• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany neblázni, jedeme s manžílkem na víkend do Prahy a zítra chceme do kina, tak to neva, ale v sobotu máme v plánu botanickou zahradu, tak chci sluníčko, né trakaře :angry:
16. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Lussy o víkendu se má ochladit a má pršet :unamused:
16. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
Hele, pisu jen to, co vidim z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslim, ze bude spis oblacno a prehanky :wink: Jedete do Troji ? Jestli jo, tak bacha na dopravu...opravujou tam nakou silnici a znama jela min. SO do ZOO (je to hned vedle) a malem je kleplo..cekali v kolone, pak nebylo kde zaparkovat..Tak se pro jistotu mrknete jaka je aktualni situace :sweat_smile:
16. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
No jo taky se budeme muset zase někdy do Prahy vypravit :slight_smile: , občas mi chybí :cry:
16. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
Macinek: ty jsi tady studovala nebo pracovala :wink:
16. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Nany 7 let žila a pracovala a poznali jsme se tam s mužem :dizzy_face:
16. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak to joooo :dizzy_face: Koukam, ted jste v Brne..to zas neni takova dalka, ne :wink:
16. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Dálka to není, spíš ten čas chybí :unamused: , původně jsme chtěli v květnu na víkend, protože máme výročí, ale nezvládáme to, takže někdy v létě asi
16. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
To mi povidej..s časem jsme taky na štíru..jsem zjistila, že v květnu máme pouze jeden volnej vikend, jinak se pořád něco děje :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
nany dík za info snad to nějak zvládneme.Miláček v Praglu pracuje a s bráchou tam má byt, teď už tam tedy jen občas přespáváme, když chceme zůstat v Praze, takže jsme takový poloviční pražáci :wink:
Maci a můj manžílek je teď momentálně u vás v Brně, tak ho tam pozdravuj :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky;)Tak uz 'jen' dva dny a frcim domu...ja uz se taaaak tesim;););)
16. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Holky, letim domu :wink: Mejte krasne odpoledne + vecer :sunglasses:
16. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj kramlinko, a odkud že to letíš?
16. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Musím se pochlubit.
Dnes si sabinku vzali naši na chalupu a místo sabči nám sem šoupla dvě malá housátka že prej dítě za dítě.
Takže máme volný víkend a dvě housata na krku :slight_smile: :slight_smile:
Tak ted ze mě bude husí máma.
16. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Lussyn: no ja se vracím po 3 týdnech konecne z lazni;) Uz se domu moc tesim;) Snad v květnu uz bude poradne snaženícko,vracím se po dlouhé nemocenské do prace,tak budou jiné starosti tak doufam ze to půjde ani nebudeme vedet jak;)
16. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem ve městě, pak jsem vařila a teď jsem tady........a kde jste vy....
asi půjdu žehlit teda...
16. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Ja tu občas nakouknu;)Ted koukam na ordinaci:slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
já se taky dívala, už mám i vyžehleno a teď odpočíváme....
16. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky,

mě je zlééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem to včera trošku přepískla :pensive:
když mi ráno zazvonil budík v těch 4:45, tak jsem nevěděla jestli se nepoblinkám. Vstala jsem, do práce jsem to nějak odřídila a v práci jsem si schrupla na židli s nohama na stole, tak je teď mám úplně odkrvený...
Umírám... Už nikdy nebudu pít :zipper_mouth:

Večer jsme se ještě pohádali s manželem, takže opravdu bezva... :frowning2:
17. dub 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Teda Aji,kokám, že sis naše rady o kalení vzala k srdci :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, popravdě, tohle jkejeden z důvodu proč mi na nemožnost jít zakalit až taaaaaaaaaaak dramatickynevadila a nevadí :wink:
A xcopak manžílek-co se mu nelíbilo...? Neboj to se spraví :wink: -manžel i kocovinka :wink:
Teda a to spaní v práci, no to mohlo bejt dost dobrý... :grinning:
Jinak mě ráno dorazila MS-hurááá-po neděli jdu ke gyndr. a jdeme do toho... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahoj Kramlinko, no tak už budeš brzo doma a přesuneš se nám k těhulkám-viď :dizzy_face: ?
Sabi, pozdravuj housátka a mimíska taky-jakpak se spolu máte?

Tak hned po ráno dávám aktuální tabulku:
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 1DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 17DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 40DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 3DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 16DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 28 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 22DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,19DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn:
Lancy:
Kali.kal:

Tak, holky, který tu nejste a chcete být,písněte jméno, věk, snž od..., DC, vitamínky
Neutronrk, Ajji¨k, holky-jak jste na tom?
17. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Omlouvám se za hroznej text-mezerník pořád funguje mizerně-no to je vidět každou chvíli :sweat_smile:
Do toho si malinkej vynucuje pozornost...
17. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Kopretinko, jj těžká jsou rána opilcova, ale teď jsem si udělala obchůzku po kanclech a nejsem sama, dnes prostě v Kosteleckých uzeninách nikdo nepracuje. Naštěstí vedení tu není a kdo je, tak tam byl včera taky, takže je to tu jak dům hrůzy, všichni jsou jak vyblitý :sunglasses:
Manžílek před chvilkou volal a dokonce se mnou i mluví, což se divím. Včera pro mě totiž večer jel a když mě dovezl domů, tak mi řekl, že si jde na pivo, což mě samozřejmě naštvalo, že jde tak pozdě, tak jsem mu tam udělala scénu, že se jde válet k nějaký ště*ce, atd. No, ale přišel asi za 1,5 hodiny.
17. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Kopretinka: no rada bych te přesunula mezi tehulky;)No uvidime co a jak bude;)Uz se jdu pomalu balit at toho pak nemam moc;)
17. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
No,to budou ty salámy vypadat... :grinning: :grinning:
No, ale budiž vám to přáno...
Taky nemám ráda, když mi manža utíká pozděvečer pryč :wink:
No,hlavně, že už bouřka přešla, a teď zas bude pohoda... :slight_smile:
No aproč by lítal za jinejma, když má doma tebe...?To by byl přece hloupej-a to on určitě není :wink: :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Razíme nakupovat...pa
17. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Kramlinko-šťastnou cestuuuu
17. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Kramlinko, hlavně se těšíme, že nás budeš navštěvovat častěji :slight_smile:

Já vím, že za jinejma nelítá, ale potřebovala jsem si trošku rejpnout a věděla jsem, že tímhle rejpnu přesně :wink:

Kopretinko neboj salámy dělají dělníci a my jsme přece "kancelářský", to je jiná sorta :wink:

A co naše těhulky, jak se cítíte???
17. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdravim vsechny pri patku (hura !!!) :slight_smile: Ja byla rano u zubaka :confounded: , pak me cestou od nej do prace chytla prutrz mracen (samo, ze jsem vyrazila bez destniku) a revizor v tramvaji :dizzy_face: Ted uz jsem v suchu a jdu se konecne najist :slight_smile:

Aji, ty jsi borec :grinning: :grinning: Znam tyhle stavy mooooc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen s pribyvajicim vekem to snasim nejak hur :sweat_smile:
Kopretina: koukam na tabulku..a jakpak to vypada s neutronkem :confused:
17. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Taky uz se tesim az za Vama budu chodit častěji a taky ze budu mit vice času na snažení;)
17. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.