• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Nany já taky rezignovala tenhle měsíc už jsem to přestala řešit a bylo mi to tak nějak jedno, menstruací jsem se nestresovala, v neděli mě začalo bolet břicho a bolelo až do středy jako na MS, tak jsem ji čekala :grinning:Já už na nic prostě nevěřím, koukni na Áju tady máš jasný důkaz, že si příroda udělá stejně co bude chtít ona.Takže na příznaky nedej a jednej pudově :wink:
Lauri tak s tímhle ti vůbec neporadím, do dnmeška jsem nevěděla, že má mít vajíčko 2cm, myslela jsem, že je nějaké pidi, ale myslím, že jsi asi teprve před ovulkou, nebo bych to asi takhle pochopila, ty jsi se dr neptala, jestli už proběhla nebo ne?A je fajn, že tě bude takhle hlídat, aspoň nic neprošvihneš a všechno hned podchytíš.
20. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

aja: tak já moc gratuluju zatím ale jen potichu :wink: Věřím, že to dotáhnete spolu do zdárného konce :slight_smile:

jinak já jsem teď doma na PN, chytla jsem šílený zánět spojivek, naštěstí jen na jednom oku, tak až ve čtvrtek jdu na kontrolu. Koukám, že už se v té práci moc neohřeju :wink:
20. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kramli, díky moc :slight_smile:

a jak tobě se daří? zánět spojivek, to asi není nic příjemného, co??
20. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj Kramli, jé zánět spojivek, jo.Tak to je asi nic moc, kde jsi to chytla?Hlavně ať to brzy přejde.A co jinak?
20. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
aja: no není no....já jsem se už od pondělka snažila léčit jen tím opthalmo septonexem, není na předpis, ale bylo to čím dál horší až jsem měla celé oko jak z hororu...tak jsem se včera vydala na oční a tam mi napsali něco silnějšího...už to začíná i zabírat...ale týden mám neschopenku...

jinak se daří celkem fajn :wink: akorát ta únava je sviňa :unamused: bych furt spala a pak jsem jak praštěná... :unamused:
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
luss: no právě že vůbec nevím, kde jsem ho chytla....v neděli večer mě začalo z ničeho nic svědit oko a už to jelo :unamused: a to jsem nikde nebyla....akorát v sobotu na plavání....tak nevím jestli z toho nějaké podráždění, ale chodím tam každou sobotu už asi dva měsíce a doteď nic tak nevím no....ještě tchýně ho měla taky, ale asi před dvěma týdny, tak nevím, jednině že by nějak se zpožděním to na mě skočilo :angry:
20. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Aha, tak je možné, že jsi to chytla od té tchýně, třeba to trvalo, než to vypuklo.To chodíš na těhotenské plavání?
20. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
holky tady jsem narazila na strašně pěkné animované videjka vývoje miminka, kdyby se někdo nudil, moc se mi to líbí :wink:

http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-21-to-27_10312242.bc
20. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
luss: jj je to těhotenské cvičení ve vodě spojený s plaváním, říkají tomu Aquatěhobik :grinning:
20. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kramli to je krásný, to si vlastně koukáš do bříška,fakt moc hezké.
Aquatěhobik :grinning: tak to je fakt super a cvičíš ještě něco?
20. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
momentálně necvičím nic jiného, chci se pořád dokopat k tomu cvičení na míči na posílení pánevního dna, ale jsem furt nějaká unavená a nechce se mi no :unamused: v té vodě je to hrozně příjemné :wink:

no nic já zase frčím, nemůžu tolik zatěžovat ty oči....možná se dnes ještě objevím :wink:
20. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jasně Kramli, jen odpočívej a ať se očička brzy uzdraví.
20. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Pěkné pateční odpolko holky,
Kramli-jen se opatruj ať jste s prckem zdraví.Já většinou na bazénu chytám mykózu,ale i tak chodím plavat. :wink:
Lussy,ahoj-jak se vede?Koukám,že mě zase doháníš v DC.Já jsem měla v poslední době ten cyklus trochu nepravidelný.A dr.říkal,že není špatný nasadit na krátkou dobu HA,že to upraví cyklus.Co si o tom holky myslíte?
Je pravda,že spousta holek hned po vysazení HA hned otěhotněly,znám jich spousta.
Nany-takže ve Vídni supr,že?My tam chtěli jet taky,ale nějak nám to zatím nevyšlo.
20. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Teda, vy už jste všechny fuč?
20. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Luss, já tu ještě jsem, ale už se pomalu chystám domů...

musím jet nakoupit, pak upeču štrúdl a večer přijedou naši na návštěvu, zítra večer zase jedeme na návštěvu k tchýni, protože má narozeniny...

Přeji vám krásný víkend plný sluníčka :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Tak hezký víkend Ájo.
Holky neumíte některá anglicky?Určitě jo, já ani slovo.Někdo mi něco napsal na facebook, tak jestli mi to přeložíte, jen doufám, že to není nic sprostého, protože toho člověka neznám.
wow...i know you hear this alot but its so true,,,you are beautiful
Děkuju.
20. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
luss " wau - vím, že o tom slyšíš pořád, ale je to pravda,,, jseš nádherná"

asi od nějakého ctitele :grinning:
20. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
lussyn: ja jeste tak hodku, pak frcim na cviceni a pak s MM na nakup :wink:
jo a nekdo Ti na FB napsal, ze je pravda, ze jsi moc krasna...

lancy: o te HA jsem slysela...neco na tom urcite je..ja po vysazeni mela taky ukazkovy cyklus tak 3 mesice: cca 31-35 dni :wink:
20. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Lussy-já anglicky moc neumím,ale řekla bych,že ti vyznal lásku,píše,že jsi krásná... :wink:
20. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
lussyn: tak copak to je za ctitele :sweat_smile:
20. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Ježiš cože?Lásku :grinning: :grinning:?Tak to jsem zvědavá jestli mi to někdo přeloží.
A jak se máš Leni?
20. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
mne prijde, jako by to bylo z naky pisnicky, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
no tak lasku jeste uplne nevyznal, ale uz si pripravuje pudu :sweat_smile:
20. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Luci,díky.Mám se teď snad docela dobře.Doufám,že už žádný bouře nebudou,ale že už bude jen svítit sluníčko.Letos toho bylo dost,tak už čekám jen samé krásné dny :grinning: jsem naivka,ale člověk se musí na něco těšit.Takže nějakej novej ctitel,jo?Anebo tě zkouší manžílek :slight_smile: ?To asi ne.No a ty se máš tedy dobře?Vypadáš docela spokojeně.
Lussy,nany-co chystáte na víkend?Já mám ještě dnes noční,ale pak až do středy volno,takže zítra jedem ke kamarádům a pak prej romantický večer,tak se nechám překvapit.A snad už taky nakoupím nějaké ty dárky,už mě to děsí,ale pořád nemám inspiraci.
20. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Jé holky tak ten je milej, ale vůbec ho neznám přišla mi od něj zpráva a tam je tohle :wink:
Nany tak tu půdu si připravuje na špatným poli :grinning:
Lancy já ten tvůj příspěvěk vůbec neviděla, nějak mi to blblo a nezobrazilo se mi to.S tou antikoncepcí jsem to taky slyšela, ale zkušenost s tím nemám, takže nevím.Ty jsi ji tedy už začala užívat?
20. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Leni proč naivka,holka neblázni, po tom špatném čím sis prošla tě už čeká jenom to dobré, to mi věř.Tak to máte krásný plány, co romantického pro tebe miláček chystá?Moc si to užij.Dej vědět co na tebe nachystal :slight_smile:
Nevím jestli je to ctitel, na FB je miliony lidí, tak je pravděpodobné, že se tam někdo někomu může líbit, ale já jsem šťastně vdaná a měnit to v nejbližší době tak 50-ti let nehodlám :grinning: ,taky naivka, viď. :grinning: Manžílek mě takto určitě nezkouší, to není jeho styl, a navíc ten fešák tam má fotku :wink:
S těma vánocema to je fakt hrůza, nějak nebezpečně rychle se blíží a my taky nemáme pořádně žádný dárek.Teď jsme byli v Praze a oba s manžílkem jsme si koupili v Pepejeans džíny s tím, že budou až pod stromeček, no a já je už včera vytáhla a nosím je, pač nevím jestli mi po vánocích třeba budou, že jo, tak abych je užila :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
lancy: ja planuju odpocivat :grinning: musime neco udelat na zahrade a pak se chystam na uklid sve skrine s hadry..tak uvidime :wink: o darcich mi nemluv - uz mam z toho fobii :frowning2:

lussyn: napis mu, ze jsi stastne vdana..neco jako I´m happily married lady :sweat_smile:
20. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Víkendy mě teď začínají docela děsit, až do vánoc máme naplánované nějaké akce a já neumím lhát, tak nevím, jak se z toho všeho nakonec vylžu, abych nebyla v podezření.Včera jsme šli ke kamarádům na vínko, bydlí na stejném sídlišti jako my, a radši jsme jeli autem, abych musela řídit :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Lussy-diky za info. :wink: :wink: No právě začala jsem jí brát první měsíc,ale asi s tím seknu.Já nevím,zdá se mi to tak divný,chceme mimčo a já beru prášky.Tak snad to nebude vadit,když to budu brát jen jeden měsíc.Mám z toho zvláštní pocit.Už jsem ji nebrala skoro dva roky,ale snažili jsme se až letos od toho dubna,tak nevím.
Já si facebook raděj nezakládám,páč mám profil na lidech a málem to dopadlo rozvodem.Asi ho zruším.Je to tam někdy docela hustý! :angry:
20. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
lussyn: jeste, ze mas ten ridicak..pak me napada treba zanet mocaku a ATB :slight_smile:

lancy: hlavne to dober az do konce a pak zavolej Dr. ..
20. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.