• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Jelikož Aja chodi do prace uz pred sestou ranni, tak se obavam, ze uz nekde drahnou dobu chyta bronz :grinning: :sunglasses:
Ty jo, jsem taky zvedava, jak to tu bude za mesic vypadat :wink:
20. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
A s těma svatbičkama se taky roztrh pytel, počasí je na to ideální, takže si to určitě náramně užijete :slight_smile: A kde se nám toulá naše druhá nevěstinka?
20. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
Nevím koho těd myslíš já se vdávám 20.6.09
20. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
holky blíží se máj lásky čas, tak by jsme si měly typnout kolik v červnu přibude těhulek.Já typuju tak 4-5. Co vy.Květen je nejideálnější měsíc na početí a taky červen, červenec, srpen................. :grinning: :grinning: Ale ten květen je tak krásnej měsíc, já ho úplně miluju :slight_smile: :slight_smile: , všechno kvete, pučí...
20. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
No tebe přeci :slight_smile:
20. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
Kveten je super..ja i MM mame narozky, takze do tretice bysme mohli mit ditko taky v 05 :grinning: Do srpna casu dost :sweat_smile:
20. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
nany a ty to do srpna vydržíš?
Sabi a jak je? :slight_smile:
20. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
Jasne, ze to nevydrzim..predstava, ze vysadim treba v 06 nebo v 07 a budu se soustredit na to, aby to v srpnu klaplo, tak si asi hodim masli :grinning: Od brezna tomu nechavame "volny prubeh".., ale ten tyden pred MS je fakt kritickej :grinning: Ted mi doslo, ze za chvili slavim kulatiny, takze pokud to ted nevyjde, nic se zas tak nestane :wink:
20. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
Nany kulatiny, tak to je super, a kolikátý.Mě čekají příští léto a to už doufám budu maminka nebo těsně před porodem :slight_smile: Uvidíme.A testovala jsi už?
20. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Bude mi 30 :angry: Jeste jsem netestovala..min. mesic jsem teda mela cuky, ale ve chvili, kdy jsem si rekla, ze jestli to neprijde, tak jsem dostala v noci takovy krece, ze mi bylo jasny, co to asi bude :wink:

Holky, musim letet, zkusim vecer nakouknout :wink: Krasny vecer :dizzy_face:
20. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Nany tak se měj já ještě hodinku a tyky pádím, dneska to ale super utíká :slight_smile: Tak hezký večer.
20. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky....a mě už se to taky blíží, máme termín svatby 27.června :wink:
20. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj kramlinko, tak to se vdácáš stejně jako moje kamarádka :slight_smile: , tak to už máš za pár.To my budeme mít 30. června dvou :slight_smile: letý výročí.Těšíš se, viď
20. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
lussyn: no těším i netěším, momentálně řeším co všechno ještě nemám, tak trochu plaším, ale snad to všechno dobře dopadne :wink:
20. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Kramli, to víš, že to dobře dopadne a věř tomu, že i když to nebude ťip ťop na 120% budeš si druhý den, že to bylata nejkrásnější svatba... :dizzy_face: To si totiž druhý den říká každá čerstvá novomanželka-stejně jako si každá čerstvá mamina říká, že to její miminko je to nejkrásnější nasvětě, no ale to si budeš říkat až příští rok nejpozději začátkem jara :wink: :dizzy_face:
My slavíme 3. roky 1/7(mmch, taky jsme měli tu nejkrásnější svatbu a nejnádhernější miminko na světě :wink: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
kopreti: já vím že to bude ta nejkrásnější svatba :grinning: a že já budu ta nejkrásnější nevěsta :wink: :grinning: :grinning: A s tím miminkem to snad brzy taky zjistím sama :wink: Spoléhám na ten květen :wink:
20. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Holky, tak nakukuju, co nam zde pribylo za novinky..a vida..mame tu dalsi nevestu. Doufam, ze se pochlubite s foteckama :sweat_smile:
Kramli, takze svatba uz bude ve trech, jo :grinning:

Byla jsem si navecer zabehat..nadhera, jak to v tom lese vsechno kvete a voni a ten klid :slight_smile: Bezvadne jsem si procistila hlavu a ted bych spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
nany: no kdyby byla ve třech tak už by mi ke štěstí nechybělo vůbec nic :wink: Já bych spala taky a to jsem ani běhat nemusela, nějak na mě dneska padla jarní únava....ale měla bych se dát ještě během týdne do úklidu a asi si umyju ty svoje tři okna :wink: :grinning: :grinning: Ale nechce se mi :angry:
20. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Dobré ránko holky,

koukám, že tu včera byl hotovej mejdan, rozjeli jste se s psaním jako blázni :grinning:

Lussyn, ty vopice, ty bys mě nechala v práci do 16h jo??? :grinning: :sunglasses: :slight_smile: Většinou odcházím ve 14h a když tu jsem do 14:15, tak tomu říkám těžkej přesčas :grinning: Ale ve čtrvtek si mě tu užijete musím zaskočit za kolegyni, tak budu v práci asi do 15, 15:30.

A kterej blecháč tu včera zase věšel hlavu??? Já si asi budu muset koupit nějaké podpěry, abych vám ty hlavičky zvedla :grinning: Máme jaro, tak žádné splíny a usmívat se stejně připitoměle jako já :slight_smile:

Jo a já jsem si včera řekla, že prostě sem těhotná a hotovo. Byli jsme s manželem vyřizovat pasy a pak na večeři. když jsme se vraceli k autu, tak se mi chtělo děsně čůrat (mám totiž fobii z WC kdekoli než doma, tak radši nejdu vůbec - já vím magor), tak jsem měla pupek vyvalenej fakt jak těhu. No a víte co mi ten můj blboun řekl?! "Ty máš ale vanu" no nezabili byste ho??? No a pak mi to teprve došlo, že opravdu ty první měsíce budu vypadat jak ty somálský děti s nafouklejma bříškama :slight_smile:
21. dub 2009 v 05:52  • Odpověz
autor
Aji a co teprve ty poslední měsíce... :grinning: :grinning: :grinning:
No asi se usmíváme stejně připitoměla-včera jsem se na městě přistihla jak přemejšlím o těhu a mimču a nasmívám se jako debilek :confused:
Aji, tak gratuluju těhulko :wink: :grinning: Tak to už ani nemusíš testovat :wink: :confused:
Kramli, jasně, květen to jistí, takže svatba bude ve 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Naty, teda klobouk dolů za běhání-obdivuju všechny, který jsou schopný vykonávat jakoukoliv podobnou činnost, natož večer, ale asi to muselo bejt krásný-viď? :slight_smile:
21. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
Až budeme mít opravdový těhu bříška, tak to už bude dobrý, ale ty začátky budou vypadat jako, že jsme tlustý :frowning2: a každej se za náma bude otáčet... Ale to neva už se na to těším :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Krasne rano vsem :slight_smile:

Ajo, ja vzdycky, kdyz koukam na to v kolik rano pises, tak jdou na me mrakoty, ja se dneska vyhrabala az v 6,30 z pelechu :grinning: Ty budes vypadat jak otekla nudle, takovy mam nejradsi :dizzy_face: Kdy si budes delat testy ???

Kopretina: teprve s behanim zacinam, moji domenou vzdy bylo kolo a pak in-liny :slight_smile: Jenze MM beha pravidelne, tak jsem si rekla, ze to zkusim. Vzdycky vezmem psa a jdem..tuhle jsme "potkali" srny, bazanty, zajice..no a min.tejden se najednou na ceste zjevil nakej Ukrajinec ci co..malem jsem mela zastavu :sweat_smile: Evidentne byl pripos...ze psa (mame nem.ovcaka)..porad couval a div se neklanel :slight_smile: Ja musim tyhle cinnosti vykonavat hned jak prijdu z prace, jinak bych se uz taky nevykopala :grinning:
Myslim, ze ty s prckem mas taky o zabavu a pohyb postarano :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

kramli: ja meju okna az kdyz sama pres ne nevidim, jinak me to nevzrusuje :grinning: Naky jarni, vanocni uklidy..nechapu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jé, to já mám pocit, že bych měla něco dělat s břichem už teď :wink:
A první měsíce, teda aspoň na mě, mi to bříško nepřipadalo
Posuď sama:
8tt:http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=321278&vReferer=%2Fphotos%2Fkopretina82
13tt:http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=351149&vReferer=%2Fphotos%2Fkopretina82
16tt:http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=372439&vReferer=%2Fphotos%2Fkopretina82
A stejně jsem ho pořád vystrkovala a štvalo mě, že není větší:wink: :sweat_smile: Asi měsíc před porodem mi švagrová řekla, že vypadám stěží těhotně, natož na 8. měsíc :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A taky už se těším...
A když seš teda ta těhule-pozoruješ už příznaky...? :wink: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
21. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Nany, to jefakt, já běhám celý dny-za Domčou :grinning: :grinning:
No ten ukrajinec, to mohla být docela sranda... :sweat_smile:
21. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Kopretina:..další oteklá nudle :grinning: Takhle bych to taky jednou chtela mit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak příznaky, nevím, spíš je mi občas špatně z ničeho nic a pak zase nic... Já nevím, musím vydržet do příštího týdne :slight_smile:
Běhání není nic pro mě, ale za to mě děsně baví jarní, vánoční, atd. úklidy. Jsem puntičkář a musím mít pořád naklizeno :sweat_smile:
21. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobre ranko holky a krasny den preji vsem. Jsem zpatky z "olibanych" :frowning2: Velikonoc a jsem rada ze je mam za sebou.
Koukam, ze jste se doooost cinily!!!! :grinning: Dalo mi to praci to vse precist. Jinak vitam Kramlinku zpatky z lazni a Ajo, 1 mas 2 carky, to je jasny.
Mimochodem Libusko, ja jdu k dokotorovi az zitra odpoledne, ale zatim krom pobolivani v podbrisku, nateklych prsou(asi se mi zvetsily o cislo..nemuzu nosit ani podprsenku jak me bolej) a motani hlavy mi nic neni...spatne mi neni, chute nemam....je to normalni? Mela bych byt podle nasich propoctu bud 4 nebo 5 tyden...?
21. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Kopretina: tys mela priznaky pred MS, kdyz jsi cekala Domcu :wink:

Aja: timto Te srdecne zvu k nam domu...bych potrebovala vymalovat a tak :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Nany a víš jak mě to zkraje štvalo, že není nic moc vidět? Minimálně 3,5 měsíce jsem chodila v normálním netěhu oblečení :angry: Teda je fakt, žeto bylo i k dobru-nechtěla jsem nikomu (mimo MM samo, do konce 3
. měsíce nic říkat...
A taky je fakt, že po porodu jsem neměla ani deko navíc a vlivem kojení jsem nakonec měla ještě o 2kila míň než když jsem otěhotněla...
Lin ahooj těhulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To víš, že to je normální-každá to máme trochu jinak...Mě kdyby nerostlo bříško, any bych nevěděla, že jsem těhu, akorát jsem byla děsně rozeřraná, jinak nic
Nany , každý den jsem si říkala:"aha, MS už je tady..." a ono pořád nic až byly //
Aja, k nám to máš na uklízení blíž... :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Aji.....co se tyka uklidu - u nas si k tomu muzes udelat i dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: .....ted jsem Vas trumfla.... :dizzy_face:
21. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.