• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ajko!
Jo, jo, trochu to tu nestíhám, ale slibuju, že po svatbě (zhruba od 6.5.) už se vám budu věnovat víc... :wink:
Díky za přívítání Nany, souhlasím s tebou... těhuse sou všude :wink:
20. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Jéé, tak svatba, jo :wink: Kdy se to chysta ? Jeste v dubnu nebo az v kvetnu ? Hodne stesti :dizzy_face:
20. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Takže jsem se vrátila od mudr. Na utrazvuku již je vidět uhnízděné vajíčko ale ještě nejde vidět zda je to jeden či víc.Za 14dní jdu na další ultrazvuk a tam už by mělo jít vidět první obrysy miminka.
Takže super akorát mě trošku zarazila paní mudr.
Minule jsem jí říkal že chceme miminko atd.tak mi řekla že tomu nic nebrání a tak se máme snažit a kdyby to nešlo do půl roku tak mám pak přijít.
Tak tam jdu celá natěšená vyšetřila mě ,udělala mi ultrazvuk a pak se mě zeptala jestli je to těhotenství chtěné.
No tak to jsem se málem vybulila.
Celou dobu ji tam o tom básním a ona mi položí tuto otázku.
Tak mám takové smíšené pocity.
Ale jinak jsem štastná.
20. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Libuško, měla si doktorce jednu plesknout, aby se probrala... Co jí je do toho, ona tě má hlídat po zdrav.stránce a ne se tě ptát na takový věci a kor když vidí, jak tam jdeš s hlavou v oblacích a už přemýšlíš, jestli tam je holčička a nebo klučík a z báby vypadne takovej nesmysl... :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Sabi, tak to vypada dobre :wink: Nenech se rozhodit, MUDr. ma urcite hodne pacientek a nemuze si pamatovat vsechny, ber to takhle :wink: a navic u Tebe asi zacinaji trochu pracovat hormony, ze :dizzy_face:

Takze priste uz budes videt na UTZ vic :sunglasses:

Akorat me zarazilo, ze Ti rekla, ze uz po pul roce by se to melo zacit resit..vsude jsem cetla, ze 1 rok je normalni... :confused:
20. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Myslim, ze tyhle dotazy maj asi vsichni gyndari...kamosky se ptali taky..byla asi v 8tt..po 9ti mesicich snazeni :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Sabi! Moc gratuluju :wink: Z MUDr. si nic nedělej... asi se chtěla jen ujistit... A zvolila vůbec tu nejméně vhodnou formu :wink:

Nany, no svatba je právě toho 1.5. :slight_smile: Mám to už za pár :wink:
20. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
jejda, Miruš, tak to bude krásné. Ty se budeš vdávat a já doufám, že budu testovat :grinning:

takže to bude významný den, každá dosáhneme svého cíle a obě budeme mít ANO - tobě dá své ano manžel a mě těhotenský test :grinning: :sunglasses: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jen mě to překvapilo.
Pak jsem si vzpomněla že na to samé se mě ptali i u sabči asi to bude mým věkem jsou v šoku že ve svých 24letech budu mít dvě děti.

Fakt mi říkala po půl roce.

Akorát když se vžiju do situace že bych tam opravdu šla po 9měsících snažení a pak by se mě na toto zeptali tak ji tam asi opravdu ublížím.
20. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se sem konečně po dlouhé době dostala a jen zírám jak se to tu rozjelo, což je moooc dobře:slight_smile:. Tak se jdu pustit do dočítání ať vím co je tu nového.
20. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Aji! Tak snad nám to dopadne oběma dobře :grinning: Já teda doufám, že ten můj mi ANO řekne... Držím ti pěsti!!! :grinning: :wink: :slight_smile:
Ajjik: taky zírám, jak to tu frčí... Ještě sem to ani všechno nedočetla :grinning: Ještě nejsem úplně v obraze :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
kali.kal:Já také stále ještě dočítám:slight_smile:. Ale už jsem se dostala ke tvé svatbičce - moc a moc gratuluju k takovému rozhodnutí. Budu tobě i aje držet palečky aby vám oběma to ANO vyšlo:slight_smile:.
20. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ajjik: Díky moc :slight_smile: Snad nám to oběma vyjde... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
20. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sabi, je to jeji 3. decko (ma 2 kluky a strasne si preje holku), takze to brala celkem s nadhledem :sunglasses:

Kali, takze od patku za tyden uz budes mlada pani :wink: Jedete nekam na svatebni cestu ?
20. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Miruš, uží si svatbičku, ten den strašně uteče, tak si užívej každou vteřinku. Budu na tebe myslet... :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
To je fakt, ten den uteče strašně rychle! Já jsem si vlastní svatbu ani nestihla pořádně užít,ale tak to má asi většina nevěst. Tento pátek jdeme na svatbu bratrancovi, tak už se strašně těším a doufám,že si jí užiju víc než tu vlastní:slight_smile:.
Aja: jak pokracuješ s hledáním práce? Pokud se mi nepodaří v květnu otěhotnět tak si asi také budu muset hledat nové místo. Na rozdíl od tebe z důvodu vlastní výpovědi.
20. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak Ajjiku nevěš hlavu a určitě otěhotníš :slight_smile: já jsem si řekla, že už tam určitě něco musí být a že prostě příští týden testuju a hotovo. Žádné splíny, jak už jsem tu dnes psala budeme velryby :grinning:
20. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ajjik: ty jo, drzim palce at to vyjde :dizzy_face: Ty uz jsi vypoved podala, nebo podas ?

AJa: jsi fakt nezdolna optimistka.. :grinning: Uz vim, komu se pujdu (obrazne receno) vyrvat na rameno, kdyz to tenhle mesic nevyjde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po víkendu, ajk jste se všechny měly?Co nového tady.Musím vás pořádně dočíst tři dny jsem byla mimo, tak mám mezary :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Tak koukám, že jste tisícovku pokořily beze mně :wink: :angry: :astonished:
Tak jsem si plánovala, jak už se tady dneska budu promenádovat jako opravdová snažilka a ono nic-teď jsem dorazila od gyndr., NT stále v podnájmu-zrovna přede mnou vyplýtval poslední sterilní nástroj, který potřeboval na vyndání (NT je tam tak kvalitně daný, že obyč pinzetou mu to nešlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no a aby toho nebylo málo, našel mi nějakou cystu :angry: -ale prý je to vlivem hormonů při MS, tak snad nic vážnýho, ve středu jdu znova. Akorát si nejsem jistá, jestli mi vyndá to těleso,protože by se mělo vydělávat na konci MS a ta mi končí dnes, tak možná odsouváme snažilkování o měsíc... :unamused: Nijak to nedramatizuju, protože by se mi tím posunul TP nejdřív na konec února, takže blíž k jaru a sluníčkovému počasí-nechtěla bych rodit v listopadu nebo prosinci-musela bych bejt s prckem pořád doma(no a to by mě Domča asi sežral.. :grinning: )-není nad to najít si na nepříliš pozitivní informaci něco totálně pozitivního... :grinning:
Ahojky Miru, gratuluju ke svatbičce a budeme se těšit, až se tu budeme potkávat pravidelně a často. :slight_smile:
Sabi-mě se na tohle u Dr. taky u Domči ptali-naznala jsem, že pro to, že kdyby to bylo nechtěný, aby to věděli zavčasu a mohli podniknout co je potřeba... :sweat_smile:
Ajjik, zrovna dnes jsem na Tebe myslela, že už jsi tady dlouho nebyla...
Aja, tak prvního máš povinně //-teď už se z toho nevyvlíkneš... :dizzy_face:
Nany-jakýpak, že to nevyjde....?Vyjde to VŠEM
20. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Kopretina: cysta se Ti urcite vstreba :wink: no a ve ST Ti to snad vynda :slight_smile: Ja chci taky rodit na jare :dizzy_face: Hele, ja mam dneska nakou divnou naladu..zejtra musim volat na ty vysledky cytologie a za tyden by mela dorazit MS..I kdyz jsem si stokrat rekla, ze neni kam spechat, stejne jsem z toho krapet nervni..jestli jako dorazi nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pako no.
20. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Sabi, mě doktor řekl něco podobného.Když jsem si tam šla pro výsledky HCG, kdy už jsem věděla, že jsem těhu, byli jsme šťastný, a on se mě zaptal, zda nechci potrat,fakt takhle natvrdo.Tomě hrozně mrzelo a chtělas jsem od něj hned odejít.Asi mi to tím přivolal :slight_smile: :slight_smile: .Tak holky, toho 1. máje bude asi krásnej den, mě totiž prvního končí šestinedělííí.Hurááá :slight_smile:
Kopretinko, držím palce ať je to o.k. a s tím snažením to máme úplně stejné, taky přemýšlím nad datumem, moc se mi v zimně rodit nechce :slight_smile:
Kali krásný romantický datum, moc gratuluju.
Ajo, já se divím, být tebou testuju už teď, nevydržela bych to :grinning: Držím móóóc palce ať to vyjde.Těším se s tebou :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
No, holky, pokusím se si to užít... ale uvidíme :wink:

Na svatební cestu někam pojedeme, ale ještě nevím kam... Bude to někam tady po čechách či po moravě... Malý penzionek, veliká postel, bublinková vana... To mi naprosto stačí ke štěstí :grinning:
20. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
nany123: Děkuji za podporu. Vypověď zatím zvažuju a čekám jak se to všechno vyvrbí.

kopretina: Je dobře, že neztrácíš optimismus a bereš to sportovně. Uvidíš, že ve středu to určitě už vyjde a NT ti vyndaji. A ještě obě stihneme v květnu otěhotnět a určo i porodem vyženeme zimu a s kočárkama už vyjedeme do proboužejícího jarního počasí:slight_smile:.
Opravdu jsem tu dlouho nebyla - až už jsem měla absťák:slight_smile:. Ale měla jsem v práci i doma spoustu práce a navíc se mi to nějak komplikuje s prací a tak o volných chvíli chvílích pročítám nabídky práce a obepisuju známe.

nany: Hoď divnou náladu za záda a zítřkem se nenervuj. Výsledky dopadnou dobře a i mimi se zadaří!
20. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky já mám takovou radost.V sobotu mi přišla přesně tak jak měla, první porevizní menstruace a včera mi manžílek řekl, že hned jak mi zkončí, tak se chce hned začít pokoušet o mimi :slight_smile: Mám z toho hroznou radsot, ale zároveň velké obavy :frowning2:
20. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Je,Lus, gratuluju-není nad to když jecyklus v pohodě-viď.Tak schutí do toho a neboj, tenhlekrát to klapne :wink: :dizzy_face:
Ajji, tak ať se dobře rozhodneš a nebo ještě lépe v květnu najdeš // :dizzy_face:
Nany, jak psala Ajji, starosti hoď za hlůavu-všechno je ok a mimís na sebe nedá dlouho čekat-stačí tomu věřit a nestresit se :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
20. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
lussyn: MOOC ti to přeju!Jsme na tom stejně - také jsem to v sobotu dostala a hned po zkončení se chceme vrhnout na snažení! Raduj se, mysli jen na hezké věci a obavy si nepřipouštěj!
20. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Jé mě MS dorazila taky v sobotu-holky budu vám mooocinky držet pěstičky-buď se budeme snažit taky, nebo ještě měsíc budeme muset vydržet-uvidíme, ale těšits e budu s váma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Kopretina, Ajjik: diky za povzbuzujici radky :wink: Hned je mi nak lip :dizzy_face: Spis se bojim, abych nemusela na nakej zakrok, z cehoz by asi vyplývala pauza od snazeni... Mno, ale zitra odpolko bud
u moudrejsi, ted uz s tim stejne nic nenadelam :slight_smile:

Ajjik: vypoved muzes dat vzdycky, spis bych zatim jen hledala..Mam dve kamosky..jednu to v praci s..e, uz asi pul roku sonduje co a jak a zatim nic..a kdyz uz, tak nastup hned..ted je takova doba na prd :cry: Druha dela v nadnar.firme a v patek jim rekli, ze fungujou do 06/2009..trochu to tusila a zacala hledat a zatim zadna slava..Pokud by se Ti zadarilo ted, tak bys zabila dve mouchy jednou ranou, ne :sunglasses:

Lussyn: je fajn, ze to prislo, jak melo :wink: Uz jednou se to povedlo, takze vis, ze v tomhle problem nebude :dizzy_face:
20. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Holky, tak to je moc fajn, možná nás tu bude za měsíc o pár těhulek víc.A co naše těhulky, jak jsou na tom? :slight_smile:
Kopretinko ve středu to určitě vyndají a snaženíčko může začít.
Copak je s Ajou dnes už zas vzala roha?To se někdo má :wink:
20. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.