• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
luci, tak jestli ty máš 55kg na svou výšku, tak já jsem podle tebe ještě tlusťoch....jsem drobná, prsa skoro žádné, pas jak modelka, nohy štíhlé.......ale nevím no.....přibrat prostě nevím jak, jedině zase nějakými prášky, akorát si nejsem jistá, jestli by to něčemu pomohlo. já jím pomalu víc než miláček, víc už to nejde, spoustu sladkého, čokolády na posezení, k obědu pět knedlíků s omáčkou........
ale podváhu mám.....BMI nízké......nevím, c os tím......
počkám na tu krev a bude, stejně nemám jinou možnost.
3. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Lauri s tou váhou si nelam hlavu, myslím, že jsi v poho, mám kamarádku, která má stejně kilo jako ty a je taky takhle maličká :wink:.Já už bych HA taky nevzala, až budu chtít antikoncepci, tak to budu řešit nějak jinak né pilulkama.Když jsme přišli o mimčo, tak mi taky dr řekl, že na to může mít antikoncepce vliv, já ji brala v kuse 10 let od 17-ti.Jenže oni doktoři HA předepíšou třeba 14-ti leté holce, kvůli pleti, srovnání MS, bolestivé MS a v těch letech je ti jedno, že si huntuješ zdraví a jednou to může být problém, ale snad ty dokoři vědí co dělají a že každá ženská chce být jednou matka, ne?
3. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
lussyn: právě, říkalo se, že HA je i na srovnání cyklu....já si to už moc nepamatuju, jak jsem to měla, je to přece jen dávno. ale beru HA od šestnácti do 21 - takže pět let..v kuse.
ale zase je pravda, že HA nedělá paseku každému, takže úplně odsoudit ji nemůžem, ale už bych to nejedla. nikdy.
3. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Ájo, máš pravdu :slight_smile: Třeba já už jsem rezignovala, už nic nechci řešit, až to příjde, tak to bude, žádná ultimáta, už si nedávám.Snad se jednou dočkám a když ne, tak si k vánocům budu přát baby born.
Lauri, já věřím, že to budeš mít dobré, uvidíš.
3. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Lussy: tak s tou baby born je to dobrý nápad... :grinning: :grinning:
Ájo, neboj dočkáme se všechny a tentokrát to dotáhneme dokonce!! jenom musíme věřit!! :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
lussyn: jj, věřím tomu......
aja: to máš pravdu teda........

bych šla nejdradši na základku dělat přednášky patnáctiletým holkám, aby nebyly tak blbé jak já a neměly radost z toho, že mají slabou MS a nebo tak málo častou......ale je by to stejně asi nezajímalo, jako tenkrát mě....a to nemluvím o tom, že je víc takových, které čekají do třiceti a nechtějí mimi ve dvaceti, jako já.......
3. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj hezký den,tak jsem si zajela do lékárny a koupila testík . Bohužel je negativní :cry: tak snad mrcha brzo příjde.
Lauri je mi moc líto že máš problémy a budu držet palečky aby bylo brzo dobře a zadařilo se :wink:
3. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Lauri můj případ :grinning: Já měla ve dvaceti i v pětadvaceti úplně jiný zájmy :wink: a né být matkou na plný úvazek. :slight_smile: Na mimčo jsem prostě ani nepomyslela :wink:
3. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
lussyn: no jo no, to je právě to......
andri: díky, snad no.......
3. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Andri negativní?Jak to?Takhle dlouhý cyklus u tebe není přeci normální.No uvidíš za pár dní, třeba se to ještě vybarví.
3. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Andrýsku, třeba to dopadne všechno ještě jinak... držím palce
3. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Luss takové zpoždění opravdu nemívám,ale ani necítím žádné těhotenské příznaky. tak si myslím že si se mnou tělo trošku pohrává :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ježiš Andri nestraš.Sakra co se to děje?Nutně potřebujeme nějakou těhulku, která to tu prolomí.Co je s Nany?
3. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jo jo těhulky nám nějak zamrzly, naopak se začínají prodlužovat cykly - no co toto je, to je hrůtza :confounded: :angry: :sunglasses: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nová .. můžu mezi vás? :wink:

Snažíme se od 04/09, dle utz ovu probíhá, sliznice vysoká, přítel SPG na jedničku, ale stále nic .. je to takové na palici, už ani při MS nebrečím, teď jsem začala brát Mladý ječmen a čekáme na zázrak :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj pitrisek,

co to je Mladý ječmen??? Pouč nás :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
ještě jsem pročítala pár diskusí a tak a slyšela jsem chválu na femibion - blondy, co myslíš?
ale zase se mi nechce něco jíst bez vědomí doktora.....ale dost holkám to prý pomohlo.......
3. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
pitrisek vítám tě :wink:
3. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj pitrisku, zázrak určitě přijde od dubna to není ještě tádná doba a čím dýl se snažíte, tím je pravděpodobnost větší, takže držím palce ať se brzy podaří :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky, mladý ječmen je prý výborný na očistu těla a hlavně na otěhu, protože dodává max vitamínů přímo z přírody, žádná chemie .. tady je odkaz http://www.zelene-zdravicko.cz/ ... listovku beru pořád i piju kontryhel, ale zatím nic, tak zkoušíme tohle .. je to sice docela drahé, na jeden měsíc asi 400,- .. co se týká femibionu, prý se doporučuje před otěhu osmistovka, tam je víc listovky a pak ubrat na čtyřstovku .. já furt študuju net, tak se mi nesmějte, už jsem poloviční doktor :grinning:

Lussyn .. mi příjde těch 8 měsíců jako věčnost, každá holka kolem mě už je těhu, si říkám, že asi jsem nějaká nemocná nebo nevím, proč máme takovou smůlu .. šak to ostatně chápete taky, je to takový vnitřní boj .. nevím co bych měla pro to víc udělat .. snažím se myslet pozitivně, ale někdy je to fakt moc těžké :frowning2:
3. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Pitrisku věř mi, že vím o čem mluvíš a tady většina z nás :frowning2: bohužel, ale děláme pro to maximum, tak nezbývá než čekat.
3. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Lussyn, četla jsem si tvůj příběh .. držím palce, oproti mě máš výhodu v tom, že víš, že to jde .. je to sice strašné, ale až si ta hlava dá pauzu, tak to určo vyjde podruhé a vyklube se na svět malý lussynek :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Pitrisku :grinning: :grinning: to je hezký malý Lussynek.Určitě je to hodně v hlavě, to máš pravdu, snažím se na to nemyslet, ale podvědomě na to stejně tak nějak myslím.Vy jste byli i na SPG?Podle toho co píšeš jste oba v pořádku a nic vám nebrání, tak to chce jen čas a trpělivost, vyjde to neboj
3. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
laurinka, já bych tu váhu taky neřešila. Psala jsme to proto, že mě nenapadlo, že měříš jen tak málo... Já jsem měla dle BMI taky vždycky podváhu. Měřím 180 a vážila jsem od 60 do 63. Ale jako vychrtlina jsem si nidky nepřipadala, vždycky jsem měla dost svalů... Ale potom druhém potratu mi doktor v nemocnici taky řekl, že si částečně myslím, že je to tím, že jsme moc hubená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Femibion ti k otěhu určitě nepomůže, jsou to normální předražené syntetické vitamíny... Zbytečně do sebe budeš cpát svinstvo. Takže můj názor je určitě nebrat :wink:

lussyn, no teď už ti právě "pořádný" doktor dřív než po dvou letech co "funguješ" HA nenapíše, to bylo kdysi, ještě za našoch mladých let, že se to dávalo jak na bežícím pásu a nikdo to moc nezkoumal...

pitrisek, vítej :sunglasses:. Maldý ječmen, to slyším prvně, ale jelikož to není chemie, proč nezkusit :wink:

Andri, to mi je líto :unamused:

Ještě k té HA, já jí brala od necelých 15 a to 12 let. Takže hrozně dlouhou dobu. Nikdy jsme si na níc nemohla stěžovat a když to vemu zpětně a mhla bych to změnit, brala bych jí stejně. Protože mít tenkrát mimi jsem za žádných okolností nechtěla a nic jiného podle mě tak spolehlivé není... Ale je fakt, že jsem předtím měla pravidelný cyklus víc než 2 roky. Po vysazení to také nebylo ideální, sliznice se mi moc netvořila a ovu si chodila jak chtěla. Ale na víc než 36 dní jsem se nedostala.... Akorát nikdo neví, jestli za ty moje potraty náhodou Ha taky trošku nemůže, ale to už stejn ě nikdo nezjistí a vlastně to ani vědět nechci...
Teď po porodu chci mirenu, přijde mi to jako nejlepší způsob :wink:
3. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Šli jsme na SPG pro vlastní klid a vyšel moc dobře, ale klidu v hlavě to moc nedalo, takže tak jak ty, i já na to pořád myslím, i když se snažím nemyslet, ale jaksi to nejde :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
pitrisek, ona rada nemyslet na to je sice dobrá, ale v praxi jaksi nepoužitelná... Buď ráda, že máte spermio ok, je to o starost méně :wink:
3. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

blondy: ted jsem si cetla o te Mirene, clanek dobry, ale ty reakce pod clankem teda nic moc, bsak jukni:
http://www.vasedeti.cz/mirena-antikoncepce-pro-zenu-tretiho-tisicileti-clanek-266
3. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
blondy: ok, tak femibion ne.....zkusím sehnat tu mateří kašičku a zůstanu u toho, co mám.....a pak začnu jíst to, co mi dá doktor.....
3. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holky, já beru mladý ječmen, ten je prý výborný na očistu těla a hlavně na otěhu, protože dodává max vitamínů přímo z přírody, žádná chemie .. tady je odkaz http://www.zelene-zdravicko.cz/ ... listovku beru pořád i piju kontryhel, ale zatím nic, tak zkoušíme tohle .. je to sice docela drahé, na jeden měsíc asi 400,- .. co se týká femibionu, prý se doporučuje před otěhu osmistovka, tam je víc listovky a pak ubrat na čtyřstovku .. já furt študuju net, tak se mi nesmějte, už jsem poloviční doktor :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
holky, je možné že by mi po té injekci bylo zle na zvracení?
3. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.