• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holky,zdravím při pondělku!
Sabi-tak to už máš za pár,co?No jen aby to manžílek stihl z těch švýcar :wink:
Kali-čau,z těch řečiček si nic nedělej,mě se taky vždycky babička ptá,proč pořád na něco čekám,že už máme všechno,jen to nejdůležitější ne a že už jsme měli mít alespoň dvě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aji-vtípky se ti povedly..na to,že je pondělí ráno,tak optimismus máš dobrý :slight_smile: no jo,přece nebudeme plakat,že jo?
23. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Sabi, tak vidíš, to je dobrý výsledek... :slight_smile:

A jakej lektvar máš na vyvolání porodu??? to jsem nikdy neslyšela :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
cau zeny :wink:

lauri: myslim, ze na verdikt si budes muset pockat do CT..pac dle BT se tezko neco odhaduje..kdyztak si graf vytiskni a vezmi ho s sebou..schvalne co Ti na to rekne :wink:
jen tak mmch..potrebuju sehnat pro MM stativ - nemas nakej dobrej tip na int.obchod ?

kali: aha, to jsem nevedela, ze se lecis se stitnou zl. :unamused: vim, ze tchyne se s tim leci uz x let..a jak rika, jediny pozitivni je to, ze vubec nepribira. hele, a rikala jsi to na gynde :confused:
nemas chut je za ty dotazky poslat s plnou paradou do p..e :grinning: ja teda jo, ale od letniho extempore se me uz nikdo nepta :sweat_smile:

sabi: to vypada, ze 1.12. vypada realne, co :sweat_smile: taky by me zajimalo, co je to za tajemny lektvar :confused:

aja: vtipy bodly :grinning:
23. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0&vOffset=0

ale zabírá jen tehdy když je plod připravený na porod jinak má projímavé účinky.
Holky to míchají panáka ricinového oleje, panáka slivovice (či jiného tvrdého alkoholu) a džus myslím že to míchají na tři deci.
Prej je to hnusné ale dá se to vypít no a pak to chce ještě podpořit sexem a celkem hodně to porod urychlí .

Takže jak dorazí michal jdem na to. Ale problém je sehnat ricinový olej zeptám se v lékárně kdyžtak at mi ho objednají stojí kolem 50kč.
Akorát musím pohledat na netu co pak udělám s tím zbytkem co mi teoreticky zůstane at to pak nemusím vyhazovat.

Ještě mě napadlo se mrknout na aromaterapii u porodu do vody - musí být přece nějaké oleje co jim tam nakapou at ten porod jede. :wink:
Takže bych si to taky kapla do vany třeba to pomůže to by bylo když má čípek centimetr aby svina nepadl. :grinning:
23. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Sabi, tak jsem si přečetla prvních pár stránek a nevím, nevím, já bych do toho asi moc nešla... uvidím, třeba v létě změním názor :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
sabi-tak to je síla-olej,slivka a džus,pěkný míchaný nápoj tedy :grinning: Ale o tom sexu před porodem jsem slyšela.
Nany-tak co zahrada-pěkně pohrabáno? :grinning: Určo to máš jako ze škatulky,že jo? :wink:
23. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Nany: jasně, že sem to na gyndě říkala :wink: ale pro gyndařku je důležitý, že se léčím a dokud jí endo nepošle nějaké připomínky, tak je všechno vpořádku.
Té tvojí tchýni zavidím, asi má opačnou poruchu než já, protože já zase s váhou válčím strašně. Občas z ničeho nic začnu hrozně rychle přibírat, pak se to zastaví, pak se mi podaří něco málo shodit a pak zase naberu. Ale doktorka na endo mi říkala, že s tím se holt nedá nic dělat, že to prostě musím vydržet, dokud si celou štítnou žlázu nezničím, pak už se to snad stabilizuje. To sou vyhlídky :wink:
A s těma kecama bych je samo ráda poslala na patřičná místa, ale bohužel nemám na to sílu. Sou to lidi, které mám docela ráda a nechci se s nimi hádat... :frowning2: Ale taky jim nechci říkat, že už se dávno na mimču pracuje a že se prostě nedaří :frowning2: Nechci vidět ty soucitné pohledy a nechci poslouchat ty "zaručené" rady od sousedek :angry:
23. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
sabi: no, tak preju dobrou chut..a my si pokame na vysledek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemas tip, kam v Ostrave na nakupy ? v PA se tam mozna budu pohybovat...

lancy: jj, zahrada je v rychtiku, bylo krasne, takze to slo :sunglasses: akorat jsem dostala depku ze satniku - zjistila jsem, ze kalhoty, ktery mi vloni padaly tak ted sotva dopnu :frowning2: :angry:

kali: ja je do onech mist posilam aspon v duchu..natvrdo bych to nerekla :wink: a to ze nezobu prasky taky nikde nevykladam, je to tak lepsi :wink:
no, o st.zl. nejak nemam sajn...ale tchyne mela problemy s otehot...skoro dva roky cekala na MM a pak uz nic, nakonec adoptovali... :frowning2: No, ale to bylo pred vic jak 40ti lety...dneska by to slo treba uplne v pohode. tu stabilni vahu (mam pocit tak +/- 50 kg i s posteli) ji v jejich letech zavidim :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
sabi, tak to už máš pěkně velikou holčičku :wink: .Koukala jsme na ten nápoj, je to tedy docela síla. Nevím, zda bych do toho šla, ale potřebuju porodit do konce ledna, tak třeba něco takového taky vyzkouším :grinning:

kali, tak ty jsi nám přibrala a tajíš těhu jo? :grinning: Se na takové řeči vykašli... :wink:

lauri, tak uvidíš, co ti schválně řekne :wink:
23. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky, já jdu zítra na tu kontrolu, začínám z toho mít trošku nervíky... :confounded:
23. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
aja, a jdeš k doktorovy nebo do nemocnice? :confused: Neboj, všechno bude ok :dizzy_face: Jak se vůbec cítíš?
23. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
blondy: no počkám co mi řekne, jsem na to zvědavá.......
jinak čípek mám pořád tvrdý a hlen žádný.....takže ovu se teď fakt neblíží......
nany. já nevím, my ho kupovali tady u nás, ne přes net, nejlepší je zadat do seznamu do zboží jaký chceš a vyhledá ti to.....tak aspoň nakupujem my, kameru, foťák a všechno možné.....my brali ten vyšší, spousta je jen na 120 cm max, my máme myslím 150cm, a ani moc nestál.
23. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
lauri, ono ut změnu na čípku ani poznat nemusíš, to chce svoje tělo fakt znát dokonale a dlouho pozorvoat, aby jsi to poznala... to samé ovu klidně může být i bez hlenu.
Ale uvidíš co ti řekne, všechno to jsou jen spekulace :confounded:
23. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
no já z toho nápoje taky zprvu nadšená moc nebyla a ty první stránky mě vůbec nezaujaly.
Na těch posledních do toho ted jdou prosincovky a už jsou první výsledky ověřené.
A vždy to bylo jen dobře že to ta mamča vypila takže do toho určitě půjdu - pokud seženu olej :grinning:
23. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
aja: predstavivost, pracuje, co :wink: rikej si, ze neni duvod byt z toho vynervovana :sunglasses:

lauri: diky..ty stojany jsou teda vicemene univerzalni - jestli jsem to spravne pochopila :confused:
23. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Aji-neboj,uvidíš,že vše bude v pořádku,už to musí konečně vyjít,ne?Pak dej vědět,ju?
23. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
sabi, tak pak dej vědět,j ak to funguje, docela mě to zajímá :grinning:

nany, co vůbec duphaston,jak ho snášíš?
23. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Já jsem byla celý víkend v klidu, furt si říkám, že prostě jsem těhu a je to vše OK, proč by jako nemělo být, jenže jak se to blíží tak mě to trošku přepadá, zatím odolávám panice a říkám si, že kdyby něco nebylo v pořádku, tak už jsem přece dávno začala špinit nebo něco a já jsem v klidu, mám krásné příznaky :grinning:
takže zítra očekávám jen samé pozitivní zprávy :grinning: , jsem objednaná ke svému Dr. na 6:15, takže až sem ráno nakouknete, tak už tu ode mě budete mít vzkazík :slight_smile:
a hlavně to opravdu nějak cítím v kostech, že je to OK :sunglasses:
23. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
aja, zánm ten pocit. Když mi to předtím dvakrát nevyšlo, měal jsem takové divné tušení, že je něco pšatně. Napotřetí to bylo úplně o nečem jiném, prostě jsem věděla, že je to ok :dizzy_face:
Zítra se sem nedostanu, tak to budu muset vydržet do čtvrtka :sweat_smile: . 6:15? Kam to chodíš že pracuje v takhle nelidských hodinách :grinning:
23. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
V nelidských podmínkách?
U nás v Ostravě taky všichni začínají od 6hodin. :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
mě to neuvěřitelně vyhovuje, dělá od 6 do 14hodin... mě to vyhovuje, že se tam zastavím než jdu do práce... lepší než ten předtím, ten tam byl až od 8 hodin a to bylo na prd...
23. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
blondy: duphaston jsem ted brala druhy mesic a nic zvlastniho jsem nepocitovala..ted ten prvni mesic me bolelo bricho pred MS a prsa, ale to se mi cas od casu stavalo i bez nej :rolling_eyes: ted me ceka posledni krabicka...

aja, sabi: tam u vas jste samy ranni ptacata :astonished: muj Dr. ma od 8-21 :wink: ja zas radsi ten podvecerni cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
sabi, tak to v Praze většina doktorů tak najdříve v 7, většinou spíše později.... Doktora, který by dělala od 6 jsem ještě nepotkala...

aja, tak to mě by nikdo dřív než na 9 k doktorovy nedostal :grinning:. Ale hlavní je, že ti to vyhovuje :wink:
23. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
hoj holky tak konečně můžu aktualizovat tabulku (akorát na dendiny narozeniny :wink: )
Jinak malej marodí .Dnes jsem bala s ním u doktorky .
Omlouvám se ,ale vůbec nestíhám dočít tak nevím vůbec co se tu děje.

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010, další kontrola 23/9
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 11 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 4 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 6 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 11 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 8 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 1 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 90 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 19 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 42 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
23. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
andrissek: ahoj :slight_smile: tys byla na te vyvolavacce nebo MS prisla "sama" :wink: copak je malymu ? jinak posledni novinka je ta, ze Aja nasla // :dizzy_face: a sabi se chysta porodit :sweat_smile:
23. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Nany v pátek jsem byla na injekci.
Petulka má hrozný kašel ,v noci se mi dusí :pensive:
Aje strašně moooooooooooooooc gratuluji :wink:
23. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
nany: jak to myslíš, univerzální? jako na jakýkoli foťák?
blondy: aha, takže když se ovu neprojeví na teplotách, hlenu ani čípku, tak ji prostě vůbec nemusím zaznamenat jo? .....tak to je fajn.....a ten čípek si myslím teda poznám.
aja: ty jo, na šest? tak to bych teda nedala, já chodívám na osm nejdřív......
nany: na co přesně je ten duphaston?
23. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak dnes nestíhám.Jak se máte po víkendu?
Sabí, tak to už to tu bude co nevidět, to možná mamčina teorie opravdu vyjde.Jak se cítíš?
Ájo, zítra na tebe budu moc myslet, neboj všechno bude v poho, už máš v bříšku krásného mimíska a zítra ho uvidíš.Moc ti držím palce.
Andri, tak Denisce všechno nej k narozkám.To bude oslavička, viď.Task jsi byla na vyvolávačce?Příští měsíc to už určo klapne, koukni na Áju, taky ji píchli vyvolávačku a jak to dopadlo.A jinak všechno v poho?Hlavně ať se ti malej brzy uzdraví, chřipková epidemie už vypukla no.
:angry:
Kali, nic si z těch řečí nedělej, brzy všem vytřeš zrak to pak budou koukast :slight_smile:
Lauri určitě se dozvíš samé dobré zprávy, sama jsem na to zvědavá.Tak jak dopadly fotky?Už je máš upravené?
Jo a chtěla jsem vám říct, že já se mám moc fáááájn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
23. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
lussyn: ahojky......
díky.........no uvidíme, už radši žádné další teorie nevymýšlím.....já musím mít fakt vždy něco extra. i když v tomto případě bych radši zapadla do davu. Fotky upravuju, dětské vyšly perfektně, a teď se hraju s retušováním dalších fotek, pak ti musím ukázat, ale přemýšlím kde. webovou stránku zatím žádnou nemám, sem to dát nemůžu to by mi smazali a na facebook to dávat nechci. tak jedině mailíkem.
a to že se máš moc fajn, to se ani nedivím...... :wink:
23. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
lauri, tak na teplotách by se projevit měl, ale jsou i takové ženy, které na zvyšení progesteronu moc nereagují, takže se to nepozná.... Ovu vlbec zaznamenat nemusíš a nebo je úplně jindy než si myslíš že je... V tom je právě tn problém. Jen maálkoterá žena jí na sobě přesně pozná :wink:
duphaston je umělý progesteron, používá se při nedostatečnosti žlutíého tělíska, pro úpravu cyklu, po umělém nebo IUI a jako podpora zahnízdění :wink:
23. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.