• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Blondy: Tak to sem nevěděla... Už je mám koupené doma, tak už to vykapu, co s tím :wink: Příště koupím zase přes internet ten od Herbavitalu.

Aji: Tak to sem sama zvědavá, co ti na takovýto cyklus doktor řekne.
16. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
kali, neříkej, že ho neseženeš někde v obchodě....
Jo, když už ho máš koupené, tak to vykapej, co s tím... A nbo ho už třeba pottřebovat ani nebudeš :sunglasses:
16. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Blondy... fakt neseženu... bylinky tu mají v jediné lékárně a tam mají právě tu Naději...
16. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
kali, tedy vždyť Pardubice jsou takový velký město :grinning:
16. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jo objednám se a mám strach, že mi řekne, že ovu vůbec neprobíhá a bude mi chtít narvat nějaké prášky. Minule mi nabízel, že mám brát 3 měsíce antikoncepci - to určitě... :pensive:
16. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
aja, jsi maldá holka navíc po revizi. Není důvod brát nějaké prášky na ovu, zvlášť když si předtím fungovala.... Ono se tělo srovná, neboj :wink:
16. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
já vím blondy, oproti tvým problémům je toto nic, ale trápí mě to... Myslela jsem, že se vše obnoví během 1-2 měsíců a už je to 3 cyklus a furt nic :angry:
16. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
aja, no říká se, že to někdy trvá u půl roku.... Ale je jasné, že tě to trápi, bylo by spíš divné, kdyby netrápilo...
Prostě každé tělo má jinou schupnost regenerace. Je to jak s HA, někdo začně fungovat hned a někomu to prostě trvá déle...
16. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Blondy: No, relativně velké Pardubice sice sou, ale jinak je to v podstatě díra :wink: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
kali: na tech lahvickach by mel byt napsan pomer..mne totiz jednou vrazili lahvicku od Nadeje, ale byl to vytazek z pupenu a podle toho pomeru to bylo naprosty placebo :unamused: jerab od Herba Vitalis by meli mit pomalu v kazdy prodejne zdrav.vyzivy apod. naopak v lekarna na me koukali jak zjara :sweat_smile:
neverim, ze v Pardubicich to jinde nemaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: je to vsechno nejak na dlouhy lokte...MM mi rika, ze musim byt trpeliva apod., ale ja mam spis obavy, ze budu pak muset treba nekde litat po Dr. apod :rolling_eyes:
jo a jinak pristi tyden by mel jit MM na ten spg..tak uz mi to v hlave pekne srotuje :confused:
16. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
aji, jeste jsem chtela napsat, ze jsi mlada, perspektivni :sunglasses: , jednou se uz zadarilo, tak podruhe je to jen otazka casu :wink:
16. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Nany: když teda myslíš, tak já to tady ještě jednou všechno znovu projdu... Třeba budu mít tentokrát úspěch :wink:
16. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
kali: zkus a uvidis..prodavaj to i tam, kde caje apod. :wink:
16. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky holčiny......
blondy. já mám od herba vitalis i jeřáb i kontryhel - snad to neva, že místo kontryhelového čaje budu užívat kontryhelové kapky - ......zkusím a uvidím.....a nebo to bude mít naopak lepší účinek.....
holky, co se mi dneska stalo, to se budete smát......byla jsem v Tescu a měli tam nějaký výprodej dětských věciček....jsem se mrkla a tak se mi některé líbily, že jsem si řekla, že si něco vezmu.....no ale brala jsem a brala a najednou plný košík - bodyčka na nejmenší mimi, ale překrásné....a v balení po třech za padesát korun, pak sedm kusů za devadesát korun a tak.....tak jsem tam nechala skoro pět set, ale výbavička teda řádná......ani moc růžové ani moc modré, takže se to hodí......a co ne, rozdá se kámoškám těhulkám........dobrý ne? miláček se jenom smál......plnou tašku toho mám..... :grinning: :grinning:
nany. tak jestli jde manža na spg...tak si už dělej těhu test, znám minimálně tři případy, kdy až šel chlap na vyšetření, ženská byla najednou těhu......tak držím palce......
16. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky holky, tedy Taggy, to jsi mela rict driv, poslala bych tam hned mamku. Jinak Te obdivuju, to bych si ja netroufla, jsem holt poverciva a do ukonceni 6 mesice jsem nekoupila ani n.....nikdy nevis, aby Te to pak zbytecne netrapilo.... :unamused:
17. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem... :slight_smile:
Tady pořád bílo, ale mě se to zatím líííbíí :wink:
Jo a dneska mi krááásně poskočila teplotka-ne, že bych tomu přikládala nějaký zásadní význam, ale je to takový příjemný zpestření v sobotu po ránu :dizzy_face:
Aji, škoda :frowning2:, tak listopad to jistí...
Tagg, tak teď už jen to mímo, co? :wink: :dizzy_face:

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 24 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............45 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................25 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 5 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 24 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................34 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ..4 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..17 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 53 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................25 DC, kyselina listová
17. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky
Já normálně zjištuji že čím více se blížím k porodu a zvětšuje se mi břicho tak jsem fakt hypochondr.
Vše mě bolí (záda mě bolí fakt doopravdy).Lehla jsem si na rovnou zem že se mi natáhne páteř.
Jen co jsem dolehla normálně jsem cítila jak mi tam vše začalo praskat a normálně mi to šlo až do křečí jak se mi srovnala.Jenže to tak bolelo že jsem se začala honem zvedat a normálně mi to nešlo.
tak jsem se jak vorvan musela překulit na bok pak břicho do kleku a pomalu se zvedat.
To byl pěkně blbý nápad od té doby už jsem to nezkoušela. Při představě že michal přijde domů a já ležím v předsíni na zemi a nemůžu se zvednout (to by bylo jak s kohoutkem a slepičkou co leží v komoře nožky má nahoře)
trapas jak svina.
Dalším problémem se pro mě stává sex. Na každodenní sex jsem se vždycky těšila,hořila nedočkavostí.
Ted je to u mě momentálně tak že se na něj možná těším ale baví mě prvních 5minut.protože pak už mě zas vše bolí ,vše mi je nepohodlné,překáží mi břicho , do toho mě třeba začne pálet žáha.
No hrůza a děs.Takže ted to trošku omezujeme protože to nezvládám.
Jenže si zas říkám že to budu muset nějak překonat protože si právě sexem chci dopomoct k dřívějšímu termínu porodu.
Budu muset nastudovat polohy. :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky....
lin: o slevách jsem nevěděla, narazila jsem tam na to náhodou.....a moc tam toho nebylo......
a já vím, ale pověrčivá nejsem.....jako kdyby nám nešlo otěhotnět, tak mě to bude štvát a mrzet bez ohledu na to, jestli mám něco už koupené nebo ne......to by mi fakt nevadilo.....navíc to jde použít i jako dárky pro těhotné kámošky, kdyby něco.....ale já věřím, že se nám mimi povede.......
kopreti: ahojky, jj, máš pravdu, ještě to mimišo....ale snad no, počkáme na ovulku a třeba to klapne......
u nás naštěstí sníh není....
sabi: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Tagg,uvidíte, ale řerknu Ti, vůbec mi nepřijde, že už se snažíme skoro půl roku,ono to strašně utíká, tak pokud to nááááhodou nevyjde napoprvé,bude to brzy(na počtu měsíců nesejde) a hlavně to BUDE :wink: :dizzy_face:
A je fakt, že oblečení na mimi se nestratí a popravdě na pověry taky nedám :wink: Tak ať je ovulka ukázková a brzičko na to i // :wink: :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Jo amáme 9800 příspěvků :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
17. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
kopreti: tak snad, já si taky nemyslím, že to vyjde hned a že se jinak budu hroutit.....ale prostě se těšíme, že to bude brzy......tak snad.....
17. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ..................... 25 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA............46 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .....................................26 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09................................... 6 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................. 25 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................35 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ..5 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..18 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................. 54 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09...................................26 DC, kyselina listová

Nazdárek ženy,
jak se máte dneska?
my měli včera u nás na návštěvě moje rodiče, tak jsme si užili fajn večer, byli tady až do půlnoci.......a pěkně jsme si pospali dneska, takže víkend v pohodě, když už je to počasí venku takové ospalé.......
aja: tak co, 46DC - pořád nic?
lancy má taky už nějak dlouhý cyklus......mě holky chcete dohnat ne?
18. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Taggy máš pravdu, asi mi bylo líto, že mám normální cykly a začínám se opičit po tobě :grinning:

začíná mě to pěkně štvát - furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
aja: ahooooooj.....tak se na to vykašli, dej si svařák a horkou vanu, pomilujte se a MS přijde........u mě to trochu funguje.... :grinning:
18. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Tak já zase tvrdnu v práci :frowning2: Ale aspoň budou peníze :grinning: Před Vánocema se to hodí :slight_smile:
Taggy: Tak to sou teda dobrý nákupy :slight_smile:
Já mám doma pár věciček, ale všechny jsem je zatím koupila jako dárečky pro těhulky a pro miminka :grinning: Taky sem pověrčivá :grinning: A hlavně si to chci užít až budu opravdu těhu :grinning: Už aby to bylo :grinning:
18. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
kali: tak to ti nezávidím být dneska v práci......
u nás se nějak vyčasilo, svítí sluníčko a je skoro deset stupňů........
já pověrčivá nejsem a až budu těhu, tak budu nakupovat asi pořád.....mě to hrozně baví......to teď jsou jen takové výstřelky......rozhodně nic cíleného ani pravidelného.....ale jsem ráda, že jsem to pokoupila......
18. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Taggy: No, jo je to tu hrůza. Navíc mám nějaké bloklé záda a ty rychlé pohyby kolem přístrojů mi nedělají dobře :frowning2: Už asi stárnu :grinning:
Mě to nakupování na mimča taky strašně baví :grinning: Proto raděj nenakupuju vůbec :slight_smile: Měla bych už plnou skříň :grinning:
18. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
kali: já mám zatím jen plnou komodu.......ale zase to nemám na očích...... :grinning:
18. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky, před chvilkou tu byla modrá obloha, svítilo sluníčko a jen pár mráčků :grinning: Ale už se zase zatáhlo a začíná krápat :frowning2:
18. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
kali: u nás taky svítilo sluníčko a bylo krásně......a i teplej, a ani neprší....tak by to mohlo chvíli vydržet......
18. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.