• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany děkuju za tabulku :slight_smile:
Na kolikátou byla objednaná Laurinka k tomu DR?
20. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
No takže?

Proč nám to oficiálně nesdělíš ? To ti to tam máme samy přepsat?

Takže? Tvůj oficiální verdikt zní ?
20. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky.
Lussy: Jj, vypadá to, že už je po ovulce, tak uvidíme co z toho bude??!! :sweat_smile: Ale moc tomu nevěřím..
Ale co Ty?? Co testík? :wink:
20. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,

aja, tak o je dobře, že už bylo něco vidět. Ale taky si myslím, že je ještě hodně brzy. Chtělo by to tak týden počkat. Ale určitě je vše om, proč by taky nebylo, ne? :dizzy_face: :grinning:

lussyn, že by? Přiznej se holka jedna :angry: :grinning: :dizzy_face:

Jé tak to to by bylo super, dvě nové těhulky :sunglasses:
20. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Lussyn, tak jak chceš, necháme tě být... :sunglasses:
20. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ájo, děkuju :wink:
Co ty Blondy?Jak je?Ty bláho taky se ti to už krátí, viď.Kdy odlétáš směr ČR?
Eli právě, že musíš věřit, vždycky, i kdyby to tak být nemělo, pozitivní myšlení je důležitý :slight_smile: Určitě to vyjde, neboj, buď teď nebo příště.Víš co se říká, kdo si počká ten se dočká, není třeba se za něčím honit a dělat si z toho hlavu.Všechno přijde tak, jak má :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Lussy: Napsala jsi to moc hezky a pravdivě!! Já jsem v pohodě, to spíš manžel je natěšenej a nervózní!! :grinning: :grinning: :grinning: Já už se to snažím neřešit! :wink: jak jsi napsala kdo si počká ten se dočká!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
lussyn, no jo, už to mi to krátí... Když si vemu 31tt :sweat_smile: . Letrím příští týden, ale ještě se vracím. Pak jedem v prosinci autem, ale přesné datum ještě nevím....
Tak já taky nebudu vyzvídat, jo? :grinning:
20. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Jo správně, kdo si počká, ten se dočká - já se taky dočkala :grinning:

Eli a ty hezky pozitivně, aby se mimču hezky zabydlovalo, to víš v nervózní mamině se blbě zahnizďuje... :grinning:

jo a to jsem vám anio neřekla, že včera při čekání na ten UTZ v nemocnici vedle mě seděla taková divná holčina s mámou, mluvili jako dlaždiči, pořvávali na sebe po celé čekárně, tak jsem si furt říkala, co tam asi dělají, ona břicho neměla a pak vytáhla nějakej papír a já vidím na dálku velmi dobře, takže jsem si přečetla : "Těhotná byla odeslána na genetiku z důvodu nízkého věku (16 let)"...

V tu chvíli mě zase chytl ten můj nerv, kdy si říkám, "ty woe, tak my na koníku všichni toužíme a kolikrát nám to trvá věčnost a takováhle blbka do toho vlítla ani neví jak, prachy to nemá, mozek už vůbec ne a budoucí babička je taky kousek k pohledání..." tak jsem se musela zase vytočit :angry: :sunglasses: :grinning:
20. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Aji: Já se budu snažit, aby se mimčo dobře zabydlelo... :dizzy_face: Pozitivní myšlení mám... Jenom občas...vždy´t víš!!
20. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
jj, eli, vím a znám a sama jsem kolikrát klubko nervů :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Jinak Aji, jak jsi psala o té slečně (16 let) já to nechápu, proč ty holky neberou prášky!! :angry: My se tady snažíme o prcka a tyhle ho ani nechtějí a mají"" :angry:
20. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
eli, no ono to není až zas tak jednoduché brát prášky.... Někdo na to prostě nemá finance, někdo nemůže kvůli zdravotnímu stavu, někdo když nemá pravidelný sex tak ani nechce. Navíc znám dost případů, kdy holky otěhotněly i přes prášky. Stačí menší zvýšení teploty, průjdem a je to hned :wink:

aja, no víš jak to je. Když člověk něco moc chce, ak to nejde, když to nechce, je to hned... Klasický zákon schválnosti.
Ale ber to tak, že někdo na nás bude muset dělat až budem v důchodu a i ti "méně" intelginetní jsou potřeba :grinning:
20. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
aja: jj, jsou to paradoxy :angry: mne se taky otvira kudla v kapse, kdyz o tom slysim...ja byla tuhle na srazu ze ZS..tam holka, asi 120 kg, cigarko a prej pred pul rokem se mi narodilo druhy... :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
blondy: jj, s tim zakonem schvalnosti mas (bohuzel) pravdu :unamused:
jeste dodavam...ze nektery holky jsou uplne pitomy a proste na to kaslou :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky,

tak mě napadlo, že se tu dlouho neobjevila Klaruska, nemám ji napsat sms, zda je OK???
20. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
nany, jo vidíš, na ot bych zapoměla :grinning:

aja, taky jsme sí říkaal co s ní je.... Zkus jí napsat, jak se má :wink:
20. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Blondy jenže je potřeba aby taky ti méně inteligentní pracovali a pokud pracovat nebudou jen nadále budou pokračovat v tom v čem jejich předchůdci (plození dětí ) tak z nich zase nic nebude jen banda povalečů.
Takže ti na nás dělat určitě nebudou.
20. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
sabinecka, to máš pravdu. Jenže dokuď bude sociální systém nastavený tak jak je, nic je dělat nedonutí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak jsem mluvila s Klárkou a vše je v pořádku, jen prý nemá čas, tak jí to musíme odpustit :slight_smile:

ale slíbila, že nakoukne :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak kdepak je ta Laurinka?
Eli tak manželovi domluv, můj manžel to taky prožívá dost silně a je taky hodně nervózní a i v chlapech pak může být problém ne jen u nás. :wink:

Pátek 20. listopadu

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 8DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 1 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 3 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 5 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 51 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 87 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 16 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 39 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
20. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
nazdárek dámy,
vy jste toho teda nakecaly.....
takže lussyn je naše nová těhulka?????????????? no parádička..........

a o mě - takže šla jsem tam s očekáváním špatného, takže jsem to přežila ve zdraví.
výsledky na štítnou a na všechny ty hormony mám v pořádku, akorát mám moc těch vajíček.......
a řekla jsem si znova o ultrazvuk, tak od minule sliznice povyrostla sice jen ze 4mm na 6mm, ale povyrostla, za dva týdny........a vajíčka byla minule všechna stejně velká a dneska - na levém vaječníku jedno vajíčko obrovské - na tom ultrazvuku teda, jinak centimetr a něco. říkal mi, že má měřit dva a uvolnit se, takže možná se to nakonec povede. z čehož jsem měla obrovskou radost........a taky z toho, že mi řekl, že mě bude sledovat tento měsíc, za týden tam jdu znova, ve čtvrtek na poledne na další utz, aby se podíval, jak to vypadá........
jinak jsem nafasovala recept na clostil s tím, že když to teď neklapne, tak mi to tím zkusí nakopnout, nejnižší dávka, dvakrát denně na pět dní. tak uvidíme no.......
ale celkově mám pocit dobrý, že to není ještě úplně ztraceno a taky že doktor se mi věnuje a taky mi řekl, že jsou doktoři, kteří napíšou HA a čekají, ale podle něho to není žádné řešení, jen oddalování.

akorát jsou mi podivné ty moje pocity, špatně od žaludku je mi už tak čtyři pět dní, já to měla snad z nervů z té prohlídky, ale už je po ní a je mi pořád divně. pak mě bolely prsa, to už ustává a včera začaly bolet ledviny (to mívám tak týden dva před MS - takže je možné, že to je u mě příznak zrání vajíčka) ,.......
20. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Ahojky všem... :slight_smile:
Mám minutku, tajk nakukuju :slight_smile:
Ještě jednou gratuluju Aji a moc přeju ať je tentokrát všechno ok :dizzy_face: .A pevně věřím, že bude :dizzy_face:
Kali, tak jsme na tom hodně podobně; taky už jsem to docela rozdýchala, že zas nic a taky už se těším, až si pod stromeček nadělíme // :wink: :dizzy_face:
Luss,moc moc držím palečky, ať to klapne... :wink: :dizzy_face:
Sabi, tak to už máš za pár...
Laurinko a na tebe jsem dneska moc myslela, tak snad je vše OK :wink:
Já se jinak mám fajn. Včera jsme vedli s MM dlouhý rozhovor o mimču a prostě jsmesi řekli, že nezbývá než čekat a že se určitě brzy dočkáme...Ale jsem ráda, že jsme si o tom popovídali a ujistili se, že jsme tu jeden pro druhýho a že to spolu dobojujem... :wink:.Jo a už zase měřím BT :sweat_smile: a koupila jsem si kontryhel. kapky jako Lauri, tak snad to k něčemu bude...
Za chvilku jedem pro nový autíčko, tak musím končit, ale zase se ukážu jen co mi to vyjde.
20. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
lussyn: co to je to 3DC?????????????
20. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
lauri, tak to je fajn. hold tvoje tělo potřebuje fakt jen čas se srovnat.... :wink:

aja, tak hlavně že je Klarus ok, to je nejdůelžitější
:slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Luci, tak to je dobře, že jste si o tom takhle hezky popovídali, určitě to pomohlo a z obou to spadlo.Teď už to určitě vyjde, Ája to tu prolomila a na vánoce tu bude plno těhulek.
Lauri, prostě jsem jen zkoušela jak moc jste zvědavé. :wink: .Tak to jsou super zprávy, vidíš, já ti říkala, aby jsi se nenervovala dopředu, že vše bude v pohodě.Možná se ti tedy ovulka teprve blíží, podle těch příznaků, tak pořád poctivě snažilkujte.To se ti ulevilo, viď.
20. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
blondy: díky.....mám pořád ještě naději, že by z toho něco mohlo být......akorát přemýšlím, když má vajíčko cenťák a něco, říkal, že má mít dva cm, tak kdy asi praskne, za jak dlouho zhruba......netuším, jak rychle roste nebo jestli opravdu doroste do těch dvou cm - prostě kdy mám asi čekat ovu. měřit budu dál, ale tak můj graf je už fakt podivný.........
a taky nechápu, když jsem měla měkký čípek, plodný hlen a teploty vylezly nahoru a drží se tam, jakto, že ovu nebyla, proč mě to tak mate.......
20. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
aja: tak snad klarka nakoukne, az bude mit cas..i kdyz ted pred Vanoci... :slight_smile:

kopretina: tak tys nakonec vylovila teplomer z kose, jo :grinning: ja si taky rikam, jestli merit dal nebo ne..mozna jen do ovu, pak na to s..u, kramy poznam uz tak 5 dni pred..obrazim jak pubertak /zvlast u vlasu a na brade/a dal uz merit nemusim :angry: tenhle cyklus nemam nastesti tak sileny PMS jako bolesti bricha, zvetseny kozy a podobny lahudky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze by duphaston :slight_smile:
muj MM mi taky rika, ze vsechno ma svuj cas, ze mam bejt trpeliva, ale je fakt, ze uz to moc neprozivam..casem clovek otupi. spis mam hrachy, aby mi nenasli naky brebery apod. :confounded:
hele, ja uz ani ten jerab nekapu - jen po kramech si dam obcas caj z kontryhele a malinku :wink:

lauri: jsem Ti psala, ze to nebude tak horky, Dr. vypada nadejne - je videt, ze ma snahu to resit :wink: rikala jsi mu o tom hlenu a BT :confused:
20. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Lauri, tak to jsem ráda, že ti to dopadlo dobře, uvidíš, že se zadaří :slight_smile:

Nany :grinning: ty seš komediant
20. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Nany, jj po tom minulým cyklu s ovu okolo 8DC jsem docela tápala, tak jsem vrtala v popelnici, až jsem ho vyvrtala... :grinning:
Lauri,tak já myslím, že dobrý,ne?
Valíme pryč tak paaaa :wink:
20. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.