• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn, tedy taková dobrá nálada při pondělku :sunglasses:
Tak pak dej vědě, jaký bobule byli... Já jsem ted v telce viděla tu jedničku, docela mě to zklamalo, jak všichni říkali jak je to super...
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Kramli, já jsem taky měla jako jednoho z favoritů Firkon Verano :slight_smile: .
Jinak nám kočárekpřed chvilkou přivezli ! Ještě jsem ho ale neviděla celý, pouze korbičku, protože montovat ho budeme až večer s manželem. Barvička je taková, jak jsem si představovala, tak ještě, aby byl v pořádku, až ho složíme a budu spokojená.
Až ho vyzkoušíme, tak poputuje zase do krabice a na projížďku si musí ještě počkat :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
blondy: jj mam se dobre, Velky UTZ za nama, vypada to ze je vse v poradku, akorat jak se pan doktor vyjadril, horsi vysetrovaci podminky, takze to nemuze rict na 100%, ale rikal ze vse vypada v poradku. Pristi tyden jdu do poradny a pani doktorka rikala ze me prohledne a ze kdyby se ji nahodou neco nezdalo, tak ze me tam posle jeste pro jistotu jednou....
Ale mimi se ma cile k svetu, takze snad je vse opravdu ok... :slight_smile:

klaruska: jj ten Jane Slalom je moc hezky, ale pro nas je to financne uz moc. Ceka nas na jare rekonstrukce, takze musime trosku hledet na penizky. No ale myslim si, ze ten Firkon je za tu cenu dost dobra kvalita. Co jsem procitala reakce lidicek co ho maji tak sama spokojenost, tak snad budeme spokojeni i my :wink:
26. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Kramli, s tou cenou máš pravdu. Já bych za něj těch 22 000 taky nedala. My máme barvičku ze starší kolekce, vyprodávali ji, protože už teď bude zase nová. Sportovní kočárek s hlubokou korbou vyšel na 13 000. Manželovi se to i tak zdálo hodně a nechtěl ho. Já jsem si ho moc přála, tak jsem ho nakonec přesvědčila. No doufám, že bude aspoň kvalitní.
Firkon má i hezké barvičky. Mně se líbí takový zelenkavý s kolečkama na korbičce.Mám ho i v albu :slight_smile: .
26. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
kramli, horší vyšetřovací podmínky? to znamerná co? :grinning:
Tak hlavně že se má k světu, to je nejdůležitější :wink:
26. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky ,hezký den :wink: .
Koukám že řešíte kočárky :wink: :wink: :wink:
Kramli na Péťu jsem měla Firkon F7,a maximální spokojenost,pokud se nám zadaří tak ho budeme mít ještě na další miminko :wink:
26. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
26. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky, jak já vám závidím ty kočárky - to já už je mám nakoupené už teď ve všech barvách, tvarech a velikostech. Protože tchýně se zbláznila, tak máme 3 kočárky s hlubokou korbičkou, 2 sporťáky, milion autosedaček, atd. takže vybírat nebudu mít co :frowning2:
jedinou výhodou je to, že ušetříme :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ajo aspoň budeš mít penízky na jiné věci pro miminko :wink: a vynahradíš si to jinde :wink:
26. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Já teda měla ten firkon,potom sprťáček a golfky (ty ještě občas použiváme :wink: )
26. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Áji, ale zase když Tě pak jeden omrzí, tak si vezmeš jinej :wink: .
Holky, já jsem asi fakt praštěná. Chvíli jsem se tady radovala s kočárku a teď zase přemýšlím, jestli jsme neudělali chybu, že jsme ho koupili takhle dopředu.Aby bylo všechno v pořádku.Původně jsem plánovala kočárek objednat až tak na konci litopadu nebo v prosinci.Jenže naskytla se ta výhodná nabídka, tak jsem moc neváhala. Já asi nejsem normální a to ho ani nemám v bytě. Je dole ve skladě a zítra ho dáme k tchánovi do obchodu a bude tam až do porodu. To je blbost o něčem takovém přemýšlet,ne?
26. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
Klárko,
nad tímto vůbec nepřemýšlej... Jsou to jenom pověry a říkej si, že žádný kočárek nemáš, že je jen někde schovaný a hotovo... Ber to stejně jako máš hadříky po tomáškovi, taky je někde máš, víš že je máš, ale děláš, že nejsou´...

Mimko se má čile k světu a není důvod k nějakým vráskám :wink:
26. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
blondy. ovu testy tento měsíc asi ne, už je nestihnu objednat, než bude ovu - spíš chci sledovat hlen a čípek a snažit se průběžně....a kdyžtak příští měsíc ty testíky.....a ten čaj z maliníku - já myslela, že se to pije před porodem....a kde se to kupuje? zase v nějakém tom bio obchodě ?
lussyn: my jdem na 2bobule příští týden, taky se moc těším.....
jé, vidím, že řešíte kočárky......
aja: tak asi nemá cenu vydupávat si nový že, záleží na tom, jaký má tchýně vkus......my máme předběžně vybraný abc 4tec, ale jen podle vzhledu a že je houpací, zbytek jsme ještě neřešili.....ale tento se nám líbí moc oběma
26. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
má vkus a prachy... kočárky se mi líbí, vlastně je to i takové ušetření těch nervů s vybíráním a když se třeba rozbije nebo něco, tak ho vezmu a vyhodím a nebude mě to štvát :slight_smile: jeden je krásně zelenej, jeden okrovej, jeden modro černej (něco jako je ten od andrýska), červenej, oranžovej ...
26. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Pondělí 26.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 5 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................54 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................34 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 6 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................43 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...13 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..26 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 62 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 34 DC, kyselina listová
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09.......................................14 DC, kyselina listová
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

Přidávám si svůj grafík, ať to můžete hodnotit, já tomu stejně nerozumím
26. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Blondy tobě se Bobule nelíbili?To nám se líbí moc, ten první díl jsme viděli asi pětkrát a vždycky se u nich bavíme, tak jsme zvědavý na ten druhý díl.
Řešíte kočárky?To my už máme vybraný ještě od prvního těhotenství, moc se nám líbí a jiný který by se nám líbil víc, jsme zatím neviděli, takže my už asi máme jasno.Je to tento:http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=356174
Ségra má po malym Janéčko takový zeleno-tyrkysový, moc hezký kočárek, ale když my chceme nový aspoň na první miminko :slight_smile:
auri, tobě se asi bude pomalu blížit ovulka, viď.Tak ať to klapne.Takže ovu testíky dělat nebudeš?Vždyť se dají koupit i v lékárně né?
26. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Áji, máš pravdu,už o tom přemýšlet nebudu. Teď jsem ještě narazila na diskuzi o koupi kočárku a některé holky ho měly třeba už od 15tt a hlavu si s tím nelámaly....
Lussyn, ten je taky krásný :slight_smile: !
26. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
lussyn: taky pěkný kočárek.
a bobule jsou podle mě super film, a dvojka je prý ještě mnohem lepší, tak jsem zvědavá.....
26. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Já viděla Bobule poprvé v sobotu a musím říct, že se kolem toho dělá strašná bublina a zase takový velkofilm to není. Nebylo to špatné, ale na dvojku se do kina určitě nechystám, protože si myslím, že úroveň klesne ještě níž - jak to u pokračování bývá...
myslím, že celý film stojí jen na hezkých snímcích (záběry fakt super) a pár hláškách jinak děj nic moc...
26. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Čau kočeny
Jsme z poradny a podobně.
Vše máme ok žádné potíže , vše v normálu , příští poradnu mi vezmou poslední odběry a ještě udělají stěry, ultrazvuk a kardio.Jinak nic. Ještě chce at ji beru mangnézko ještě dva týdny, ale železo celou dobu.

Čípek je uzavřený.

Akorát jsem v mírné depresi protože už nemám přibrané 3kg ale 4kg. :unamused:
26. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Sabi :grinning: :grinning: :grinning: Si prdlá, čtyři kila budu mít nahoře když si dám pořádnou večeři :grinning: :grinning: .To je fajn, že je všechno o.k.
Klárko, vůbec bych si z toho hlavu nedělala, já byla pověrčivá nic si nekoupila a stejně to nedopadlo, takže v tom to určo není :wink: A kočárek doma nemáš tak co.
Ájo čekala jsem že budeš vyprávět a nic.Co masáž jaká byla?A co jste jinak všechno podnikali?teda kromě postelových hrátek? :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky slyšely jste o medu z horského jalovce?Vyrábí ho firma Just a má prý dobré výsledky u párů, kterým se nedaří otěhotnět.Jdu na to mrknout :wink:
26. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
klarus: tak tech 13 se jeste da :slight_smile: To jste dobre poridili. Me se ten Firkon libi co mam ja v albu ten zeleno-cerny, ale pojedeme se na nej podivat do Polska, tam vyjde i levneji, tak tam vybereme nejakou barvicku na vlastni oci :slight_smile:

blondy: no to neznamena ze by mel treba bordel v ordinaci :grinning: :grinning: Ale jak jsem psala ta moje sirsi brisni stena :unamused: Smrdolil mi tim UTZ po brise asi 20 minut ikdyz rikal ze normalne je s tim hotovy behem peti minut.... :unamused:

aja: az tak jo? No to ti teda nezavidim, ja jsem rekla ze kocar si chci vybrat sama, hlavne ja s nim budu jezdit no ne....

Jinak mam pocit ze mi zacina od vcerejska tak 1-2x denne jakoby tvrdnout bricho, ale neboli to, jen se proste tak jakoby stahne, chvilku je takove tuhe a pak zase v pohode, tak to hned reknu v poradne doktorce, at mi da kdyz tak taky horcik....jdu pristi stredu....
26. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Kramli nestraš s tvrdnutím břicha.Holka já si myslím, že už bys měla zůstat doma a nestrašit pořád v té práci :frowning2:
Jo s tím Polskem máš pravdu, zmáný tam koupili kočárek za pár peněz a je moc hezký.
26. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
jejda holky, to máte nějaké levné kočárky, já počítám, že ho koupíme se všemi doplňky tak za třicet......
lussyn: o tom medu jsem teda neslyšela.....kde jsi na to přišla? hoď pak info.......
26. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
laurinka, nene, čajík z maliníku je na kvaltivní hleník výborný. Koupíš ho v každé lékarně. Jeden čajík každý den do ovu. A celkově je na podporu vaječníků. Jen není moc dobrý :grinning:

klaruska, nejsi divná. Jýá zas přemýšlím, zda mám objednat autosedačky, mají docela výraznou slevu, ale taky váhám, zda to ještě není brzy....

lussyn, tak nemůžu říct že přímo nelíbilo, ale viděla bych to asi tak jak psala aja.. Žádný zázrak to prostě není... :unamused:

sabinecka, 4kg na 33tt jsou přeci výborné,ne? :confused:

kramli, proč máš šírší stěnu, kvůli tuku? Mně přijdeš na té fotce ok :wink:
26. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
blondy: tak že bych si k listovce, jeřábu a kontryhelu pořídila ještě maliníkový čaj? tak fajn, akorát si bude už manža asi ťukat na čelo......že není dobrý mi neva, mně nechutnal ani ten kontryhelový, mnohem schůdnější jsou pro mě ty kapky.......
ale i s tím čajem počkám do dalšího cyklu.
26. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Blondy taky nevím co pořád Kramli píše o té její širší břišní stěně, psala to už několikrát, mě taky příjde na té fotce normální, ale každý má o tloušťce jiné představy, to znáš u sebe, ne? :grinning: Ty jsi taky přeci děsně tlustá :slight_smile:
Oni ty ceny těch kočárků nejsou opravdu nic laciného, my ten který máme vybraný, tak se vším všudy stojí kolem 30-ti tisíc, ale rádi to za něj dáme :slight_smile: Když se to nemusí kupovat každý rok,tak ty peníze investujeme.Ale určitě, kdyby jsme si to nemohli dovolit, tak bych si vybrala jiný, je plni krásných kočárků a za super ceny.
Blondy a jak je?Co u vás jak tam máte?
26. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
laurinka, kapky z maliníku nejsou, tam musíš čajík... No já to takhle ten vítězný cyklus kombinovala. Manžel to ani asi nevěděl a nebo to nekomentoval :grinning:

lussyn, jí vím že už to psala víckrát, ale já to jaksi pořád nechápu, asi jsem natvrdlá :grinning:
Hele budeš se divit, neznám. Já byla v tomhle směru se sebou vždycky spokojená, kdysi mě spíš trápilo, že jsem moc hubená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. To, že mám větší zadek, s tím nic neudělám, prostě mám širokou pánev, alespoň se mi bude dobře rodit :grinning: . A navíc vždycky to všichni chlapi brali jako přednost :sunglasses: . Navíc správná ženská musí být za co chytit, ne? :grinning:
No dneska je tady krásně, teplo a svítí sluníčko, jako v létě.... A jinak je všechno ok, prostě pohoda :sunglasses:
26. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
luss: no uvidime co mi rekne pani doktorka pristi stredu. Kazdopadne uz si veci prenasim z prace domu, ktere tu nepotrebuju at pak nemusim spechat :slight_smile:

laurinka: no tak kocarek za 30 si opravdu nemuzeme dovolit. Ceka nas rekonstrukce, a dulezitejsi je pro nas mit kde bydlet. Myslim ze ten Firkon splnuje vse co po kocarku pozaduju a navic je za prijemnou cenu. Vlezeme se i s autosedackou do 10 tisic.

blondy; luss: jj kvuli tuku, no na fotce asi zdani klame :grinning:
26. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.