• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lin: teda to teploučko ti závidím... Já sem ráno myslela, že do práce ani nedojedu, že na tom kole umrznu :slight_smile: Škoda, že si v práci nemůžu dát svařáček nebo aspoň groček :grinning:

Taggy: No, konečně :slight_smile: Vzhůru do toho :slight_smile: Začínáme téměř společně :grinning:

Lussyn: Díky moc za hezká slovíčka :slight_smile: Pomáhají :wink:
No a jestli děti nosí čáp, tak sme pěkně v háji, pač ti už odletěli do teplých krajů, ale ježka bysme ještě mohli nějakého odchytit, než všichni usnou :grinning: :slight_smile: :grinning: Pak už by nás mohla zachránit jedině vrána :slight_smile: ty tu snad na zimu zůstávají :grinning: (a já bych holčičku ráda :grinning:)
14. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Kali já mylsela ježíška né ježka :grinning: :grinning: S tím čápem mě to teda nenapadlo, tak to jsme pěkně v háji.
14. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Luss: jujky :grinning: :grinning: :grinning: Fakt... no, čtu nějak zbrkle :grinning: Sem to nějak přehlédla :grinning:

Kopreti: Jasně, pod stromečkem si vyrobíme ten nej dáreček :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
ježek - ježíšek, to je jedno, hlavně ať už máme ty // :slight_smile: no čápi už jsou možná pryč, ale my chceme kluka, tak snad nějaký na chvilku uteče ze zoo aby nám kluka nadělil :grinning: :sunglasses:
14. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,

taggy, tak to je super :wink:

Jinak tady se dnes docoela ochadilo a začalo zas pěkně foukat.

Lin, jestli chceš déěť, tak přijeď, tady prší skoro každou noc ale přes den je zas sluníčko :sunglasses:
14. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj Kopretinko,tak jsem zvědavá jak ten tvůj cyklus dopadne, samozřejmě držím ať dopadne co nejlépe.Už jen pár dní :slight_smile: .Ty se máš, že jste všichni doma, taky bych byla radši doma, zahrabaná v peřinách, tak si to krásně užívejte.
Ahoj Blondy, jak je při středě?
ÁJo, tak tak, ať nám ho přinese klidně ježek je mi to jedno, hlavně ať už máme míma v bříšku.
Kali pod stromečkem už budeme mít mimča v bříšku, jaký vyrábění.
14. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky moje, mám z té MS fakt obrovskou radost, to bych nikdy nevěřila, že zrovna na tohle se budu tak těšit...
kali: mrzí mě to, že ti MS taky přišla, ale tento měsíc jsem jen o den napřed, tak jsme v tom spolu, jak píšeš.....akorát na tebe funguje jeřáb líp, ty budeš mít ovulku i případný pozitivní testík dřív, ale to neva......
já už poctivě měřím, upřímně, začala jsem už před pár dny, teplotka byla pořád 37,2 a tak, pak klesla den před MS na 36,9 a včera na 36,8, tak jsem si říkala, že tento pokles určitě znamená, že MS přijde a přišla.....dnes mám 36,7, tak už zapisuju a budu hlídat i hleník, čípek, kapat jeřáb a hlídat se pořádně......tak snad to půjde....
lussyn: díky, mám fakt radost....a stím milováním, jsem si říkala, že denně to moc často zvládat nejde.....ale rozumím ti.....my to včera ještě stihli a tak tak, jsem šla ze sprchy a říkala si jen tak pro sebe - mrško, jestli chceš přijít, počkej ještě aspoň hoďku - a fakt....... :grinning: :grinning:
holky, my chceme teda radši vránu a těch je v zimě dost, tak nás třeba obdaruje.....
14. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Taggy :grinning: to s tou sprchou jak si říkala, znám, taky to tělo občas takhle přemlouvám.A myslíš, že na to mělo vliv to sperma, jak jsme se v pondělí bavily?Když si vzpomenu na květen červen, jak jsi psala, že se chcete začít snažit až po svatbě někdy říjen listopad, tak mi to přišlo hrozně vzdálené a říkala jsem si, že až vy se začnete snažit, já už budu určo těhule, no a vidíš.Tak poctivě měř a sleduj a za měsíc uvidíme, jsem docela zvědavá.
Holky v neděli bych měla termín porodu :frowning2: Snažím se na to nemyslet, ale na neděli se fakt netěším.A to jsem si říkala, že v době termínu už budu určo těhule a ono pořád nic :frowning2: Co se dá dělat.
14. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Luss - nemysli na to... Vím, že je to blbé, znám to, taky mě to občas přepadne, ale bohužel tohle je něco mezi nebem a zemí a nemůžeme to ovlivnit... Prostě ti to osud vymyslel trošku jinak, asi říkal, že by bylo fajn, kdybys byla těhule až se bude dít... to a to, já na osud určitě věřím...
14. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
vtipy....!!!

Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
14. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já vím, Ájo, já vím, ale prostě to není tak lehké, no.Spíš se bojím toho aby to šlo, víš.Protože se fakt hodně snažíme a už je to teď čtvrtý cyklus a nic, tak se bojím, bojí.Ale tohle si připouštět nechci.Radši mi řekni co dostaneš k výročí, bude taky nějaké překvápko?TM o tom víkendu ví?Nebo je to překvápko?
14. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Sakra, kam se poděli ty ftípky, co jsem sem poslala :angry:

luss - vím přesně jak se cítíš, kdybych ti mohla nějak pomoct, tak to udělám, ale nevím... vyjde to dobře a brzy - slibuju :wink: :slight_smile:
Já nevím, myslím, že nedostanu nic hmotného, ale to nevadí, nepotřebuju dárky, já jsem ráda že pojedeme. MM o tom samozřejmě ví, nejdřív jsem to tajila, ale před 14 dny jsem mu o tom řekla, aby si naplánoval volno v práci... a hlavně jsem to s ním chtěla probrat...
14. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Luss, :cry: , asi nejde na to nemyslet-viď?Tak to zkus něčím přebít, někam vyražtě,udělejte si krásnou neděli :wink: , ráno pošli andělíčkovi pusinku a neboj, on Ti brzičko to miminko zařídí :slight_smile: Mmch taky jsem byla na tuty přesvědčená, že touhle dobou už budu dááávno těhu :unamused:
Jo, a na osud taky věřím, prostě to nějak má býtatak to bude, ty máš jen možnost si vybrat cestu,kterou k tomu dorazíš :wink:
Holky tak jsem zmatená jak Goro v Tokyu-jsem 4DPO a ráno jsem začala špinit, ale takovou jasnou krví.Ne nějak moc, ale jsem docela vypláclá.Napadlo mě , jestli to nemůže být nějaká nechtěná "bolístka" po včerejším sexíku.Teda prvně mě napadla MS,pak uhnizďování, ale na oboje je brzy :wink: , tak uvidím, a jestli to nepřejde, zajdu ke gyndr, ať na to mrkne... :angry:
14. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
vtipy....!!!

Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
životních situacích. Přišla řeč na eutanázii.K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal:
,,Nechci,aby jsi mě nechala žít v takovém stavu,kdy bych byl závislý na
přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky.
Kdybys mě někdy takhle viděla,vypni ty mašiny,co mě drží naživu."
Ona vstala,vypla televizi,počítač i ledničku a vylila mi pivo do záchodu.
,,No,není blbá???

Stojí muž před zrcadlem a říká mu:
,,Zrcadlo,zrcadlo,kdo má na světě největšího čuráka?"
A ozve se manželka v kuchyni:
,,Já."

Přijde mozková buňka do mužské hlavy a rozhlédne se. Je tam pusto a prázdno,tma,nikde nic.
Tak volá:
,,Haló,je tu někdo?"
Čeká a nic se neděje. Volá znova:
,,Haló,je tu někdo?"
Po delší době se objeví další mozková buňka a říká:
,,Co tady řveš? Ty nevíš,že jsme všichni dole?"

Setkají se tři-ušní maz,zubní kaz a poševní kvasinka.
Začnou se bavit o tom,jak je na světě těžko přežít.
Ušní maz povídá:
,,Já to mám těžké,protože ten můj si dvakrát denně čistí uši a já musím
hledat nějakou tu skulinku,abych přežil. Daří se mě."
Zubní kaz povídá:
,,Já to mám horší,protože ten můj si třikrát denně čistí zuby,pasta je
agresivní,ničí mě a já musím hledat také nějakou tu skulinku,abych přežil. Také se mě to zatím daří."
Poševní kvasinka na to:
,,To nic není,každý večer tam vletí holohlavý bandita s rolákem kolem krku a buší a buší a pak mě celou zblije."
Nato praví zubní kaz:
,,Jo,toho já také dobře znám!"
14. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Lucinko, to víš, že to půjde... :slight_smile: Oba jste přece plodní,ne? I když už mě taky u nás napadlo, jestli se od porodu nevyskytl nějaký problém-asi je to normální, že člověk řeší "nesmysly",když něco nejde tak jak by mělo :wink:
Tak hlavinku vzhůůru, podívej sez okna, jaká je tam krásná předvánoční atmosféra(tady teď mete jako blázen, fakt jsem dneska 100% spokojená, že jsme všichni spolu doma) :grinning: a věř mi, že pod stromečkem už budete 2+1 :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Aji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda, ty seš nevyčerpatená studnice...
14. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kopretinko teda teď jsi mě pěkně rozbrečela, ale děkuju ti za tyhle slova, mě to zas pomáhá když vám o tom aspoň můžu napsat, protože doma o tom nechci mluvit nahlas, tak to mám v sobě, nechci ještě stresovat manžela, těmito mými úvahami.
To tvoje krvácení bylo jen chvilkový nebo trvá?Je možné, že to bylo tím sexíkem, ale někde jsem četla, že se to může v půlce cyklu objevit, sice teď nevím proč, buď je to známka ovulace, ale vážně nevím, nikdy se mi to nestalo.Užívejte si rodinnou pohodičku :slight_smile:
Jasně Ájo, to je ten nejkrásnější dárek, jaký jste si mohli k výročí dát, hlavně, že budete jen a jen spolu a užívat si jeden druhého a nechávat se rozmazlovat.A kdyby ještě vyšlo to druhé překvápko, to by teprve bylo.Jé, ať ti to vyjde, měla bych radost s tebou, fakt moc.
14. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Luss, to se uvidí až v pátek :wink:

u nás je to teď přesně jako v písničce Ladovská zima, za okny a v srdci jímá bílá nostalgie... tralalala :grinning:
14. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
U nás je to zas jak reklama na blbou náladu :wink:
Ty jo Ájo už v pátek ne až pátek, jsi už nervózní?Už by jsme tady nutně potřebovaly nějakou novou těhulku, nějak dlouho stojíme na mrtvém bodě.Čím to je, čím to je... :grinning: tralala
ÁJo ten vtip s tím :z kuchyně se ozve "já" - výbornej :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
lussyn: no jo no, mně se naše snažení zdálo v dubnu hrozně vzdálené a vidíš to, už je to tady......jsem fakt ráda, že MS dorazila a uvidíme, jak rychle nám to půjde......
holky, mně je to líto, když vás vidím, jak se snažíte už několik cyklů a pořád nic, ale radši nad tím nechci ani přemýšlet, protože člověk na tom stejně nic nevymyslí a pak až to nečeká, tak to přijde samo......
ale být na vánoce už 2+1, to bych taky brala.....to by byl fakt nejkrásnější dáreček.....
ještě dotaz na blondy asi - když se otěhotní, tak se musí jeřáb hned přestat kapat? nemůže to uškodit nebo jak to je s užíváním?
14. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Holky myslím, že máme špatnou tabulku.koukala jse´m na dny cyklu a mě to nesedí a myslím, že i Nany a Kopretinka to mají špatně co si pamatuju.
14. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tabulka 14.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 20 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............42 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 2 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 17 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................31 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 39 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..14 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 50 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................22 DC, kyselina listová

Lussyn: a tato je dobrá????
14. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak asi ne, to vypadá, že je ta samá.....ale já ji vzala ze včerejška a přepsala......tak ať si spíš každá zkontroluje, jestli to má dobře a když ne, tak to přepíše.....
14. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ne já jsem dnes 21DC, Kopretinka byla myslím o jeden den víc a Nany taky, ale nevím to přesně.Nevím, kdy se špatně zkopírovala, tak to nechci upravovat, asi bude lepší, když si to každá upraví sama.
Tabulka 14.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 20 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............42 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 2 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 21 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................31 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ 39 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..14 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 50 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................22 DC, kyselina listová
14. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
lussyn: tak to je fakt divná tabulka, když ty jsi tam byla 17DC místo 21DC.....
ale třeba kacabacka je dobře, ta byla dva dny pozadu za mnou a to souhlasí....tak nevím, kde nastala chyba....
14. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
By mě zajímalo, kde udělali soudruzi z NDR chybu :grinning: :grinning: :grinning:
Holky koukala jsem na ty vaše grafy, vůbec tomu nerozumím, ale ten Nany je nějakej hezkej nebno se mi to zdá?Už tu dlouho nebyla holka, jsem na ní zvědavá.
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
já už taky ničemu nerozumím - tabulku jsem teď poslední týden aktualizovala vždycky já, tak kde se stala chyba??? :frowning2:
14. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
já taky koukla na nany, má tam teda ukázkovou ovulku a takový souměrný, bez výkyvů......
dlouho tu nebyla, to je pravda, ani andrissek, sabca, eliska a kacabacka.......a lancy.
14. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jo je to pravda, Andrissek teď asi nemá moc času co má Denisku ve škole a Eliška říkala, že sem teď moc chodit nebude, nedělalo jí to tu dobře na psychiku.Jo a Lancy se tu taky dlouho neukázala to je pravda.Snad se brzy ukážou.
Ájo, to je jedno, nic si z toho nedělej, každá která najde chybu si ji opraví a je to, vžyť se nic nestalo.
14. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
aja: to neřeš......já myslím, že si to většina holek hlídá i mimo tuto stránku, já třeba pořád tak nějak vím, kolikátý jsem DC.....
14. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.