• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Pondělí 19.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ......................... 26 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................47 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................27 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09....................................... 7 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 26 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................36 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...6 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..19 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 55 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 27 DC, kyselina listová
19. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Holky, tak zítra jdu k MUDr. aby se podíval co se se mnou děje...

Jinak jsem si včera udělala radost a koupila jsem si zimní kabátek :slight_smile: nebyl zrovna laciný, ale mám z něj radost :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno kočky....
ajo: to je dobrý krok.....já tam jdu až třetího, ale taky jsem zvědavá, co mi řekne.....a jak mi psala lussyn, měla bych mít zrovna kolem ovu, tak snad něco pozná doktůrek.....
a kabátek, to je dobrý kup......
19. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno při pondělku :slight_smile:
Já bych spala :frowning2: Sem zatím 26,5 hodiny v práci a nevím, jak to do odpoledne vydržím :frowning2:
Taky už mi v kalendáři svítí upomínka, že se mám objednat na gyndu, ale nevím, jestli jít ještě tento cyklus nebo počkat na příští.
Aji: kabátek je doprý plán :slight_smile: Ten se hodí :grinning:
19. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
kali: ahojky......tak to je doba v práci, to by se mi nechtělo....
a na gyndu máš jít na preventivku? já jdu právě taky na preventivku a zrovna to chci spojit s těmi svými dotazy, co na mudr. mám......já bych to neodkládala.....
19. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
No, já taky na prevenci... chodím jen 1x ročně...
Ale moc nevím, na co se jí mám ptát. Když se snažíme "jen" půl roku, to ona ještě nebude chtít nijak řešit...
Zase si říkám, že když vlastně teďka v říjnu počneme, tak jestli tam pak raděj rovnou nejít jako těhule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Taggy, bylo by asi dobré, aby sis všechny svoje dotazy napsala na papírek - protože jinak to tam všechno zapomeneš :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
kali: tak já chodím dvakrát ročně....prý po novu......ale jsem ráda, je to lepší......tak jak chceš no......
aja: nezapomenu - já chci jen zjistit, proč mám tak dlouhé cykly a jestli je ovu - toť vše......
19. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
tak to máš stejné otázky jako já na zítra a chci se ještě zeptat, zda by mi mohl ještě jednou udělat rozbor krve na ten prašivý vir :confounded:
19. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky moje,
taký jste měly víkend?
Ájo, to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: , fakt jsem věřila.Ale co naplat, zítra snad budeš klidnější, určitě jsi v pořádku, neměj z ničeho strach, ani se nenaděješ a budeš těhulka.Jak jste slavili?Včera jsem si na tebe vzpoměla.Takže k výročí byl kabátek? :slight_smile:
Taggy, to je hezký, že jsi k tomu takhle hezky přistoupila, to je dobrej přístup.Určitě se brzy podaří.
Kali jak to v té práci můžeš tolik hodin vydržet, to já bych jim tam usnula :wink:
Kopretinko, na tebe jsem moc moc zvědavá, vypadá to hodně dobře.Ještě jednou moc děkuju, ty víš za co :slight_smile:
Sabí :slight_smile: , dobrý téma, sex v těhotenství jsme tu ještě neměly a docela mě to zajímá, tak nám holky těhulky popiště váš sexuální život v těhotenství, jaké to je?
Co je s Lancy, dlouho tu kočka nebyla a to vždy aspoň jednou týdně nakoukne.Jsem zvědavá s čím příjde :wink:
19. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,

lussyn, tak tebe zajímá sex v těhotenství? :grinning:
No tak u mně relativně žádná změna, akorát je to méně časté a občas mám pocit, jako kdyby to manželovy přišlo takové divné :grinning: . A je pravda, že když člověk cítí, jak se ti přitom mele něco v břiše, je to docela komické :grinning: .
19. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
taggy, nevadí, dokonce je to lepší, protože máš přesnější dávkování než u čaje... :wink:
19. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Blondy,

taky už jsem nad tím kolikrát přemýšlela, jaké to je... :slight_smile:

Luss - mrzí mě,žes to nestihla v ten čtvrtek, ale manžel furt oxidoval okolo, tak mi dlouho trvalo než jsem se ho zbavila a pak jsem ten test dlouho hypnotizovala, aby tam naběhla i druhá a nic :frowning2:

Slavili jsme v pelíšku a už se moc těším na pátek jak si to užijeme o tom víkendu - což mi připomnělo, že si tu vyvolávačku nemůžu zítra nechat píchnout - to bych to měla na ten víkend a to nechceme :frowning2:
tak tam jenom zajdu a nechám, aby MS přišla normálně - jasné, že zákon schválnosti je, že to dostanu v pátek :angry:
19. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Ájo hlavní aby přišla a nebo se na to už rovnou vybodla. :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
aja, no ono to někdy trvá i dýl než týden, než vyvolávačka zabere...
Neboj, určitě to zažiješ :grinning:
19. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Taggy: Už se může chodit dvakrát ročně? Mi právě říkala, že když neberu HA, tak by jí to pojišťovna víc než 1x ročně neproplatila. Taky bych raději chodila 2x ročně.
19. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
kali, já si tedy taky myslím, že preventivní prohlídku zaplatí pojišťovna pouze jednou ročně....
Já vždycky chodila jednou za půl roku, ale brala jsem HA, tak nevím jak do dr. vykazoval...
19. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Kali na preventivní prohlídku se má chodit, ke každému lékři 2x ročně.Jednou ti to proplatí pojišťovna a jednou si to zaplatíš sama (30kč).
Ájo, já bych si tu vyvolávačku taky asi nenechala píchnout, uvidíš co ti poví, a u mě by ten zákon schválnosti určitě zafungoval, dostala bych to určitě ve čtvrtek, tak snad to tak ty mít nebudeš.Ale i kdyby, tak to snad nebude problém,, né?Nic není překážka :grinning:
Blondy, jojo zajímá, jsem taková zvídavá :grinning:
19. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Záleží na tom zda mimčo spí nebo se probere.
Unás je většinou ticho po pěšině a začne se probírat během sexu a nebo až po .Jenže to jsem já už připravená ke spánku a oživá mi břicho takže než usnu tak je to celkem dlouhá doba.
Asi nejvtipnější bylo když v břiše ticho a michal měl ruce na mém břichu a z ničeho nic kopanec jak blázen ani Ronaldino či Beckham by se nestyděl za takový výkop. A michal v šoku vykulil oči a říká mi já to viděl jak jsi to udělala.Tak mu vysvětluji že já nijak že toto byl výkon ze vnitř. Tak absolutně nehápal výkop touto silou. :grinning:
19. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Ted mrkám že už jsem 32týden to letí jak blázen. A kontrolu mám příští pondělí snad nezaspím když se v neděli mění čas.
19. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
lussy, tady nejde o poplatek 30kč, ale o to, co zaplatí pojišťovna. A ještě ksutečně minulý rok proplácelap ouze jednu preventivní prohlídku u gynekologa za rok. Třeba u praktického doktora mýáš nárok jednou za dva roky. Pouze u zubaře to byl 2x ročně :wink:
19. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Taky si to myslím tak jak říká Blondy... Proto sem tak překvapená :wink:
19. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
:slight_smile: Bude se měnit čas :slight_smile: Konečně se trochu vyspím :grinning: Hurráááá :grinning:

Lussyn: na nespaní si zvykneš :slight_smile: dneska je to ještě dobré, ale zítra budu padat :frowning2: Druhý den je vždycky horší :frowning2:
Však až budeme mamičky, tak se taky třeba celou noc nevyspíme :slight_smile: a třeba i několik nocí po sobě :grinning: Aspoň mám tréning :grinning:
19. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
No ÁJO ty ses nám ani nepochlubila.
Teda ty seš kámoška jak to že nemáme slevy? Teda aspon nějakou my to nerozkecáme chceme jen slevy pro sebe. :grinning:

http://ajashop.mimishop.cz/index.php
19. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
teda vy jste se rozpovídaly....
já teda byla na gyndě před rokem a říkala mi sestřička, že se má chodit dvakrát ročně, ale že nemusím......tak jsem to jednou vynechala, ale už bych to neudělala...a byla jsem v květnu, tak jdu teď, po půl roce.....u praktického nevím, jak to je a u zubaře dvakrát za rok, ale tam já nechodím, zubařů se bojím.....
lussyn: taky doufám, že to vyjde....
blondy: díky, právě to kapu třikrát denně zároveň s jeřábem. akorát jsem se někde na netu dočetla, že se to prý nemá zapíjet- ale na lahvičce to není a já to vždycky zapíjela.....je možné, že proto mi to hned nezabralo? vy to holky zapíjíte nebo ne?
s tím sexem jste mě pobavily, ale on je podle mě sex trošku jiný i při snažení o mimi - nebo aspoň zpočátku, že si jako uvědomíte, že z toho může vzniknout nový život, to aspoň mně teda přijde takové jiné.......
19. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Taggy a vždycky když jsem začala během sexu uvažovat nad tím že zrovna ted jsme stvořili nový život a najednou ti mě přepadl takový zvláštní divný pocit.
Byl ti to takový pocit štěstí ,strachu ,obavy apod. jsem věděla že se to povedlo a že budeme mít miminko.
Neumím ty pocity popsat ale přirovnala bych je k pocitům když čučíš na těhotenský test a najednou se ti objeví druhá čárka.
Byla to přesně taková vlna štěstí, napětí, smutku a všeho možného do kupy.
19. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kali, toho nevyspání se právě bojím, jsem takový spáč, ráda spím.A kolikrát, když ráno vstávám do práce, tak si říkám, jak to budu dělat, až budeme mít miminko a já budu muset vstávat několikrát za noc.Tak na to se moc netěším :wink:
Já tedy nevím, ale na preventivní prohlídku, taky chodím 2x ročně, řekl mi to sám dr. a platím jen jednou za rok těch 30 kč, a jinak při každé kontrole 20kč za jednorázové zrcadlo.
Taggy nevím, mě to příjde stejné, nemyslím při tom na nic takového :wink: moje myšlenky jsou úplně někde jinde :wink:
19. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
sabi: a když jsi nad tím uvažovala, tak se fakt povedlo - jako že bys cítila, že jo???
já nevím, my se jako ještě nesnažili, protože ještě nebyla ovu, ale prostě jen to, že se milujeme bez ochrany a může z toho něco být mi dává takový zvláštní pocit.......nejde to moc popsat, taková naděje trošku......je to pěkný......
19. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se tu máte? :wink:

Mně je dneska tak blbě od žaludku!! :frowning2: Nechápu!! :unamused:
19. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Víš ten pocit jsem měla u sabči kdy né že bych to předem plánovala ale najednou ti ty slova šly tak jako ze mě že jsem se ho zeptala zda to miminko opravdu chceme protože cítím že se to podaří a ještě jednou jsem se ujistila že jej chceme oba.
A pak ti mě zaplavil takový pocit štěstí až euforie z toho co se právě stalo a podobný pocit jsem měla když jsem si dělala test a najednou na mě vykoukla druhá čárka.
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.