• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy, no všechno v pohodě. Ale máš pravdu, hrozně to letí a blíží se to pěkně, no holkám zvlášť, já přeci jenom ještě nějaký den mám, i když jak tam jsou ty vánoce, tak to bude taky hned. Na jednu stranu se hrozně těším, až budu mít malou u sebe, na druhou stranu bych si ráda alespoň na chvilku užila těhu bříško, tak doufám, že už se konečně udělá :grinning:
11. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
lancy: jj, byla jsem tam..mozna uz koncem zari..sama nevim..leti to strasne..nejak se mi nedostavila MS po OVU, mela jsem to cely rozhaseny dovcou, stresem doma atd., udelal mi cyto, vnitrni UTZ, pichnul Agolutin s tim, ze sliznice je vysoka..a ze ted jsme tomu trochu pomohli :wink: dostala jsem jeste 3 baleni duphastonu a kdyz se nezadari, mam po novym roce dorazit.. MM byl i na spg a nastesti dobry..vis ono je to tezky, kdyz se do ovu strefime tak kazdej 3-4 mesic a ted toho budeme mit v praci oba hafo pred koncem roku :unamused: no a do toho ty Vanoce...dneska mi odpol. neco vypadlo, tak se pujdu podivat do Luxoru na knizky a koupit mapu Vidne..jedeme tam na pristi tyden na 2-3 dny :wink:
11. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Blondy-koukala jsem ti na fotečky,malinká vypadá roztomile,nedivím se ti,že si přeješ ji mít už v náručí.A bříško se ti taky pomalu klube,takže snad vše ok.Myslím,že po novém roce si velkého bříška ještě užiješ!Jsi v Itálii,jo?Tam sna dmáte lepší počasí,u nás pořád poprchá,nic moc.
Nany-tak uvidíš,že se snad brzy zadaří,když jste oba v pořádku,to je hlavní.Ono to chce hlavně klídek a pohodu a řekni tvému,ať pořád nejezdí na ryby,když máš ovu :grinning: Ne,to je sranda. :wink: Takže do Vídně,jo?Tak to se někdo má!To už bude pomalu ta vánoční Vídeň,že?Ta bývá prý pěkná,tak uvidíš,tam nakoupíš zbytek máš to z krku :slight_smile: Už mě to začíná děsit,páč nemám ani tipy,co kupovat :frowning2:
11. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
lancy, no bříško roste, jak už jsme psala, mála v tom 26tt byla ještě o malinko větší, takže to vbůec neřeším..
Jojo, ještě jsem v IT, no neřekla bych, že je tady o moc lepší počasí než v čechách. Protože tam alespoň poprchává nebo prší. Ale tady je tedy buď hezky (to je super) a nebo je bouřka anebo prší fakt fest, ale tak, že jsem takhle pršet nikdy v čechách neviděla. A to vydrží třeba i týden v kuse, takže asi tak... A právě ted začíná to blbé období děšťů, jak já tomu říkám... :unamused:
11. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky,

tak já včera pokoupila půlku dárků k Vánoců, většinu samo přes net, takže se těším jak mi to postupně bude chodit domů :slight_smile:

Bílý kalhoty včera nezabraly, tak doufám, že mrcha už konečně dorazí, nebaví mě na ní pořád čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
aja, tedy ani bílé kalhoty nic jo? Kolik je to vlastně dní od vyvolávačky? :confused:
11. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Aji-tak to teda závidím,tolik dárečků!Hoď do placu nějaké tipy,nebo mě nic letos fakt nenapadá. :unamused:
11. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
lancy: jj, vyridim mu to, i kdyz ryby jsou ted pase..ted je to vsechno pracovni.. jestli jsem v poradku to jeste nevim..vim, ze ovu probiha a to je tak vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jedeme do Vidne hlavne na tohle: http://www.albertina.at/jart/prj3/albertina/main.jart?rel=de&content-id=1207812906967&reserve-mode=active&news_id=1245493543655 a nevim jestli MM bude chtit litat se mnou po kseftech :sweat_smile:

blondy: a kdy dorazis do CR :confused: tady uz bude treba obdobi snehu :grinning:

aja: bleda zavist s tema darkama..hod sem naky intern.adresy... :wink:
11. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
nany, až v prosinci. Tak doufám, že už sních bude, i kyž v Praze je to o ničem... :unamused:
11. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
blondy: no ono az v prosinci... to je za necely tri tydny :confused: v Praze je vzdycky tak akorat brecka, to u nas za Prahou to aspon vydrzi :wink:
11. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
No,

naší mamce jsem koupila keramické nože (dobrá nabídka byla na Aukru), babičce a dědovi od manžela plakoměr na měření krevního tlaku (taky nakonec vyhrálo Aukro), ségře jsem přes net objednala kabelku na psa (mají teď 3 měsíční fenku pražského krysaříka), skorošvagrovi jsem koupila v Mark and Spencer elegantní šálu ke kabátu (ten dostane pod stromek od ségry) a k tomu rukavice v Takko fashion, no a ještě jsem koupila pytlík s lávovými kameny pro koho, to ještě nevím, někomu se určitě nadělí :slight_smile:
a zbytek jsou rodiče a sourozenci manžela - ty právě odbydu asi kosmetickými taštičkami, protože mě nic nenapadá a oni mají všechno... no a holkám nějaké hračky, atd.
JO a babičkám a dědův ještě dávám poukázky, co jsem dostala v práci za odměnu za pořádání jedné opičárny, mají hodnotu 500Kč a dají se utratit jen v lékárnách, kině nebo na masážích... což není nic pro mě, takže je raději daruju a oni si za to nakoupí v lékárně, co budou chtít :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Nany-aha,tak vy tam jede za památkami,to je pěkné.Já mám taky ráda historii,zámky atd.ale moc tomu nerozumím,spíše se nechám kochat .Miluju Paříž.
11. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
nany, tak ono to nebude úplně na začátku prosince. Spíš nějak uprostřed, přesné datum ještě nevím....
U nás (ikdyž je to Praha) právě břečka nebývá, je to relativně vysoko a sníh je tam vdycky hezky a je i tehdy, když nikde jinde v Praze není.... :sunglasses:

aja, no ty jsi se tedy rozjela :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
lancy: jj, presne tak - hlavne teda na tu vystavu :wink:

aja: dikes za vycerpavajici odpoved :sweat_smile:

blondy: az prijete, tak zustavate v Praze az do porodu :confused:
11. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
nany, já ano, manžel ne...
11. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojte holky!
Tak vidím, že se tady řeší dárečky :grinning: No, já teď teprve řeším manželovy narozeniny - 17.11. Dneska se chystám na dort, snad to všechno stihnu :slight_smile:

Sem zase po službě a i když byl v noci relativně klid, tak sem úplně vyšťavená :frowning2: Navíc mě už asi tři dny píchá v podbřišku a u vaječníků, jako když mám ovu... ale teď už čekám jenom MS a to mě takhle nikdy předem nebolívá... tak nevím, co se zase děje :frowning2: Uvidíme za týden :slight_smile: Třeba už Franta kope do sliznice :grinning:
11. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
kali, tak třeba MS nečekáš . Už by to konečně chtělo nějaké dvě čárky :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahoj holky, tak konecne mam ty cukrovkove testy za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad vse dopadne ok... :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Kramli, tak to je dobře :slight_smile: bylo to hnusný???
11. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
blondy: takze manzel bude dojizdet, jo :wink:

kali: jasno bude tak za 14 dnu :dizzy_face:

kramli: prezila jsi to, to je hlavni :grinning: kdy budou vysledky ?
11. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
aja: no dobre to nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale cekala jsem to jeste horsi :wink:

nany: jj ziju :slight_smile: Vysledky budou mit zitra, ale posilaji to rovnou moji doktorce, takze pokud je to ok tak nic a pokud ne tak se mi ozve...
11. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
středa 12.11.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 22 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA.................71 DC.kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/aja
Nany 123-30 let, snž od 3/09, .........................................21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 20 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 24 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 30 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 43 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 79 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 8 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 31 DC, kyselina listová
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

DObré ránko koťata,

tak se to krásně zvyšuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: se z toho poseru - dneska opět taktika sněhobílých kalhot :sweat_smile:
12. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno,
ahoj ajo: tak pořád nic jo? to je něco teda.....
12. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Zdravím při čtvrtku!
Lauri-jen jsem letmo dočítala minulé dny,prosím t,co ti řekl doktor,psala si,že budeš mít problém normálně otěhotnět,či co?
12. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojte holky!

Tak sem si dala do albíčka fotky ovu-testů za poslední měsíce, co sem testovala, je tak krásně vidět, že není vůbec nic vidět :frowning2: To je teda věta :grinning:

Včera sem pekla jako zběsilá :grinning: Manžel má v úterý narozeniny a teď o víkendu v chatičce akci na horách se spoustou kamarádů budeme slavit :grinning: Takže mám slaný chlebový dort - výborná záležitost, pak klasický dort podle receptu, co zde dávala Ája - mramorovaný korpus a ze zbytku krému, co sem to s ním promazávala sem ještě udělala oplatkové řežy. No a ještě tak v průběhu sem zkoušela v naší domácí pekárničce upekat chleba z pekařského kvásku - musí to aspoň 6 - 8 hodin kynout :grinning: Dneska jsem ho snídala - je to naprosto výborná záležitost :grinning:

Pokud budu tento cyklus testovat, tak právě až v úterý, na manžovi narozeniny :grinning: Byl by to pěkný dáreček :grinning: Od zítřka až do středy mám dovolenou, tak na mě myslete :grinning:
12. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Kali, tak držíme palce, určitě to klapne a ty budeš ten ledo-borec, který tu rozrazí ty zamrzlé ledy se // :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky.
Áji, tak furt nic ?? :confounded: Holka teda k Tobě ta mrcha vůbec nechce!! :angry: Tak ať brzy dorazí a je poslední!! a pak hezké // :wink: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Eli díky, uvidíme, uvidíme kdy ta bestie dorazí :grinning:
12. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Ájo a takový hodně stupidní dotaz fakt už za ty roky poznáš MS? :grinning: :grinning: :grinning:
Třeba už dávno proběhla aniž bys ji zaznamenala :grinning:

Ne dělám si srandu :grinning: Tak zkus zavolat mudr že pořád nic at ti zkusí něco poradit nebo jak se postupuje když ještě pořád nedorazila. :angry:
12. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
lancy. nevím ještě, mám dlouhé cykly, tak mi řekl, že možná nemám vůbec ovu, vzal mi krev na vyšetření a dělal ultrazvuk, že se mi neuvolňují vajíčka, byla jsem tam 21DC, což normální lidi mají už ovu nebo po ní, ale při mých padesátidenních cyklech to musí být pozdějc - jestli teda je......takže měřím teplotu a čekám, zatím ovu nic, teplota je teď dost nízko, ale pořád doufám, že ovu mívám, protože minulý cyklus jsem měřila teplotu před MS a byla vysoko.....tak uvidím a počkám, k dr. jdu pro výsledky příští pátek, tak uvidím, jak to dopadlo.......
12. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.