• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Taky nemám ráda zimu, mám ráda sníh na Vánoce, ať si klidně nasněží metr sněhu, ale ať pak zmrzne a už nesněží další, kdo v tom ksindlu má jezdit... Pak jsme pořád ve zprávách jako burani ze zapadákova zasněžení :grinning:

Luss-balit budu ve čtvrtek, to stačí, na dva dny toho tolik nepotřebuju :slight_smile: snad jen hezkou krabičku na pozitivní TT, ale to ještě nevím, to zjistíme v pátek ráno :wink: :sunglasses: :grinning: vyrážíme v pátek kolem 13h

To je tedy ochlazení Blondy, my tu trpíme v 8 stupních :unamused:
13. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Blondy, to já říkám pořád nechápu jak jsem se mohla narodit v čechách, když jsem takový teplomilec.Karibik by šel ke mne líp :grinning: :grinning: Holky kámoš s kámoškou za necelé dva týdny letí na 14 dní do Dominikány, jak já bych chtěla s nima, prý mě vezmou, ale jsem už šestá v pořadí, tak to asi neklapne :grinning: :grinning: A on tam pro ni nachystal super překvápko :wink: , víme, že?Romantika jako blázen.
Ájo jasně ve čtvrtek stačí a co tam plánujete?Teda kéž by ti to klaplo, já ti to fakt moc přeju.
Jo vánoce ať jsou krásně bílé a na horách ať je sníh, páč rádi lyžujeme a máme na horách chatu, tak na to se těšíme, ale zimu u nás ve městě, to fakt nemusím.Místo sněhu břečka a to dojíždění autem do práce, je fakt hnus.Jo a už máme zamluvenou chatu na silvestra.Jedeme v 8 lidech do Jeseníků, hned po vánocích a budeme si užívat sněhu až do 2.1. tak na to se teda těším, ale pak ať klidně nastane jaro :grinning:
13. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Zlatých 8stupnu my tu máme jen 4 :confused: :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky holky,
my máme taky čtyři stupně, mám na sobě tři svetříky, bundu, zimní botky a pořád je mi zima, hrůza.....jsem asi i nějak nachladla někde......ale mám hroznou radost, sice možná zase předčasnou, ale řekla bych, že už je to tutovka - umírám bolestí, vypadá to, že MS už se rozhodla, že by mě přece jen navštívila....tak to čekám každou hodinu......doufám teda.....se ale divím, že bych měla kratší cyklus než minule - zatím se mi pořád jen prodlužovaly.....
kéž by MS přišla, další měsíc už bysme se mohli snažit, na to se fakt strašně těším......
aja: držím palce, taky myslím, že jsi asi těhu, takovýto cyklus u tebe normální není.....
13. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Taggy tak hlavně buď v teple ať ještě neprochladneš a snad už si ta mrška dá říct a dorazí.Takže příští cyklus jsi ofiko snažilka?Tak to je super.
Sabi, přesně zaltých 8 stupňů u nás je taky o dost míň.A v práci netopíme a mám už skoro omrzliny.
Asi pojedu za Blondýnkou už dlouho neměla žádnou návštěvu, tak jí to určitě chybí :wink:
13. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky, vy jste moje zlatíčka, to samé mi říká i mamka, ale já se té myšlence nechci poddávat, pořád jsem připravená na nejhorší a při každé návštěvě WC se bojím, aby náhodou nedorazila MS - vím že jsem blázen, ale už jsem taková...

tak jsem teď mluvila s paní recepční z toho penzionku kam o víkendu pojedeme (volala kvůli plánování masáží a prohlídky hradu) a říkala, že v Jeseníkách od rána sněží... tak snad tam dorazíme v pořádku
13. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
lussyn: jj, jsem v kanclíku s manžou a tady se už trochu topí, ale já jsem vymrzlá, nevím ale z kama, protože se snažím oblékat fakt pořádně v poslední době.....
a pokud MS dorazí, tak už to budem zkoušet oficiálně, tak věřím, že se brzo zadaří......
jen mám takový blbý dotaz asi na blondy nebo sabču - kdybych nehlídala ovu testíkama, dá se to nějak trefit, kdybysme se milovali celý cyklus každé tři dny zhruba? vím, že to nejde zaručit, ale při mém padesátidenním cyklu nemám tušení, kdy mám zkoušet testíky, jak jinak poznat ovu než podle hlenu, když teplota to ukáže až zpětně.......a s tím hlenem - když se vyskytne, tak to je že ovu začala, že se blíží a nebo že už probíhá....?
díky holky.....
ajo: snad si víkend parádně užijete...... já mám pozítří svátek, takže budou u nás asi zase naši a bude oslavička....
13. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Teda, já plácla těch 8 stupňů, protože jsem to tak tipovala, ale když říkáte, že je u vás kolem čtyř, tak to si netroufám odhadovat kolik je v Jihlavě... každopádně kosa jako blázen je...

tak jsme se s paní v penzionku domluvily následovně (trošku vás nalákám :slight_smile: )
snídaně s ubytováním je jasná
přípitek na uvítanou v pokoji
překvapení pro polovičku
růže na pokoji
v pátek večer prohlídka hradu Kolštejn s loučemi (cca hodinu)
v sobotu ráno celková masáž těla (60 minut)
v sobotu v 19h whirpool se šampaňským, svíčkami a relaxační hudbou - jen my dva sami (1,5 hodiny)

a to vše dohromody pro oba dva celkem - 4290Kč to je myslím slušná cena

kdo chce vidět foto ještě jednou přikládám www.relaxkolstejn.cz :slight_smile: už se těším
13. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Týjo :astonished: Ájo :astonished: Já chci taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Slintám jako blázen :grinning:
13. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jů Ájo, nech si toho jo, to si to suprově užijete, to my jsme měli skoro to samé.A co to znamená to překvapení pro polovičku?Ta cena je velice pěkná.Tak jsem zvědavá až budeš vyprávět.Vy máte to výročí přesně v pátek?
Taggy holky vždy říkají a všude to i píší, že je nejlepší se milovat tak ob den, ale samozřejmě záleží na vás, myslím, že denně kolem té poloviny cyklu (i když u tebe je to fakt těžké, ale odhadovala bych půlku být tebou, tak mezi 20 - 25 dny) ničemu neuškodí.
13. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Překvapení pro polovičku - to právě nevím, ale myslím, že to bude čokoláda nebo tak něco... asi nic velikého...
výročí je v neděli, ale asi bych to nevydržela a "dáreček" mu dala už v pátek večer :wink:

Taggy kotě, milujte se když máte chuť, ale jak říká Luss, nejlepší je ob den, to ničemu neuškodí a když budete mít chu´t tak klidně každý den
13. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Taky si myslím, to většinou v hotelech dávají, čokádové bonbóny nebo ovoce a nebo sekt.Teda lákáš nás pěkně hned byh jela taky, ale teď jsem si uvědomila, že máme jestě dárkovou poukázku do vířivky, tak by jsme si taky mohli udělat trochu romantiky, vířyvku my milujeme :wink: , je to fakt super, chodíme tam docela často, šampíčko, svíčky, hudba, jen my dva, hmmmm :wink: Nechci nic zakřiknout, ale jak to máš naplánované, že mu to povíš a při jaké příležitosti?
Kali utři slinu :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, díky za radu, samozřejmě že se chci milovat, když bude chuť, ale my to taky pokaždé nestíháme tak, jak bysme to chtěli.....někdy i několik dní po sobě a někdy skoro týden a prostě není čas......tak proto jsem napsala to jednou za tři dny.....já zase slyšela, že není každý den dobré kvůli počtu spermií, ale nejsem si jistá.....
zkusím vysledovat i ten hleník a říkala jsem si, že by nebylo na škodu sledovat i čípek, máte s tím některá zkušenost, nepřipadá mi to nějak složité, v plodné dny má být měkký a jinak tvrdý, to by taky šlo jednoduše pozorovat podle mě....
13. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Taggy já nevím, třeba my se milujeme prostě jak máme chuť, což je většinou denně :grinning: , ale někdy to vyjde i obden a mimi pořád nic, takže já začínám věřit tomu, že děti nosí čáp :grinning: Asi žádná rada není, prostě jen se milovat a čekat až to příjde, ono to jednou příjde, tomu věř.
S tím čípkem zkušenost nemám, tomu bych asi na chuť já nepřišla, sahat si na čípek, ale Sabča říkala, že to její Michal pozná, takže bych to asi přenechala manželovi.Jo a taky jsem slyšela od nějaké hoky tady, že její manžel to pozná, prý v době ovulace chutná jinak :wink: ,tak nevím :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak jsem se právě hodinu a půl pracovní doby věnovala stahování písniček, abych si do opraveného sporťáčku mohla dát konečně nějaké nové hity :slight_smile: jsem to ale holka šikovná :grinning: :sunglasses:
13. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ájo, nejšikovnější :slight_smile: Jaké hitovky jsi vypalovala?Sledujete superstar?
13. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Já teda superstar nesleduju, nějak to nemusím, ani to nezavrhuji, prostě když není co jiného tak se podívám, ale tentokrát jsem ještě nic nestihla...
vypalovala jsem co mi přišlo pěkné podle rádia - akon sexy bitch, pitbull, kid cudy day n night, atd. do toho jsem zamíchala některé písničky z Rychlí a zběsilí 4... já totiž jsem magor a když jedu autem, tak potřebuju aby to pořádně řvalo :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: hlavně v létě, stažená okýnka, rádio na plný koule s pořádnými hity, černý brýle, sukýnku, výstřih - no jako za mlada :grinning: :sunglasses:
v zimě je to horší...
ale zase mám dyn, kdy jsem ráda že je ticho nebo poslouchám opctivý český písničky z 70.80. let :grinning:
13. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Ájo, ty jsi fakt číslo, ta sukýnka v tom autě stejně asi není mopc vidět, ne? :grinning: :grinning: To já to mám naopak nemám ráda v autě přeřvanou hudbu, nejradši poslouchám rádio, ráno, když jedu do práce, tak poslouchám Evropu 2, Mareše s Hezuckým, ty fakt můžu, jejich humor mám ráda a s miláčklem v autě posloucháme CD a občas když neřídím, tak mu to taky pustím trochu nahlas, ale při řízení mi to fakt vadí, nevím proč :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Jo, jsem magor - sukýnka vidět není, ale nohy jo :sunglasses: :grinning:

mějte se krásně jdu do té číny :grinning:
13. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
holky moje, tak bolest přestala a MS nikde, tak nevím, co mi to moje tělo vysílá za signály.....
aja: já taky mám ráda hudbu nahlas, my si vypalujeme CD pravidelně, a mícháme to - ty nejnovější písničky se starýma, od šedesátých let až po současnost, podle toho, na co máme náladu....ale jako řvát mi to taky nemusí, ale nesnáším, když je to moc potichu
lussyn: tak milování každý den závidím, my jak teď pracujeme spolu, tak jsme sice pořád spolu, ale někdy jsme večer tak unavení, že už v devět pomalu usínáme u telky - a to já pracovala v redakci i do dvou do tří ráno, tak nevím.......ale prostě každý den to není.....ale je pravda, že po vysazení HA se naše milování hrozně změnilo, je to milionkrát lepší, i když i předtím to bylo úžasné.....a s tím čípkem - to bych teda po manžovi nechtěla, aby zkoumal.....
13. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
lussyn, tak přijeď. Ale musíš rychle, než začně období "dešťů" :dizzy_face:

taggy, co se týče toho snažení a milování, šance jednou za 3 dny opravdu je, buď se trefíte nebo ne... Jisté to není, ani když je to každý den... Já to v plodné dny praktikovala zhruba obden, jak se nám kdy chtělo, nemmá ráda se do nečeho nutit a manžela už vůbec ne... A jelikož jsem ovu taky neměla pravidelnou, brala jsem to vždy podle hleníku, jakmile se začal měnit, začali plodné dny, dá se to vysledovat fakt v pohodě :wink:
13. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
blondy. taky to nechci právě hrotit......a nutit se to ne....
a s tím hlenem - jakmile se teda objeví ten bílkový, tak to plodné dny začínají nebo je to vrchol - ovulka?
toto si nejsem jistá....
13. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
Tabulka 14.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 20 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............42 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 52 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 17 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................31 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 39 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..14 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 50 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 22 DC, kyselina listová

Tak vás všechny zdravím z bílé Vysočiny :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahojky holky, musim se pripojit...tady je tedy stale jeste jasno a teplo 26 stupnu....ale kurna, ja si vzdycky myslela, ze jsem teplomilec a jak si tady budu uzivat, ale ja uz se 2 tydny modlim za deeeeeeeeeeesttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confounded:
14. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Lin, neboj, ochladí se určitě i u vás a když ne, tak za chvilku už budeš v čechách a tady tě přivítáme krásnou zimou :wink:

to si vždycky říkám, že počasí se lidem vůbec nemůže zavděčit, když je teplo, tak lidi brblají, že strašné vedro, když je zima, tak brblají, že je zima - chudák počasí :sunglasses:
14. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Tabulka 14.10.2009

13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 20 DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............42 DC.kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................21 DC,kyselina listová
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 2 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 17 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................31 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 39 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..14 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 50 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 22 DC, kyselina listová

Ahojky holky,
zdravím vás s výbornou náladou......včera MS opravdu přišla, takže tento měsíc začínáme........už se moc těším a mám radost.......možná ten jeřáb aspoň trošičku zaúčinkoval.......jdu se objednat na gyndu na příští týden.
Ajo: u vás sněží, když píšeš zdravím z bílé vysočiny? to snad ne, fuj......u nás jsou tři stupně a fouká ledový vichr.....
lin: závidím ti počasíčko.....
14. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Jo, u nás je bílo - jasně že je to jen poprašek ale sněží furt pryč, vždycky přestane, tak to roztaje a hned se to spustí na novo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Tabulka 14.10.2009

snž:
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 2 DC, kyselina listová
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 1 DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ............................14 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 50 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09................................. 22 DC, kyselina listová

Ahojte holky :slight_smile:
Tak dneska ráno už MS nepochybně přišla :frowning2:
No, opravdu sem si myslela, že by to tentokrát mohlo vyjít :frowning2: Tak sem trochu zklamaná :frowning2: Ale říjen to jistí :slight_smile: Ten je můj.... Mám to naprogramované v mozku :slight_smile:
Musím zase někde sehnat jeřáb... ty 40-denní cykly mě nebaví :wink:
14. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Krásné ráno,
tak Krušné hory jsou bílé.Bílé hory v půlce října, to je fakt síla.
Taggy, super, no konečně, tak se krásně připrav na snaženíčko a držím palce, aby jste se co nejdřív dočkali.S tím milováním to není tak, že by jsme se milovali každý den, to zas né, i když já bych klidně mohla, nevadilo by mi to :wink:.Ale já to mám v té mé hlaě taky divně hozené, neužila bych si to, kdybych věděla, že se miluju jen proto, že je ta správná doba.Prostě se milujeme, kdy se nám chce a hlavně se to nesmí řešit, protože ta psychika hraje důležitou roli ať chceš nebo nechceš. S tím hleníkem ti neporadím, taky nevím zda je tak jestli je to už vrchol.Prostě zkuste to obden a když to půjde, tak klidně i v té půlce cyklu denně a uvidíš.
Kali, to je mi moc líto, opravdu moc, vím jaké to zklamání je, když už věříš v to, že by to mohlo vyjít.Asi ty děti fakt nosí čáp nebo ježíšek, zkusíme mu napsat, né?Tak vzhůru do dalšího cyklu s pozitivní myslí a ono to vyjde.Určitě.Musí.
Linuško buď ráda za teplíčko, ta zima je fakt hnusná.Aspoň swe nemusíš s bříškem balit do zimních bund a můžeš pořád vystavovat bříško :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahojky holky, :slight_smile:
Tak Žďár taky hlásí sníh-si od rána zpívám" Vánoce, Vánoce přicházejí" :grinning:
Tak jsem se radovala trochu předčasně-FF mi posunula ovulku na17 DC, což sice není žádná trága, ale trochu to ubírá na lesku... :sweat_smile: Kecám,mám strašnou radost, že všechno funguje víceméně dokonale :wink: , teď už jen si počkat, až to klapne- a ono to klapne, všem tady :wink:
Kali, škoda, ale říjen to jistí, no a v nejhorším zkusíme toho Ježíška-taky romantika,nee? :dizzy_face: (Mmch,když jsem se dneska ptala Domči, kdo nám přinese stromeček a dárečky, oznámil mi, že babička :grinning: :grinning: :grinning: )
Tagg, gratuluju k MS :wink: Jinak s tím čípkem: v době ovu by měl být vysoko,měkký a hlavně otevřený-doporučuju chvilku zkoumat, abys si to "omákla", pak se to dá krásně poznat :wink:
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Mějte se tu krásně,jdu se věnovat miláčkům,dneska je mám doma oba :wink: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.