• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
jo tak kosmetika je vděčnej dárek, nikoho neurazí a je to praktické... lepší než vymýšlet kraviny

jinak holky další perlička mojí tchýne: byli včera v tom polsku a manželova babička pořád touží po kožené bundě, ale nechce utrácet tisíce a co myslíte že tchýně vymyslela. Nějakou jí koupila a samozřejmě ji babička nezapne... myslela to dobře (jako ona všechno), ale nikdy nic netrefí a pořád někomu kupuje oblečení. Naposledy koupila mě - fialové silonkové ponožky s krajkou - prý se to nosí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Aji: Kosmetika si myslím je fajn!! Hlavně, když člověk ví co ostatní mají rádi a používají, tak tím nic nezkazí člověk!! :dizzy_face:
A koukám, že máš dobrou tchýni... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To já naštěstí, když mi tchýně něco vybere, tak mi to vždycky je a je to hezký! poslední dobou, hlavně od svatby je moje tchýně asi jako moje máma...všechno je fajn a klape...nikdy bych neřeka, že to bude takhle skvělý! jsem fakt ráda! :dizzy_face:
29. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
eli, hm, tak to já vůbec nevím, kdy co nakoupím.
Ale musím se přiznat, včera už jsme koupila první obleček pro malou :sweat_smile:

aja, tedy to se divim, že nechceš nosti takové luxusní ponožtičky :grinning:
29. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
blondy :grinning: kdybys tu barvu viděla, tak by ses pobavila, je to taková divná lila... a ta krajka je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tchýně je fajn, ale nejradši ji mám když mlčí :grinning:
29. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky,
blondy: já nevím, včera byl čípek měkčí a otevírá se a dneska zatím nevím. a včera se objevil i tažný hleník, dneska nevím zatím......a ta teplota - ok, udělám to tak......
moc to nechci řešit, spíš tomu nechat volnější průběh tento měsíc, zase až tak podrobně to nezkoumám, ale když už se tím zabývám, tak vše zapisuju, ať je to kdyžtak k něčemu....
jen doufám, že na ovu nebudu čekat někdy do čtyřicátého dne a MS zase nedorazí až někdy po 50DC.....to už ať radši nechodí vůbec...
eli: tak to jste dobří.....já dneska vymyslela úplně všechny dárky, ale kupovat chci postupně - mě to hrozně baví, asi za týden pojedem s miláčkem na nákupy, kde něco posháníme pro rodinu - no nejvíc by se mi líbilo dát jim ten nejhezčí dárek, který by zastínil všechny ostatní - ale to si musíme ještě počkat...
blondy: ty jsi nakoupila první obleček pro malou? až teď? ty jo, tobě se nějak nakupovací mánie vyhnula......
29. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
aja, no je pravda že z některý věcí co mi občas tchýně dává jsem taky lehce mimo :grinning: . Navíc když už mi něco koupím z oblečení, vždycky je to alepsoň XL (prý když jsem taková vysoká aby mi to bylo). A pak sjem v tom jak v pytli (i když je to třeba hezké). Nevím kde to vzala, že vysoký lidi musí mít i velkou velikost :grinning:
29. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
aja: tak takovou tchýni ti nezávidím.....já bohužel žádnou nemám, zemřela na rakovinu a já ji znám jen z fotek a jednoho starého videa...je to hrozná škoda, byl to úžasný člověk.....
ale zase než takovou, jakou máš ty...... ty tvoje zážitky s ní jsou někdy fakt šílené....
29. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
já chci taky vymyslet všechny dárky ještě tento týden - dnes a zítra mám v práci celkem klid, tak budu šmejdit po netu a doufám, že mě něco napadne, pak to jen oznámím manželovi, kterej mi určitě řekne, že je mu to jedno a je to vyřešený... :grinning: a můžu jít nakupvat :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
laurinka, no on je to dobrí zkoumat, ale zas nepřehánět....
Taky si myslím, že by bylo fajn, kdy MS už nepřišla co? :dizzy_face:
No mne nakupovací mánie nechytla vůbec, jsem toho názoru že je lepší nakoupit málo a jenom ten základ a pak si dokoupit to, co potřebuješ. Navíc do obchodu si můžeš dojet vždycky, to přeci není žádný problém...
Navíc ne že bych byla pověrčivá, ale nakupování moc brzy mi taky nepřijde úplně ideální.. Ale včera už jsem neodololala. Zvlášť když v tomhle krámě se jim věci hrozně točí, a to co se ti líbí jeden týden už další většinou nemají...
29. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Teda Eli, to ti teda závidím... Já mám asi tři dárky a u toho zatím končím :frowning2: Vůbec nevím, co komu :frowning2:
29. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojte holky,tak jak je po volném dni?My jsme si ho krásně užilli.Jeli jsme na Karlštejn, počasí bylo suprové, podzim hrál všemi barvami, popíjeli jsme medovinu dali si dobrý obídek a prohlídka hradu stála opět za to.Potom jsme jeli do Prahy na Bobule 2 a opět nezklamali.Dost jsme se u toho nasmáli, sice to chvílema byla pěkná blbost, třeba Korn za nájemnýho vraha, tam teda vůbec neseděl, ale jinak pohoda.Takže krásnej den.V práci Ájo, co ta tvoje MS?Pořád nic?Jak ses tedy rozhodla?To je hrozný viď :frowning2: Teda musím říct, že jsi hotová popelka,ty okna bych potřebovala taky nutně.
Eliško tebe pořád ještě bolí bříško?Tak ať už MS brzy dorazí, mě po revizi přišla po 28 dnech.Hlavně ať je vše o.k.To jste dobrý, že už máte nakoupeno, to bych taky chtěla.
Ahoj Blondy a co krásného jsi koupila?
Lauri, tak držím ať tu ovulku vychytáte a hlavně ať na sebe nenechá dlouho čekat :wink: To by byl nejkrásnější vánoční dárek, viď.
29. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jo, myslím, že všechny ze spodní části tabulky bysme si přály ten stejný vánoční dárek :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
blondy: no jo, já to párkrát denně prověřím, změřím ráno teplotu, naláduju se kapkama, ale jinak na to nemyslím......třeba při sexu.....to si radši užívám bez myšlenek na mimi.......
a je pravda, že MS by mi stačila až tak za rok a něco :grinning: :grinning:
my byli teďka s manžou v kfc na jídlo a projít pár obchůdků a já jdu ještě pokračovat teď - jen tak pro inspiraci - ale psala jsem si seznam dárečků a vím co komu koupit. a chceme si s MM nadělit foťák, tak to by byl asi hlavní dárek, stojí totiž přes dvacet, zrcadlovku.....už jsme ji chtěli vloni, ale nebyly penízky.
a jinak souhlasím s kali.kal.
luci: díky, já vám přeju to samé.....
29. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
To já si letos v únoru představovala, jak letošní vánoce budeme mít už pod stromečkem malinké miminko a když to potom nevyšlo, tak jsem si říkala, že už o vánoce budeme s bříškem a jak na to koukám, tak budu ráda, když do vánoc budu mít alespoň pozitivní těhotenský test :frowning2: :frowning2: .Ale nevím jak je možné, že tu už takovou dobu nemáme žádnou novou těhulku, všechny se snažíme o 106 a žádná nic.Čím to můpže být?Kde je kouzelná síla naší diskuse o které vždycky mluvila Ája?Měly by jsme s tím něco udělat, jen tedy nevím co.
29. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
lussyn, takový ten obleček v celku ze super teplého a hrozně příjmeného materiálu. V zimě tu máme vevnitř docela zima, domy se tu staví bez izolace a nejde to moc vytopit...

laurinka, no zas to s tím prověřováním nepřeháněj, aby sis nezavleka nějaké bakterie. Myslím, že ráno a večer bohatě stačí :grinning: . No myslet při sexu na to, jestli se zadaří nebo ne a nebo jestli máš zrovna plodné dny, není ten nejlepší recept :grinning:
29. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Luss, taky si říkám, že ta kouzelná moc je jaksi v trapu :frowning2:

ale nevěšme hlavu, ono se to zlomí...

Jinak jsem právě vymyslela 2 dárky (mojí mamině keramické nože a babičce a dědovi z manželovy strany tlakoměr) :grinning:
29. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
lussyn, nevěš hlavu, klidně vánoce můžeš stihnout s bříškem a když ne, tam můžeš mít nejhezčí dáreček v podobě dvou čárek...

Holky nebojte, ono se to zlomí a všechno bude tak jak má být :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak aby jste tu nemachrovaly tak já mám taky nakoupeno plno dárků.

Taky kosmetiku a podobné věci taková klasika.

A mému michalovi a bráchovi jsem koupila dekorační fontánku , každému jinou.
Bráchovi osvětlené kameny s tekoucí vodou a michalovi přelévající se džbánky do vody s barevnými světly.
Mamince různé krémečky na vrásky apod. Ségře hadry, sabči hračky apod.
A dědovi zatím kosmetiku a asi nakoupím ještě nějaká dobrá vínka.
29. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak to je fajn, že se nám tu rozjíždí tipy na dárky :slight_smile:

já jsem dneska tak unavená, že jdu domů - prdím tady na to... Musím vysát auto, co mám půjčené, už v tom takhle nemůžu dál jezdit... :sunglasses:
29. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak jsem zpátky z nákupů, koupila jsem bráchovi trička, manžovi knížku a další věci vymyslela.....tak super.....
blondy: ráno a večer maximálně samozřejmě, někdy jen jednou za den, podle času.....víckrát fakt není potřeba..... :grinning: :grinning: :grinning:
a při sexu naštěstí myslím na sex.....
lussyn: nesmutni.....taky je mi to záhadou, já když se k vám na jaře přidala a věděla jsem, že my až nejdřív na podzim, tak jsem si říkala, že v té spodní části tabulky budu dávno sama.....a ono ne....tak nevím, čím to je.....
aja: vidím, že ti to taky pálí...
tipy na dárky jsou super, jen tak dál......ale zajímavé je, že já většinou na vánoce vím, co mám koupit, ale narozky a svátky bývají větší problém.......to už musím dýl vymýšlet.....
29. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
laurinka, no znala jsem bláznivky co to kontorolovaly kažou hodinu, jako kdyby se mohlo něco tak rychle změnit :grinning:
Já mám problém co koupit chlapům, ženským se dá vždycky něco snadno vymyslet...
29. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
blondy. tak to si o mě nemysli, tak šílená fakt nejsem.......a sahat si desetkrát denně dovnitř fakt taky nemusím :grinning: :grinning: :grinning:
mně se taky ženským kupuje nejlíp.....a taky dětem......malým teda, manža má skoro jedenáctiletého a s tím už je to horší......
ale taťkovi a dědovi jsem od mala nikdy nevěděla, mamce bych mohla nakupovat celý rok a pořád bych věděla.....a manžovi na vánoce to celkem jde......
29. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
laurinka, to by mě v ižvotě nenapadlo, že ty jsi tenhle případ :grinning: .
Tak já nakupování dětem moc nemusím, je to občas docela nevděčně. A já ty dnešní plastové barevné, svítící a mluvící hračky (a bůhví co ještě dělají) zrovna moc nemusím...
29. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
blondy. tak to jsem ráda..... :wink:
a s těma dětma - já myslela malý dětičky, takový ty hodný......ale některý od pěti let do puberty jsou šílený......já zase nesnáším předražené hračky, které jsou naprostý nesmysl, dítě nijak nevychovávají, spíš kazí, je jich plná telka......ale zase ne všechny, asi to nejde házet do jednoho pytle, ale nesnáším děti, které mají hraček v pokojíčku až po strop a nezajímá je ani jedna.....takovým se fakt člověk nezavděčí....
29. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
laurinka, a takových mi přijde, že je v dnešní době většina :grinning:
Je pravda že kupovat něco těm maličkým je radost, vždycky když vidíš ty jejich očička. Ale přijdeš za týden a už většinou něvědí, kde to mají :grinning:
29. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
blondy: no, to máš pravdu, jak jsi to napsala, tak to je.......

nic, já se loučím, jedeme s manžou domů užívat si víkendu......venku je tma, černo, mrholí, no hnus....ideální počasí na válení se v peřinách......tak se mějte všechny krásně.....
29. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Lauri máš recht ideální počasí do peřin. :slight_smile: Tak se hezky tulte ať je brzy vidět výsledek :wink:
29. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Lussyn: Taky bych si přála pod stromeček opět // čárečky, tak snad se štěstíčko usměje!! :wink:
29. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Eli neboj zadaří se,to štěstí už se musí prolomit a usmát se na nás všechny :slight_smile: .Víš co by bylo fajn?Teď jsme tady neměly dlouho žádnou novou těhuly, a byla by docela sranda, kdyby jsme v jeden měsíc otěhotněly všechny :slight_smile:
Holky mějte se všechny krásně, užijte si víkend a v pondělí zas ahóój.
29. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Patek 30.10.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi kontrola 4/11
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 9 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................58 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................38 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 10 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................11 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...17 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..30 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 66 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 38 DC, kyselina listová
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09.......................................18 DC, kyselina listová
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
30. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.