• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
4. stupně odvahy muže

I. stupen : Přijde napraný muž domů ,žena ho již očekává s koštětem v ruce .Muž ji říká co je ? Přiletělas nebo zrovna odlétáš?

II.stupen : Napraný muž přichází domů a žena je vzhůru čeká na něj v posteli , muž odhází do kuchyně tam vezme židli a přinese si ji k posteli a sedne si na ni .Když se jej žena zeptá co to má znamenat.Muž ji s klidem odpoví : jen chci být v první řadě až to divadlo začne.

III.stupen : Napraný muž přichází domů , smrdí ženským parfémem a na límci košile má obtisklou rtěnku. Žena nechápavě hledí a muž s úsměvem říká : Tak a ted je řada na tobě.

IV.stupen : Napraný muž se vrací domů v doprovodu dvou mladých sličných dívek.Žena je vztekem bez sebe a muž ji říká : Stará nebud svině , řekni že jsi ségra.

Tak tomu říkám mazec. :wink:
14. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak včerejší obavy se naplnily na 100000000%

Jedu si takhle v největší vichřici z práce a v nejhorším možným místě na světě - což je místní prudký kopec, mi vejpůl stoupáku chcípne auto. Tak volám kamarádovi z práce, aby mi dovezl naftu, že to asi nemá naftu (ale zas tak málo jsem jí tam neměla), tak přijel, nalili jsme tam 5l nafty a startuju a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme to pokoušeli tak dloufo až se vybila baterka... Tak kamarád zastavil dopravu, já z kopce sjela dolů na polňačku a zkoušeli jsme to roztlačit a nic... Tak jsem se naštvala, zamkla auto a jela s kamarádem pryč. Manžel tam večer pro auto jel, mysleli jsme že to opravdu bylo nedostatkem paliva... jenže nebylo, manžel k tomu večer přišel, v pohodě nastartoval (baterie se za tu dobu nabila) a když chtěl zařadit nešlo to... tak jsme zjistili, že to nebylo palivem, ale utrhla se tam nějaká poloosa nebo něco... :angry:
takže jsem nasraná jako blázen

Dneska ráno mě do práce vezl ten zamilovanej kolega (co by pro mě neudělal, že :grinning: ) a na silnicích máme sněhu jako v zimě, fakt Jihlava hlásí kalamitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobre ranko, Sabi SUPER!!!! :grinning:

Ajo, to nastve...vzdycky kdyz si myslis, ze nemas pred sebou zadne vetsi vydaje, tak prijde nejaka pecka...to znam... :confounded:

Jinak ja bych taky poprosila o upraveni tabulky, ale podle doktora a MS mam termin porodu 15.prosince - dnes zacinam osmy mesic...kdo by to byl rekl... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 22 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............43 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................23 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 3 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 22 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................32 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ..2 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..15 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 51 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................23 DC, kyselina listová
15. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Ájo to se mi taky stalo mě se ale urvala spojka.
A zůstala jsem v cizí vesnici a chodila po lidech zda by mě to opravili spěchala jsem za dětmi na tábor jako zdravotník.
No opravovali a stejně to nešlo takže jsem volala našim a ti mě museli těch 100km domů zase odtáhnout.
Fakt maras :angry:
15. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Hezké ráno všem :slight_smile:
Terezko všechno nééééj k svátku :slight_smile:
Ájo, mazec, jsem si na tebe večer vzpomněla.No hlavně, že jsi se dostala v pořádku domů.A to se ti stalo s Tygrou?Neříkala jsi, že ji máš opravenou?
Lin, ty bláho, už jen dva měsíce, jo, tak to se ani nenadějem a máme tu první miminka, snad se to tím vaším blížícem se porodem tady prolomí.
Blondy, šetříš se?Kde se ti toulal manžílek, že jsi byla sama?
15. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Dneska ráno pouštěl Mareš s Hezuckým Nohavicovu Ladovu zimu, tak jsem si vzpomněla na ÁJu.To je mazec poslouchat v půlce října tyhle písničky, to za chvíli začnou hrát koledy a o vánocích bude jako na jaře.Tradice.
15. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Nastoupí stařenka do autobusu a ptá se šoféra:
"Nechčete ožíšky?"
"Ale ano, děkuji."
Druhý den to samé a šofér říká: "Dejte si i vy!"
"Chlapče, já už nemůžu, já už nemám žuby!"
Třetí den znovu:
"Synku, nechčeš ožíšky?"
Šofér už celý zvědavý se zeptá:
"Babi, a odkud máte ty dobré # # # # # # oříšky?"
"Vyčumlané z Toffifee...."
15. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Luss, ne to nebylo s tigrou tigra ještě není dokončena, snad příští týden :frowning2:
to je s Golfem - stará popelnice, do včerejška ještě celkem pojízdná :grinning:
15. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Jo jinak, vše nej terezce k svátku

a pro naladění - mrkněte na facebook, dala jsem tam fotky co jsem teď nafotila z práce z okna :grinning: (né že bych se nudila) :grinning:
15. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Zdravím při čtvrtku :wink: tady je zima, sotva 2 stupně :frowning2: Sněží, ale hned se to rozpouští :frowning2: Hnus :frowning2:
Taggy: všechno jen k svátku :grinning: U mě sice jeřáb funguje, ale tontokrát sem ho sehnala od Naděje a ne od Herbavitalu, tak nevím, jestli bude fungovat i tento :slight_smile: Uvidíme, necháme se překvapit :slight_smile:
Nějak mě začíná škrábat v krku :frowning2: Koupila sem si vápník s céčkem, abych podpořila sliznice, ale nevím, jestli to bude stačit :wink:
15. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj Kali, tak honem papkat vitamínky, ať to škrábání v krku podchytíš hned v začátku.
Ájo, já tě nemám na Facebooku :frowning2:
15. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Tak se mi konečně podařilo dovolat se na ten hotel a přeložila jsem to na příští víkend. V tomhle hnusu nikam nepojedeme, přímo v té Branné prý nejde elektřina, nejedou vlaky, protože koleje jsou plné sněhu, to by bylo o malér než bysme tam dojeli
15. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Lussyn, tak si mě najdi mám stejné jméno jako tady, najdeš podle příjmení snadno
já jsem tě kdysi našla a myslela jsem, že jsem si tě přidala, ani ne, tak to honem napravíme :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Ájo :slight_smile: mám tě kámoško :slight_smile: Moc hezký fotky, hned jsem to zkoukla, byla jsi krásná nevěsta a ty vaše svatební dortíky, mnam.Ten sníh teda nic moc, to jsem se radši pokochala tím Egyptem :slight_smile: Je škoda, že jsi to musela zrušit, hlavně aby tahle situace netrvala do velikonoc.Jedině vybrat něco jiného někde jinde, ale asi se vám nechce moc daleko cestovat, viď.To mě mrzí i za tebe :frowning2: :frowning2: Ale určitě si uděláte hezký den i tak, zamluvte si třeba někde vířivku s večeří, to by taky bylo určitě moc fajn.Co to testování, budeš až zítra?já tu zítra nebudu, nechceš to zkusit už dnes?Nechci tě ale do ničeho tlačit, jen kldyby jsi se rozhodla :wink: .
Taggy čekám na chlebíček :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Luss, testovat budu, možná odpoledne, uvidíme...
Já to nezrušila úplně jen přesunula na příští týden, kdybych to zrušila, tak bysme přišli o peníze. Takže to vydržíme do příštího týdne... taky mě to mrzí, ale cesty jsou šílené a jet do hor, když u nás to je jako boží dopuštění je hotová šílenost...
15. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Aha, tak ty jsi to už zaplatila, tak to jo.Tak testuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.
15. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky holky.......
moc moc děkuju za přáníčka k svátku, jste hodný....
lussyn: chlebíčky došly........ :grinning:
kali: já mám jeřáb od herba vitalu, myslím že mi psala kdysi blondy, že to je ta správná značka.......ale jestli ty máš od naděje, a tobě fungoval, tak nevím, jestli nemám taky přeladit......ale já jiný nesehnala.....
aja: to je teda pech s tím autem....
15. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Taggy, jak slavíte?
15. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
lussyn: ještě nijak, až večer.......teď jsme doma, máme zatopeno, miláček pracuje a já se flákám u počítače.....
dneska se mi povedlo objednat na gyndu, ale až na 3. listopadu......tak aspoň tak...
15. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Taggy: No, já sem právě užívala ten od Herbavitalu, ale teď se mi nechce platit poštovné, tak sem si ho koupila tady přímo v jedné lékárně. Ale Herbavital tam nemají, mají jenom Naději. tak uvidíme, jestli zafunguje. Překvapilo mě, že to úplně jinak chutná, ale snad bude fungovat taky... přece jen by v tom měla být stejná účinná látka :wink:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
kali: aha, takže předtím jsi užívala od herbavitalu? tak to jo.....no já už jsem skoro na dvě druhé lahvičky, tak dnes musím dokoupit......a taky listovku a kontryhelový čajík, už dochází.......
15. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Holky, mě je úplně špatně z toho sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hnus, jsem z toho na nervy, kdyby byla sobota ráno, tak je to v pohodě, ale v pracovní den :angry:
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky hezké dopoledne :wink:
Ajo koukala jsem na tvé sněhové fotky a je to teda šííííílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak držím mooooooc palečky při testování.
Já vyčkávám ovulku :wink:
Terezce vše nej,nej,nej k svátku :wink:
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj andrejko,
to je dost, že se taky ukážeš.....no jo, aje ten sníh taky nezávidím, je to hnus, já bych ho brala jen na vánoce....
a díky za přáníčko......jak se jinak máš, co malá školačka a malý raubíř?
15. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Andrýsku, jo fotky jsou šílené, ale co naděláme, nenaděláme nic...

díky, že na mě budete myslet, tak jsme mě nalomily, že už se na to odpoledne začínám taky těšit :wink:
15. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
aja: ty budeš testovat už dneska??????????
15. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Asi nakonec jo, taky už se docela těším :dizzy_face:

myslím, že už je to jedno, dnes odpoledne nebo zítra ráno :sunglasses:
15. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Deniska ve škole v pohodě :wink: ,už trošku opadlo to začáteční nadšení :sweat_smile: ,ale je šikovná :wink:
Taggy raubíř no to slovo přesně vystihuje našeho Peťulu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,teď má šííííílený období a dává mi celkem zabrat :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.