS
sabi: tak to se teda množíte....... :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Tabulka 4.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 10 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............31 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................11 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 42 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 10 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................21 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 29 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..4 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 40 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................12 DC, kyselina listová
4. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak MS stále nikde :dizzy_face: pomalu začínám myslet na "nejhorší" :grinning: :grinning: :grinning: , že by bývalo to mimi přece jen klaplo :sunglasses: no nebudu o tom moc dlouho přemýšlet...

jinak včera mě můj švagr označil za masového vraha :grinning: vezla jsem MM do práce a po cestě jsme v sousední vesnici viděli výlov rybníka a já mám ryby moc ráda, tak jsme obvolali půlku rodiny, jestli chtějí taky vzít, měli dobrou cenu, tak jsem nakonec kupovala 4 kapry a samozřejmě, to nikdo není schopen zabít, tak jsem si včera povraždila :grinning:

dneska tedy k obědu dělám smaženého kapra s bramborovým salátem a MM ještě jednoho kapra udí v udírně , mňamky :grinning:

PS: kdyby se tu objevil nějaký odborník na BT, tak mi na to mrkněte, ta teplota je divná /ale říkám si, že jestli jsem těhu, tak to je nejblbější vítězný graf jaký MK pamatuje :grinning: /
4. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Sabi, ty seš teda přejícná :grinning: chudák babička, ta se z vás zblázní, takovej babinec

jinak Berušce radím testovat až po vynechání MS, myslím, že dřív je to případné zklamání ...

taggy vidíš jak seš šikovná, já včera dělala čokoládové muffiny a jsou luxusní :wink:
4. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj ajo.....ale teplota ti teď stoupá a je nahoře ne, tak kdoví....
a s tím zabíjením kaprů - jsi dobrá, já bych to nemohla......ale ani ryby nejím, tak mi to nehrozí.....naštěstí
4. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
no stupne a hned zase klesne, jako na kolotoči... no necháme se překvapit :slight_smile:
4. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
aja: jj, jak říkáš.....počkej a uvidíš...
4. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Ájo tak nechceš si zařídit nějakou brigádku o vánočním čase u kádě s kapry že bys jim to tam zabíjela? :grinning:
4. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
taggy, no jo 12. Začala jsem je brát hodně brzy, já byla vždycky celkově taková vyspělá a všechno jsme měla hrozně brzy :grinning: . Navíc prášky mi vyhovovali, nějak jsme si neuměla nic jinhé představit a mimi jsem vždycky chtěla jen plánovaně a po svatbě, takže mi nic jiného nezbylo :grinning:
Pozitivní přístup je potřeba, to že máš rozhozený cyklus v žádném případě neznamená, že nemůžeš brzy otěhotnět :wink:

aja, tak jsem koukala na ten tvůj grafík. Jestli to bude těhu grafík, tak je to opravdu někde na vystavení :grinning: Bohužel mně to přijde spíš na anovulák, bohužel tam nevidím, ani náznak možné ovulace, ale co, vyjímky občas potvrzují pravdilo, ne? :sweat_smile:
4. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
blondy: díky za uklidnění, taky doufám, že to bude v poho....spíš je mi záhadou ten jeřáb, že to tolika holkám pomohlo a mně prostě ne a ne....jsem si tak nějak myslela, že mě zachrání....už víc jak týden kapu druhou lahvičku a zatím nic.....no uvidíme, co mi řekne doktor na té prohlídce...
4. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Aji: mi taky příjde, že se u tebe ovu zatím nedostavila :frowning2: Teda pokud by to byl můj cyklus, na ovu bych stále ještě čekala.
Moje vysoké číslo u DC je zatím nicneříkající. Sem si myslela, že to bude anovulák, ale FLF vyhodnotil ovu předevčírem, takže vyčkávám. Asi mám zase s podzimem rozhozenou štítnou žlázu, nějak to spolu všechno souvisí.
Taggy: já sem tento cyklus jeřáb nebrala a podívej se na můj cyklus. Hned jak to dostanu, tak zase kapu. Tyto délky mě nebaví. :wink:
4. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tabulka 5.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 7/10
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 11 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............32 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................12 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 43 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 11 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................22 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 30 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..5 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 41 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................13 DC, kyselina listová

Elišce vše nej k dnešnímu svátku...

Holky moje, taky si myslím, že to bude anovulák, ale dnes zase teplota významně stoupá :dizzy_face: tak uvidíme necháme se překvapit...
5. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
kali: no jo, ale tobě ten jeřáb zafungoval, mně jaksi nee....
5. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Taggy: No, jo... každá sme jiná :wink: na každou to funguje jinak... škoda, že ti to nepomohlo :frowning2:
5. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Děcka nespěte :slight_smile:

kde jste kdo???

Sabi? Co kozy? Prohrávají??? :grinning:
5. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobre ranko:slight_smile:
Tak zase po delsi odmlce, nejak posledni dobou nestiham :unamused:
A jak se vsechny mate, ja jsem nejak letmo docetla, koukla na grafiky...

Ajo, pokud se teplotka udrzi nahore, tak to vypada nadejne :wink:

Nas ve stredu ceka dalsi poradna uz ve 20.tt strasne to leti... :confused:
5. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
no to je fakt letí to jako blázen, kramli už máš půlku těhu za sebou a za cvhilku z tebe ofiko mamina :slight_smile: poraadna dopadne dobře...

taky se mi začíná líbit ten grafík, ale nechci si dělat plané naděje, takže se na něj dívám jen velmi opatrně :slight_smile:
právě bych chtěla aby se to co nejdříve rozseklo, protože jsem konečně (nakonec společně s MM) vybrala místečko pro oslavu našeho výročí, Liberec - kde byla Lussyn je pro nás přeci jen docela daleko... jenže u těch masáží bych neměla být těhotná ani s MS... takže buď ať to rychle dostanu (jela bych i s MS, myslím, že by to nebyl problém), ale těhotná bych to neriskovala...

takže zvítězilo orient Spa České budějovice - "SWEET WEEKEND"

- uvítací pozornost na pokoji v den příjezdu /na pokoj, ne na osobu/
- 2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
- denně 15 minut prohřátí v Hammamu
- Aloha /30 min Hammam, 30 min Havajská masáž zad, 30 min relaxace s čajem
(celková doba procedur 90 minut)
- 15 minut Hammam, 15 minut Peeling + pěna
- Turecká klasická masáž 30 minut nebo havajská masáž zad 30 minut nebo
thajská masáž šíje, ramen hlavy 30 minut nebo thajská face masáž 30 minut
- 60 minut Masáž lávovými kameny nebo Havajská masáž záda, nohy nebo Klasická
thajská masáž nebo Thajská Antistress masáž
- parkoviště v areálu zdarma

http://www.orientspa.cz/onas.htm
5. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,

aja, vidím, že si budeš užívat :sunglasses:

taggy, no on jeřáb umí srovnat lehce rozházené hladiny hormonů, víc neumí. Ale na výsledky si musíš počkat alespoň 3 měsíce pravidelného užívání, idyž m tedy také zabral hned první cyklus užívání...

kali, koukala jsem na grafík, a vypadáto, že ovu fakt proběhla :dizzy_face:

kramli, no letí to hrozně :sweat_smile:
5. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Blopndy: No, jo... vypadá to, že proběhla... Teď ještě dva týdny počkat co z toho bude... Kdo ví, jestli to moje vejce nebude přezrálé :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
blondy: ze jo, se ani nenadejem a uz se poradne nevyspime :wink:
A co ty a tvuj drobecek? Ma se utcite uz cile k svetu co? :wink:

sabi: chtela jsem se zeptat, je tady na severni morave zvykem se nejak drive registrovat do porodnice? Nebo kdy se to vubec dela? Ja jsem z toho nejaka zmatena, vim ze treba v Praze se holky musi registrovat snad od 12tt, ale tady to tak urcite nebude.....ja budu asi rodit ve FM, ale nevim kdy tam zajit, az me tam posle moje doktorka ten posledni mesic, to uz bude asi pozde co? :sunglasses:
5. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Kramli, třeba tady v Jihlavě si myslím, že se neregistruje a jihlava má 50 000 obyvatel... ale nejlepší to budeš mít, když si tam zavoláš, za ten telefon nic nedáš a oni ti přesně řeknou co a jak...
5. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
kali, snad ne, 30DC ještě není žádná tragedie :wink:

kramli, k té registraci co vím, tak je potřeba jenom v Praze, už v porodnici hned za Prahou potřeba není. Koukni se na webovky kam chceš jít, měli by tam mít info. Protože někde jsou rádi, když chodíš od 36tt na kontroly každý týdek k nim :wink:
No jo, malá se má hodně k světu, řekla bych že je hodně čilá a má poměrně dost síly, rozhodně už to není jen nějaké vlnění nebo kopanečky :grinning: . A co ty, už cítíš pohyby?
5. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
blondy: no jeste ne :unamused: jenom sem tam jak rikas takove vlnky....ale budu si muset jeste pockat, holt nejsem hubenour no :unamused:
5. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
kramli, neřeš hubeňoury, te´d je v první řadě důležité že jsi v pořádku, že mimi je v pořádku a vlnky jsou, počkej až budeš mít raubíře jako blondy a bude ti dávat pecky, ještě budeš vzpomínat na vlnkování :grinning: :wink:
5. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holčiny, všechny Vás při pondělku zdravím a Elišce přeju všechno nejlepší k dnešnímu svátku!
5. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.