• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
taggy - i já toužebně očekávám MS nebo //, ale s tvým dotazem nevím - osobně si myslím, že je lepší čekat než do sebe rvát nějaké hormony, což asi vyvolávačka, je...
9. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky,

taggy, tak ted tě už ani 2 týdny přenášet nenechají :grinning:
Tak já se ti pak kouknu, kolik jich mám, přesně si to nepamatuju... Určitě ti je pošlu, slíbila jsem ti to, je v čechách budu zas na krátko, tak sand to stihnu stavit se na poště. Odsud by to stálo víc, než je ta hodnota testů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
K těm bradavkám, to není zrovna typický úprojev ovu, ale můž být.
K tomu čekání, já jsem skoro porot si radši počkat. Vyvolávačka je mega dávka dsyntetického progesteronu, pro tělo je to hrozný šok....

kali, a jak měříš? Koukal jsem na grafík, teplotka nějak pěkně vyskočila :dizzy_face:

aja, takže jestli jsem dobře pochopila, netestovala jsi.... :grinning:
9. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj blondy,

ne netestovala, počkám si... pokud by ovu byla 30DC stejně by ještě nebylo nic vidět, takže uvidíme...
9. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
blondy: vcera jsem Zoufalky nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kamoska mi to vysvetlovala tak, ze ta jeji znama byla prihlasena do porodnice v Podoli, ale stejne chtela rodit v Horovicich - a tam jela jen rodit (skoro 14 dni po terminu), takze ji asi nikdo v ty konecny fazi nesledoval, o cukrovce nerikala..fakt nevim :confused: mozna kombinace dedicnost+prenaseni :confused:

aja: tak uz chapes, proc se mi nechtelo do testovani :grinning: snad se z tech Tvych priznaku konecne neco vyvrbi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sabi: koukam jako blazen :confused: v zivote jsem o takovym skejtu neslysela :slight_smile:

kali: na Tebe jsem po nedeli teda obzvlast zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taggy: agolutin je synt.hormon progesteron, pokud Ti ho pichnou, melo by to podporit rust del.sliznice - pokud jsi tehotna nic se nedeje, pokud ne, tak by se Ti melo spustit krvaceni.
pokud bys sla k Dr., tak preci nikde neni psano, ze Ti pichne vyvolavacku..nejdriv se na Tebe podiva a uvidi se :wink:
9. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Blondy: no, když sloužím, tak neměřím... FLF si to pak proložé čárkovaně :slight_smile:

Teplotka vyskočila, pač sem po očkování :frowning2: V noci sem se budila, není mi vůbec dobře a mám teplotu :frowning2: že sem se na to raděj nevyprdla :frowning2:
9. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
nany, a ten ubytek jste doufám ztihli? :dizzy_face: :grinning:
14 dní po termínu? to se v dnešní době snad už ani nenechavá....

kali, už to chápu :slight_smile: . A chápu už i tu teplotu... No mně se to očkování úplně nezdá, nevím na kolik to mají řádně otestované...
9. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
kali: a nemela ses dat ockovat nejak pozdeji..co kdyz jsi fakt tehotna :confused: ja jsem dnes rano u praktickeho lekare cetla na nastence, ze proti chripce by se nemely dat ockovat zeny v prvni pulce tehu...a o tech reakcich tam psali taky..od zarudnuti az po to, co pises :unamused:
9. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
holky, tak já radši ještě počkám. má se chodit na prohlídku jednou za půl roku, teď mi to vychází na konec října, takže počkám a třeba to do té doby dostanu. příští týden se objednám a bude.....
blondy: a kdy jedeš do čech?
9. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Já na to očkování mám stejný názor jako blondy - nikdo neví jak moc to otestovali a co všechno jsou vedlejší účinky atd.
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
blondy: vytuhli jsme :slight_smile: ..probrala jsem se az rano a zjistila jsem, ze celou noc jsem na sebe mela otevreny okno, zacinam mit pocit, ze na me leze ryma ci co :rolling_eyes:
vis, ja z toho pochopila, ze ona prave do toho Podoli na kontroly vubec nechodila a do tech Horovic jen zavolala, ze rodi a jela tam...

taggy: no vidis, konec rijna je tu za chvili :wink:
9. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
taggy, od úterka za týden :wink: Tak jsem kuokala mám jich víc než jsem si myslela, 8 kousků :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
blondy: tak super......se jich aspoň můžeš zbavit....já stejně dřív MS nedostanu, takže to bude tak akorát. písni mi pak a já ti dám adresu a tak.....díky
9. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
No, s tím očkováním na chřipku... Já sem toho četla kolem dokola strašně moc... názory se liší... Měli sme to v práci povinné, tak sem to nějak neřešila...

A kdybych nemohla nic dělat, protože "co když bych mohla být náhodou těhodtná" tak už půl roku žiju jako asketa... Prostě to neřeším. Kdybych věděla, že sem těhotná, tak do toho určitě nejdu, ale takové to "co, když..." už mě strašně unavuje... První dva měsíce sem to řešila, takže se ze mě každý měsíc na dva týdny stal abstinent, ale už na to nemám sílu... :frowning2:Prostě, až to bude ít přijít, tak to příjde... :wink:
9. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
kali: to je správný přístup....
9. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kali, super přístup :dizzy_face: jen tak dál...
9. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Nany ale ten skateboard není žádná novinka. Nechci kecat ale poprvé jsem o něm slyšela a viděla jej v provozu před asi 5lety možná 6lety. Fakt

Ale je dostupný i skateboard pro maminky :slight_smile: hledám ho na netu ale nemůžu ho najít nicméně v kamenných obchodech chicco je k dostání nebo se dá objednat. Vypadá to skoro stejně jak pro děti ale tento má typický tvar malého skateboardu není totiž podélný jako pro děti.

Takže kdo má zájem se vyblbnout na kočárku tak máte šanci :grinning: A proč taky ne když už si ho zaplatíte tak at z něho taky něco máte :grinning:
9. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojte holky,
tak co nového?Koukám Kali, Ája, Taggy stále v očekávání, tak ať už to nějak dopadne, nejistota, je hrozná.
Nany, držím aby to vyšlo, když jsi tu ovulku takhle krásně načapala :wink:
Kali závidím ti, chtěla bych být jako ty.Taky se ze mě vždy na dva týdny stává abstinent, ale každý měsíc si říkám, že to řešit nebudu, ale stejně, to řeším.Zítra máme naplánovanou bezva akci, a já bych nejradši nešla, protože nevím zda pít, či nepí a když nepít, tak to prostě nevysvětlím a budu v podezření i když neoprávněně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je to boj :grinning: :grinning: .
Jinak u nás už ovu nejspíš proběhla, ale nejspíš to tento měsíc zas nevyjde, pač jsem měla manžílka dva dny pryč, a ta ovulka byla určo v ty dny co byl pryč :grinning: zákon schválnosti.Ale neřeším.Kecám, řeším, ale říkám si že ne, ale určitě víte jak to myslím.
Jinak mám teď trovchu splín, dnes jsem měla slzavé údolí, příští týden by jsme měli termín porodu a tak to na mě doléhá.Dvě známé, které byly úplně stejně těhotné jako já, už porodily, tak je to takové trochu deprimující, ale ještě že mám svého sjkvělého miláčka, je vážně úžasnej a já ho za to nesmírně milujuuuuuuuuuuuuuuu.Ale to on ví :wink: .
Ájo, koukala jsem jaký jsi vybrala hotýlek, krásný, hlavně jeďte, odpočinete si, a nabažíte se jeden druhého, je to nádhera, já už přemýšlím co bych zas vymyslela, jeli by jsme zas.
Blondy kočko, co ty jak je?Už se všechno srovnalo?A co Anička?Mimochodem nádherné jméno.
9. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Jo Sabi je to skvělá věc, já když byla těhu, a koukali jsme na kočárky, tak jsem říkala, že te skateboard určo koupíme, kvůli synovečkovi.A je to určitě dobrá věc pro sourozence, vzpomínám si, když se narodila ségra, to mě bylo už skoro pět a lezla jsem pod kočárek do toho košíku co tenkrát byly a vozila jsem se v něm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale pro ty maminky, tak to jsem ještě neviděla, ale my se zas těšíme, až jednou budeme jezdit s kočárkem na in-linech.
Ájo k tomu tvému snu, možná na tom něco bude.Já měla před čtrnásti dny v sobotu sen, že mi moje kamarádka řekla, že čekají druhé dítě.Hned ten den jsem s ní mluvila, tak jí to říkám a ptám se jestli náhodou není těhu a ona, že ne.No a minulou sobotu mi píše, že škoda, že se mi nezdálo, že jsme obě těhu, že je v 7tt a že dokud neviděla srdíčko, nechtěla to říkat.Takže jsme obě nechápaly, ale bohužel to, že jsem já těhu se mi nezdálo, o mě se mi zdají samý kraviny :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
lussyn: ahojky.....
tak když nechceš pít, tak si vymysli, že jíš antibiotika - a nějakou nemoc a je to....nenakažlivou samozřejmě....
holky, já mám takový blbý dotaz, někde jsem slyšela, že stejně jako před porodem můžou spermie napomoct porodu, že můžou napomoct i rozjetí se MS.....nevíte, co je na tom pravdy?
9. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
sabi: ten skateboard asi novinka jako takova neni, ale pro me jo...jsem v tomhle jaksi nedotcena :slight_smile:

lussyn: to je dost, ze se taky uzkazes :wink: mne se tuhle zdalo, ze kamoska porodila (ma termin pristi PO), tak jsem ji hned volala, ale zatim nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebudu Ti psat, at nebrecis..nekdy je to mozna lepsi se vyrvat a hned je lip :wink:

taggy: tak o tomhle jsem neslysela :astonished:
9. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Taggy, jo o tom, že sperma může rozjet porod jsem už slyšela, a o tom rozjetí MS, myslím, že to tak možná může taky být, já to tak mívám docela často, že mi vždy po tom příjde MS, nevím zda je to tím, ale mockrát se mi to už stalo, a vždy jsme si říkali s manžou, že jsme to stihli jen tak tak :grinning: , ale nevím jestli to není jen shoda náhod.Ale za zkoušku nic nedáš.
Antibiotika je blbá výmluva, jsou to nejlepší kamarádi se kterýma jsem neustále, skoro denodenně v kontaktu a v úterý jsem byli všichni na pizze a nic mi nebylo a nevím na co bych to svedla, když mi v úterý nic nebylo a najednou bych měla antibiotika.Zapeklitá situace.Stejně, vím, že těhu zas nebudu, ale ten pud nebo co to je, ve mě je.Máte to taky tak nebo to vážně neřešíte?
9. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Taggy : Nevím zda už se někdo takto vědecky zabýval to by asi věděla blondy.
Ale je teoretická možnost že spermie změkčí děložní čípek a menstruace rychleji a lépe vnikne ven.
Když si to vezmeš z biologického hlediska tak krvácení už nějak dobu trvá než se dostane přes děložní čípek a ty MS zaznamenáš. Takže při ejakulaci obsahu spermií do pochvy a samotném pohlavním styku dojde k posunutí děložního hrdla a tím proniknutí obsahu dělohy ven.
Takže teoreticky ano.

Jo a jinak k tomu pití. Dá se to udělat i tak že si objednáte přímo u obsluhy a poprosíte je aby vám nalili jablečný džus do vínové sklenky.
Pokud Vám k tomu nikdo nebude čichat či vám pití ochutnávat tak nikdo nepozná že to není bílé víno.
Taky jsem to občas používala a všichni mě pak obdivovali kolik toho dám a nic mi není.
Hlavně to nesmí prokecnout obsluha. :sweat_smile:
9. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Sabi, to mě taky napadlo, takhle to v baru dělám, že piju houbu bez vína, jenže mi jdeme k nim domu :wink: , zapeklitá situace, já vím :grinning:
Nany, nějak poslední dobou nestíhám koníkovat.A máš pravdu, ono by mi stejně nepomohlo, v tom srdíčku to prostě je a asi to tam už bude :frowning2: .Pobrečela jsem si, vypovídala se a je mi hned líp.Co ty Nany?
9. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
lussyn: a nemůžeš řídit????? to je taky dobrá výmluva.... jestli teda nebydlí moc blízko.....
sabi: díky za rozbor, já to někde slyšela nebo četla, už nevím, ale zkusit to můžem.....
a ten skateboard na kočár znám, kámoška to používá a je to super....ale se starší dcerkou, pro maminy to taky neznám
lussyn: na in-linech chceme taky vozit, to je náš jedinný sport :slight_smile:
9. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky.....

tak ani nevim, s jakou naladou Vam mam psat dneska. Vcera jsme po 3 dnech "problemu" necekane navstivili doktora. Miminko jsem citila, ale daleko, daleko min nez kdy jindy. Tak me to nedalo a volala jsem doktorovi a ten me chtel hned videt. Tak jsme tam s manzelem jeli a doktor hned jak se me dotknul, tak zjistil, ze mi tvrdne bricho - coz ja jako prvorodicka fakt nepoznala a pres to tvrde bricho nemuzu citit dobre miminko.....JENZE...jak jsme byli "vysokovani" s manzelem, tak jsme zapomneli doktorovi pripomenout, ze nechceme znat pohlavi miminka a on jak si miminko prohlizel a zjistoval, ze je vse OK, tak nam najednou prozradil to sladke tajemstvi.... :frowning2: Nevedela jsem jestli brecet, ci se smat, manzel malem omdlel - ale v konecnem dusledku mame ted my spolu tajemstvi, ktere beztak nikomu neprozradime....a jen my dva uz vime, jak to nase miminko oslovovat.... :wink: No ale nezesediveli byste z toho??????Kurna!!!!!
10. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Link je to k pousmání ale ted si představ tu situaci že by ti to řekl před porodním sálem : Tak mamčo jdem na to a snažte se at je to kluk jako buk. :grinning:

A na druhou stranu raději se dozvědět jen pohlaví než něco horšího. Normálně jsem se až vyděsila když jsem četla ty první řádky.Pořád jsem si říkala proboha co se stalo ted se koukám že tem máš napsané ještě týdny tak čtu dál až se dočtu k pohlaví :confused: Normálně si mě vyděsila :confused:

No ale nám jako hodným koníkovým tetám bys to mohla naznačit. :sweat_smile: Nemusíš to psát jednoznačně jen třeba napsat že máš takové pohlaví které je tu ve většině nebo není a my už to pochopíme :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Sabi.....tak to se mooooc omlouvam, ze jsem Te vydesila, to jsem nechtela....jo, ted uz se s manzelem jen smejeme.....Tak jo, naznacim...protoze jsem drbna a nekde to rict musim....Tady kde jsem se ted rodi to "opacne" pohlavi od toho, co se rodi v Cechach.... :grinning: (podle konika) :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
:grinning: Myslela jsem si to :slight_smile: Gratuluji :slight_smile: Hlavně že je vše v pořádku :slight_smile:
10. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Dekujemeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Tabulka 9.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 16 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............38 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................17 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 48 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 16 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................27 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 35 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..10 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 46 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................18 DC, kyselina listová

Ahojky holky,
tak přeju hezké u nás deštivé dopoledne.......
lin: taky jsem se pěkně lekla, když jsem se začetla do tvého příspěvku....
10. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.