• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Koupila jsem sabince na vánoce :

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26688141&tab=2

Musím už pomalu kupovat dárky protože pak se někam trmácet s novorozencem do přeplněných hypermarketů se mi opravdu nechce.
19. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Sabi,já budu v předvánočním shonu bez novorozence a pro jistotu(aby byl advent maximálně v pohodě) nakupuju už teď-docela dost toho už mám nakoupeno a ostatní už aspoň vymyšlený, takže konec listopadu to doufám jistí.. :sweat_smile:
Eli, že by? A jak jste na tom vlastně-nějak se chráníte,nebo tomu už necháváte volný průběh?
19. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
kopretina: Nevím, ale myslím, že asi ne, ale jinak se nechráníme necháváme tomu volný průběh, tak uvidíme!! Ale myslím, že pokud se zadaří, tak to bude asi až na Nový rok jenom můj odhad!! :grinning: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
kopertina, koukala jsem ti na grafík, zas tam máš pokles i se špinením... Budeš čekat do MS nebo testovat dřív? :slight_smile:

eli, ty si nedáváš pauzu aby se tvoje tělo mohlo vzpamatovat? :astonished: A jak to jde s hledáním práce? Něco na obzoru?
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Blondy: Jsem v pořádku a pauzu si dávat nebudeme!!
Práce zatím nic! Sice spoustu pohovorů, ale jinak nic!!
19. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Blondy, ale bylo to 4DPO, to je na uhnízdění brzičko, nebo ne? :astonished:
Testovat chci až v pondělí(teda to je momentální plán :wink: , tak uvidíme...)
19. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Sabi - moc pěkná kuchyňka

Holky držím palce na // :slight_smile:

Eli - máš to tam :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
kopretina, no je to docela brzy, alw všechno je možné.... :wink: Předpokládám, že myslíš další pondělí :grinning:

eli, já jsem neřekla že nejsi v pořádku. Jen je to hodně riskantní otěhotnět hned po... Ale je to čistě tvoej věc :wink:
19. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
blondy: já to napsala blbě... já jen, že jsem se bavila s Dr. a říkal, že neni problém, že jsem zdravá a že tam je riziku pořád stejné! tak proto...
Áji: už jsem se na to podívala ... :grinning: hezké děkuju :grinning: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Blondy, jj příští :grinning: Uvidíme,necháme to koňovi,tenmá větší hlavu... :wink: :grinning:
19. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
kopreitna, jojo, to máš pravdu... :wink:

elu, no když myslíš, všechny studie jasně ukazují, že to není pravda, že 3 měsíce je optimum, delí doba pauzy je zbytečná... Člověk musí nechat tělu dobu na regeneraci.
19. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Eli - mě řekl to samé, riziko je stejné ve všech případech, a to 75% těhu končí potratem... je to tak čísla hovoří jasně - bohužel
19. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Aji: No, právě! Řekli mi to dva nebo tři Dr. nezávazně na sobě!! takže prostě tomu necháváme volný průběh a uvidíme! :wink:
19. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
aja, ne 75% těhu, ale 75% oplodněných vajíček a to je docela rozdíl... Když si vezmeš, jak to pak vypadá s jasně prokazatelným životaschopným těhu po hned po revizi a normálně, ty čísla jsou úplně jiná....
Ale jak už jsme napsala, je to vaše věc holky :sunglasses:
19. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
už ti řekli výsledky z té krve co berou???
19. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Aji: výsledky mám v pořádku! Všechno je ok!
19. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
Kočky moje díky, jste zlatíčka.
Nany, Kopretinko - všechny jsme stejný DC, tak by bylo fajn, kdyby to aspoň jedné z nás vyšlo, já předem říkám, že u nás je to tento měsíc hodně málo pravděpodobné, MS už očekávám každým dnem.Takže je to na vás.Lucíku myslím, že s tebou to dopadne dobře.
Ájo vtípky dobrý, jen některým těm moravským výrazům nerozumím :grinning: :grinning:
Sabí krásná kuchyňka, a všechny které už nakupujete dárky obdivuji, já dnes po netu objednala jeden dárek a druhý, který jsem objednala mi napsali, že mají vyprodaný :frowning2:
Ahoj Eli, jak se máš?Jaké nálady máte?Koukám, že už jsi 27 dní po revizi to by měla brzy přijít první menstruace.To už se jako teď nechráníte?No nevím, taky mi to příjde jako velké riskování s vlastím zdravím.Ale jak říká Ája, po první MS bych se začala klidně snažit, já dala tedy na rady a vydrželi jsme to ty tři měsíce, ale myslím, že pokud jsi o.k. není třeba čekat.Tak držím palce, ať se co nejdříve dočkáte.
19. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Holky, albíčko Majatob, koukněte jaký má krásný bříško, od té doby co je těhulka, už tady nebyla, ale moc jí to sluší, je hroznej hubeňour jen s bříškem, jak když spolkla pecku :grinning: :grinning: :grinning: .Něco jako Blondy.
19. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky, tak jsem koukala do historie naší diskuse a objevila jsem BT graf kacabacky, takže těhu není :frowning2:
19. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
19. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak co s ní je s holkou, asi si chce dát od Koníka pohov.
19. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
lussyn: jj, majatob vypada jakoby se vic najedla :grinning: ..presne jako blondy :wink:

aja: koukam na ten jeji graf, ale je ze srpna :confused:
19. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
No jo August, Nany ty máš všímáka :wink: .A jak se Nany máš?Co nového?
19. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
holky, vy už nakupujete na vánoce, jste dobrý.....já mám zatím něco vymyšlený, ale kupovat budu až na konci listopadu nejdřív........
já myslím, že kdyby byla kacabacka těhu, tak nám to sem napíše........má hold dlouhý cykly, jako já......
blondy. mně to právě hrozně nechutná, kapu to do té trošky vody, ale normálně zapíjím......ale tak zkusím to omezit no......ať to má lepší účinek.....
lussyn: s tou krví, to se mi stalo kdysi dávno, bylo to jak píšeš spíš narůžovělý hleník a řekli jsme si s MM, že je to asi jen nějaké drobné poranění uvnitř.....
19. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
lussyn: vicemene porad stejne :grinning: zacalo me bolet bricho, takze MS je na ceste :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Takže je to na Kopretince, já jsem na tom stejně jako ty :grinning:
Taggy, snad jo, holky mě docela uklidnily, tak už jsem klidnější, snad to nic nebude.
19. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
lussyn, jakou pecku? Už zase začínáš? :grinning:

nany a ty taky jo? :grinning:

taggy, dá se to, ideální je ještě, když to necháš pováůet toršku v puse, aby se to jakoby ohřálo a pak až to spolknout... Co si pamatuju tak kontryhrel docela šel, ale jeřáb byl fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra letím do čech (jen takový hodně rychlký výlet) a uvidím malinkou, tak se hrozně těším, doufám, že je vše ok :sunglasses:
19. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Blondy :grinning: vždyť mě znáš :grinning: , tak zítra letíš, jo?Tak jsem zvědavá, jak jste zase krásně povyrostly, hlavně ať je všechno o.k.Kdy se vracíš?
19. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
lussyn, no právě :grinning: Jen počkej zajíci, na každého jednou dojde :grinning: :grinning:
Už ve čtvrtek, jak jsem psala, je to jen krátký trip... Jsem objednaná i na 3D, ať ma málá pak nějakou památku...
19. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
blondy: tak stastny let a at je vse v nejlepsim poradku :wink:
komentuju jen to, co vidim...a lussyn taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.