• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
U sabči i ted abych byla přesnější.
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sabi - ty seš ftipálek, viď :slight_smile:

Já tě Kali taky obdivuju, ale chápu, že si člověk zvykne, zase máš pak pár dní volno... Je to určitě lepší než, když my jsme v práci každý den od 6:30 a kolikrát do pěti, šesti večer, každý všední den... Každá práce má něco svého...

Taggy, přesně ty samé pocity se mi honí hlavou i když se teda snažíme, ale rozumím ti :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ájo tak doufám že si od nich alespon něco objednáš :grinning:
19. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Sabi: koukám, že už se Ti to blíží!! :dizzy_face:

Áji, tak jak se máš??

Nestíhám Vás dočíst :grinning:
19. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Sabi, až bude příležitost tak určitě, zatím na to prdím :wink:

Eli, zrovna dneska jsem si na tebe vzpomněla - přišel mi jeden vtipnej mail, tak jsem si říkala, škoda že na tebe nemám mailovku, určitě by ses pobavila - je o hledání práce :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Teda, tady je rušno při pondělku :wink:
Konečně na nás vykouklo sluníčku, u nás je krásně,však se nám ani nechtělo z procházky domů...Dneska jsme po týdnu bez tatínka-min. týden byl kvůli/díky :grinning: počasí doma...-tak je nám trochu smutno, ale zas si můžu zajet do těch svých kolejí, tak mi to až tak nepřijde.
Mmch mám v albíčku pár sněhových fotek,tak koho zajímá zima na Vysočině...
Luss,nemáš vůbec za co děkovat (beztak už jsi to stejně měla hotové než jsem se dostala k netu... :confused: )
Tagg,já měla po"vítězném" sexu u těhu s Domčou pocit, že teď to vyšlo, ale to byla spíš souhra náhod, myslím :wink:
Jo a BT šla malinko dolů...Teda co z tohohle vyleze...?Spíš počítám s tím, že ne a chtěla bych o tom být na 100% přesvědšená, aby pak to zklamání tak nebolelo, ale znáte to-človšk si pořád říká, co když...? :dizzy_face:
Jo a dotaz: k uhnízdění dochází nejdřív okolo 10DPO?
19. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jo blíží včera jsem vedla diskuzi s kámoškou jak to mám naplánováno až na mě příjdou porodní bolesti apod.
Jakože : zavolat mamce , odvézt ji sabču, zkontrolovat si věci do porodnice, nachytat si věci, protrpět bolesti až budou neúnosné a nic nebude pomáhat pomalu se chystat do porodnice, apod.

Tak si říkám sabča byla 29hodin, ted beru v úvahu že jde o druhý porod tělo už ví co má dělat takže bychom se teoreticky mohli vejít do 20hodin.

A kámoška se mi začala smát hledím na ni jak tele a tak mi vysvětluje že první dítě rodila 12hodin a taky si plánovala že to druhé se bude doma držet zuby nehty a půjde ža to bude opravdu nutné.Takže taky plánovala.
No ale druhé šlo tak rychle že ani malou nestačili nikam odvézt ,musela přiběhnout sousedka a počkat než přijedou prarodiče a oni jeli rychle rodit.že od počátku bolestí a porodu na porodním sále uběhlo asi všeho všudy dvě hodiny.
že se nestačila ani vzpamatovat a malý byl venku.

Tak mě tak trochu vyděsila at to všechno stihnu.Takže jsem to konzultovala s mamkou a ta říkala že at se moc neraduji že já si to určitě protrpím. :confused:
19. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Sabi, hlavně aby vše dopadlo dobře - nic si nemaluj a neplánuj, stejně bude všecko jinak :slight_smile:

já mám pocit, že do porodnice přijedu a první co, tak už ve dveřích budu řvát - píchněte mi epidurál :grinning:
19. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A oni ti řeknou tak nic mamčo ještě mazejte domů že máte čas přijedte později . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
sabi: :grinning: :grinning:
holky, tak jsem zvědavá, jak to bude u nás........uvidíme no......akorát mě štve, že na ovulku musím čekat ještě strašně dlouho, si myslím, že u mě je při mých padesátidenních cyklech až někdy kolem 30DC, což je hrozný, to je ještě skoro měsíc a to vy už můžete mít pozitivní testy a já teprve ovu, no fakt děs........
19. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ostrava jede (trošku sprosté, ale docela mě to pobavilo - tak snad se Sabi nenaštveš :slight_smile: )

Pražák vs. Ostravák
Pražák: "Helééé a proč tam u vás v týýý Ostravě mluvíte tak kráátce, véééď?"
Ostravák: "Bo mame malo času, pičo!"

Tramvaj
Stojí dva cikáni na zastávce tramvaje v Ostravě, když zrovna jedna přijíždí ...
Jeden z nich se ptá vedle stojícího človíčka:
"Odveze mě ta tramvaj do Vítkovic?"
"Ne!"
"A mě?", ptá se druhý.

Pražák a Ostravák v autobuse
Ostravák sedí v autobuse na dvou sedačkách.
Přijde Pražák a říká: "Posuň se až k voknu!"
Ostravák nereaguje.
Pražák to zopakuje a zas nic, tak se naštve a říká: "Posuň se až k voknu, ty vole!"
Ostravák se otočí a říká: "Tak kvokni, pičo!"

Ostravák na nádru v Praze
Příjde maník na Hlavní nadráží v Praze a říká: "Lístek, pičo!"
Slečna pokladní se ho zeptá: "A kam to bude? Ostrava-Svinov nebo Ostrava-Hlavní nádraží?"

Jsi krásná
Víte, jak řekne Ostravák: jsi krásná, miluji tě?
Sy fajna po pysku jak cyp.

V obchodě
Přijde Ostravák s manželkou do obchodu v Brně a vybírají si lednici.
Když si vyberou, jdou za prodavačem a Ostravák povídá: "Rychle mi zabal tu kalexku, pičo."
Prodavač zabalí Calexku a přitom se ptá: "Vy jste z Ostravy, že jo?"
Ostravák odpoví: "Jasne, jak sy to poznal?"
Prodavač na to: "Podle té piči."
Ostravák se otočí na manželku a říká: "Sem ti řykal, abys zustala doma."

Návrat chlopa
Ve tři rano bucha ožraly chlop na dveře sveho bytu.
Otevře mu nasrana roba: "Včil se chodi dom, ty ožralo?"
Chlop na to: "Ti jebe? Sem si kurva přišel pro kytaru!"

Pepíček z Prahy
Pepíček z Prahy je na návštěvě u strejdy v Ostravě a říká:
"Ty strejdo, taťka říká, že vy Ostraváci máte velmi chudou slovní zásobu a jste hodně sprostí."
Strejda zvedne oči od lahváče a povídá: "Ale piču ..."
19. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Kopreti, tak zkus testnout, dnes už by tam mohlo být něco vidět nebo né?Jsi 26 DC, ovu jsi měla 17DC? tak nevím to je asi brzy, to by jsi měla mít i delší cyklus teda, že jo.
Sabi, a jaký máš pocit z porodu?Už víš do čeho jdeš, tak je to asi jiné, jak poprvé.Chodila jsi na nějaké předporodní cvičení?
19. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
aja: se zase v práci nudíš co? :grinning: :grinning:
kopreti. já ti strašně držím palce, aby to tentokrát vyšlo.....se nám to tady nějak zaseklo, měl by to už někdo prolomit.......
a co ta kacabacka, ta sem nějak přestala chodit......
19. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ájo některé znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Taky jsem slyšela jeden dobrej ale sprostej :

Sedí tři dvojice ve třech městech na kopci :Praha , Brno , Ostrava a pozorují hvězdy.
Najednou padá hvězda .
V Praze : Jé podívej padá hvězda .
V Brně : Ty vole koukej padá hvězda.
V Ostravě : He pičo !!
19. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky můžu se na něco zeptat?Jestlis e vám některé nestalo něco podobného.V sobotu když jsme se milovali, tak mě při tom začalo trochu bolet břicho, řekla jsem to miláčkovi, ať je trochu opatrnější a přestalo to.Včera když jsme se milovali (bylo to docela vášnivé), mě břicho zase začalo bolet a po styku, když jsem se utírala, byl papír slabounce narůžovělý a břicho mě trošičku bolelo.Teď když jsem byla na záchodě, tak kalhotky čisté, ale když jsem se utřela, tak zas trošičku narůžovělý papír.Nikdy jsem to neměla ani při hodně divokém sexu, tak nevím co to může znamenat.Zas mám myšlenky, že třeba se povedlo a my se ho zase takhle zbavili :frowning2: .Už mi z toho hrabe, ve všem vidím něco špatného, ale nevím čím to mohlo být.Stalo se vám to některé?I když tento cyklus v těhotenství vůbec nevěřím, od pátku mě zas docela dost bolí prsa a to je u mě vždy příznak blížící se MS, ale člověk nikdy neví.Blondy, Sabi, poradíte my?Nebo holky nevíte co to může být?
19. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
U sabči jsem hodila i na předporodní cvičení i na těhotenské kurzy a taky na těhu plavání a v konečném výsledku mi to na nic nebylo (tím vás od toho nechci odrazovat každá pohybová aktivita je dobrá).
Jenže jak říkám porod trval 29hodin já byla vyčerpaná ,nevyspalá, hladová , žíznivá.
Už jsem byla na umření jediným cílem bylo proboha hlavně to už ze mě dostante.
Takže nějaké dýchání a pomáhání si šikmými břišními svalstvy včetně těch pánevních u mě vůbec neklaplo.
z důvodu toho co jsem popsala a hlavně z důvodu mé hysterie.

Zní to hrozně ale po celém úmorném dni a více kdy tě všechno bolí ,nemůžeš sedět ani stát, ležet už nejde ani náhodou to jsou ty bolesti ještě intenzivnější, nemáš pomyšlení ani na jídlo ani na pití. Každá cesta na záchod je jako za trest.takže jediné místo kde vydržíš je napuštěná horká vana (změkčuje děložní čípek a tím pádem ti urychluje porod (ale pokud plod není připravený k porodu tak ti nic nedělá)) a pak ještě skákací balon.
Ale ten mi pomáhal jen když jsem skákala takže jestli jsem za celou tu dobu zamhouřila oči na 30minut tak to je strašně moc. Já mám pocit že jsem všeho všudy naspala asi deset minut.
Takže už jsem byla hysterická a chtěla to mít za sebou aby mi ty šílené bolesti přestaly a já si mohla už odpočinout.
19. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Vzhledem k tomu že jsi 26DC to může být tím že se blíží MS.
To je přesně to jak jsme tady minule vedli diskuzi zda může sperma přiblížit MS.
Jak jsem říkala že to bude tím že dojde k posunu děložního čípku a tím i mírné přelití obsahu z dělohy do pochvy.
Že krvácení může probíhat již nějakou dobu než jej žena zpozoruje.

A nebo mohlo dojít k malému poranění děložní sliznice, pouze nějaká malinkatá rupturka. Ale pokud to nebylo nějaké velké množství či krvácení tak bych tomu nepřikládala moc velký význam.
19. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Luss, tak to ti neporadím :frowning2:

mě to občas taky zabolí, ale přikládám to tomu, že je na tom MM velmi dobře a proto, když třeba ještě nejsem moc vzrušená, tak to zabolí a nebo když mi narazí do toho čípku (myslím si, že je to ono), tak mě to zabolí, ale krev jsem neměla...
je možné, že ti tam někde praskla žilka nebo něco... pokud to není nic intenzivního, tak bych to neřešila...
19. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Sperma MS nemůže vyvolat (alespoň u mě to nefunguje :slight_smile: ) - manžel to do mě chrlí a stejně nic :angry: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
To jsem si zas prodloužila život...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda, až mě trochu zamrzelo, že nejsem z Ostravy :wink:
Luss, MS čekám/NEčekám v sobotu (tobudu 31DC,14DPO). Na test je dost brzy (jsem 9DPO)Testovat chci nejdřív v pondělí :wink: Fakt mám strach, že kdyby náhodou byly//, mohloby pak mimi ještě odejít s MS a to by byla ještě větší pecka než samotná MS :wink:
Holky a moooc díky za palečky-taky už bych ty // docela brala... :wink: :dizzy_face: Uvidíme...Dneska mě začaly docela bolet (spíš jakoby pnout)prsa a pobolívá podbřišek, ale už jako jedinej těhu příznak beru // :wink: , takže příznaky zatím nic :wink: :grinning:
Luss, určitě nešlo o mikropotrat-to bys podle mě musela krvácet dost.No, víš, že já teď měla něco podobnýho... To bysme mohly obě brát jako dobrý znamení-comyslíš? DvěLucky + dvakrát mírné špinění po sexíku = dvě čárky... :grinning:
Luss a kolik jsi DPO-co třeba uňizďování :wink: :dizzy_face: ?
Já zase ve všem vidím těhupříznaky...Teda vzápětí se okřiknu, abych se uklidnila, takže ve finále to prostě hodím za hlavu... :wink: , ale stejně to pak v hlavince hlodá :sweat_smile: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Cau zeny,

nejak nestiham...a ke vsemu jste dneska naky ukecany :wink:

aja: vtipy dobry, jdu to preposlat MM :grinning:

kopretina: hmm, pristich par dni to bude zajimavy co se tyce Tvoji krivky :wink: drzim palce :dizzy_face:

lussyn: z vlastni zkusenosti: tenhle naruzovely hlen jsem mela vzdy pred MS - pry sexu me bricho nebolelo, ale hlen se mi objevil spis na tom toaletaku - vetsinou po ranu :unamused: pak se rozjelo spineni a dalsi den MS. ale samo, ze to muze byt i to, jak psala sabi atd.

sabi: jako bych chvilema slysela svoji kamosku..dneska je to tyden co prenasi a rekla bych, ze ji z toho celkem slusne hrabe..k Apoli chodi skoro kazdej den a zatim nic :unamused:

eli: jak se jinak vede ?

taggy: uz sis sehnala ty ovu testy ?
19. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ted na to cucim: ja, lussyn a kopretina jsme na tom stejne, co se tyce delky cyklu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, byla by to bomba, kdyby vam to vyslo :dizzy_face: U me je to vzhledem k frekvenci sexu pred ovu celkem jasny :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
Jo a včera jsem zajídala míchaný vajíčka s kečupem banánem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :confounded:
Luss,uvidíš za pár dní-snad to nebude nic vážnýho...Aha, už jsi 26DC, tak to asi uhnizďování nebude... :astonished: :sweat_smile: Ale počkej auvidíš...Držím paleček-všechny 4 :wink:
Nany,uvidíme...Ale nechci si dělat planý naděje jako posledních xyz cyklů :confounded:
19. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Aji: No, ale to já sem taky v práci každý den od 6-30 do 15-00 :slight_smile: Jenom mezi tím ještě dělám ty služby. Volno z toho nemám žádné :frowning2: Teda můžu si vybrat, buď volno (pokud to provoz dovolí) nebo peníze.

Taggy: Myslím, že vím, jaký pocit myslíš... Taky to cítím :grinning: A strašně mě to vzrušuje :grinning:
19. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
kopretina: jj, uvidime rekl slepej :grinning: ne, vazne, tomu naprosto rozumim :wink: ty jo, ted koukam do alba..tolik snehu :astonished: :astonished: tady snezilo, ale nic se neudrzelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kopretin z toho se mi trošku zvedá kufr :slight_smile: :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Nany a to je focený,když už odtávalo, měla jsem tam ještě jednu a to byla teprve ladovská zima-mi ji asi smázli... :angry:
Sabi a já z toho měla takovej malej chuťovej orgazmus :wink: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
taggy, lepší je nezapíjet :wink: . Jen si to dej maličko do vody... Jo je lepší udělat mezi jeřábem a kontryhelem chvíli pauzu nebo si vzít něco malého k jídlu :wink:

kopretina k uhnízdění dochází obvykle 5-11 DPO. Každé embryjko je jinak rychlé :wink:

lussyn, neboj, sexem uhnízďující se embyrjko nevyženeš... K tomu co píšeš, ono se to težko takhle určuje, ale je možné, že to mohla být třeba cysta na vaječníku (je to dost bežné a při styku nebo při MS praskne, většinou to bolí a může z toho být i trochu krve...), nebo to co psala sabi a nebo u unhizďování. Těžko ti někdo řekně pravou příčinu, ale být tebou bych se tím nijak netrápila :wink:
19. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
víte co mě hlavně zajímá.
Jak bude to malé vypadat. Michal je blondák (katka je jeho kopie ale narozdíl od michala je strašně bledá, vypadá jak v šoku z nedostatku krve,nebo jak po schůzce s upírem, michal má zdravou barvu).
Michalova mamka má tmavé vlasy, já mám tmavé vlasy takže tajně doufám že by z toho mohla být tmavooká a hnědovlasá holčička.
19. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
nany: vede se celkem dobře!! Akorát teď máme s manžílkem střídavé nálady oba dva a už toho máme fakt dost!! :angry:
Teď jsem hrozně lítostivá vůbec to nechápu!! :unamused:
Aji: Tak já Ti napíšu svůj mejlík a pošleš mi vtípek!! :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.