• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,

lussyn, to jsem ráda, že jsi se ukázala. U mně už je docela vše ok, dá se to...

lin, asi jsem netvrdlá, ale mě ta tvoje nápověda tedy moc nepomohla :sweat_smile: . Jinak je to "smůla" když jste to nechtěli vědět, ale s tím nic nenaděláš. Ségře to takhle při třetím porodu prozrazdili v porodnici asi hodinu před porodem, no prostě na zabití...

sabinecka, to jako myslela tady v této diskuzi? Jestli ano, tak už to chápu :grinning:
12. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Kramlin: Taky hezký grafík :slight_smile: Tak třeba se to ještě umoudří a zvedne :wink: Přece jen sme dneska spali ještě s otevřeným oknem, tak sem po ránu byla celá taková zastuzená :grinning: :grinning: :grinning: Asi budu muset převléct už zimní peřiny :grinning:
12. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Cau zeny :wink:

lin: nez jsem to docetla do konce, tak jsem byla docela vyjukana, ale pak uz jsem se smala :slight_smile: mam pocit, ze jsme se tu nedavno o tom bavily.., ze by byl pech, kdyby Ti to rekly na porodnim sale apod. :wink: jsem si rikala, ze bys to tu mohla prolomit..co se tyce pohlavi a ono to tak vypada.. :sweat_smile:

aja: clanek jsem precetla a nejak mam pocit, ze to potka kazdou druhou :pensive:
kdy budes delat dalsi test :confused: vy me tu s taggy chcete trumfnout, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kramli: takze ve CT uvidis mimco ze vsech stran :wink:

kali: teplota klidne jeste muze stoupnout..koukni do galerie na FF - mozne je vse
:slight_smile:

Taky je u vas tak "krasne" :angry:
12. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Nany,

jo nádherně dušičkově :slight_smile:

my byli včera s manželem v Baumaxu a už tam mají vánoční ozdoby, stromečky, blikátka, umělý soby, sněhuláky, atd. a hned vedle dušičkové věnce a svíčky :grinning:

další test nejdříve v pátek, dřív to nemá cenu... nemám kam chvát
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
aja: coze :astonished: uz maj vanocni ozdoby..mne tohle tak leze na nervy :rolling_eyes: my jedeme dneska do outletu do Sterbohol.. s MM..to zas bude proces :grinning:

no, jsem zvedava, jak se TI ten test vybarvi :wink:
12. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
aja, takže testík bude v pátek? :grinning:

nany, to víš no, pomalu konec října, vánoce se blíží :grinning:
12. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
ahojky holky.....
aja: tak v pátek na tebe budu myslet.....
kali: držím palce, ať MS nedorazí.....
ale ta moje by zase mohla......
12. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
děkuju, jste zlatíčka :slight_smile:

já Vánoce přímo miluju, ale vadí mi ta jejich komerčnost - kdyby ty věci vytáhli poslední týden v listopadu, člověk by to bral, ale začátek října je opravdu moc... a tím jsou lidé otrávení ještě víc... já miluju tu atmosféru, doma vše provoněno cukrovím, načinčané byty, vyzdobené, lidi jsou na sebe hodní, prostě to mám ráda...

ale vím, že leckdo je nesnáší, kvůli těm tlačenicím v obchodech, z každýho krámu hrajou rolničky, atd.
12. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
aja, já mám vánoce taky hrozně ráda. A hlavně jsem ráda, že budu letos trávit vánoce v čechách, tady to nebylo minulý rok ono... :unamused:

taggy, ty stále nic?
12. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
aja: ale říjen už je přece normální, už v půlce září byly tyto věci v tescu a tak......
mně to třeba neva, já to nekupuju a budu až třeba v prosinci.....ale třeba vánoční dárečky, ty už mám některé vymyšlené.....ale nakupovat budu až v listopadu a prosinci....
12. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
blondy: dle predpovedi pocasi mam pocit, ze je spis pulkalistopadu :sweat_smile:

jinak souhlasim s tim, co psala aja..,komercnost...dokola se omilaj koledy, pritroubly reklamy... :unamused: a ja si kazdy rok rikam, ze zacnu nakupovat min. uz v rijnu..a pokazde to dopadne stejne..tzn.prosinec to jisti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
já už mám taky něco vymyšlené, ale nevím co manželově rodině... Vloni jsme jim koupili ten kávovar Dolce Gusto, jako dárek pro všechny, ale evidentně z toho byli zaskočeni, čuměli na to jako blázni, prostě trapas.. takže letos musíme koupit každému něco... což tedy netuším co, holky jsou nejjednodušší, nějakou hračku a je klid, ale co tchýni, tchánovi, švárovi - mají všechno, peněz jako šlupek... štve mě to, protože se neumějí z ničeho radovat - narozeniny odbývám flaškou, čoko, apod.
12. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
aja: tak takovým lidem se blbě vymýšlí co? ale s tím kávovarem, to je divné, že na to koukali a neměli radost, to si myslím, že je velice dobrý dárek.......
já mám vymyšleno mamce a miláčkovi - ale nijak jsem to nevymýšlela, jen mě to tak prostě napadlo, když jsem mu vybírala něco k narozkám
12. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
nany :grinning:

No holky já tedy nemám vymyšleno nic. Většinou to řeším tak, že jdu sobchodu a to co se mi líbí, koupím a pak to nějak porozdělím :grinning:
12. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
aja: to Dolce dostala vloni kamoska s manzelem taky k Vanocum a byli nadseni, ja kafe nepiju, ale delala mi nakou coko ci co a fakt dobry :slight_smile: kdyby to nechteli..mela bych zajem :grinning:

treba muj deda chce kazdej rok poukazky do Intersparu apod..z toho ma vzdycky radost, tata zas oceni poukaz do dobry restaurce..vloni to byla skvela sushi rest. v Praze a dodnes o tom basni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobry jsou i poukazky na "zazitky" :wink:
12. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
kali: no dyt rikam nehazej flintu do zita, dokud mrcha neprijde, neni nic ztraceno :wink:

nany: jj ze vsech svetovych stran a predpokladam ze i uslysim srdicko, to jsem jeste neslysela :wink:

jj ty ruzne poukazy darkove jsou fajn, ja uvazuju tatkovi poukaz do sportu, at si vybere co se mu bude libit, ja bych si mu tam netroufla nic koupit, a takhle si vybere co bude chtit....
12. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jů tady se řeší vánoce.Já se tedy strašně těším.Milume vánoce.A těšíme se každý rok jako malý děti.Jen tak sedět v teplíčku doma, koukat na pohádky, pít svařáček a prostě užívat pohody, na to se fakt moc těším.Jak říká Nany přiblblý reklamy, tak já jednu zbožňuju a už se na ní těším :"A bude mít takový ty zahnutý zuby, nahoru?" :grinning: :grinning: Hustá.
To jste dobrý, že už víte co nakoupíte, já moc ne.Dolce Gusto jsme vloni kuúpovali našim a měli takovou radost, kafčo milujou, hlavně mamka, denně si ho vaří a nemůže si to vynachválit, a cokocino - výborný :wink:
My už víme co dostaneme k vánocům od manželovo rodičů.Pojedeme na tři dny do Vídně.Mluvili jsme o tom před nimi, že si tam chceme v prosinci vyjet nasát pravou předvánoční romantiku a oni, že nám to zaplatí a budeme to mít od nich jako dárek k vánocům.No docela drahý dárek, ale když chtějí :wink:, tak se tomu nebráníme.
Lin, já jsem teda nějak vůbec nezaregistrovala, že jsi to naznačovala :wink: .Ale dobrý, ne?Jste spokojeni.
Blondy, to je fajn, že už jsi o.k.A ty vánoce se ti nedivím, není nad naše vánoce.
Ájo, super, tak to si to skvěle užijete, a jestli v pátek najdeš //, tak to bude úžasný, takhle krásně jsem to měla naplánovaný já, tak snad tobě to vyjde.
12. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
holky, tak já dneska očekávám MS......bolí mě břicho a záda, ale takovým způsobem, že jsem zabalená v dece, piju čajík a čekám.......ale mám radost, jestli fakt přijde......
12. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
jo poukázky jsou dobré, já jsem vloni koupila ségrře opukázky do solné jeskyně a udělala jsem ftipně :grinning: vytiskla jsem mapu, kde to sídlí, domalovala cestičku kudy se tam má jít, zamotala do svitku, a ten jsem vložila do vázy, co jsem jí koupila - no a samozřejmě, že rozbalila prvně tu mapku z vázy a prý nechápala, proč jí tisknu mapku náměstí s cestičkou od parkoviště :grinning:
12. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
aja: to je dobrý......
12. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
luss - zahnutý zuby nahoře, ty jsou senzační, to je jediná vánoční reklama, která stojí za to... doufám, že to letos nepomrší nějakým vylepšením :frowning2: :grinning:
taky to s tím testem mám tak vymyšlené, těším se jako malé děcko, že si to užijeme :slight_smile: hlavně si odpočineme, už vidím tchýni až jí řekneme, že o víkendu budeme pryč /ona se totiž všemu diví a ptá se úplně debilně/ - jóóóóóóóóóóó????????? vy jedete na víkend pryyyyyyyyyyččččččččč???????? To já bych taky hned někam jela, ale to víš s malou to nejde... A co že ste se tak rozhodly??? A kam jedete??? Hmmmm, to já bych jela tam a tam...
12. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
aja: a tchýně bydlí s váma?
12. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
holky tak jsem si dneska pujcila jednu zajimavou knizku v knihovne: Zivot ditete, Katerina Janouchova.

takze nekolik rad k otehotneni :wink:
1.milujte se casto (to urcite vite) :slight_smile:
2.milujte se pred ovulaci
3.poloha pri milovani nema zadny vyznam
4.orgasmus je dobry, cim vic tim lip :wink:

Zapomente na kavu, premira kavy muze zpusobit, ze neotehotnite
Nekurte
vyhybejte se lekum obsahujici latku ibuprofenum, predevsim uprostred MC, okolo ovulace.
Vyhybejte se alkoholo, jedna sklenka vina by nemela vadit.
Uzivejte kyselinu listovou
Doporucit lze vitamin E, dobry je vitamin C
nedrzte dietu, v prirode je to tak chytre vymysleno, ze pouze telo s dostatecnymi tukovymi zasobami, je schopno v sobe nosit novou malou bytost. Proto zeny, ktere maji nedostatek podkozniho tuku mohou mit problemy s otehotnenim...
Hodne pijte.
nenechte muze koupat v prilis teple vode
Ani sauna pro ne neni vhodna
12. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
ne, ale je u nás každý den, protože my bydlíme s manželovými prarodiči, máme oddělené vchody, takže když nechci, tak je nevidím, ale když už se potkáme, tak by bylo blbý jim nic neříct...
12. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo a zapomněla jsem napsat, že si lépe popovídám s manželovou babičkou než s jeho mámou. protože ona si furt hraje jaká je chudinka, že mají ty děcka a nic nestíhá a kdesi cosi,... K babičce jezdí každý den odpoledne, protože babička vyzvedává holky ze školy, napíše s nima úkoly a pak si teprve tchýně pro ně přijede... nechápu to a štve mě to, že ji takhle využívá-vlastní mámu
12. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Taggy tak, že by konečně,Tak ať už to brzy vypukne a je ti dobře.
Ájo, vždyď může jet taky, né, to mám nejradši, takový řeči, já říkám, každý svého štěstí strůjce a záleží na každým jaký si udělá život, tak ať si nestěžuje, nebo si myslí, že ji vezmete s sebou?Hlavně se moc netěš, ať nic nezakřikneš :wink: .To mi říká vždycky manžel, prý když se moc těšíme, tak se vždycky něco vyvrbí :slight_smile:
Kramli :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
lussyn: no snad, ale abych to nezakřikla....uvidíme.....
aja: tak jí řekni, proč ty děti má.......až budu mít mimi, tak si přece nebudu stěžovat ostatním, že s nimi nic nemůžu ne? a jakto že má vůbec ty děcka tak pozdě? vždyť tvůj manža je od nich o strašně moc, kolik jí je?
12. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
já už jsem to tady několikrát psala, prostě jsou divný... Manžel 26 let, švagr 23 (stejně jako já), švagr 18, pak dlouhho nic a holky Natálka 9, Jůlinka 6 a Evelínka 1 rok...
Prostě si myslela, že je v přechodu a ona byla těhotná - tím vysvětluje poslední dvě holky. A hlavně, to se podrž - může za to tchán - kdo jinej, že, ona při tom asi nebyla nebo co, s těma kecama mě vždycky štve.

Hlavně, oni jezdí na 4 dovolené za rok, začínají na jaře a končí na podzim, takže akorát kecá blbě, má na vše, na co si ukáže... ale je jí to pořád málo :angry:
12. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
ŠEST DĚTÍ?????????? ty vogo.....tak to je síla...já že má tři....tvého muže a dvě malé...
12. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Krásné uplakané pondělí všem :wink:
Teda,koukám,že je tu pár nadějných adeptek, no už by to chtělo trochu vzpruhy v podobě // :wink: :dizzy_face:
Nám dneska od rána nešla elektrika,což vzhledem k tomu, že na ní vařím a všechno byl docela boj.Naštestí protože pršelo mi přijel MM už v 10 z práce, tak jsme se zajel inajíst k mamce a už je to "za náma"
Jinak mám dneska radooost-FF mi označila ovulku znovu 16DC a koukala jsem, že ta křivka je skoro stejná jako záříjová, takže doměřím cyklus a končím :wink: :sweat_smile: :grinning: Teda, doufám, že na hooodně dlouho :wink: :dizzy_face:
Jinak se máme fajn a uvidíme, co se bude dít(šance tu jsou-MM konečně začal "spolupracovat" :wink: :sweat_smile: :grinning: )
Tak držím moc palečky čekastelkám na // i těm, co toužebně vyhlíží MS
12. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.