• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
blondy: fakt? tak to je fajn......já si nejsem jistá, jestli doktor říkal, že to mám, nebo že je podezření že to mám - to PCOS jako.....
ahoj lussyn......
9. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
lauri, určitě říkal, že má jenom podezření, bez hor. profilu to říct nejde.... :wink:
Jojo, fakt. Kdysi jsem si s ní psala, taky žije mimo ČR.... a Teď je myslím nějaký 18tt, přesně nevím...
9. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak MS mi příjde, že pomalu a jistě odchází, takže hurá na snaženíčko asi tak za 2 dny!! :wink: :dizzy_face:

jinak poctivě piju kontryhel, beru od Dr. kyselinu listovou a kapu jeřába :sweat_smile: :grinning: Tak to by bylo, aby nebylo... :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj Eli, tak gratuluju k bezproblémovému průběhu a teď už hurá do toho a brzy je hotovo :wink:
9. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Lussy: no, snad bude brzy hotovo!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Kdyby se ty // povedly aspoň pod stromeček nebo na Nový rok!! :wink: To by bylo fajn!
Ale když vidím některé snažilky po revizi a jak se nedaří!! :unamused: ALe ono to určitě vyjde! :wink: Musí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
A co vůbec Ty Lussy? Furt nic?
9. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
pondělí 9.11.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 19 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................68 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................18 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 17 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................21 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................ ...27 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ........................... ..40 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 76 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 5 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09.......................................28 DC, kyselina listová
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
9. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holčiny, po hooodně dlouhý době jsem se na Vás přišla podívat a mrzí mě, že stále ještě převládají snažilky nad těhulkama :frowning2:. Ale snad se to teď kolem vánoc prolomí a nový rok začněme všechny jako těhulky:slight_smile:.
9. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj Ajji, dlouho jsi tu nebyla, jak se máš?Jak pokračujete?Všechno v poho?
Eli jojo není to vůbec sranda, snad ty na tom budeš líp,držím ti. :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Lussy: A chodíš k Dr. na UTZ? Mě si chce Dr, hlídat, jestli se mi tvoří vajíčka atd., takže každý měsíc na gyndu! Tak minule to zabralo, tak snad i teď! :wink:
Ajji: Jka se máš kočko? Všechno v pohodě? :wink:
9. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Cau zeny :wink:

koukam, ze v dobe me nepritomnosti se nic zasadniho nestalo..skoda no :unamused:

kopretina: mas docela nabitej program :slight_smile: ja mela jednou ovu 9DC, takze klidne to mozny je ..lut.faze byva prumerne +/- 14 dni..takze jsi ted nase zelizko ohni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: kdy Ti pichli tu vyvolavacku ? ty vyssi teploty Ti zpusobuje ten progesteron :wink: myslim, ze MS Ti dorazi..i kdyz moje kamoska mi rikala, ze ji jednou pichali dvojitou davku :unamused:

lauri: mne prijde ten Tvuj graf zatim jako anovulacni..musis merit dal - min.do ty doby nez budes vedet od doktora co a jak..zatim to jsou jen spekulace a Ty se zbytecne nervujes :wink:

kramli: jj, nejak se nam to tady zaseklo :rolling_eyes: moje cykly uz jsou zas v normalu - de facto jsem mela jen jeden vykyv pres prazdniny a je mi celkem jasny, z ceho to bylo :confounded: no, uvidim co po novem roce..

Uz se docela tesim az sabi a lin porodi :dizzy_face:

eli: tak konecne ses dockala..ted uz to je ve vasich rukach :wink:

ajjik: jak to jinak vsechno snasis..vse v poho :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
nany: Ahoj, jak se jinak máš? :wink: Co Vaše snaženíčko? :wink:
9. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj aji,
nany: jj, zatím ovu nebyla.....uvidíme dál, budu čekat......
eli: taky se chci nechat u dr. teď hlídat, jestli bude vše fungovat nebo ne......
9. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
laurinka: Mě hlídal před otěhotněním, ale nevyšlo to, takže te´d mě chce hlídat ještě víc, jsem ráda!! :wink: Aspoň budu vědět jestli ovu bude po revizi fungovat, tak jak má! :wink:
Teď jdu tenhle měsíc na UTZ, mám to napsané v albíku, tak se najednu stranu těším!
Víš co bylo krásný!?? :grinning: :grinning: Manžel mi včera řekl, že otěhotním v lednu, tak jsem mi řekla a´t to kouká urychlit! :grinning: :grinning: Že bych byla ráda těhotná už v prosinci :grinning: :grinning: No doma se nenudíme! :dizzy_face: Ale jsem ráda, že si o všem dokážeme popvídat narovinu! je to hodně důležité! :wink:
9. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
eli: tak to je paráda......taky to chci pohlídat tak uvidíme......
9. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
nany - já vím, taky mě to celkem vyplašilo, tak jsem to trošku študovala, co všechno ten zmetek agolutin dokáže :sunglasses: takže opravdu BT zvedá... a je taky spousta holek, co jim agolutin píchli a pak když 14 dní nedostali MS, tak se zjistilo, že jsou těhu :grinning:
ale já bych raději dostala MS hned :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Moc děkuju za optání. Mám se dobře a zatím vše zvládám v pohodě :slight_smile:. Zrovna minulý týden jsme byli s manželem na screeningu, kde nám pan doktor potvrdil, že miminko roste skvěle a je všechno tak jak má být. Tak jsem byla moc šťastná. Dokonce od minulého týdne citím pohyby a musím říct, že je to něco úžasnýho cítit toho malého tvorečka jak se ve mě vrtí.
Holčiny-snažilky, moooc Vám držím palečky abyjte co nejdřív našly // čárky!!!
9. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky,

před chvilkou jsem se dozvěděla, že jednomu našemu kolegovy a kamarádovi z práce včera večer zemřel syn

http://www.policie.cz/clanek/pri-dopravni-nehode-vyhasl-mlady-zivot.aspx

je to hrozné, jsme tady z toho všichni takový přešlý...
9. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
nany: ahoj, tak snad to byl opravdu jen vyjimecny vykyv :slight_smile:

Moc bych vam prala aby se to vsechno srovnalo jak ma a vsechny jste mely co nejdrive //.

Jinak na me uz zacinaji prichazet takove ty obavy co jako bude po porodu....nejak si to zatim nedokazu predstavit, ale musime to nejak zvladnout :wink:
9. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
aja: ty vado to je hrozne, musi to byt silena rana pro rodice....radeji nemyslet :pensive:
9. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Fuj Ájo to je hrozný, to je na zbláznění :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ájji, tak velká gratulace k pohybů, to je skvělé.Tak ať všechno pokračuje tak, jak má.
9. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Aja: to je šílený!! :pensive:
9. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Holky, dík za reakce :wink:
No,moc na mě nespolíhejte-teda děsně ráda bych to pro vás udělala :wink: ,ale víte,že já jsem "nadějná"prakticky každý měsíc...Ale tenhlekrát bych chtěla testovat-fakt se mi chce(nevím sice,jestli je to dobrý nebo špatný znamení :wink: ), takže koncem týdne budu "znehodnocovat mamatest :dizzy_face:
Tak, jdu se zase ponořit do slévárenské terminologie a překládat a šprtat, ať si neuříznu ostudu :wink:
Mějte se tu krásně a věřte, že se všechno brzičko v dobré obrátí :slight_smile: MUSÍ :wink: :dizzy_face: :grinning:
Aji :frowning2: , tyhle situace jsou "na provaz" :cry: . Radši o tom fakt moc nepřemýšlet... :cry:
9. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Je to opravdu hrozné, fakt jsme tady z toho všichni zůstali koukat... a zrovna ten kolega ty syny má nadevšechno rád, pořád nám tu o nich vypráví a se ženou se nerozvedl jen kvůli nim...
9. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tož já jsem magor.
Koupila jsem si nové tričko v mojí velikosti a měla jsem z něj obrovskou radost.
Přijela jsem domů sabču dala spinkat apod.
No a ted si jdu zkoušet to tričko a nemůžu se do něj narvat.
Obleču ho a jdu se podívat do zrcadla zda se to ještě dá nebo je to síla.
Dívám se že to mám fakt napresované přes prsa a břicho.
Tak si začnu nadávat do magora že jsem zas přibrala, volám michalovi jak jsem nasraná že jsem si koupila to tričko a můžu ho akorát tak někomu podarovat a ten se mi v mobilu směje. :confused: Absolutně nechápu proč :confused:
A říká mi a to je těhotenské ? :confused: Prosím no není proč ? :confused: Na druhé straně výbuch smíchu :confused:
Pak říkám : ty vole vždyt já jsem vlastně těhotná :sweat_smile:
No prostě magor :sweat_smile: Tak mi říká at ho vysleču at si ho zbytečně neroztáhnu a za chvíli už přijde trička čas :sweat_smile: :wink:

No prostě magor, a když mi volá mamka a líčím ji tuto situaci tak mi řekne jak jsi na to mohla zapomenout. :confused:
No tak když mi nic není a od rána je ticho mimčo vyspává tak jsem na to v zápalu nákupní horečky a pak zkoušení nových modýlku úplně zapomněla no, to se stává i v lepších rodinách. :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Sabi :slight_smile: ty seš blázínek... však už to tu bude co nevidět :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
eli: no, je to porad stejny...ted kdyz byla ovu jsem zas byla v cudu ja...uz me to neprekvapuje :grinning:

kramli: jj, tyhle pocity ma snad kazda prvorodicka, ne :wink: moje kamoska je na tom podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja: mymu kolegovi se stalo to samy asi pred 2 roky - cca 10 dni po Vanocich :cry: nejhorsi je, ze nemuzes nijak pomoct a tak... :unamused:

sabi: ty jsi teda cislo...to byl urcite nakej vyhodnej kup, ne :grinning:
9. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Výhodnej nevím kupovala jsem toho plno takže jsem odcházela jak ježíšek pak vrazím do řezníka a zjistím že tam neberou karty takže když jsem kupovala maso tak jsem se ptala na kolik ten kousek vychází a pak jsem se dívala do peněženky zda si ho vezmu.
Ženská na mě hleděla jak na blázna že tašek mám jak nakakaných a já se tu cukám kvůli 150 korunám. :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
kramli, ten odkaz nefunguje :confounded:

nany, já jsem asi divná, ale já se porodu vůbec nebojím. Dokonce se na něj i těším, myslím si, že to může být fajn. Asi jsem divná :grinning:

aja, tyhle věci jsou vždycky blbý. Nejohší na tom je, jak píšeš nany, pomoct nemůžeš.... :frowning2:
9. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.