• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ájo, tak: testuj, testuj, vykrůcaj :grinning: .To s tím miminkem je šílený, jak to může někdo udělat,v tašce, když jsou všude babyboxy :angry: :angry:
ahoj Andri, jak je?Koukej tu ovulku pořádně chytit a pořádně s ní zatočte :wink:
Taggy 3. listopadu, to je dobré datum, to by jsi se mohla pohybovat někde kolem ovulky a on by ti to mohl potvrdit, myslím, že to je naplánované velice dobře.
15. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Lussyn no budeme se snažit :sweat_smile: :sweat_smile: .
15. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ájo po včerejším konferenci kde jsem byla se tomu ani nedivím.
Lidi umějí být hrozně krutí a neobyčejně krutí a brutální dokáží být i k vlastním rodičům či potomkům.
Včera jsem si z konference odnesla takové zážitky že mi až běhal mráz po zádech a to si myslím že jsem celkem tvrdák.
Ale tohle bylo i na mě moc a volala jsem michalovi at už to u toho kámoše dodělá že chci aby se mnou usínal že sama hrůzou a děsem neusnu.
Fakt jsem si myslela že si mi bude o tom i zdát naštěstí jsem fakt spala a nic se mi nezdálo.
Konference byla všeobecná plná profesionálů a tak to pojali i oni profesionálně,detailně až jsem myslela že tam budu házet šavli.

Ale nechci Vás děsit.
Jinak příští týden už má být kolem 15C tak už to nebude taková hrůza.
15. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sabi, tak aspoň nastin o čem jste měli přednášku? mě tyhle věci taky celkem zajímají :sunglasses:
15. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ježiš Sabi to zní hrozivě, o čem ta konference byla?
Andri, tak to je dobře, že je Deniska šikovná, je jasný, že to nadšení brzy opadne, zažili jsme si to všichni, ale už má měsíc a půl za sebou, tak už do konce zálkadky ji zbývá jen 88,5 měsíce, to jde :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
lussyn: no, právě jsem přemýšlela nad tím datumem, ale spíš to bude ještě dlouho před ovulkou při délce mých cyklů.......ale zkusím si říct o nějaké vyšetření a do té doby budu měřit, ale myslím, že v mém případě bude na ovulku bohužel brzo, i když by to bylo super....
aja: a v kolik budeš testovat??? já jsem zvědavá na výsledek
15. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
No nechci to tu moc psát bylo to opravdu morbidní.
Byli to profesionálové z oboru kriminalistiky,medicíny a právních oborů spolu s psychology a psychiatry.
Měli různé prezentace na téma deviací a sexuální úchylek apod.
Nejvíc mě dostal kriminalista, který nám ukazoval různé případy a vše měl pečlivě zdokumentované včetně nafocených detailů vražd.A jak říkám zvládala jsem různé fotografie i detaily.
Ale ty děti to jsem nezvládala.To mi opravdu běhal mráz po zádech.
15. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
No kašlete na to není to zrovna příjemné téma a tady se moc nehodí .

Raději se pobavte v práci :
http://www.fun.from.hell.pl/2002-05-16/durex-game.swf
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Já je chytla všechny :grinning:
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Taggy - testovat budu až přijedu z práce, tzn. kolem páté :slight_smile:

Sabi - to muselo být strašně zajímavé, mě tohle vždycky strašně zajímá a přemýšlím, co se těm lidem asi odehrává v hlavě, když zabíjejí
15. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Příště si mám dát bacha 2 jsem nechytila,než jsem se rozkoukala, ale to je dobře, měla jsem je pustit všechny :grinning:.
Taggy budeš 21DC to už by ses ovulce mohla pomalu blížit a on uvidí jakou máš sliznici, zda už se připravuje k ovulce nebo jak.
15. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
A sakra - chytla jsem je všechny, tak doufám, že ty manželovy došly tam kam měly a dnes už uvidíme // :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky, schválně si na této stránce poslechněte písničku už se zase těšíme na ježíška - před chvilkou to hráli u nás v rádiu :grinning: :grinning: (musíte sjet rošku níže)

http://majka57.wsn.cz/file/2200/5503
15. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Aji, tak už mi to tu hraje... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MM si teda klepe na čelo, ale já si to užívám-to si zas budu do večera zpívat o Jéžiškovi(To už hrajou v rádiu :astonished: :astonished: :astonished:?)
Stejně jeto mazec-přesně jak zpívají-ještě včera bylo 30 ve stínu... :astonished: :astonished: :astonished:
Odpoledne budu držet palečky...ať tam jsou...

Jinak u nás je taky Boží dopuštění,mě to teda zatím docela baví-1. sníh miluju(i když uznávám, že 15/10 není ideální datum :sweat_smile: ), vadí mi pak až ten sníh v půlce května :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Škoda, že nemám repráky a nemůžu si to pustit.Tuhle písničku hráli vloni v srpnu,když jsme se s manželem vraceli z jednoho prodlouženého víkendu, a to jsme si klepali na čelo, jestli se v tom rádiu nezbláznili, takže 15.10 je docela v klidu :grinning: :grinning:
Holky poraďíte mi některá jak vložit text do obrázku?Mám jen obyčejnej windows, jde to nějak?
15. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Luss a klasický malování nemáš? Já si to otevřu v malování a pak klikneš /vlevo na liště na velký A.Není tam teda moc výběr písma, ale hlavně, žeto napíše... :wink:
Jéžiška v srpnu :astonished: :grinning: :grinning: :astonished:
15. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
lussyn: máš pravdu, 21DC by už mohlo být blízko.....tak snad něco pozná doktůrek.....
já nechala utéct osm, to by mohlo k oplodnění stačit..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aja: tak pak hned písni a držím palce.....
15. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Taggy víš jak se to říká - stačí kapka a jsi matka, tak osm je už dobrá kapka :grinning:
15. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
lussyn: to je pravda........ :slight_smile:
jedem s miláčkem do města, nakoupit a poplatit složenky.....tak se tady zatím mějte a večer se těším na výsledek Aji......
15. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Taggy, tak se měj a večer tu už nebudu, tak ti přeju hezkou osavičku :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky moje, já začínám mít obavy z toho testu, mám strach z výsledku, jsem asi měkkouš :sweat_smile:

jo a včera jsem brečela u pošty pro tebe - asi jsem magor :grinning:
15. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ájo, ničeho se neboj, jsou jen dvě možnosti, takže buď budeš jásat dnes nebo někdy jindy, ale věšet se kvůli tomu nebudeš, no né?A jestli tam ty // jsou tak jenom dobře a jestli tam být tento cyklus nemají, tak tam nebudou ani zítra ani pozítří... a aspoň budeš vědět na čem jsi.O nic nejde.Tak šup jdi do toho, ty taková bojivnice nesmíš mít strach.Moc moc moc ti držím palce.Kdyby to šlo, tak snad za tebou přiběhnu a na ten záchod jdu s tebou. :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Já mám testík doma, tak v práci asi těžko můžu něco podnikat... snad za hodinu vypadnu a pak na to vlítnu :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak fajn, musíš to stihnout do šesti, kdy jsem ještě v práci, jinak budu celý víkend jak na trní :wink: .Holka ty nevíš, že základní vybavení kabelky má být těhotenský test? :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Neboj Luss, to snad stihnu... Doufám, že nejdéle v 5h budu doma :wink:
15. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Tak to jsem napnutá, tak doufám, že ndes už nebude bílá ještě bělejší, ale růžovější :slight_smile: Sněží ještě u vás?Mě konečně začali topit, už jsem psala miláčkovi, že mě sem bude muset přijet vysekat z ledu a nejdnou...teplíčko.A stačilo jen vyměnit baterky v regulátoru :grinning: .
15. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
testík obvykle mívám ve všech taškách - i v baťohu na plavání ale zrovna dnes jsem si ho nevzala :grinning: :grinning: :grinning:

já vím, že to nějak dopadne - mám jen dvě možnosti

Luss, tak se konečně ohřeješ - u nás sněží furt pryč, naštěstí mám tentokrát půjčené služební auto, tak snad domů dojedu
15. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Zrovna dneska :grinning: , jak jsi nezodpovědná :grinning: :grinning:
Prosím tě hlavně dojeď v pořádku, nemusíš mít za každou cenu pořád něco extra :wink:
15. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
neboj Luss, tak odjíždím a snad do hodinky tu budete mít výsledek :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Áhoj tfuj tfuj tfuj, držím palce :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.