• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kramli: hmm, by me zajimalo co delam spatne :grinning: ten bod 2 mi trochu hapruje..MM je prave v teto dobe casto fuc :rolling_eyes:

aja: tchyne to ma dobre zarizeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nechodila na gyndu nebo co :confused: myslim, ze prechod na sobe pozna skoro kazda zenska..
takovyhle hlasky bych cekala od naky nepouceny osmnactky a ne od dospely zensky :confused:

lussyn: do Vidne se chystame taky..v Albertine je dobra vystava :wink:
12. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
kopretina: ty to mas presny jak hodinky :sunglasses: uz se tesim na ten finis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Kopreti - super, držím palce ať to vyjde.
Ájo, ta tvoje tchýně, to musí být asi dobrý případ :grinning:
Nany a kdy tam chcete vy?My někdy v prosinci.Už se těším.
Já jsem pro miláčka vymyslela takové malé překvápko.Když on mě překvapil tím prodlouženým víkendem, tak já jsem koupila lístky na Dráculu a řekla mu, ať si na 30. 10 od 18. hod nic nedomlouvá, že mám pro něj překvápko a víc jsem mu neřekla.On mi taky neřekl kam jedeme až asi dva dny před tak mu to trochu vrátím :grinning:
12. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
Luss, to je hezké, že si takhle děláte vzájemně radost... mě potěšil manžel v pátek, dovezl mi toho panáčka z reklamy na kofolu, takový ty klubka vlny s očima - no dostal mě :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
nany: no jo to je ale zaklad, milovat se ve dnech, kdy je okolo ovu....pak se nemuzes divit :grinning: Ale je to nekdy tezke s tema chlapama co? :angry:
12. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
lussyn: chtela jsem tam jet jeste pred Vanoci, dokud je hezky, ale vzhledem k pocasi je to ted uz asi jedno..MM rikal, ze by se rad mrknul i na predvanocni trhy, takze to vidim na ten prosinec taky :wink:

kramli: jj, ja vim, ale co nadelam :rolling_eyes: kdyby chodil nekam do fabriky a kazdej den byl ve 4 doma, tak to je jina, ale takhle to proste nejde naplanovat :unamused: ty uz mluvis jako muj Dr...hlavne se snazte pred OVU..aspon je dobry, ze poznam, kdyz se to blizi :grinning:
12. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Jo Nany máš pravdu, taky jsme si už říkali, že si budeme muset vzít dovolenou, aby jsme to vychytali :grinning: Není to lehké toto :grinning:
Ájo, jo to my rádi.Tak to je hezké s tou woudou(nevím jak se to píše, tak mě omluvte) panenkou, ty jsou suprový a hodí se k různým příležitostem jako dárek, mají různé třeba úžasnou nevěstu a ženicha.
Kramli a necháš si to nahrát na DVD?Ty jo to není možné, že už jsi 21t to to nějak uteklo.
12. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
nany: no to bych nerada mluvila jako tvuj doktor :wink: Ale pokud se holt ten mesic nesplni alespon tohle zakladni pravidlo, tak je to snazeni na dve veci :unamused: Me by to asi strasne stvalo....obdivuju te ze si z toho jeste nezesivela, ale zase na druhou stranu, co by mi zbylo, kdybych mela muze tak casto pryc jako ty....MM taky nedela kazdy den do 4, ale ma hodne prizpusobivou pracovni dobu...
No ale co nakonec to vyslo v dobe, kdy jsem si myslela, ze jsme ovu uplne zazdili :wink: Jsme prijeli z vikendu, na kterem k tomu nebyly podminky, jsme byli na chalupe a vlitli jsme na to a pak jeste v pondeli, no a uz je pulka tehotenstvi za nama :wink: :grinning:
12. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
luss: taky na ty tydny tehotenstvi obcas koukam :wink: Vzpominam, jak jsem byla 6tt, lezela v nemocnici a strachovala se jak to vsechno dopadne, no a vidis to uz je to 21tt :wink: Utika to hrozne rychle....
No ja tam jdu v ten ctvrtek, tak to pry kdyz tak bude jen fotecka, ale ja se objednam na nekdy az bude mit cas a chtela bych i to DVD, zatim mam jen jednu fotecku z UTZ, tak at mame pamatku. Skoda ze to nebylo za nas, muselo by byt hrozne zvlastni pozorovat se jeste v deloze :wink:
12. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
kramli, už jsi byla ne velkém UTZ? :confused:
Ono s tím nic nenaděláš, když je chlpa často pryč, já to mám stejně tak, a dá se to zvládnout.... Jenj se prostě musíš smířit s tím, že to není každý cyklus :grinning:
12. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Jo Kramli ultrazvuk je super vynález.Já mám doma v rámečku fotku z nějakého 15t mého synovečka, teď mu za 2 měsíce budou 3 roky a vždycky koukáme na ten ultrazvuk a říkám mu Davídku to jsi ty, když jsi byl ještě u maminky v bříšku, sice to nechápe, ale až mu bude třeba 20 to bude koukat, jaký byl krásný embrio.
Jo máš pravdu Kramli, většinou to vyjde, když v to vůbec nedoufáš. :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
blondy: no ja jsem byla minuly tryden, tak mi delala mudra UTZ a rikala pak, ze nevidi zadne vady, ze nejaka ta morfologie je v poradku, pohyby ze jsou v poradku a ted mam jit jeste na to podrobnejsi vysetreni v ten ctvrtek, protoze kvuli me sirsi brisni stene, ze to ona tim svym UTZ nemuze tak dobre vysetrit, takze me ted ceka ve ctvrtek dalsi UTZ...
12. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
kramli, velký UTZ nemůže dělat tvoej doktorka v ordinaci. Na to je potřeba vyškolený doktor a lepší UTZ. Většinou se to dělá buď v nemocnici a nebp ve speciálních centrech....

lussyn, jojo, ty fotečky z UTZ jsou fajn. Proto chci jít na ten 3D, ne kvůli mně ale aby měla pak malá památku. Když se to hýbe je to hezčí než na fotce....
12. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
blondy: no tak na to jdu asi v ten ctvrtek...co ja vim co se tam vse zjistuje na tom velkem UTZ :unamused: , do nemocnice me neposlala, jenom k tomu panu doktorovi, ze pry ma nejakou lepe vybavenou ordinaci, ja fakt nevim, jinak me objednala akorat do poradny zase na 4/11...
12. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
kramli: odvazana z toho nejsem, ale jsem s tim smirena, co mi taky zbyva, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: navic ted v rijnu by mel jit na spermio, tak bude jasneji :slight_smile: verim, ze se to jednou povede, bud prirozene nebo s pomoci :grinning:

je to super, ze potomci muzou sledovat svuj vyvoj uz zhruba 14 dni po oplozeni ..// to zacina :slight_smile:

lussyn: kez bych aspon mela OVU +- ve stejny DC, to uz by s tim mozna slo neco udelat :sweat_smile:

za chvili padim s MM na nakupy, doufam, ze to prezijem oba ve zdravi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
kramli, no zjišťijou, zda nejsou nějaké rozštěpové vady, detailně se kontroluje srdíčko, všechny orgány, nožičky a ručičky, počet prstíků. A pak se měří hlavička, obvod bříška, délka stehení kosti a ještě něco a z toho se udělá kompletní výstup.

nany, neboj, určitě se povede :wink:
12. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Nany nestraš určitě se povede a vše bude o.k, jen to trochu trvá.Co budete kupovat hezkého?Jasně u tebe je to složitější s vychcytáním ovu, tak si vezmete dovču celý cyklus a nevylezete z postele :grinning:
Kramli to je fajn, že máte všechno dobré, tak jsem zvědavá s jakými dojmy se vrátíš ve čtvrtek.
12. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Nany: No, my sme si teď v září vzali dovolenou na dobu očekávané ovu... A dopadlo to tak, že ovu si dala na čas a přišla o 10 dní později :slight_smile: :grinning: Příroda nás přečůrala :slight_smile:
12. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
kali: tak tomu se říká zákon schválnosti.....
lussyn: s manžílkem si děláte krásné překvápka....z toho tvého povídání mám pocit, že spolu máte nádherný vztah.....fakt to z tebe vyzařuje.......
kramli: tak to tvoje těhu teda utíká.....bych řekla, že jsi kratší dobu teprve.......ale čas letí no.....
tak to moje vyhlížení MS zatím marný, no uvidíme, jestli nic ani zítra, tak asi budu čekat dalších deset dní minimálně......ani se teď nemůžu objednat k tomu doktorovi, už chci počkat na MS, protože by se mi určitě stalo to co minule, jen jsem se objednala, hned jsem to dostala a zase tam volala a rušila to.......tak ještě vydržím no.....
13. říj 2009 v 00:05  • Odpověz
Tabulka 13.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 19 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............41 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................20 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 51 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 16 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................30 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 38 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..13 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 49 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................21 DC, kyselina listová
13. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Na jednu stranu to je fajn mít zuřivé dítě.
V obchodě nás berou přednostně protože ten šílený řev sabči nemůžou vydržet a když jsme byli vyřizovat pokutu za zákaz stání a sabča tam opět předvedla svůj herecký uvztekaný výkon plný řevu , jekotu , pláče, vztekání se apod.
Navrhla jsem zda si ji tady rovnou nechcou nechat a já bych pak už opravdu nikde na zákazu stání nestála. Tak že nechcou a přestupek řeší domluvou.Takže jsem nakonec pokutu nedostala.

Takže na druhou stranu je to někdy i výhodou. :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabi :grinning: :grinning: to mi připomnělo tu reklamu, jak jede tchýně se zeťákem v autě a zasteví je policajti a ona mu začne nadávat, že mu to říkala, že nemá jezdit jako prase, a oni ho se soucitem pustí :grinning: .
Ájo - Taggy ani jedna pořád nic.
Taggy já myslela, že se ti už rozjede, budeš si ten svařák muset zopakovat, jedna sklenička asi nestačila :wink:
Ájo, tak co ty holka moje, kdy už nám přiznáš ty //? :wink:
13. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojte holky...
Mám dnes náladu pod psa :frowning2: Začala sem špinit, teplota ještě o kousek klesla... :frowning2:
Takže říjen to jistí :wink: Dneska sme měli přednášku o programování mysli a pozitivním myšlení :grinning: Tak sem se rozhodla, že si hlavu naprogramuju takto: "tento měsíc to vyjde a dobře to dopadne" :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
kali, no vidíš, přeci jenom ta přednáška na něco byla :wink:

sabi, tak to máš pravdu, na něco je to výhoda :grinning: .
13. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, to je hrozný co se venku děje - šílený smrště zmrlé vody přesně jako v prosinci :angry: teď jsem vymrzla na expedici, kam jsem jela pro salámy a oni si mě vychutnaly (no jo kancelářskou krysu tu necháme stát) a nechaly mě čekat 40 minut... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zmetci

jinak Luss, zatím tě zklamu, netestovala jsem , až v pátek a to je daleko, do té doby se mě MS ještě může vybrat :sunglasses:
13. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Kali, výborně, chce to pozitivní myšlení.
Ájo, já si myslím svoje, ale počkáme si do pátku :wink:
Ahoj Blondy, jak je u vás?Snad se aspoň ty trochu ohříváš, když na nás se už řítí zima.
13. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Luss, ty seš agentka :slight_smile: já se z tebe jednou zblázním, že ty máš nějaký měřidlo, že poznáš kdo je těhu :grinning:
13. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
lussyn, no takyy se tady ochladilo. Ale svítí sluníčko a asi 23 :sunglasses:
13. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
ÁJo :grinning: ne mě stačí jen moje sny :wink: Ale věřím v tebe.A hlavně ti to moc přeju :wink: Už máš zbaleno?Kdy vyrážíte?
Blondy, tak ochlazení na 23 byxch si taky nechala líbit.
Holky já tu zimu tak nemusím, miluju teplíčko a tohle je pro mě trest :wink:
13. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
lussy, tak hold se budeš muset přesthovat do teplých krajů :grinning:
13. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.