• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kramli, no já tedy kočárek neřeším. Budu kupovat akorát podvozek pod autosedačku... Ale každopádně ikdybych si kočárek za 30tis klidně koupit mohla, aniž by to rodinný rozpočet nějak zasáhlo, neudělala bych to, protože mi to přijde zbytečný... A co vím, tak si kamarádky stěžovali na kvalitu všech kočárků, ať stál 10 nebo 30 tis... A z nedávného testu jasně vyplynulo, že ro že je kočárek dražší, neznamemá, že lepší....

Ty jsi taky tuk, viď :grinning:
26. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Přesně tak Blondy, není pravidlo, že číém dražší tím lepší, to taky neuznávám.Mám ráda kvalitní a značkové věci, to se přiznám, ale než si něco koupím, tak to zvážím.Kolikrát se mi stalo, že cena neodpovídala kvalitě.
Kramli, myslím, že by tě už měla nechat doma.
Blondy ty to máš v poho, ty koupíš podvozek a máš vystaráno.Fakt je to tam u vás pořád tak drsný?
26. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
blondy: tak díky za tip, zkusím to sehnat.....
a kdyby nic, tak příští cyklus začít pít i s tím vším, co už užívám.....
kramli: já to nemyslela ve špatném, jako že já si to dovolit můžu a vy ne, já jen že jsem prostě narazila na kočárky, co se mi líbily a když bych k tomu sečetla všechny doplňky, že mi to už ke třiceti spěje - já bych zase moc nechtěla ušetřit a pak si rvát vlasy - to mám v okolí pár takových známých, jedni koupili napodobeninu jané z polska a prej hrozné....ale to má každý jinak. naopak je super, že jste vybrali takový, co se vám líbí a za tak super cenu.......
26. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
lussyn, já mám taky ráda kvalitní a značkové věci. Ale občas mi přijde, že tyhle dvě věci nejdou moc dohromady...
No docela je, pěšky se tady fakt nechodí... Ale zas budu kupovat dvě autosedačky a ta jedna speciální na ležení je skoro jako hluboká korbička od kočárku. Takže v případě potřeby se z toho v podstatě kočárek dá taky udělat... :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Ty jo Blondy to musí být teda hustý.Jo a ani nevím jestli bude s tebou manžel u porodu.Včera bylo ve zprávách, že se narodila v letadle holčička a ona i maminka mají doživotní letnky zdarma.Porod proběhl v pořádku, takže to mělo dobrý konec :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
No tak já kočárek kupovat nebudu.
kočárek mám zachovalý po sabči takže v tom nevidím problém. Raději použijeme penízky na něco jiného.
26. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Moc vás zdravím při pondělku :slight_smile:

Jak se zdá, tak jeřábové kapky od Naděje fungují ještě líp, než sem si myslela... Vypadá to, že ovu byla včera - 12 DC... Sem z toho docela zklamaná, protože nějaké nachlazení a celková únava nás úplně vyšťavila a za celý víkend sme se ani trochu nepřitulili :frowning2: Zkusíme to ještě dohnat dneska :grinning: Sem zvědavá, jak se bude teplotka pokračovat dál :grinning:

Teda holky :grinning: Ty kočárkové diskuze vám závidím :slight_smile: Už bych taky chtěla něco podnikat pro mimčo... aspoň vymalovat pokojík :grinning:
26. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
kali: fakt byla ovu tak brzo? ty jo......to je dobrý teda.....
26. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Lauri: No, ještě nevím... ale teplota hupsla hore :frowning2: Navíc sem si v sobotu neudělala ovu-test, takže nevím... Přece jen 12 DC sem nikdy neměla. Zatím sem měla nejdřív 16 DC. Ještě mi zbývá naděje, že sem "nemocná" a měla sem zvýšenou teplotu. Ráno mi bylo hrozné teplo, byla sem zpocená, ale nevím... Uvidíme zítra a v následující dny...
26. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
blondy: jo já vím že kočárek neřešíš :wink: Ještě si pamatuju jak si popisovala jak to tam u vás vypadá :slight_smile:
luss: uvidíme příští týden :wink:
laurinka: já vím, že si to nemyslela špatně :slight_smile: Já si to nijak neberu neboj :wink: Ale mám na to podobný názor jako blondy, přijde mi to zbytečně moc peněz. Stejně se mi třeba během těch zhruba tří let ještě změní vkus než si pořídíme další mimi, kdybych věděla že ho využiju i pro další tak bych třeba taky zaplatila více. Ale je fakt že z různých těch testů kolikrát vyplyne že nejlepší kočár je třeba dovezený z Polska. A bohužel u značkových věcí člověk platí polovinu ceny čistě jen za tu značku.
Mě se prostě líbí vlastnostma i vzhledem ten Firkon Verano a velké plus je i přijatelná cena. Říkali jsme si že do těch 15 tisíc se chceme vejít se vším všudy...
26. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojky holky,
po delší době opět zdravím.Já teď měla cyklus trošku dohašenej,ale jinak dnes jsem 7 DC,takže už dobrý.Ale koukám na tabulku,že žádná nová těhulka?Já myslela,že už bude horní tabulka plná?
A jak se jinak máte těhulky a snažilky?Copak je tady nového?
U mě tak nějak pořád dokola,práce je dost a doma potom také,takže se nenudím.Ale na vás myslím,jen jsem se sem nedostala a tak to doháním až teď na noční.
Tak se mějte pěkně,já jdu zase trošku pracovat :slight_smile:
27. říj 2009 v 01:58  • Odpověz
Úterý 27.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 6 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................55 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................35 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 7 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...14 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..27 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 63 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 35 DC, kyselina listová
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09.......................................15 DC, kyselina listová
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

Ahoj holky,
lancy: tak to je škoda, přepsala jsem tě v tabulce na 8DC, teď nevím, jestli je to dobře, psala jsi 7DC včera v noci, tak kdyžtak mě oprav.....
kramli: já nepotřebuju právě u kočáru luxusní značku, spíš mi jde o testy, o to, aby splňoval parametry, co chceme s manžou a aby se nám líbil......takže jestli bude stát deset a ne třicet, tím líp.....ale kolem dvaceti bych asi ještě dala, no uvidíme, to je daleko......zatím vyrábíme..... :grinning:
27. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj hoky,

tak MS pořád nikde :cry: jsem z toho smutná, je to dvojnásobek obvyklého cyklu - mohli jsme už teď opět očekávat // a takhle pořád ještě čekáme na starou mrchu :frowning2:

co plánujete na zítřejší volný den???
Mě tchýně láká na nákupy do Polska - nikam se mi nechce a nevím na co se mám vymluvit. MM bude v práci a já chtěla uvařit, uklidit, umýt okna, napéct, atd. co jí mám říct?? Poraďte
27. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj ajo, to je škoda, že ti MS ještě nedošla, aspoň vidíš, jaký je to hnus, já už to takto zažívám půl roku......
27. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
aja: tak tchýni řekni, že u vás v práci řádí bacily a že ti není dobře, že jsi nachlazená a chceš být doma v teple......to je asi nejlepší výmluva.....když se vymluvíš na práci, řekne ti, ať to odložíš a umyješ okna jindy.....
já včera pekla vdolky s tvarohem, miláček sežral půl mísy a ještě nám strašně moc zůstalo, tak to budem jíst ještě dlouho asi......jsem to nějak neodhadla...
a my budem zítra asi doma odpočívat. klasika. a mimochodem - okna bych měla umýt taky
27. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
aja, tak ta tvoje mrcha stále nic? :unamused:

lussyn, nebude. Tedy když se malá narodí nějaký den před termínem nebo po, tak v čechách bude. Ale já ho u porodu nechci, nejsem toho příznivcem. Aby byl v porodnici ano, na první dobu porodní taky, ale pak už ne. Jsem zastáncem toho názoru, že hclap nemusí vidět všechno... A mám i takový pocit, že stejně kdybych chtěla, měla bych smůlu, protožee ani on moc nechce :grinning:
27. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj blondy.....
se to tady začíná prodlužovat ty cykly, aja, kacabacka, bez jeřábu i kali.kal.....to je děs.
já doufám, že můj cyklus se zase srovná, po těch všech preparátech.
27. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
laurinka, no právě jsem na to koukala, že je to nějaké začarované. :confounded:
27. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
blondy. to je pravda, místo aby přibývaly těhulky, přibývá holek s delšíma a delšíma cyklama.....to je fakt hrozné. už by to mohl někdo prolomit....
27. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Lauri, blondy - budu muset zajít ve čtvrtek na vyvolávačku - protože samo to asi nepřijde :frowning2: bojím, bojím - nemám ráda injekce :frowning2:
27. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
aja, to zvládneš. Někteří doktoři to řeší i tak, že si vezmeš najednou víc pilulek třeba utroše, jestli moc nesnášíš injekce, zkus se na to zeptat....

laurinka, no už by to chtělo nějakou další těhulku :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Ájo :frowning2: :frowning2: nechceš ještě chvíli počkat?Počkala bych asi tak do toho 60 dne a pak teprve šla.Musí to být hrozné, viď.To je mi fakt líto :frowning2:
Ahoj Lancy :slight_smile: :slight_smile: , to je dost, že ses taky ukázala, ty jsi poslední dobou nějak zaneprázdněná.Takže koukám, že jsme měly minulý cyklus stejný a jsme zas stejně :slight_smile:
Lauri, myslím, že je Lancy dnes 7DC. :slight_smile:
Já se na zítřejší volno moc těším, mám dnes večer v plánu udělat si krásný večer při svíčkách :wink: , udělám nějakou dobrůtku k telce a MS zkončila, takže... :slight_smile: A zítra ještě uvidíme, buďto to kino a nebo pojedeme někam na výlet.
Ájo, to já bych s tchýní na nákupy jela, třeba ti něco hezkého koupí :grinning: .Prostě bych řekla, že si chci odpočinout v klidu doma.Jo a ty okna, ty mě už taky straší příští týden je mám v plánu.
Kali určitě to doženete, neboj.MOžná ta teplota byla opravdu z toho nachlazení.
Copak Eliška nevíte zda už dostala první porevizní MS?Dlouho sem nenakoukla.
27. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Právě mi píše na FB, MS zatím nikde, ale v pondělí jde na kontrolu, tak se uvidí :wink:
27. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
lussyn, tedy holka ty si užíváš :sunglasses:
eli, se tu už dlouho neobjevila, takže o ní nic nevím...
27. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Blondy, nevím čím to je, ale mám nějakou dobrou náladu, asi mám v sobě nějakou pozitivní energii nebo nevím čím to je, většinou mám touto dobou deprese a letos...Vysmáto :grinning:
27. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Lauri, poslala jsem ti e-mail
27. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
lussyn, no to je dobře. rozhodně je lepší mít vysmáto než nějaké podzimní deprese :grinning:
27. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
aja: já původně vyvolávačky nechtěla, ale jeřáb užívám už třetí měsíc a jestli tento měsíc nebudu těhu a MS překročí padesátku, tak už bych na vyvolávačky začala chodit - četla jsem o holkách, které po vyvolávačkách otěhotněly a neuškodilo jim to a fakt nechci mít za rok jen šest pokusů na těhu - to je hrozně málo.....pokud se teda nepovede hned zkraje.....
lussyn: to je hezké, jakou plánuješ romantiku.....
a s tou lancy - já to právě brala tak, že sice psala už po půlnoci, ale asi včera večer, tak jí to můžem opravit.....
27. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Lauri já bych to neopravovala, počkej až co řekne Lancy, třeba jí ani nedošlo, že už psala po půlnoci a je to tak správně.
Ty dlouhý cykly je fakt dost hrozný, to má Laurinka pravdu je to vlastně o polovinu možností na otěhotnění míň.To je fakt věda to těhotnění :frowning2:
27. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
laurinka, tedy nechci ti do toho mluvit, ale jestli ti přijde MS sama a to i po 50 dnech, na vyvolávačku bych rozhodně nešla. Fakt je to megadávka syntetických hormonů, které neprospějou ničemu, je to pro tělo docela záhul... Tedy neříkám, že jít jednou na vyvolávačku je nějaká tragedie, to ani náhodou.. Ale většina doktorů ti jí stejně dřív než po 50 dnech nepíchne, navíc rozhodně ne opakovaně. To je pak lepší pokusit se o úpravu cyklu duphastonem nebo proverou....
Navíc je potřeba zjistit, zda ti naběhla ovulka, protože vyvolávačka ti ovu rozhodně nenastartuje :wink:
27. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.