• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ájo prosím tě v klidu ne že budeš v tomto počasí letět domů kvůli blbému testu a něco se ti stane. :confused:
Dávej na sebe pozor.
15. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
ahojky, tak už jsme zpátky z pojíždět, byla jsem ještě s mamkou u kadeřnice, co mě česala na svatbu - jí poděkovat a ukázat fotky........
a sháněla jsem tu lékárnu, co jsem potřebovala - takže jeřáb neměli, až příští týden, naštěstí ještě trochu mám......kyselinu listovou mám nějakou spešl s železem a b12kou......a kontryhelový čaj jsem taky nesehnala, ale sehnala jsem tinkturu kontryhelu - stejnou lahvičku, jak je jeřáb i od stejné firmy, ale kontryhel......tak jsem to vzala.....lepší něco než nic a možná to bude i líp účinkovat než ty čaje - měli totiž jen sypaný a takové já nerada.....
aja: už je pět..........
15. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
to je doba, to je doba...
Taggy, tak aspoň, že jsi byla trochu úspěšná, já myslela, že sis byla nechat udělat ty vlásky.Ještě jsem se ani nedostala k tomu abych ti napsala ohledně těch vlásků, tak příští týden se k tomu snad dostnu, zajímalo by mě to.
15. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
lussyn: nene, já je ještě posunovat nebudu, každý to má jinak, někdo je posunuje každé dva měsíce a jiný dvakrát do roka.....já je mám sice od června, což je už pět měsíců, ale porostly tak o čtyři centimetry a vyhovuje mi to - jsou delší a když se posunou, trochu se zase zkrátí víš......
a písni až budeš moct IP, v klídku......
15. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak to je super, já po nich už toužím tak 5 let, ale plno lidí mě od toho zrazuje, hlavně kadeřnice (mám sestru kadeřnici), prý jsou vlastní vlasy potom hrozně zničený, lae já si našla salon, kde to dělají třeba Krainový, Bílý, Belohorcový ... http://www.prodluzovani-vlasu-praha.cz/ a když je vidím, tak se mi to strašně líbí a vím, že do toho stejně půjde, manžel by už asi taky nebyl proti, tak ti pak písnu a popíšeš mi podrobnosti, jo?A ta cena kterou jsi mi psala je úplně super, pač tady to dělaj za 15tis.
15. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Ta k taky nakukuji co ta Aja :wink:
Byla jsem s dětma asi hodku venku a pěkně jsme vymrzly brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Andri, Tt se ti ani nedivím, já bych tam snad ani radši nelezla, i když s těma dětma aspoň na chvíli ven musíš, to je jasný :slight_smile:
Ája nás pěkně napíná :slight_smile:
15. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Luss venka aspoň děti trošku vysmrádnou a ted seděj a koukaj na pohádku a já jim dělám palačinky s tvarohem :wink:
15. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Palačinky jsem měla včera, tady jednu palačinku :slight_smile: .Dnes vůbec netuším co budem dělat k večeři, zajdem nakoupit a uvidíme na co dostaneme chuť, nic mě nenapadá.Sabi ty vaříš co?
15. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Já se tý Áji snad nedočkám.Snad dojela v pořádku proboha :frowning2:
15. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Jste si měly na sebe vyměnit telefon aby ti mohla napsat sms. Snad se brzo ozve že je v pořádku :wink:
15. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Já jsem tvořila z listového těsta sladké a slané proužky, preclíčky,šátečky apod.
Ale jinak jsem dostala chut na obyčejné zavináče s chlebem takže si zamlsáme.
15. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak to jsi mě moc neispirovala, toto já nepapám to mi nechutná :grinning: :grinning: .Ty šátečky ty jo, ty bych si dala líbit, mohla bys poslat na ochutnávku.Snad něco vymyslím.
Holky mažu dom, Áji se asi nedočkám, tak jsem zvědavá.Všem přeju krásný víken.Užívejte a milujte se a množte se.
15. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky, tak nic :frowning2: sněhobílo...

nestihla jsem napsat před šestou, protože mě dlouho zdržoval MM, nechtěla jsem aby věděl, že testuju...
15. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
lussyn: prodloužení 6000, posunutí 1500. takže super.....a zničený vůbec, spíš naopak......a sjednocené, že bys to nepoznala.......
aja: nic? tak to je divný ne, tak jakto, že máš tak dlouhý cyklus....to u tebe normální není......a nebo se ti posunula i ovu a čárka bude vidět pozdějc.....a nebo nevím......je to podivné....
15. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
neřeším to, počkám ještě příští týden a kdyžtak si dojdu pro vyvolávačku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
15. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 23 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............44 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................24 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 4 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 23 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................33 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ..3 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..16 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 52 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................24 DC, kyselina listová
16. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojte holky,
tak tady je snad ještě hůř než včera :frowning2: zima a hnusno :frowning2: Padá déšť se sněhem a je z toho akorát mokro :frowning2:

Aji: to je mi líto, že to zatím nevyšlo :frowning2: Ale počkej, ještě uvidíš... Když tak se objednáš k doktorovi a ten ti řekne, co se děje :wink:
16. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Sedí tři myši za barovým pultem a pijí tequilu.
První myš vyzunkne jednu tequilu, bouchne sklenkou o pult a říká:
"Já jsem tak odvážná, že si každý den uloupnu trochu jedu na myši a žvýkám ho, abych se lepší odvázala..."
Druhá myš se na ni podívá, hodí do sebe dvě tequily, bouchne sklenkou pult a povídá:
"A já jsem tak odvážná, že každý den jdu k pasti na myši, zdvihnu záklopku, trochu se na ní pohoupám a to jsem teprve v transu..."
Třetí myš se na ně koukne, šoupne do sebe tři tequily, bouchne sklenkou o pult a vydá se ke dveřím.
Dvě první myši za ní udiveně hledí:
"Kam jdeš?"
"Jdu si zapíchat s kocourem..."
:grinning:
16. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Cau zeny,

venku je stejne hnusne jako vcera, takze hnus fialovej :angry:

aja: koukam, zes vcera testovala...uprimne podle toho grafu to zatim na teh.moc nevypada, ale kdo vi :confused: budes se objednavat k Dr. ?
vtip nema chybu :grinning: :grinning:

taggy: dodatecne vse nejlepsi k svatku :wink: nemas dnes jeste bolehlav :grinning:
16. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Nany, já vím, že graf je úplně mimo, ale přeci jen tonoucí se stébla chyté přeloženo do řeči MK - snažilka se testu chytá :grinning:

objednám se, v pondělí tam zavolám kdy budou mít volno...
16. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
aja: naprosto chapu..nadeje umira posledni :wink: dokud Te nevidi Dr. a neni mrcha.. :grinning:
16. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
mrchu už chci... už mě nebaví na ní takhle dlouho čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
aja: to je jasny..myslim, ze to je uz tech 14 dni po ocekavane MS..Dr. na Tebe mrkne a hned budes mit jasno :wink:
co cesta do prace :confused:
16. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
cesta dobrá, ono to už začíbá tát, uř sněží s deštěm, tak je to taková srajda na těšch silnicích, no...

co u vás???
16. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
aja: tady chumelilo vcera cely den, noc a ted uz to prestava, ale neudrzelo se to..proste sragory, teplota kolem 0...vecer si jdu spravit naladu do hospody :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,

kali, taggy, od nadějje žádné bylinky nekupovat. To je jen placebo, v podstatě je to akorát čistý líh, je tam hrozně nízká koncentrace výtažku. Na druhé straně to bývalo i napsáno... Je to podvod a ještě k tomu drahý...
Když si k tomu čuchnete, má to i úplně jinou vůni a konzistenci....

aja, tak co ten test, udělaal sis ho? :confused:
16. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj blondy,

jo dělala a výsledek byl takový jaký odpovídá BT - tudíž sněhobílo :frowning2:

tak se nedá svítit, vyčkám a v pondělí zavolám MUDr,. aby mě objednal a mrknul se co a jak...
16. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
aja, takže BT nelhalo....
Určitě se objednej, tím nic nezkazíš
:wink:
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.