• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany tak to je super.Ale teda chudák manžel, mezi ženskýma a s časopisem a kalíškem v ruce, brrr.Hlavně, že jste v pořádku, tak to brzy vyjde.Trenýrky mu objednje MM jich má doma už minimálně deset a jiný už nenosí, má je ve všech možných barvách, jsou hezký designově a materiálově naprosto úžasný, ta cena opravdu odpovídá kvalitě.
Ájo jsem teda zvědavá až tam půjde Taggy jestli jí řekne taky takový blbosti jako tobě, ale tohle je fakt jak z blbýho filmu, úplně mi to připomělo vesničku střediskovou, taky měl Hrušínský na všechno "blbou" odpověď.
20. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo četla zrovna jsem to sem chtěla kopírovat.

Tak já nevím asi to chce prostě rozumnou domluvu zda tam opravdu chce být nebo nechce.
20. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky,
můžu se k vám přidat? snažíme s manželem první měsíc....
20. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
sabi: njn, jak je clovek v razi, tak chrli samy perly :grinning:

kopretina: ja doufam, ze nekdy...vzhledem k tomu, ze MM je casto fuc, tak zatim v tomhle vidim nejv.problem :rolling_eyes:

lussyn: s tema zenskyma cekal jen chvilku (je tam spolecna recepce), nez si ho zavolala Dr. do ordinace, pak uz tam byl s kaliskem sam :wink:
trenky urco objednam :wink: a mozna vyberu i neco pro sebe :sweat_smile:
jo a k tomu clanku..treba na tom neco je :confused:
20. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj laurinka22

Jasně, přidej se k nám, máme tady někde tabulku, tak pokud chceš můžeš uvést některé své údaje :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj Laurinko, jasně, že se přidej, potřebujeme tu trošku rozptýlení, jsme tu nějaké posmutnělé :slight_smile:
Nany určitě objednej, já už jsem taky psala ježíškovi :slight_smile:
Chudáček sám jen s kelímkem, proč jsi nešla s ním, mohlo to být dobrodrůžo :wink:
Sabi, určitě to záleží na chlapovi, já osobně bych ho nenutila, kdyby nechtěl, ale MM má v tomhle jasno, chc být při tom se mnou, ale jak jsem to tak četla, tak na tom určitě něco je.
20. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Já myslím, že kdybych manžela dotáhla na spg, tak by nakonec celé snažení o nějaké ty potvůrky dopadlo fiaskem - buď bych toho měla plnou pusu nebo .... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
kdoví kde by skončil ten kelímek - asi v propadlišti dějin :grinning:
20. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jé, holky, vy jste hodný, děkuju.....do tabulky se ráda napíšu.
a jakto, že jste posmutnělé.....jsem si četla pár stránek zpátky a připadáte mi jako dobrá parta......
ajachlapikova: lituju tě s tím doktorem, to je docela šílené......
20. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Pondělí 20.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 5/09, ......................... 27 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................48 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................28 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 27 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................37 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...7 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..20 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 56 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 28 DC, kyselina listová
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09.......................................8 DC, kyselina listová

Holky, tak jsem našla tu tabulku a přidala se do ní, snad jsem to pochopila správně......
20. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
laurinka - šikulka :slight_smile:

posmutnělé jsme - protože se nám tu dlouho neobjevila těhulka s //
20. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Ahojky Lauri :wink: :slight_smile: Vítej a ať se brzy zadaří :dizzy_face: Možná ne posmutnělé jako spíš delší dobu bez nové těhulky, tak to tu asi potřebuje trošku čerstvýho vzdoušku :wink:Jo a parta jsme skvělá :wink: :grinning: :slight_smile:
S tím porodem,mkyslím si, že pokud to chlap nemá s výhledem přímo "z první řady", je to pro toho chlapa spíš krásnej zážitek a upevnění vztahu mezi všemi třemi :wink: Ale je fakt, že to musí být po oboustranné domluvě...
MM chtěl být u porodu, nakonec mě brali docela narychlo na císaře, takže měl "smůlu" U 2. porodu bych ho chtěla, ale plánova tse to vážně nedá (mmch Sabi,kdy plánuješ rodit-když to máš tak promyšlený dopředu? :wink: :grinning: )
20. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
lussyn: to bylo prvni na co se me zeptal, jestli pujdu s nim :grinning: treba nekdy priste :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lauri: vitej :slight_smile:
jj, uz ty pozitivni testy trosku stagnujou..zatim vsechny nadeje vkladame do kopretiny :sunglasses:
20. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Nany,wow :astonished:
I kvůli sobě doufám, že naděje ve mě vložené nezklamu :grinning:
20. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
aja: aha, tak snad se brzo někomu objeví.....já si na ovulku musím ještě počkat, a bylo by bláhové si myslet, že to vyjde napoprvé, ale uvidíme.....a vám ostatním držím palce....
můj manžel teda u porodu být chce, taky budu ráda, když by tam byl....
nany. a výsledky má v pohodě? tak to je super ne??
20. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
kopretina: pokud teplotka poleze nahoru a udrzi se, tak :sunglasses: :dizzy_face:, za tyden to bude jasny :wink:
20. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
kopreti: tak to se připojuju a taky ti fandím.....
20. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Holky dík, už aby bylo ráno a teplotka pokud možno 37 a víc :dizzy_face:
Ale Nany, už bysme si to zasloužily, viď? Teda stejně jako všechny tady :wink:
20. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
kopretina: jj, bodlo by to nam vsem :wink:
zacina to byt napinavy s tou BT, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
jj, zas mě bude napínat, dávat naděje a pak houpne dolů :angry: Jestli jo, končím s ní. Jestli vydrží u hodnot kolem 37 stupňů,asi se na delší dobu rozloučíme taky, alev dobrým :wink: :dizzy_face:
No, konec týdne to jistí :wink:
20. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
kopreti. a kdybys nebyla těhu, tak ti má přijít MS který den? ptám se, kdy chceš případně testovat?
jdeme s manžou do KFC, dneska máme nějaký náročný pracovní den, tak jsme se nestihli ještě pořádně najíst....
20. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Lau,MS čekám cca pátek/sobota, testovatchci v pondělí(teda, pokud mrcha nedorazí-což bych jí doporučovala :grinning: a pokud to do tý dobyvydržím)
Dobrou chuť do KFC :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Kopreti, taky doufám, že nezklameš. :slight_smile:
Lauri dejte si do nosu :wink:
20. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojky holky,
už sem chodit nebudu, nezlobte se...... šmíruje mě tady někdo a není mi to příjemné.....tak se tady mějte, možná se někdy zase ozvu.....a držím všem palce, ať máte brzo dvě čárečky na testíkách všechny....
20. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Taggy neblázn :frowning2: i, kdo tě šmíruje :angry: ?Komu je co to do toho?Tak to je fakt síla, to nechápu, proč se každej nestará sákm o sebe :angry: .Tak se měj moc hezky a držím palce ať vám všechno vyjde, jak si přejete :wink: .Kdyžtak se za námi přijď někdy podívat a dát nám o sobě report :wink: Měj se moc hezky. :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
I já tě vítám Laurinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Snad se ti tu bude líbit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme vedli vážný rozhovor o tom zda otec u porodu ano či ne.

Michal mi řekl že pokud je to opravdu mé přání tak tam půjde a bude se to snažit vydržet a pak na to hodně rychle zapomenout.
A dokonce mi řekl že zatím co mě se zdá o porodu tak on z toho má noční můry. Protože já tam budu křičet budu trpět jako kůn a on mi nebude moc jak pomoct a to mu bude ubližovat nejvíc.
Jako že mě tam zaveze všechno ale kdyby mohl počkat někde kde mě neuvidí trpět a pak by přišel tak by mi byl za to strašně vděčný.
Abych pravdu řekla tak mě to trochu mrzelo ale když si to vezmu z jeho hlediska tak má vlastně pravdu. Vím moc dobře jak mu nedělají dobře jen nějaké záběry z operací a ještě ho tlačit do porodu.
Myslela jsem že to pro něho bude úžasný zážitek zatímco on už dopředu ví že to pro něj bude utrpení.
Takže jsem s tím souhlasila že tam být nemusí pokud bude mamka souhlasit že se mnou půjde i k tomuto porodu.Protože sama tam být nechci.

A aspon to nebude Sabči líto že ona měla u porodu jen babičku a tak budou mít u porodu babičku obě.
Nevím zda s tím bude mamka souhlasit protože říkal že po tom mojem porodu měla z toho stresu skoro měsíc menzes. :sweat_smile: :confused:
20. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
sabi: ahooj, díky za přivítání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak s tím rozhovorem s michalem o porodu - je to dobře, že si to takto řeknete na rovinu,.....a ta tvoje mamka - s tou poslední větou jsi mě fakt rozesmála.....si to odnese.....
snad neplánujete ještě pár dětí, aby to mamka zvládla.... :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Ne ne konečná výstupovááát. :grinning:
20. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
sabi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to jo.....já myslela, kdyby třeba michal chtěl chlapečka, tak že byste to zkoušeli a zkoušeli, až bys měla doma třeba šest holek......a celý život bys jen rodila a radila holkám na koníkovi, protože už bys byla tak zkušená, že bys vše okolo těhu věděla...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Lauri: vítej tady u nás :slight_smile: Snad nás tu pozitivně naladíš a rozptýlíš :slight_smile: Držím pěsti, aby to brzo vyšlo :grinning:
Kopreti: spoléháme na tebe :slight_smile:
Taggy: :astonished: cože? ty nás opouštíš? Co je tu za šmíráka??? :astonished: :angry: :angry: :angry: Hleďte si svého :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Sabi: tak aspoň na rovinu řekl pravdu :slight_smile: Víš, s čím můžeš počítat :wink:
Aji: ty si teda číslo :slight_smile: S tím kelímkem sem se posmála :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.