• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ájo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je přesné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Do porodnice asi 15minut ani ne tipuji tak 10minut.

Sabča je 37.týden a porodní bolesti mi začaly kolem 15hod.a rodila jsem na druhý den večer 20:24hod takže si myslím že to půjde tak nějak podobně (záviděla jsem rodičkám co jim z ničeho nic praskla voda a za 2hodky mimčo venku- tomuhle se říká vysněný porod - prý jich moc není :slight_smile: ) Takže my ostatní si to užijem. :grinning:

Nic já valím slíbila jsem kámošce že půjdem provětrat děti do zoo. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
lin: uvidime..mohly bysme tu na vas vypsat kurz :grinning: :grinning:

sabi: jj, Aja to trefila...kdyz te nenase** Kata, tak nekdo jinej, co :sweat_smile:
Jen se bezte provetrat, tady je uplny jaro :sunglasses: Skoda, ze drepim v praci :angry:
7. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Nany neboj, nejseš v tom sama :confounded:

naštěstí u nás v práci nikdo není , ale za chvilku přijedou a to zase bude...

venku je nádherně
7. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
aja: takze mi rozumis, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: navic nam tu neco delaj na baraku..to je rambajs jako krava :angry:
7. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
no, já mám taky rambajs, jezdí nám pod okny kamiony, když se ráno naváží dobytek na jatka, tak je to taky chu´tovka, skoro by nám měli platit za rizikové pracoviště :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
lin, tak to jsem nevěděla, že by pak měl/a letenky zadarmo :grinning: . To by mě zajímalo jestli to fakt platí u všech leteckých společností. No ale mne se to snad taky netýká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
ahoj holky.....
nany: tak uvidíme, kdy to přijde no......
blondy: mám podle tebe užívat ten jeřáb dál, i když mi zatím nezabral? nebo se na to vykašlat?
kali.kal: tak držím palce, ať máš za týden místo MS // :wink:
7. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
taggy, já bych ho užívala dál, tím nic nezkazíš. Jak už jsem psala, je potřeba mu dár fakt ty 3 měsíce, máloco ti bude účinkovat během pár dní.....
7. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
blondy: jasně, já s tím nemám problém, je to sice hnus, ale přežiju to v pohodě.....
a mám to říct doktorovi že to užívám nebo ne?
7. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
taggy, no já bych ho tím osobně nezatěžovala. I kdyby ti chtěl dát cokoliv jiného, navzájem se to nebije. Ona většina doktorů bylinky neuznává, prý je to jenom placebo a nebo móda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
blondy: no já si právě myslím, že doktoři to moc neberou.....tak já si to taky radši nechám pro sebe.....přiznám mu jen listovku, to mi může jedině pochválit a jinak nic.......
ale co mi on tak může dát.....maximálně vyvolávačku ne? jsem z toho fakt na prášky.....na jednu stranu si myslím, že cyklus ok, sice je dlouhý, ale MS vždy dorazí a podle hlenu si myslím, že OVU byla vždycky - vím, podle teplot to nemám, ale prostě to cítím, že by to mohlo být......a trošku špinění nebo dokonce pár mini kapiček krve uprostřed cyklu - to nemůže souviset s OVU? pokud jo, tak jsem ráda.....i když jsou ty dlouhý cykly otravný, tak ale pokud by mi tělo fungovalo, tak by to bylo dobrý....protože doktor mi může cyklus zkrátit tak maximálně nějak chemicky ne....
7. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
taggy, no já se doktorce přiznala, protože se ptala. Ale ona je těmlhe věcem docela otevřená....
Špinění uprostřed cyklu může znamenat přítomnost ovu, je to tím jak folikul praskne, u někoho se to takto projevuje a není na to nic špatného... Ale zas na druhou stranu ov uto nedokazuje.
Podle mně je jedno zda je cyklus dlouhý nebo krátký, hlavní je aby byla ovu, to je to nejdůležitější.
Zkrátit cyklus se dí pouze syntetickými hormony, ničím jiným. rádi davají proveru a nebo pak léky s progesteronem v druhé půlce cyklu. Ty sice na první pohled cyklus zkrátí a upraví, ale bývají často kontraproduktivní a ovu spíše zablokují, zvlášť když se berou za "upravení" cyklu.
Hlavně si myslím, že je u tebe na nějaká uměla svinstva ještě času dost.... :wink:
7. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Já jenom upravuju termín další kontroly :wink:

Tabulka 7.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 13 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............35 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................14 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 45 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 13 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................24 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 32 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..7 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 43 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................15 DC, kyselina listová
7. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojky kramli, jak se máš?
blondy. já bych právě do sebe taky nechtěla nic cpát....jak dostanu MS tak zkusím měřit teplotu, musím to prostě nějak zvládnout.......a já vždy čekala na příznaky ovulace kolem půlky cyklu, ale když ta moje půlka cyklu je jako konec cyklu u normálních lidí - až kolem třicátého dne.....už se mi to stalo dvakrát, já už čekala MS, ale bylo to jen špinění a jednou i pár kapiček krve - tak si říkám, že by to mohlo s ovu souviset - i mě bolelo břicho, ale já to vše přičítala tomu, že se blíží MS.....tak zkusím vysledovat další cyklus. na gyndu mám jít na konci tohoto měsíce, tak uvidíme, snad to do té doby dostanu.......a můžeme se vrhnout na snažení.....
7. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
kramli, koukám, tobě se posunul termín porodu... Máš krásné datum :dizzy_face:

taggy, no jestli tě do toho bolí i břicho, to je dobrý příznak. Tak to zkus zkombinovat s BT a těmi ovu testy... To špínění bylo před kolika dny, pamatuješ si to? :confused:
Ovulku kolem půlky cyklu mají akorát ženy s ideálním tabulkovým cyklem a takových moc není, neboj :wink:
7. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
blondy: bylo to kolem třicátého dne, já to tady psala, musela bych to najít....myslím tak 32DC asi.....a pak nic, a teď jsem 45DC....tak uvidíme no....a to břicho bolelo zároveň s tím....
tak zkusím pak měřit...
7. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
taggy, tak to teoreticky by měla přijít MS 46DC... Ale je to jen teorie, luteální fáze může být různě dlougá, 14 dní je nejčastější....
7. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tabulka 8.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 14 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............36 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................15 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 46 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 14 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................25 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 33 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..8 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 44 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................16 DC, kyselina listová
8. říj 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahojky holky,jen vás letmo zdravím.
Tak co je novýho?Vidím,že zatím žádná nová těhulka.Já asi taky zatím ne.Jinak nic převratnýho u mě. A jak se máte vy?
8. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahojte holky!
Sem po službě jak bouchnutá pytlem po hlavě :frowning2: Už bych šla domů spát :frowning2:
Taggy: Díky za podporu :wink: Taky doufám, ale doufám už půl roku, tak to zas až takové napětí není... Počkáme a uvidíme :grinning:
8. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se právě vrátila z návštěvy bytu našeho generálního ředitele - domluvila jsem si s ním brigádku - budu mu tam chodit jednou za 14 dní uklízet. Za 100Kč na hodinu, dobrý ne?
8. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Aji: Týjo, to je teda prácička :slight_smile: dobrá odměna :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
No odměna super, ale dělám to i z jiného důvodu - v práci mám menší rivalitu s kolegyní a vím, že by mě kdykoliv potopila, už to udělala mým předchůdkyním několikrát a teď když máme nové vedení, tak si není jistá v kramflecích, protože v jejich očích jsme na stejné úrovni (dřív byla ona jednička pro všechny ředitele, protože tu je dlouho). takže si tímto i trošku pojišťuju práci, protože vím, že ředitel bude spokojený nejen v práci ale i doma s mými výkony :wink:
8. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
blondy: tak to je dneska no....tak uvidíme, budu ještě čekat......
kali.kal: uvidíš no....ale jednou to přece vyjít musí.....
aja: to je chytré s tím šéfem....
8. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
taggy: jsi psala, ze si ty OVU testy koupis, ne :wink: me zacalo vcera bolet trochu bricho a mela jsem uplne mokry kalhotky, tak jsem si udelala test a byly tam //, dneska to teda cejtim festove, tu chodim v predklonu :rolling_eyes: doufam, ze odpoledne dorazim MM, jinak... Jinak je to jak psala blondy..aspon si znacit ty bolesti bricha a tak..teoreticky by Ti mela MS prijit tak do tech 16ti dnu od OVU.. :wink:

lancy: ahoj :slight_smile: tady zatim nic noveho, ale co neni, muze byt :sweat_smile:

kali: ja sice nejsem po sluzbe, ale vcera v noci jsem vrazdila hromadne komary :angry: , pripadam si taky jak prastena

aja: ty jsi akcni :fearful: ale mas to dobre vymysleny :sweat_smile: akorat ta posledni veta o tech vykonech vyzniva tak trochu mnohoznacne :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
nany: já už si myslela, že jsi našla // na těhu testu.......
a ty ovu testy si chci koupit, buď se domluvím s kramli nebo skočím do lékárny......jenže u mně je to hrozně těžké, kdy si ovu test udělat....když podle teplot se objeví až zpětně, tak při mém 60 dní dlouhém cyklu bych jich taky mohla spotřebovat dvacet.....a to už je dost teda...zkusím to nějak odhadnout podle toho špinění a bolestí.....ale mně to bolelo jen trochu...
8. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,
kali, ty děláš noční? :confused:

aja, máš to hezky vymyšlené :grinning:

nany, tak se večer hezky snažte, žádné flákání :grinning:

taggy, já bych u tebe začala podle toho špinění a bolestí (já k tomu měla vždycyk ještě takové nafouklé břicho) a zkusila bych taky hlen, podle toho se mi to sand poznávalo nejlépe, že se blíží ovu :wink:
8. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
taggy: na OVU testech mi ty // vychazej dobre, jinak ne :confounded: no, kdyz mas dejme tomu cyklus 60 dni, tak ovu by teoreticky mela probehnout 10-16 dni zpetne..ja to takhel vypozorovala po vysazeni HA - bolesti zacaly tak 15DC a od te doby mi MS prisla za 16 dni (OVU byla tedy zhruba 17DC) :wink:
Je jasny, ze kdyz nemas zadny zachytny bod, tak muzes za testy utratit majlant :unamused:
8. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
blondy: jj, plan na dnesni vecer mam jasny :grinning: zrejme ozelim i dalsi dil Zoufalych manzelek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
nany, to dávají až nějalk později ne? To stihnete předtím ne? :grinning:
8. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.