• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
blondy: nejak pred pul jedenactou..uvidim, kdy dorazi MM z Moravy..on neni nocni ptak jak ja, takze mozna stihnu oboji :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
nany, tak ty jsi noční ptáček jo? :sunglasses:
Tak jsem si to pamatovala dobře, já na to sice nekoukám, ale viděla jsem to v upoutávce... Už tak tady koukám na televizi víc než jsem byla zvklá, ale přeci jenom je to skoro jediná možnost, kdy slyšet češtinu...
Hlavně aby se vrátil a byl v dobrém rozmaru :grinning:
8. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
nany. tak držím večer palečky.......
holky, já se na to zkusím víc zaměřit, doteď jsem to pěkně flákala, protože jsme se ještě nesnažili....ale jakmile dorazí tato MS, tak už můžem "naostro" :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme no.....
8. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
blondy: jj, nocni ptacek jak vysitej :grinning: rano vstavat je pro me utrpeni :rolling_eyes: Ja koukam na Zoufalky a pak jeste na Sex ve meste, to jsou snad jediny serialy, na ktery se da koukat :wink:
Doufam, ze se vecer sejdeme v dobrem rozmaru doma :grinning: Pak dej se vule Bozi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taggy: dik :wink:

Delala jsem si ted dalsi ovu test (na WC v praci :sweat_smile: ) a muj instinkt me nezklamal :grinning: Nadhernyyyy //
8. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
taggy, no možná by jsi malinko měla, ať víš na čem jsi, ale zas bych to nějak nepřeháněla, to bývá konraporduktivní :grinning:

nany, no super, to je dobrá zpráva....
Tak sex ve městě jsem nikdy nemusela, nějak jsem nikdy nehcápala, co na tom kdo vidí :grinning:
8. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
blondy: já vím, měla bych a udělám to.....už je to potřeba, ať se v tom aspoň trochu vyznám....
8. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
blondy: to ja Sex ve meste muzu, ale MM ma na to asi stejny nazor jako Ty :grinning: :grinning:

taggy: vseho s mirou, staci si jen delat poznamky do kalendare a ono se to nejak vyvrbi :wink: Tuhle mi vypravela kamoska o jedny spoluzacce z VS...snazila se otehotnet, samo, ze muze znasilnovala v plodnych dnech apod...jenze on se nejak zablokoval a vubec s ni nemoh spat, nakonec skoncili v CARu... Ona teda byla vzdycky strasne hrrr..jak bagr :grinning:
8. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Nany, teda to jsou příběhy :slight_smile: ale je fakt že se dějou i takovéto případy...

Já teď byla na kafi s mamkou, tak jsem já říkala, co a jak... ona mě uklidňovala, že třeba ještě není nic ztraceno, že to třeba ještě klapne... sice si to úplně nemyslím, ale jsem ráda, že je v pohodě a do ničeho mě netlačí a není z toho třeba sama smutná :sunglasses:
8. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
nany: jejda, tak můj miláček se snad nezablokuje......ale já teda určitě nechci sex jen v plodných dnech, to bysme si ho moc neužili......
aja: ty ještě MS teda nikde?
8. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
taggy správně, MS nikde, asi radši pro jistotu otestuju kvůli zítřejší oslavě, ale je to jen proto, abych si utvrdila, že nic ...

konečně jsem se dokopala, tak si teď hraju a dávám na facebook fotky ze svatby, příští víkend to je rok :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
aja: tak to to letí teda s tou svatbou.....my teprve měsíc, ale myslím, že než se nadějem, bude to taky rok....utíká to hrozně rychle.....
8. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
to jo, je to fičák :grinning:

ale přeci jen mi k tomu roku něco chybí :frowning2: ale to snad již brzy napraví :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
aja: určitě to brzo zase vyjde.......
8. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
taggy já vím... nám všem :slight_smile: jen to na mě občas prostě dolehne, tak si tu musím vylejt srdíčko, tak se za to na mě nezlobte :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
aja: jj, neuveritelny historky :grinning: ted mi zas na obede rika, ze jeji znama v pondeli porodila cisarem 5 kg dite :confused: sama ma rodit zac. unora..pres tyden jsem ji nevidela a musim rict, ze ji pekne vyskocilo brisko :dizzy_face:
na ten wellness vikend jedete ted nebo az za tyden ?
urcite to vyjde, proc by to nevyslo :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
nany. tak to je macek dítě teda......
aja: já se teda určitě nezlobím, já ti rozumím......čekání je hnus no, ale bez toho to nejde.....
8. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
taggy: to uz je fakt moc, se nedivim, ze byla na cisari :sweat_smile: cekani je hnus, to mas recht, ale ja uz jsem naka otupela, takze to moc neprozivam... i kdyz ted jsem skoro hodinu poslouchala jestli je lepsi rodit na Vinohradech nebo v Horovicich apod. :rolling_eyes:
8. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
nany: to jo teda....snad budu mít normální tříkilový mimčo....ale tohle je i dost dědičný, tak tomu věřím....já měla tři kila, manžel taky...... :grinning:
8. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
taggy: v to doufame vsichni , ze budeme mit mimco s normalni vahou :dizzy_face:

Mne asi upadne spodek....posledni na co mam chut je sex :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
nany, na ten víkend chceme jet příští víkend, přesně na výročí, ale ještě nevím jak to bude, tak jsem to ještě nezamlouvala... uvidíme... ale těším se
8. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
taggy, jojo, máš pravdu, že je váha miminka dotz dědičná. to se mám tedy na co těšit, já měla 3.6 a manžel myslím 4,6 (a to se narodil v 37tt :grinning:). Tak jsem zvědává, mně by to tříkilové taky stačilo :grinning:

nany, jojo, je to divně zařízené, nejlepší doba pro polodnění a člověka bolí břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hele a neměla ta známá těhu cukrovku? 5kg už fakt není normální :grinning:
8. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
blondy. :grinning: :grinning: :grinning:
já se narodila o dva týdny pozdějc ještě, se mi nějak nechtělo ven.....
jo a ještě jsem si vzpomněla, to už se mi stalo taky víckrát, že při tom lehkém špinění, kapkách krve a bolení břicha mně strašně zcitliví prsa - hlavně bradavky, pomalu se jich nedá dotknout.....může to patřit k ovu?
já to všechno brala jako příznaky blížící se ovu ale vždy to bylo zaráz a tak v půlce cyklu, tak si myslím, že by to mohlo značit ovu....
blondy: kolik máš doma těch ovu testíků? já jen že kramli je už slíbila někomu jinému, tak jestli mi je pošleš ty, a nebo si je mám koupit? jen se ptám, díky....
8. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
Tabulka 9.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 15 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............37 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................16 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 47 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 15 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................26 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 34 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..9 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 45 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................17 DC, kyselina listová

Dobré ránko kočky,

tak jsem pěknej srab :unamused: dneska ráno jsem TT držela v ruce, ale neměla jsem odvahu ho rozbalit a zkusit to... říkám si, že i kdybych těhu byla, tak by to test ještě neukázal, pořád si říkám, že ovu mohla být ten 30DC, takže na test by bylo opravdu brzy, takže budu vyčkávat :confounded:

jinak co se týče vyhledávání mých těhu příznaků - citlivější bradavky, neuvěřitelné návaly horka, já jsem spocená ještě dřív než se ráno obleču, potím se brutálně i když nic nedělám a jenom sedím, po ránu mám trošku pocit na zbracení, ale to nweznamená že jsem těhu, pouze googlim příznaky na svém těle :sweat_smile:
9. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojte holky!!!

Aji: tak ještě počkej s testováním... když nejsi připravená na výsledek, není kam spichat :wink:

Blondy: No, my tady nemáme klasické noční. Je to vlastně 32-hodinová směna, kdy první den od rána do tří si dělám svou práci, pak nastoupím na statimovou laborku a všechny ostatní holky odejdou. Ráno v 6:30 zase všechny přijdou, já jim to zpátky předám, jdu si zase do tří dělat svou práci a pak jdu domů.... Takže asi tak...

Včera nás v práci plošně očkovali proti chřipce :frowning2: Nevím, jestli sem to neměla odmítnout... Dneska mi není vůbec dobře a mám nějakou zvýšenou teplotu :frowning2: Uvidím, co se z toho přes víkend vyvrbí :frowning2:
9. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Ájo chápu tvoje pocity asi bych taky netestovala.
Pokud člověk chce tak na sobě může pozorovat naprosto vše včetně infarktu.
Myslím si že tento měsíc tomu vůbec nevěříš že by se to mohlo podařit tak nechceš dělat test protože by to bylo další zklamání.Asi bych tomu nechala volný průběh.
Na test není nikdy pozdě klidně to můžeš zkusit za pár dní :wink:

Jinak já neustále brouzdám po netu protože jsem sháněla : dětskou odsávačku, dětský stupínek k umyvadlu,dětskou kuchynku a dětský skateboard ke kočárku.
Sehnala jsem skoro vše samozřejmě se dívám na cenu a dostupnost. Takže když si propočítám poštovné tak si raději zvolím dražší věc ale v místě bydliště.
Akorát ten dětský skateboard mi dělá problém - nejlevnější co jsem našla je kolem 1300kč + poštovné. Nevíte o někom kdo by ho prodával klidně i použitý (aspon bude ověřený že se tam dítě udrželo).

Když si spočítám co vše bych pro děti chtěla tak bych potřebovala rozpočet prezidenta :grinning:

Včera jsem si dala olejovou koupel a sabča zjistila že ta naše obrovská kulatá vana (pro 2dospělé) pěkně klouže a pak se ke mě nahnula předpokládala jsem že mi chce dát pusu ale ona si mi jen lehla na břicho sklouzla po břiše dolů. :wink:
9. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Teda, tak ta Sabča, to je čert :slight_smile:

Sabi, můžeš nám sem dát nějaký obrázek toho skateboardu??? To jsem ještě nikdy neviděla ani neslyšela :grinning: :sweat_smile:
9. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Sabi: bratránek skejtík pro holky měl, ale nevím, jestli už ho neprodali... zeptám se :wink:
9. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=skateboard+za+ko%C4%8D%C3%A1rek

http://www.zbozi.cz/?q=stup%C3%ADnek+pro+druh%C3%A9+d%C3%ADt%C4%9B+ke&itemType=new&sId=PnsR22MWwk5U1KTHZbMD&r=zbozi1&sug=1

http://search.seznam.cz/?q=d%C4%9Btsk%C3%BD+skateboard+za+ko%C4%8D%C3%A1rek)&sId=4hO_hVimwY0U1Kkzd9H0&source=top

Je jich strašně moc druhů ale cena je mazec. Je to čistě pro druhé starší dítě.
Je to perfektní vynález protože když si to představíš v praxi - kočárek s kojencem a druhé dítě ?
2 kočárky - nelze , druhé dítě věčně někde pobíhající ? , vedení přes cestu za ruku ? a kočárek mi vezme kdo? ,
Takže když bude chtít chodit - tak bude a když bude unavená tak se bude vozit a přitom uvidí na miminko takže bude klid.

A už mi napsala paní že mi ho prodá za 800kč takže super cena.Hned jsem ji psala at mi ho zašle na dobírku takže si můžu odškrknout další položku :grinning:
9. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
aha, tak to jo... už tomu rozumím. já to totiž nikdy neviděla, tak jsem si to nedovedla představit... takže to vlastně připovníš a druhý dítko kouoká do kočárku a ty ho jistíš zezadu, kdyby náhodou spadlo, tak ho chytíš nebo se zastaví o rukojeť kočárku...
9. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojky holky,
hezký den.....
ajo: chápu tě, ale radši bych taky ještě počkala, ať nejsi zklamaná víc..
já zase pořád čekám MS a nic....tento měsíc si ji už fakt hodně přeju.
ještě dotaz - je lepší čekat fakt a dočkat se třeba až šedesátý den MS a nebo se objednat na vyvolávačku? já nevím, jestli je to dobré nebo je to svinstvo......
9. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.