• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, dík. Já už stejně to letadlo beru jako kdybych někam jela autem. Je to nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jojo holky, no jen komentujte :grinning:
19. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
jé, blondy, nechtělo by se ti mi poslat ty ovu testíky, jak jsme se bavily, když letíš do čech? pošlu ti do IP adresu, kdybys mohla.....jestli ne, koupím si tady, jsem na to zapomněla.....
19. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Blondy, tak já se vidím živě až budu těhu, jako ty nebo Maja rozhodně vypadat nebudu, určitě budu jak vorvaň :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
lussyn: mohlo by se to dědit, moje mamka se mnou přibrala 7kg a s bráchou 9 :grinning:
19. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Tak to se máš, moje mamka něco přes dvacet a moje ségra měla nahoře 20kg.A to rok před otěhotněním vyhrála Miss Žatec a teď má ještě míň než měla před těhu, je hubená, že se na ni nedá koukat, žádný břicho strije, prostě nic, nikdo jí nechce věřit, že rodila, jenže já to takový mít nebudu.
19. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Pondělí 20.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ......................... 27 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................48 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................28 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Taggy: Tereza,22, snž od 09/09....................................... 8 DC, kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 27 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................37 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...7 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..20 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 56 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 28 DC, kyselina listová

Dobré ránko děcka :slight_smile:
20. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky holky.....
lussyn: a proč by si to takové neměla? já bych řekla, že klidně jo.......ono nejde o to, kolik člověk přibere, ale spíš kdy to pak shodí.......
20. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
Krásné ráno...
Blondy...šťastnou cestu :wink: a pozdravuj Aničku :dizzy_face:
Luss,uvidíš,jak po porodu půjdou kila dolů :wink: Stačí kojit, na sezení a kynutí čas nebude100%,takže to půjde dolů samo...
Jinak já jsem na tom pořád stejně, včera večer mě docela dost jaKoby pálely prsa, ale ráno teplotka nic extra, takže velký šance si už zase nedávám. Asi budu čekat do ponděka, jedině by teplota hupsla na 37 avíc. Jinak si počkám na pondělí, případně na MS :unamused:
Razíme na orientální tnce, tak se tu mějte krááásně :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Tak já jdu k tomu Dr. v poledne budu zpátky, tak Vám pak dám vědět :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
A já jdu nakupovat :grinning:
20. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Holky tak jsem zpět a jsem neuvěřitelně vytočená... grrr musela jsem do sebe nacpat hrst esíček jinak bych asi někoho přerazila :angry:

u doktora jsem čekala skoro hodinu na to, aby z něj vypadlo:
- na měření BT se vyprdněte, je to k ničemu
- vy nemáte ovu??? to je jedno
- dám vám HA a pak se uvidí co se bude dít
- ovu je náhodný jev a můžete ho vyvolat třeba orgasmem, tak se tím nestresujte
- chcete vyvolávačku? Pokud ne, tak když to do vánoc nedostanete, tak přijďte
- ovu nemá cenu něčím podporovat
- hlavně se nestresujte

Takže při zpáteční cestě do práce jsem se zastavila u jiného MUDr. - s příznačným jménem Šoukal :slight_smile: takže zítra ráno v 6:30 mě vezme a doufám, že se bude chovat trošku lépe...
20. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Aji, to je zlej sen, ne? :rolling_eyes: Vyměnit doktora je to nejrozumnější řešení! :wink:
20. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Ájo, držím palce, jsem zvědavá s čím příjdeš.
Kopretinko, uvidíme, ještě nic nevzdávej, pořád jsi horký kandidát.
Holky, mě dnes začalo bolet břicho, takže MS je na cestě, chjo :frowning2: se z toho už zblázním.Fakt mě to už začíná hodně trápit, pořád si říkám, že to nesmím řešit, ale čím dýl to trvá, tím víc jsem nervózní :frowning2: :frowning2:
Taggy, uvidíme, uvidíme, jaká budu verliba, určitě jako Aichmajerová nebo Verešová, které když opouštěly porodnice, měly snad míň kilo než když otěhotněly :slight_smile: , tohle fakt nechápu :slight_smile:
Sabi, tak dobře pokupte.
Holky teď mi dorazil první vánoční dárek, včera jsem objednala manželovi přes net dvoje trenýrky od Calvina Kleina (on mi jiný nenosí, má pomalu dražší spodní prádlo než já :wink: ), tak mám radost, první vlašťovka je tady :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky díky, snad se zítra dozvím něco normálního...

Na UTZ mi říkal, že ovu teda nebyla ani nebude, a MS zatím taky ne... takže tuším, že budu novým rekordmanem :frowning2:
nevím no, opravdu mě to zklamalo, já jsem ho měla celkem ráda, ale i spousta holek na znamylekar.cz ho pomlouvalo, pořád jsem se ho zastávala, ale už mi opravdu došla trpělivost...
Jsem zvědavá jak pořídím zítra

Luss - tak vidíš, první dáreček je doma a teď už to bude přibývat :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
ÁJo :angry: :angry: :angry: , to tak to je tuplovanej magor, jak může říct, že je jedno že nemáš ovu, když chcete miminko, no to jsem docela v šoku.Cos mu na to řekla?A prohlídl tě?
20. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Holky mrkněte jak je to nespravendlivé, my se snažíme jak o život a někdo k tomu příjde jak slepý k houslím
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=403717&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Jo prohlídl, udělal UTZ... Neřekla jsem mu nic, po pár jeho větách tohoto typu jsem přemýšlela jestli se mám zastavit u jiného doktora hned nebo mu jen zavolat... nakonec jsem se tam zastavila a zítra jdu na vyšetření...

chápeš to? On mi řekl, že ovu je náhodný jev, který se dá vyvolat častým sexem, nedá se to prý vychytat - kdyby se to nedalo tak proč by se vyráběly ovu testy... prej přijďte pokud to nedostanete do vánoc... :angry:
20. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
aja: no to si snad z Tebe delal p*del, ne :astonished: :astonished:
ovu je nahody jev, jo :astonished: proboha, co je to za Dr. ??? zaregistruj se u nekoho normalniho a zitra dej vedet :wink: myslim, ze vsechno bude lepsi nez tenhle exot :angry:

lussyn: taky me poboliva bricho, takze jsem jasna :rolling_eyes:
pres co nakupujes tyhle trenky ? klidne mi posli do IP odkaz :wink:
20. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
aja: samozrejme, ze ovulace se da vychytat - bud testy nebo na utz (folikumetrie), existuji i leky, ktere podporuji rust folikulu apod....
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ovulace; http://www.zenska-neplodnost.cz/poruchy-ovulace - mu to vytiskni a prilep mu to na ordinaci, debilovi
20. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Nany, děkuji :slight_smile:

ani nevíte jak jsem rozčilená... Začíná mi z toho hrabat... Doufala jsem, že vše bude OK :frowning2:

jo a víte co z něj taky vypadlo, že možnost jak být těhu je i IVF - to je dobrý co??? Tak já za ním jdu, že nemám ovu a MS a on mi řekne, že těhu můžu být i jinak...
20. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
aja: jak to ctu, tak jsem taky nas*ana, a to jsem tam nebyla :angry:
IVF je samo taky moznost, ale rekla bych, ze az ta posledni, kdyz vsechny pokusy selzou nebo nekdo z partneru ma problem, pri kterym je jasny, ze bez IVF to nejde...

muze to klidne souviset s tim Tvym MA apod., ale to Ti zitra rekne Dr. :wink:

myslim, ze pokud bude v tuhle chvili jediny "problem", ze neni OVU, tak se nemas ceho bat :wink:
20. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
ty woe, jak se Ti dovoli rict, bez jakyhokoliv vysetreni (jak Tebe, tak manzela) apod, ze moznost otehotnet je IVF... :angry: :angry: :angry: ...uz pises hodnoceni na Znamy lekar :sweat_smile:

sorry, ale MS se blizi, tak mam zas dneska naladicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Teda Ájo, ten je fakt hustej to nechápu, jak ti tohle může říct, prý do vánoc to upad ne.A řekla jsi mu že sex máš hodně častý a to by jsi podle toho měla ovulovat úplně bez problémů.Proboha kolik mu je?Ten má nějaký zastaralý názory, ne?Ví vůbec o tom, že jsi potratila?Takže vám to šlo bez problémů, tak proč ti vůbec říká něco o IVF?
Nany - odkaz http://www.crazygirl.cz/index.php?id_kategorie=-1&sort=&page=4&filter=|53&hledej=
a pak tady jsem objednávala k minulým vánocům pyžamo - http://www.calvinkleinshop.cz/panske-spodni-pradlo-calvin-klein
20. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky, už jsem se trošku uklidnila... uvidím, co my řekne zítra ten jiný :slight_smile:

dneska je venku neuvěřitelně ospalé počasí, chce se mi spinkat... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
ÁJo to je hrozný viď.Co budeme dělat?
20. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
lussyn: diky za odkazy, asi objednam naky boxerky, vypadaj dobre :wink:

aja, jj, tady je sedivo, odpolko jdu cvicit, tak me to probere :wink:

Jinak mi volal MM, ze jde ze spg..prvni co bylo, ze teda NEVER MORE :sweat_smile:, ze se jde asi ozrat :grinning: Udajne ma vsechno v poradku, ale jeste si doma prostuduju ten papir co mu dali :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Nany, tak to je super zpráva :slight_smile: aspoň někdo má dobré zprávičky :slight_smile:

opravdu to pro něj bylo tak stresující???
20. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
No já to kašlu.
Ájo a nechtěla jsi od něj předložit diplom?
Nany u tvého vyjádření : vytiskni mu to a přilep mu to na ordinaci debilovi jsem se málem počůrala smíchy. :grinning: :grinning:
Ájo ser na něj je to mačo jak blázen. At si léčí další a ty se objednej k někomu normálnímu.
Zároven bys jej mohla poprosit aby ti udělal odběry : zda tam vlastně nějakou infekci máš ?
Určitě ti poradí.
20. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
aja: jj, aspon neco :wink:
Ja myslim, ze trosku prehani (to vis, chlapi :sweat_smile: ) - ted jsem mu volala a uz je v klidu :wink: Nejdriv cekal v cekarne asi se 3 zenskyma, pak si ho zavolala Dr., trosku ho prohmatavala, musel pri tom kaslat atd... Nakonec mu vrazila do ruky casak a sel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rekla jsem mu, ze to je neco jako vaginalni utz :grinning:
20. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Aji, :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Teda odborník nejsem ani v nejmenším, ale u tohole bych si klepala na čelo asi i já :confounded: A tu změnu lékaře jen podporuju a tím jménem to musí být odborník na slovo vzatej :wink: Tak na zítra tfuj tfuj, ať to vyjde o 100% líp než dnes :dizzy_face:
Nany, tak příští měsíc jste jasný, co?
20. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.