• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Ajjik, jak se ti daří??? Co mimi??
5. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak jsem zpět z poradny a vzhledem k tomu že michal hlídal sabču tak jsem si prolezla i obchůdky. :slight_smile:

Mimčo odpovídá 30.týdnů změřit se ji nepodařilo protože je dlouhá a ult.nemá takový záběr :slight_smile:

Jinak jsme hlavičkou dole ale zadeček na straně takže točení ještě není dokončeno , mudr.říkala že u dlouhých dětí probíhá točení na etapy že to nezvládnou najednou.

Vážíme asi 1500g což je super (na porodní váhu jsem fakt zvědavá Sabča 2250g :wink: )

Cukrovka negativní nevešla jsem se ani do normálních hodnot jsem těžce pod normální hodnotou. To nevadí :wink:

Tk nízký 113/70, bílkoviny v moči negativní a celkový váhový přírůstek 3kg takže co si více přát.

Akorát mám hemoglobin 110 což mívám běžně ale mudr se to moc nelíbí že k porodu ho potřebuji mít mnohem více takže mi napsala železo a na trnutí v rukou mám užívat ještě magnézko jinak nic víc a kontrolu mám za 3týdny.
5. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jo Ájo a kozy vedou opět na plné čáře.
Břicho se mi nějak ztratilo jedině když ležím tak jde vidět. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Sabi, tak to je naprosto ideální stav, ne? Tiše závidím :wink:

tak ještě 2 měsíce a je to tady :sunglasses:
5. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Cau zeny :sunglasses:

Eli: vse nejlepsi k dnesnimu svatku :slight_smile:

Sabi: ta vase rodina se teda rozrusta geometricku radou :confused: :grinning: jinak koukam, ze u Dr. vse v poradku :sunglasses: teda, tys jenom pribrala 3 kg :astonished:

aja: hmm, tak takovy vikend bych si taky nechala libit :wink: ja se chystam na coko masaz :slight_smile:

kramli: jeste jednou tolik a rodis, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: chodis porad do prace ?

kali: je videt, ze ovu si dala na cas, ale hlavni je, ze byla :sunglasses:

aja: jsem zvedava, jak se teplota bude vyvijet dal..schvalne jsem si na FF vyfliltrovala grafy s pozdni ovulaci+dlouhe cykly, ktere skoncily tehu:

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/109541.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/109533.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/108305.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/108226.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/108201.html
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/106291.html

taggy: aspon vidis, co se z toho jeste muze vyvrbit :dizzy_face:

blondy: v patek prvni hodina zumby - super :wink: je to hodne svizny a bezva hudba (latina, tu fakt muzu) - ucily jsme se zaklady salsy a merengue..jsme tam hazely bokama ostosest (aspon k necemu mi jsou ty sirsi boky, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Fakt to leti jak blazen, lin se sabi budou mit za 2 mesice ty svoje poklady u sebe :slight_smile:

Ja se o vikendu chytla s babi..byli jsme jim na chalupe pomahat s jabkama apod. Samozrejme, ze si neodpustila jedovate poznamky typu: "jsi uz vic jak rok vdana a mimino nikde, uz tikaj biolog.hodiny a vsichni se me ptaj na pravnoucata" apod. zvasty. Zachovavala jsem nadhled az do doby, kdy zni vypadlo, ze MM uz vlastne deti ma, takze dalsi uz nechce... No, bylo veselo :rolling_eyes:
5. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Bože bože to jsou zas kecy!!!!
Zabíjet za takové kecy, hlavně když o skutečném stavu ví absolutní h...o ale radí.
A větou že muž už děti má tak další nepotřebujete :angry: :angry: :angry: :angry: vraždit vraždit vraždit :angry: :angry: :angry: :angry:

Bohužel to nedovoluje trestní zákoník - škoda.
Takže pak už jedině přejít do útoku že zda si pořídíte dítě nebo ne je čistě Vaše věc a pokud budete chtít tak si pořídíte celou školku a nikdo Vám do toho kecat nebude.

U postele Vám nesvítí tak at se do toho laskavě neserou!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Grr já bych zuřila :angry: :angry: :angry: :angry: Už ted se mi zvedla hladina adrenalinu jak si představím takovou situaci.

Gratuluji Ti že jsi to přežila ve zdraví a že jsi jim nezakroutila krky :wink: :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
5. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
kramli, no ono to není jen tím jak jsi hubená, ale jaký máš tvar dělohy, kde máš placentu, jak je mimi aktivní a tak... Navíc prvorodičky mají nárok cítit pohyby klidně až 22tt, takže bu´d v klidu, i vlkny jsou dobré znamení :wink:
A jak píše aja, no na prvopočátku bylo příjemné, teď u ž někdy fakz ne a je mi jasné že bude ještě hůř :grinning:

sabi, gratulace ke kontrole. 3 kg je tedy docela málo :astonished: . To mám já teď a i tak se to zdálo dr. málo :grinning:

nany, tak super že se líbilo. Jinak to víš no, oni ty starší ročníky to vidí trošku jinak... Já se z jedné strany taky dozvěděla, že oznámit těhu po půl roce od svatby (a to jsem už končila 3 měsíc) je pozdě a dali jsem si na čas :grinning:
5. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
sabi: ano, je to presne do puntiku, jak pises..se mi zatmelo pred ocima a bylo vymalovano, myslim, ze babi se me uz nezepta :zipper_mouth: Segra me podporila, pac se zacla navazet i do ni (je o 3 roky mladsi) :angry: A navic ty moudra, ze po brani HA nemuzes otehotnet, no me malem slehlo..naladu mi spravil az deda, kdyz mi dones vzorky hruskovice :sweat_smile: Ja jsem pomerne klidny clovek, ale jak me nekdo nasere, neznam bratra (jsem byk no) :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
nany, teda to jsou grafíky :slight_smile: tak doufám, že ten můj třeba dopadne podobně :slight_smile:

jinak s tou babičkou, nedělala bych si z toho takovou hlavu, opravdu starší lidi úplně nedomyslí dopad svých slov a dřív bylo vše jinak... hoď to za hlavu... už víš kdy půjde manžel na spermio???
5. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
nany, takže si na tebe musím dávat pozor, jo? :grinning:

aja, to měříš první cyklus? Ono hold u někho meření Bt nefunguje....
5. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Nany já jsem taky býk :grinning:
a v čínském zvěrokruhu jsem ohnivý tygr michal je naštěstí tygr zemský . :grinning:
5. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Blondy - jo měřím první cyklus, ještě že mám holky, které už mají něco naměřeno a umí mi poradit :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ted koukám že nabízejí i těhotenské kojící halenky ? :http://www.tehotne.cz/na-kojeni/obleceni-pro-kojici

Tak ted jsem z toho trošku mimo - když jsem těhotná tak nepotřebuji kojit ?
- a když už kojím tak nepotřebuji těhu oblečení ?

Tož já nevím asi jsem fakt mimo :grinning:
5. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
aja, já měřila asi 4 cykly, docela mě to bavilo a pak jsem si na to tak zvykla, že měto ani neotravovalo... Každopádně já jsem měla teplotky vždy jasné :sweat_smile: No jsem zvědavá, co se z toho u tebe vyklube :wink:
5. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahojky holky.....
nany. já vím, prostě mám dlouhý cykly, ale pořád si myslím, že ovu funguje a vše je ok.....nechám se za ten měsíc vyšetřit, ale panikařit a šílet nebudu.........
5. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
sabi, kukala jsem a ta bílá tunika v první řadě na konci a ta červeno bílá v třetím řádku na konci jsou moc hezké, ale oni mají těhotenská/kojící, takže to myslí, že to můžeš nosit při těhu i při kojení...

Blondy, tak uvidíme, co se mi tam z toho vyvrbí, ale je asi jasné, co si přeji, že? :dizzy_face:

už jsem si tu s vámi mohla povídat o pohybech, ale to nevadí, osud to vymyslel trošku jinak :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
taggy, jak už jsem psala, na nějakou paniku je fakt času dost :wink:

aja, no je mi to jasné a taky ti to moc přeju :dizzy_face: Neboj, o pohybech si budeš povídat už za cvhíli, ten čas hrozně letí... :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
blondy: jj, chapu, ze to vidi trochu jinak, ale jde i o to, jak to reknes..proste ve stylu "Mana od vedle povidala, ze..bla bla, tak to proste je pravda"...to fakt neberu :zipper_mouth: navic tam byla i segry skorosvagrova (je ji 33 let, svobodna, cerstve bez chlapa) a ta nevedela kam s ocima :rolling_eyes:

sabi: dik za odkaz :wink: mrknu..Ty jo, ty jsi taky byk..tak to je jasny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taggy: jj, treba tam za mesic uvidi naky prekvapko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: uz jsem v klidu, ale tlak mi teda pekne stoupnul :grinning:
na spermio jeste objednanej neni, musime to dneska doladit podle jeho diare..dle sestry nejsou dlouhy cekaci doby a zaplati 30KC i bez zadanky :wink: tak snad tento mesic uz budeme vedet co a jak
5. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
nany, proč by měl platit 30 kč? :confused: A kam vůbec půjde?
No chápu, že tyhle věci vytočí, ale já jsm na tohle flegmatik, jedním uchem dovnitř druhým ven, proč se zbytečně rozčilovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Přijde blondýnka do prodejny "Ovoce-Zelenina".
Prohlíží si regály a pak se optá:
Co je tohle?
Jablka, prosím. Tak mi dejte kilo.
S radostí, madam.
Blondýnka se usměje a požádá:
A zabalte mi je zvlášť, prosím.
Prodavač překvapeně:
Pro vás vše, madam.
Po chvilce se blondýnka ozve:
A co je toto?
Banány.
Hmm. Tak mi dejte také kilo. A rovněž zabalte každý zvlášť.
Prodavač lehce nervózně přitaká a balí jak divej.
Po očku pozoruje blondýnku, která kouká po regálech.
Najednou vyletí: - Tak na to se vyser, holčičko - to je MÁK!!!
5. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
To je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Těsně po půlnoci vnikli po překonání bezpečnostního systému do banky dva zloději, kteří očekávali, že naleznou jeden nebo dva velké trezory naplněné hotovosti a cennostmi. Byli překvapeni,když našli stovky malýchtrezorků rozmístěnych po celé bance.Rozluštili kombinaci prvního trezoru a uvnitř nalezli pouze misku vanilkového pudinku. Podle zvukového záznamu jeden ze zlodějů pronesl:
"Aspoň se teda trochu najíme."
Pak zloději otevřeli další trezor, ale obsahoval také pouze misku vanilkového pudinku místo zlata, diamantů,šperků nebo peněz.
Pokračovali tak dlouho, dokud neotevřeli všechny trezory.
Nenašli vůbec nic jiného, než misky s pudinkem. Zklamáni rychle a potichu opustili banku, přejedeni vanilkovým pudinkem.
Druhý den o loupeži informovaly všechny deníky.

Titulek zněl: Dnes časně ráno byla vyloupena největší irská spermobanka...
5. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Nany: Tak přesně to samé sem si tento víkend taky od babičky vyslechla... Už po několikáté... Na to jí už jen říkám... "až bude co, tak ti řeknu, neboj..." a babička zas na to říká "...no, abych se toho ještě dožila!" Což už mi příájde jako citové vydírání, ale co už...
Jinak: já jsem taky BÝK :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Aji: Fakt dobrý :grinning:
5. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tedy olky, koukám je to tu samý býk, to abych si dala pozor :grinning:

Aja, tedy kam na ty vtipy chodíš :grinning:
5. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Zdravím všechny přítomné i nepřítomné snažilky i těhulky :wink:
Tak já jen hlásím, že u gyndr. všechno v pořádku, tak teď musíme máknout my (v pátek čekám ovu-jsem zvědavá jestli mi podle teplot a FF vyjde zas cca na 16DC :astonished: )
Valíme gratulovat neteřince k svátku, tak se hned zase loučím.Mějte se tu všechny krásně,milujte se a množte se,já zase příležitostně nakouknu :wink:
Mmch-Eli všechno nej k svátku :wink:
5. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
blondy: 30,-Kc je poplatek za vysetreni..a jde na andrologii do centra, kam ja chodim na gyndu..
Ve vetsine pripadu si taky myslim svoje, ale ted to nak neslo, no :zipper_mouth:

aja: vtip s tou blonckou fakt nemel chybu :grinning: :grinning: :grinning:

kali: ano, tak toto je taky velmi oblibena veta..."chceme se dozit svatby, pravnoucat"..naprosto Te chapu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hmm..taky byk..vitej v klubu :wink:

Holky, copak kacabacka :confused: Uz by mela byt z dovoleny zpatky nebo ne :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
kopretina: tak vidis, vse v poradku, takze je to jen otazka casu :sunglasses: to je fajn, ne :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Taky jsem si říkala co Kacabacka, třeba už ji budeme moct posunout výše :slight_smile:

Vtípky chodí mailem, tak občas něco chodím i vám, když mě to pobaví :slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.