• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kramlinko a ve kterých lázních jseš???
17. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky, kdepak jste??? To jste všechny zalezlý pod peřinou, když je venku, tak hnusně nebo co??? njn,on je vlastně pátek a to už je taková malá sobota, že???
17. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Ajo, dneska makame asi jen my dve, co :rolling_eyes: Jsem byla na obede s kamoskou..a pak na kratke pracovni porade.. :slight_smile: Vypravela mi, ze od pristiho mesice si musi napichat 6 injekci do bricha, brrrrrrrr
17. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Aja: v Luhacovich;)
17. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Já byla dnes v práci.
jinak se cítím skvěle a začíná mě honit mlsná. :slight_smile:
17. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Teda dneska už asi vážně všichni víkendovali...
Sabi, tak si dej-já v těhu zbaštila za 4, kombinace fakt úžasný, ale vyloženě jsem si to užívala...Takže dobrou chuť :slight_smile:
Kramli užij si návrat domů a vzhůru do snažilkování...
Všem přeju krásný víkend.
17. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
kramlinka: ahojky, ty jsi v luhačovicích? tak to jsi kousek od nás, bydlím v uherském hradišti.....
jinak jak se dneska máte holky? my se právě vrátili z návštěvy a dneska to mám dostat, takže si chystáme klidný večer při filmech....
17. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já celou noc hlídala kočku at nám nezežere ty housata nevím jak bych to mojí mamince vysvětlila.
Ale jinak v poho.
Venku už krásně svítí sluníčko takže pokud to vydrží do odpoledne tak je vyhodím ven na slunko.
18. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
No vy na to kašlete o tom víkendu.
:unamused:
Nikdo si se mnou nechce povídat :unamused:
Nikdo mě nemá rád , nikdo se se mnou nebaví :unamused:
18. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj Sabi, já si s tebou budu povídat ty těhulko a pečovatelko housat......jak jde víkend? my jsme byli u našich grilovat a popřát mamce k svátku....jinak jsme doma a odpočíváme......
18. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
Holky,jak se máte?Vy se všechny máte určo dobře,ale já makám na noční o sto šest. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je bezva strávená sobota v noci,že?TAk jen jsem vás chtěla pozdravit,protože teď si tu asi moc nepokecám :grinning: Tak papapa
19. dub 2009 v 00:25  • Odpověz
My včera večer taky grilovali a bylo to super dneska prý ale budem makat. :unamused:
Máte už někdo představu o dětském pokojíčku?
Chtěla bych tam nějakou dětskou tapetu.
Ale nevím kde a za kolik.
Můžete mi to prosím poslat do IP at to nesmažou díky.
19. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky tak už jsem v klídečku doma :wink: Přijeli jsme až včera večer, a to jsme z Luhaček vyjížděli už v 10 dopoledne. Ale stavili jsme se v ZOO Lešná, je tam nádherně, doporučuju a pak ještě u našich, no prostě cestovní den, ale už jsem konečně domaaaa :wink:
19. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahojte... :slight_smile:
Sabi, s tapetou moc nerporadím-v našem 2+1 není dětský pokojík zatím kam dát-do budoucna uděláme ložnici a obývák v jedné místnosti a druhá bude dětskej,ale zatím to nehrozí-D. spí vedle mojí postele(teda naší postele ale vedle mojí strany :wink:) ve svojí postýlce a přijde mi to tak ideální-až bude druhý, budu ho muset šoupnout kousek dál a na jeho místo půjde mimi, ale to už bude velikej :wink: Ale na netu je určitě výběr širokej (zrovna v pátek jsem hledala Domčovi něco k narozkám...)
Kramlinko, tak vítej doma a ať spolu máte krásný dny :wink:
My budeme asi výletovat dneska-jen co se Dominiček vyspí...
Tak krásný zbytek neděle a v pondělí už musíme trhnout tu 1000 :wink:
19. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
ZOO lešná je krásná v úterý jsme se domluvily s ostravskými maminami že půjdeme s dětmi do naší Ostravské Zoo.
Takže se moc těšíme na zoo.
19. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky, Lešná je skvělá ZOO, my ji máme nejblíž, takže tam jezdíváme snad každý rok.....
jinak my máme dneska odpočinkový den, včera jsme byli se známýma posedět večer v baru a trošku se to protáhlo až do rána, takže jsme si dnes i přispali.....a večer jsem sama doma, miláček jede vydělávat penízky do Prahy, takže se vrátí až zítra v noci nebo v úterý.....tak budu dnes celé odpoledne a večer pracovat....a co vy výletnice?
19. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Do prahy vydělávat?Kam se tam jezdí taky bych si tam pro nějaké penízky zajela.
Nemůžeš mi poslat přesnou mapku kde je dávaj.Taky tam sjedu. :grinning:
19. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
sabi: on tam jede za klienty víš? do prahy a ještě někam do čech, tak tam přespí u tety a zítra má pracovní den.....
jinak pracuje a vydělává i tady u nás..... :grinning:
19. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Jako makat rukama jo? No fuj!!
Ne dělám si srandu :grinning:
Já pořád vkládám naše vyrobené výměníky na nějaké inzerce a už mi z toho jde hlava kolem.

Dneska vracím housata a přivezu si domů zase moje miminko sabinečku. :grinning:
19. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
sabi: rukama ne, on pracuje pusou.....a já teda rukama, ale tak, že prsty klepu do klávesnice...... :grinning:
19. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak jsem se obávala, kolik toho přes víkend popíšete a ono to bylo jen pár řádků, tak to abychom to dnes napravili :slight_smile:

Sabi, ty jdeš dnes na kontrolu k Dr., že??? Tak pak musíš napsat co a jak...

Holky musím se vás zeptat. Už jsem tu o tom našla jakousi diskusi, ale jsou v ní jen 4 příspěvky :confounded: černání kůže při ovu pod zlatem...
Já měla (podle výpočtů) ovu ve středu a v pátek jsem večer zjistila, že mám ruku pod hodinkama úplně černou. Je pravda, že se mi to občas stává, ale nijak jsem tomu nevěnovala pozornost. Myslíte, že to mohlo mít souvislost s ovu??? manžela jsem pro jistotu znásilnila no a druhý den ráno, když jsem se vzbudila, tak se mi strašně točila hlava a měla jsem divný pocit v bříšku, tak jsem tu sobotu skoro celou proležela.

Každopádně příští týden ve středu nechci žádný příjezd MS, chci tu lítat s TT :grinning: už abych byla těhu, jinak mě za chvilku odvezou na blázinec, jako magora, protože z toho už magořím :grinning:
20. dub 2009 v 05:49  • Odpověz
autor
Ahoj Aji,
jj od pátku docela útlum, ale o víkendu jsou většinou doma manžílci, tak je to omluvitelný... :grinning:. A jak jsem už psala, dneska musíme dát tu 1000 :wink:
Jak kocovinka-už přešla? A co doma manžílek-klid po bouřce?
S černáním kůže při ovu pod zlatem ti neporadím-nikdy jsem to neměla, ale když jste to pojistili,je to v pohodě-nee?Tak budu po neděli držet palečky aby byly //-už je dlouho nikdo nehlásil, co? Tak třeba seš další na řadě... :wink: :dizzy_face:
Libuška jde dnes na kontrolu? To mi jaksi uteklo :sweat_smile:.Tak Sabi, držím paleček, ať je vše OK a určitě napiš jaks dopadla...

Jo a hned po ráno dávám aktuální tabulku-nějak stagnujou těhulky :wink:Tak šup šup :wink:
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 4DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 20DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 70DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 6DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 22DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 31 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 22DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,21DC,kyselina listová
Monkys:?, 34, snž?, ?DC,
Sunysara:?,25,snž:4/09, ?DC
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn:
Lancy:
Kali.kal:

Tak, holky, který tu ještě nejste a chcete být,písněte jméno, věk, snž od..., DC, vitamínky
Neutronek, Ajjik, holky-jak jste na tom? Ještě nejsou další //?
20. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
K doktorce jsem objednaná v 11hodin tak uvidím kolik těch miminek tam bude.

Ohledně toho zlata tak to vážně nevím.

ale jak popisuješ ty příznaky tak mě bylo taky tak zle.Nejraději bych taky zůstala ležet bohužel se sabinkou to něšlo.
20. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Aji, že by...?Já si to už moc nepamatuju, takže ráno mi asi nic moc nebylo (teda měnebylo prakticky nic celý těhu, takže podle mě se moc neřiď :wink: ).I když je fakt, že druhej den v práci jsem "něco " cítila, tak uvidíš... :dizzy_face: Tý jo, už ať je po neděli :dizzy_face:
Sabi a pozdravuj mimíska :slight_smile: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Koukám, že všichni pracujou, tak my razíme ven, je tampěkně, tak ať nesedíme doma jako pecky... :wink:
A až se vrátíme, ať se tu něco děje... :sweat_smile: :grinning:
20. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim Vas pri pondelku :slight_smile: Ja byla celou sobotu v čudu a v NE jsme porad neco delali na zahrade. Po obede se mi dokonce podarilo usnout pod rozkvetlou tresni, parada :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted uz zas sedim v praci :unamused:

Ajo, s tim zlatem taky neporadim..hodinky nenosim, pac nejsem schopna vymenit baterku :grinning: Ale dobrej napad..zkusim to pristi mesic :wink: Ja na sobe nic jinyho (krome zlata, stribra) nesnesu, hned se mi dela vyrazka :confounded:

Sabi, at Ti DR. dneska dobre dopadne a necekas tam dlouho
:slight_smile:

kopretina: kdy vyrazite na pisek :sunglasses: Venku je zas kraaasne :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Holky, tak jsem se teď vrátila z magistrátu (potřebovala jsem si nechat udělat nový pas, tak proč nevyužít služební auto i čas, že :wink: ), potkala jsem snad milion těhulí a jedna tam lezla do schodů až mi jí bylo líto, asi čekala dvojčátka, protože byla jako velryba :slight_smile:
Já už chci být taky velryba :wink:

Sabi, pak dej vědět jak u Dr. :slight_smile: a co Lin, ta má ty Velikonoce, ne??
20. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj Holky,
teda vás dočíst... Nestíhám... v práci mám docela fofr a doma nemáme PC... (snad jen dočasně)

Moje info:
Mirka, 27 let, budeme se snažit od 1.5., délka cyklu průměrně 38 dní, neberu zatím nic...
20. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Jé ahoj Mirko, tak to jsem ráda, že jsi k nám opět zavítala. Z května 09 jsem měla pocit, že jsme tady na tebe asi příliš hluční :wink:
Tak už se těšíš na prvního máje, že?
20. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Vitam Mirku :wink: Opravdu symbolicke datum pro zacatek snazeni :dizzy_face:

U Lin jsou Velikonoce, jsem si na ni vzpomnela, kdyz v radiu rikali, ze zacinaji pravoslavne vel. :slight_smile:

Tehule jsou vsude, zrovna jsme to probiraly dneska v praci..trosku mi s tim pak uz zacaly lezt na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.