• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lussy-no manžel má v plánu na zítřejší večer,že zatopí v krbu,zapalí svíčky a otevře lahvinku dobrého vínka,no nic závratného to asi nebude,ale už jsme to takhle dlouho neměli,tak uvidíme.
Nany-jj,ve skříni jsem uklízela minulý týden,to je něco.Zítra mě čeká taky úklid domu,tak snad to do toho večera stihnu :grinning: jo a na zahradu jsem taky hrabala minulej týden,takže si to teď prohodíme,že? :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
lussy-jo jak říká nany,ATB jsou docela silný prášky a brávají se dlouhodobě :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
lancy: asi tak :sweat_smile: snad vydrzi to pocasi :sunglasses:

lussyn: celkem bych ty Tvoje starosti brala :grinning:

Mizim, pekny vikend vsem :sunglasses:
20. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Lancy, jé tak to budete mít krásnou romantiku, tak to si to moc užijte.Prý nic závratnýho, mě to teda připadá naprosto romantický, ten krb musí být paráda.Jasně s tou antikoncepcí je to divný, ale snad to zabere, jeden měsíc to vydržíš.A ono je jako možné, že otěhotníš i v té době, kdy budeš brát tu antikoncepci nebo až potom?
Nany no kdyby ty starosti byly jen o tom, tak by to bylo v poho :wink: Užij si krásně víkend.
Já ten FB taky nějak extra nemusím, já na takové věci moc nejsem nedala jsem tam ani jednu fotku krom profilové a naštvla mě kámoška, když tam třeba dala fotky z naší svatby nerada se někde ukazuju a vytrubuju do světa a abych dávala všem vědět, že se jdu zrovna vyčůrat, mi přijde takový :grinning: :grinning: Ale věřím, že puberťáci se tam vyžijí :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
nany: ne, doktorovi jsem o BT ani hlenu neříkala....
lussyn: no tak když mi teprve zraje vajíčko, tak logicky ovu nemohla být.....takže celý můj graf i moje tělo na mě ušilo boudu..........
jsem říkala dneska miláčkovi - tak lásko, ještě musíme vyrábět Jožinka dál.......jsme se fakt zasmáli, on říká našemu mimču Jožinek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chápete, takové jméno, to bysme fakt miminu v životě nedali, tak si z toho dělá srandu.....

akorát jsme se vrátili s miláčkem z venku, bylo tady hrozně nádherně, tak jsme se jeli projít do přírody, udělat si nějaký fotky novým přístrojkem a byli jsme se mrknout i na našem svatebním místě :wink:
20. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Lussy-jj,myslím,že ten internet může za spoustu problémů v rodinách i ve vztazích.Já jsem taky raděj diskrétní,nikdy nevíš,kdo tam bude a pak lidé jsou někdy zákeřní,však to znáš.No,uvidíme s tou romantikou,ale docela se těším.Myslím,že neotěhotním,když budu brát HA,tak snad potom,ale zase nevím,jestli stačí brát jen jeden měsíc.Kdysi jsem na tebe koukala taky na beremku a tam ti to moc slušelo,tak se nedivím nějakýmu "anglánovi",že ti lichotí :slight_smile: :wink: Ty seš ještě v práci?Ani vlastně nevím,co děláš?
20. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Lauri, teď jsi mě tím Jožinkem pobavila :grinning: :grinning: To zpívám našemu Davídkovi Jožin z bážin...kouše, saje, rdousí a rdousím ho při tom a on má z toho hroznou prdču.Takže vy budete mít Jožinka, no krásný jméno :grinning: :grinning: A jak fotí nový foťáček?Já myslela, že si ho zabalíte pod stromeček. Nebo tam si dáme už jen krabici,viď.To by nešlo vydržet to chápu.Ukaž nějaké fotky, museli jste nafotit určitě krásné, dnes bylo nádherně a se spadaným listím na tom vašem úžasným místečku.
No nevím Lancy, myslím, že jsem normální holka, ale když se koukneš na to jak vypadají ty angličanky, tak pak se nedivím, to se mu asi líbí každá :grinning: :grinning: Jo jo já ještě pracuju, do 18hod.Dělám vedoucí v jedné značkové prodejně :wink:
20. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Luss-jj,už si vzpomínám,že pracuješ do 18.Tak to já tě vystřídám po tý šestý :stuck_out_tongue_closed_eyes: no moc se mi nechce,ale představa,že mám pak to volno mě docela těší.
Holky přeji všem pěkný víkend,papa
20. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Lancy noční uteče a pak to volno to se máš.Tak ať ti to utíká a pak si užívej romantiku s manžílkem.Brzy se tu zas ukaž.Pááá
20. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
lucinko: jj, jožinek......ale na holku si žádnou hrůzu nevymyslel, té říká laurinka.... :grinning: to už máme vymyšlený snad dva roky......
a s tím foťákem - je skvělý.....a pod stromečkem si dáme pusinku a nějaké drobnůstky a můžem se u toho fotit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pak ti pošlu odkaz na nějaké fotky, zatím spíš zkoušíme, udělali jsme si doma ten ateliér a je to paráda, včera jsme tak trochu zkoušeli, něco se hodně povedlo, ale teď mám nový photoshop na upravování, a s tím se musím všechny vychytávky teprve naučit.......a pak ukážu......
mějte hezký víkend dámy,
my máme v neděli první focení - vymysleli jsme pro miláčkova taťku k vánocům, že mu nafotíme děti (jeho vnoučata) a uděláme z toho A3 kalendář na zeď.....to by se mu mohlo líbit, on dřív fotil rád a jemu nic koupit nejde, pořád dostává nějaké sady na holení a ani to nestíhá používat, tak toto by mohlo být hezké, děckám je 12, 10 a 5 let....
20. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Sobota 21. listopadu

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 9DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 2 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 4 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 9 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 6 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 52 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 88 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 17 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 40 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

dobré ráno holky, u nás je dobrá mlha teda......
a mně stoupla teplota na 37,1.....tak já už to fakt nechápu teda, jestli toto jsou teploty před ovulací?????
21. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Tedy holky, člověk tu jedno odpoledne neni a vy toho tolik nakecáte :grinning:

lauri, no já ti to říkala, že to podle mě a podle teplot na ovu nevypadá.... Nebylo to vůbec průkazné, osobně nevím, proč ti to označil... Čípek je potřeba zkoumat déle a ne vždy je to jisté, ten hlen, ten se občas může projevit i jindy, než v době ovu. Většinou je to právě při delších cyklech, kdy je tělo lehce "zblblé". hlavní je, že se nějaký dominnantní folikul rýsuje. Měl by mít kolem 20mm, ideální je o malinko víc. Když bude menší nepraskne, nebo nebude vajíčko dostatčně zralé. Jinak za standartních podmínek by jsi měla mít ovu zhruba do týdne. Ale je otázka jakou rychlostí roste u tebe, a to ti teď nikdo neřekne. Jedině že by jsi chodila pravidelně na folikulometrii... :wink:
21. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
lauri, ale ta dnešní tepltka už vypadá velmi hezky :sunglasses:
21. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Dobré ráno kočky,
tak jak je při sobotě ráno?Já jsem v práci, počasí nic moc, ale nevaí uděšláme si hezký den i tak, no ne?
Laurinko, tak nas ty fotky jsem zvědavá.A ten atelier jste si udělali jan pro sebe nebo i pro lidi?Ten kalendář bude super, to bude mít radost, a jak to vypadá A3 kalendář to si nedokážu dost dobře představit.Takže se ovulka blíží?
Blondy kdepak jsi se toulala včera?Jak máte v Itošce?Ty bláho už 31tt to to letí.
21. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se při víkendu máte?? Já jsem marod, takže nic moc!! :unamused:
21. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
eli, a copak ti je?

lussyn, no já tu byla chvíli dopo. Pak jsem byla cvičit, po nákupech, večeří jsme byli na večeři a tak :sunglasses:
Jinakp očasí je tady úplě super, přes den se dají nosit i letní šaty s lehkým světříkem a krásně svítí sluníčko. Na konec listopadu už je to tu dost nezvyklé, ale ono je nějak teplo v celé Evropě... Jojo, 31tt, letí to hrozně :sweat_smile:
21. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
blondy.... no jo, tak ale když ovu teda nebyla, proč jsou ty teploty tak nahoře, a dneska dokonce 37,1.......nemohly mi snad uzrát dvě vajíčka? jedno že by už a druhé teprve zraje? já to fakt nechápu, proč teda nemám teploty kolem 36,5 jako předtím......
lussyn: kalendář A3, to je takový ten velký nástěnný, ne takový stolní, je to na zeď........
a ten ateliér......no abysme tam mohli fotit sebe i známé, už pár kamarádů nám říkalo, že chtějí nafotit sebe nebo jejich děti......takže těch je dost.....
a jestli se ovu blíží....netuším, asi jo no........čekám, co z toho bude......
jo a děcka jsou nemocné, takže s těma fotíme až za dva týdny.......

dneska jsme byli v tescu a zase jsem musela něco koupit. cena - 87 Kč - miniobleček na novorozence, hnědý se sobíkama na nožičkách a na hlavičce, s nápisem v angličtině - Jsem malý Santův pomocník.....fakt nádherné, i miláčkovi se to líbí......tak jsme si udělali radost..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já vím, jsem ujetá....
21. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Neděle 22. listopadu

13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 10DC,kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 3 DC,kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 5 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 10 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 7 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 53 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 89 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 18 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 41 DC, GS Mamavit

krásné ráno dámy,
tak dneska mi teplotka zase trochu klesla na 36,9, čípek je pořád tvrdý a hlen žádný........tak já už fakt nevím.....
22. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky kočky.
Blondy: Asi ňáká chřipka, ale dneska už je naštěstí líp... :dizzy_face: :wink:
Ve středu jdu holky na vnitřní utz, tak jsem zvědavá, jestli je všechno ok!! Rovnou mu chci říct, že mě poslední týden bolelo bříško ať o tom ví...Ale určitě bude všechno ok! :wink:
Laurinka: Holka Ty to taky nemáš jednoduchý... :sweat_smile: Ale uvidíš... :wink: Buď dorazí MS a nebo co ty víš... :dizzy_face: :wink:
22. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
eli: no jo no, mám to dost zamotaný.......a pořád čekám, co z toho vyleze, jen mi nepřipadá, že mám teď předovulační teploty.......
22. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Pondělí 23. listopadu

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 11 DC,kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 4 DC,kyselina listová
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 6 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 11 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 8 DC, kyselina listová
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 54 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 90 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 19 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 42 DC, GS Mamavit

Dobré ránko koťata,

tak když se dnes podívám do kalendáře, tak je to moc pěkné, za měsíc už budou Vánoce a můj každoroční rybí masakr :grinning: :sunglasses:
23. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Tak já valím na kontrolu k mudr. Smrt čípku :grinning:
23. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Ve firmě se rozbije WC, na recepci přijde opravář a ptá se:
"Tak kde je ten hajzl?"
„Ředitel je na dovolené.“
„Ne, já myslím takový ty dvě nuly.“
„Oba náměstci jsou na jednání.“
„ Ne, vy mi furt nerozumíte, já jdu tam, co dělají lidi hovno.“
„ Jó, tak účtárna je v přízemí, marketing v prvním, IT v druhým, ... „

Mladík se připotácí k dívce sedící u stolu.
"Hele, nešla bys tancovat?"
Dívka rozpačitě špitne: "...Nooo...Ano.."
"Tak běž, nemám si totiž kam sednout.

Jakej je rozdíl mezi ženskou a mlhou? Když se ráno vytratí, tak je pěkný den.

V noci v parku souloží dva teplouši, tma jak v prdeli.
(Rozhovor mezi nimi)
„Já tě miluji.“
„Já tebe taky. Jsi úžasný.“
„Ty taky.“
“Budeme se tu scházet vždycky.“
„Ano, každý den. Já bydlím v Praze.“
„Ty jo, já taky. Na Dejvický.“
„Ty bláho, já taky. Číslo 150.“
“To není možné, já taky !!!“
“Karle ?! „
„Tati ?!“

Jak se řekne čínsky fotbalista? Ťan.
A mizerný fotbalista se řekne? Spar Ťan!

Baví se dva chlápkové v práci a jeden se ptá druhého:
"Hele používáte při souloži prezervativ?"
"No jasně"
"A stalo se ti někdy, že ti tam zůstal?"
"No jasně že jo, už mockrát"
"A co s tím děláš?"
"Nic, normálně ho vyseru"

Dva čundráci jdou na tůru a míjejí holku, která spravuje píchlý kolo.
Jeden se nabídne, že jí pomůže. Za chvíli dojede svýho kamaráda na kole.
"Tys jí šloh kolo?"
"Né. Ona sama. Dodělal jsem tu duši, ona si sundala kalhotky a prý, že si můžu vzít
co chci. Tak jsem si vybral kolo."
"Dobře jsi udělal. V těch kalhotkách bys vypadal jak buzerant."

Kouzelník se po produkci ptá v baru atraktivní ženy:
"Slečno, nechcete se mnou dělat magii?"
Ona: "Jakou?"
On: "Půjdeme ke mně, já Vás přeříznu a Vy potom zmizíte."

Povídají si dva přátelé:
"Představ si, včera jsem zachránil svoji kolegyni před znásilněním."
"Neříkej, a jak?"
"Ukecal jsem ji."

Ona: „Miláčku, miluješ mě?“
On : „Jasně, nebo si myslíš, že tu dělám kliky?“

Včera jsem měl poprvé sex. Bylo to krásné, bylo to tak romantické,
citlivé a něžné... Ale dnes mi kámoši říkali, že ve dvou je to lepší...

Na patologii pitvá doktor pana Nováka a říká si :
"Ten má teda péro, to musím vzít ukázat ženě."
Přijde domů a položí ho před ženou na stůl :
"Schválně se podívej...."
Ona: "No neříkej, že Novák je po smrti?"

Pepíček přijde do lékárny a ptá se:
„Prezervativy máte?“
“Tak za prvé, povídá rozzlobená magistra, prezervativy nejsou pro děti.
A za druhé, řekni tatínkovi, ať přijde sám a vybere si podle velikosti.“
Pepíček:
“Tak zaprvé prezervativy nejsou pro děti, ale proti dětem,
a za druhé nebudu tatínkovi nic říkat, protože do lázní jede máma a ještě neví,
jaká velikost bude.“

Jdou ženy na prvního máje v průvodu a každá nese jedno z písmen, která tvoří nápis:
VŠE CO MÁME, PRO MÍR DÁME!?
Ta co nese třetí M říká té, co nese Í:
"A ne, aby ses nám zase ztratila jako minule!?"

Jakej je rozdíl mezi politiky a holuby?
Žádný, zvysoka na vás serou a je zakázané je odstřelit.
23. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahojky holky,
tak moje teplota dneska 37,0.......tak nevím teda, jestli vůbec nějaká ovu ještě přijde nebo mám fakt věřit svému tělu, že ovu byla před deseti dny.......
ještě mě napadlo, jestli náhodou, když mi ukazoval minule ve vaječnících ten jeden větší folikul, jestli to náhodou nemohlo být oplodněné vajíčko - ale na špatném místě.......já už fakt nevím, co si o tom mám myslet......

Ještě že na to nemám moc času, o víkendu jsme si užívali, v pátek jsme byli fotit venku a vypadá to, že jsme vystihli jediný pěkný den, bylo sluničko, patnáct stupňů a fakt teplo, krásně, takže fotky vyšly. A v neděli jsme nakonec fotili taky, ty děcka na ten kalendář, to vyšlo perfektně a ještě mamku. Takže jdu upravovat fotky......
Aspoń mám novou zábavu a nemusím řešit svůj prapodivný cyklus.....

A jak ty ajo?
23. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Lauri, tak to je super, že jste si užili krásný víkend :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:

já nic, mám brutálně citlivá prsa, ráno je mi lehce nevolno, a jsem neuvěřitelně ukňouraná (chudák manžel), no a hlavně tak nějak v kostech cítím, že to klaplo a je vše OK... zítra ráno jdu na kontrolu

jo a včera jsme měli na návštěvě jedny známý a vždycky si dáváme víno, tak jsem si koupila TopTopic a pila to z vinné skleničky a nikdo neměl žádné podezření :grinning: :sunglasses:
23. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
aja: to je dobrý s tím top topikem... :grinning:
a zítra dej vědět, určitě bude vše ok.....
23. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
lauri, polodněné vajíčko na špatném místě určitě ne... Akorát to mohlo být žluté tělísko, ale to by měl zkušený doktor z UTZ poznat, tudíž i pozná, zda ovu proběhla...
Abych pravdu řekla nevím jak to s tebou je. Ale dle těch teplot co jsi měla předtím, tak prokazatelná poovuační teplota je od těch 36,9 nebo spíše 37. Asi hold budeš muset holka počkat no :grinning: . Kdy jsi říkala, že jdeš k tomu doktorovy? :confused:
23. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
blondy: no taky si myslím, že doktor není magor, takže má asi pravdu on, ale v tom případě nevím, proč mám teploty tak nahoře......a k dr. jdu tento čtvrtek na poledne.......
23. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Zdravím při pondělku :slight_smile: Byli sme o víkendu u babičky a zase se to neobešlo bez vyčítavých dotazů, jestli už teda konečně sme těhotní nebo co teda... A když sem jim opět řekla, že NE, tak stejně nevěřili: "no a co to bříško, jako... nebo myslíš, že sme slepí???" A odpověď, tak sem prostě přibrala!!! je stejně neuspokojila...
Sem nasraná zase jak brigadýr :frowning2: :cry: :angry: :angry: :angry: :cry:

Nany: se štítnou se léčím už přes rok, ale mám jakési autoimunitní onemocnění, takže si moje tělo tu štítnou likviduje postupně samo... No a od minulé kontroly asi likvidovalo intenzivně, protože ta dávka hormonů co beru už nestačí... Tak uvidím, co na to řekne paní doktorka :frowning2:

Lauri: ty teploty jsou opravdu vysoké na to, aby byly před OVU... tak uvidíš, co ti řekne MUDr. :wink:

Aji: Ty tvoje pocity jsou moc pěkné :slight_smile: Když to tak cítíš, tak to tak prostě musí být :grinning: :wink: ať žije ženská intuice :grinning: :wink:
23. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Holky jsem zpět z poradny čípek se krásně zkracuje už má jen 1cm ale branka je uzavřená, hlavička naléhá na branku je pěkně cítit (alespon dle mudr.).
Hořčík už mám přestat brát protože tlumí děložní kontrakce tak at třeba nepřenáším.
Jinak měřila mimčo a už má 3100g takže jen co se vrátí manžílek ze švýcar (včera večer odjel a nevím na jak dlouho) tak vypiju ten nápoj na vyvolání porodu a šupnem na to.
Nelíbí se mi rychlost přibírání mimča, já chtěla krásné malinko miminko tak at nemám malou příšerku .
23. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.