• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Andri: Achoj, tak co jak se máš? :wink:
Pod stromeček chci miminko :grinning: :wink: Tak asi napíšu ježíškovi :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
No vidíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to ten nejkrásnější dáreček :wink:
Já se mám dobře,jen mrcha pořád nikde :angry: a testy negativní :wink: .Taky čekáme na ježíška :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Teda to je něco, asi si napíšeme o ten babyborn, jak tu někdo psal :grinning:
4. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Andri, kéž by to bylo tak jednoduché :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem zvědavá, kdy už konečně dorazí porevizní mrška! Včera mě bolelo dost břicho, tak jsem si už říkala, že by už!! A ono zase nic!! :frowning2:
Manžel včera u večeře říká: Miláčku, kdy se budeme moct už konečně snažit o miminko? Tak jsem mu řekla, že musím počkat na mršku. potom tomu necháme volný průběh!! tak prý ať je to už za námi!! Manžílek je tak roztomilý a začal se na miminko snad těšit mnohem víc než před tím! To spíš ted já po té revizi nechci nad tím tolik přemýšlet! a chci tomu nechat volný průběh :sweat_smile: :wink:
Kéž by to holky vyšlo a já pod stromečkem měla pozitivní testík!! :dizzy_face: Dala bych za to všechno!! :dizzy_face: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Áji: Já doma jednu mám, tak Ti jí můžu pujčit!! :grinning: :grinning: je fakt jak živá!! :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
eli, to my všechny... Půl koně a království za pozitvní TT
4. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Áji: já vím, že to chceme všechny snažilky!! :wink:
tak snad se nám to aspoň některým vyplní a když ne na Vánoce, tak třeba ten Valentýn!! :dizzy_face: :wink:
4. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Ted pořád žádná těhulka a samé čekání na mrchu jednu protivnou :sweat_smile:
Pak se s těhulkama roztrhne pytel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Musíme věřit :wink:
4. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
ANdri: Tak já tomu věřím! všechno zlé se otočí a bude zase fajn!! :dizzy_face:
Prostě musí!! :wink:
Holky já mám už od včerejška tak dobrou náladu!! :grinning: :dizzy_face: A ani nevím z čeho, kdybychom se snažili o prcka, tak si snad myslím, že jsem těhotná!! Ale snad se blíží mrcha a pak huráááááááááááá na snažení a tuleníčko!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vás dočetla.....
celé se to tady nějak zvrtlo.......všechny se snažíte takovou dobu a měly jste MS v poho kromě mě....a teď?
aja čeká už neuvěřitelnou dobu, eli totéž, kali: ty jsi ještě neměla ovulku? to je taky podivné....
já se dnes ráno vzbudila a doufala, že včerejšek byl jen hnusný sen - bohužel ne. Ale domluvili jsme se s miláčkem, že uděláme vše proto, abysme to vyřešili. Nemám totiž tušení, jestli u mě bude léčba trvat měsíc dva a nebo nedejbože půl roku a dýl.....tak chceme oslovit další doktorku, aby se na mě taky mrkla a udělala mi nezávislé vyšetření a řekla mi její názor a pohled......netuším, kolik mám šancí na to přirozeně otěhotnět ani jak dlouho to může trvat, tak to chci vědět.....
a nejhorší na tom je, že mi fakt připadá, že byla včera ovulka, ještě večer kapička špinění, jako minulý cyklus, čípek měkký a vzadu, otevřený, tak to fakt nechápu.....proč mám příznaky ovu, když ovu žádnou nemám.
no je to děs, myslela jsem, že budu dneska už v poho, ale mám spíš čím dál větší strach a mnohem víc otázek, co by kdyby......
4. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Yzexc m,. bngnhuh gbvvv cv x
To je pozdrav od našeho Petulky :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Laurinko je mi to mooooooc líto a strašně moc ti držím palečky :wink:
4. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky Laurinka:
To je moc dobrý nápad se nechat vyšetřit i u jiného lékaře! Co Ty víš, třeba Ti poví něco jiného?! Uvidíš!

Te´d je to poslední dobou pěkně začarované!! Furt jenom čekáme na MS a nic!! :angry: Já jsem měla dostat porevizní mršku už před týdnem, ale fakt se jí ke mně nechce!! :frowning2:
4. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Andri: Krásný pozdrav :wink:
4. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Eli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sápe se tady po mě drak jeden a má s toho hroznou bžundu :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: Eli :grinning: :grinning:
Sápe se tady po mně drak jeden,má z toho hroznou bžundu :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Omlouvám se myslela jsem že se to neodeslalo ,hodilo mě to na první stránku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Andri, to víš to je pro děcka zábava!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Eli: jj, to je pravda. Myslím, že mi poví asi totéž, ale když už ten problém mám, tak mě zajímá názor jiného doktora na léčbu a délku a procenta naděje na to, že můžem přirozeně otěhotnět......
já si chvilku říkám, že mi to za měsíc dva spraví práškama a hned budu těhu a pak si zase říkám, že mi jen hned nechtěl bez výsledků krve natvrdo říct, že jsem neplodná a vždycky budu.......no nevím, držím se, aby mi z toho nehráblo, prostě na to nejde nemyslet, ale nechci vám tady šířit negativní myšlenky, tak budu prostě čekat a uvidím, stejně na tom teď nic nezměním.
eli: ty to máš taky zamotané s tou ms, jako aja.....je to fakt naprd.....
asi napíšeme všechny petici ježíškovi, že chceme miminka.
4. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Laurinka: Budu Ti moc držet palečky, aby to všechno nakonec dopadlo dobře! :wink:

Já jak jsem byla na gyndě v pondělí, tak mi Dr. řekl, že až se nám příště povede otěhotnět, tak mi dá hned od začátku ňáký léky(prý aby se dobře tvořilo žluté tělísko) moc tomu te´d nerozumím, alepotěšilo mě, že se tak zajímá!! A chce mě tak hlídat! :wink:
Já to mám potom blbém potratu, takhle z MS naprd!! :frowning2: Holky jdem napsat ježíškovi!! :dizzy_face:
4. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
eli: díky, já tobě taky, ať to vše všem brzo dobře dopadne.......
mě zase doktor potěšil tím, že mi hned dělal UTZ a řekl, že jestli chci miminko co nejdřív, tak že mi pomůže....žádné kecy o tom, že mám ještě čas, jak to někteří gyndaři, co jsem slyšela, taky umí a nebo že až se budem snažit přes rok, že bude něco řešit......
4. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Laurinka: je to od Dr. super! měla jsem Dr., kterýmu to bylo jedno! A teď je to nejlepší Dr., kterého jsem kdy mohla najít a věřím, že brzy budu těhulka a budu si to užívat až dokonce!! :wink: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
eli: tento můj se mi zdá taky super.....věřím mu a potěšil mě svou reakcí, říkal, že se hlavně nemám toho děsit, že to může být díky lékům hned v poho, že umělé je až krajní řešení.....chudák, se asi lekl mého výrazu, když mi to řekl, že vše nefunguje jak má....jsem na něho koukala asi jako blbka.......
4. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Laurinka: Neboj ono to bude v pohodě! Musíme věřit a doufat! :wink:
Já se snažím myslet taky jenom pozitivně...Od potratu mi příjde, že na věci koukám jinak! Prostě příště to vyjde, já to vím!! :wink:
4. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
eli: jj, máš pravdu, budu se snažit taky......
4. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
jenom se mlátím do hlavy, že jsem pořád jak blbec čekala půl roku, až se mi SÁM srovná cyklus, a přijde mi sama normální MS......a zbytečně.....je asi lepší si nechat pomoct lékama a hned, a ne čekat a věřit na zázraky........ale co s tím už teď udělám že.....
4. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Laurinka: Neboj určitě Vám Dr. pomůže a brzy tady budeš hlásit // čárečky!! :wink:

Holky já se tak těším na další testíkování??!!! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Už aby to bylo!! :wink:
4. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
jo, to zas bude peněz za testíky... :grinning:
4. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Aji: Klidně za to dám zase dost, ale když budou pozitivní, tak proč ne... :grinning: :grinning:
Už aby přišla Ms, viď Áji!!
4. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
krásný den holky :wink:

Tak jsme po poradně....
Příští týden mě čekají testy na těhu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v pondělí ještě jedna návštěva pana doktora na ECHO, jenom pro ujištění....

Tak si opravuju datum další poradny....

Středa 4.11.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 14 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................63 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................43 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 12 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................16 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...22 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..35 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 71 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 04/09.................................... 43 DC, kyselina listová
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09.......................................23 DC, kyselina listová
4. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.