• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
blondy. ok, díky za info.....tak já už to neřeším, budu čekat a uvidíme.....
23. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
lauri, to bude asi nejlepší. Jo a promiň za ty překlepy, to je tak když dělám víc věcí najednou :sweat_smile:
23. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska jsem měla divný pocit.... :unamused: Ani nevím z čeho :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Chvilkama pocit, že dorazí MS, ale to je ještě brzo a nebo že by ovulka...Holky já se potom potratu v sobě ňák nevyznám :unamused: Ach jo!! :sweat_smile:
Ve středu na utz - jsem zvědavá!!
23. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
blondy: v poho....když se člověk nesoustředí, píše blbosti. je mi jasný, že bys asi jinak nepsala - Jít k doktorovY.... :grinning:

ahoj eli: vidím, že to máš taky zajímavé jak já......
23. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Laurinka: Už mi z toho hrabe!!
Zkusila jsem ovu testík a fakt nevím...čárečka sice je, ale neni silnější než kontrolní....Takže nevím!! Ale naštěstí se tulíme pomalu furt, takže snad ovulku neprošvihneme :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
eli tak jsem ho mela i ja a jsem na zacatku 12tt.... :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
peprlik: Tak uvidíme.... Jsem zvědavá jestli se zadaří :dizzy_face: Holka já Ti to tak přeju!!! :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
jeee dekuju...:slight_smile: snad bude vse v poho...ve stredu mame kontrolu....ale bojim se..chvili je mi dobre,chvili zase spatne...ale brisko mrnavy....tak snad bude vse ok...!
23. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
peprlik: Neboj všechno bude ok!! :wink:
Já doufám, že se nám brzy zadaří a už budu patřit znovu do těhulek... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
elisko o tom nepochybuj....buh vi, co se prave deje u tebe v telicku.....treba tam maji manzelovy spermie diskoteku a to poradnou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
peprlik: Tak o tom vůbec nepochybuju!! :grinning: :grinning: :sweat_smile: Hlavně ať se pořádně zavrtají a budu šťastná!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době vás zase zdravím a zároveň se omlouvám, že jsem vás tady zanedbávala, jak mi bylo řečeno od Áji :slight_smile: .
My jsme teď stále někde pryč a na net tak moc nechodím, ale pokusím se to napravit!
Máme se dobře, minulý týden jsem byla v poradně, vše je v pořádku a teď ve čtvrtek jdeme na ultrazvuk, tak se těším, že zase mimíska uvidíme.
Koukám, jak to všechno letí a první miminka z naší dizkuze už budou za chvilku na světě :slight_smile: .
Dneska jsme se byli fotit v ateliéru. Bylo to moc hezký, akorát Tomášek nechtěl spolupracovat, ale to nevadí, stejně jsem chtěla hlavně fotky s bříškem, abych měla nějakou památku na těhotenství. No každopádně jsem zvědavá, jak to dopadlo. Během dvou dnů by nám měli poslat náhled, ze kterého si vybereme fotky, které se nám budou líbit.
A abych nezpomněla, tak Áje zítra moc,moc držíme palečky, ať je všechno v pořádku :dizzy_face: !!!
23. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak já nakukuji protože nemůžu spát a zjištuji že Ája pěkně kecala.

Hlavně že psala až ráno nakouknete tak tu bude ode mně zprávička.
No a ? Skutek utek : Je ráno já nakukuji a tady je velké kulové.
Ta Ája beztak ještě spí no ta je ale nezodpovědná :wink:

Né ájo já si dělám srandu jen jsem fakt tak nervózní co napíšeš že nemůžu spát.
Takže je ti jasné jak na mě polezou porodní bolesti zkus zamhouřit oko :grinning: :angry:

Moc moc držím palečky :slight_smile:
24. lis 2009 ve 02:33  • Odpověz
Dobré ránko koťátka,

tak je to dobré, ráno jsem byla na UTZ a mimčo se má krásně k světu. Jsme 5+2tt, máme 5,7mm, jsme krásně ohraničení, prostě paráda
Pan doktor, když do mě vrazil ten ultrazvuk, tak z vesela zvolal: "no paráda, to už je jiná, je to dobrý..."
tak mám šílenou radost, 8.12.09 jdu na kontrolu

A Sabi, ty vopico, dostaneš na prdel, ve dvě ráno jsem byla zachumlaná v pelíšku a tulila se k manžílkovi :slight_smile:

Jo a pan doktor mi pro jistotu doporučil, abychom to na chvíli vydrželi a raději nesexovali...

A hned mi povídal o těch testech v 10tt a 16tt - prý 1600Kč, ale asi to dáme, pro jistotu :slight_smile:
24. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
Úterý 24.11.2009 - za měsíc přijde Ježíšek :grinning: :sunglasses:

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010, další kontrola 8/12

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 12 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 5 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 7 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 12 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 9 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 2 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 91 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 20 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 43 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
24. lis 2009 v 07:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak a máš to takže žádné vylomeniny . Od tědka budete mít doma klášter :grinning: :grinning:

Moc gratuluji jsem ráda že i mudr je z toho nadšený.

No a jaké testy máš na mysli? Já žádné testy neplatila? To mají být něco extra?
24. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky.....
klaruska: jé, tak to je fajn, že se máte dobře......fotečky pak hoď do albíka, my si teď s manžou pořídili foťák a začínáme fotit, tak jsem zvědavá.....
aja: tak úžasné, moc moc moc moc gratuluju........
holky, tak moje dnešní teplota opět 37,0........
24. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
No říkal, že jsou to testy na vývojové vady miminka, že se to teď dělá nově, vzorky se odesílají do brna na genetiku k nějaké doktorce, je v tom i ultrazvuk navíc...
říkal, že mi to nenutí jen doporučuje :wink:
24. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
No vždyt jo na to jsem byla taky ale platila mi to pojištovna.
Odebírají ti zkumavku navíc a pak se dělá pod ultrazvukem vyšetření kožní řasy v zátylku.
No uvidíš poptáš se a budeš vědět.
24. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky holky.
Áji: Strašně mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: Holka já mám takovou radost!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jen tak dál!! :wink:
24. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Krásné ráno holky moje.
ÁJoooo, mo super moc moc velká gratulace maminko.Ježiš já mám fakt radost, tntokrát to všechno půjde jak po drátkách uvidíš, moc ti to přeju :slight_smile: :slight_smile: Ještě jednou velká gratulace.Teda to ten den začal moc hezky.
Sabi teda ty jsi ranní ptáče, máš už vůbec zbaleno na cestu? :slight_smile:
Ahoj Klaruško, jsme rády, že jsi se zase přišla podívat.Je dobře, že je všechno v nejlepším pořádku.Pak dej nějaké fotečky do alba ať můžeme kouknout, jak ti to těhulkování sluší :slight_smile:
Eli nebo, do vánoc máš mímo v bříšku, já tomu věřím a věřím, že všechny tady co ho tam jetě nemají, ho tam co nevidět mít budou.O vánocích se přeci plní přání, no né?Já teda na toho ježíška věřím :wink:
Jů holky už jenom měsíc, já se tak těším, že to asi nevydržím.Včera jsme objednali našim k ježíšku ťěňátko, letos v březnu nám po 15-ti letech zemřela naše milovaná Peginka a našim a nám všem moc chybí, tak jsme se rozhodli, že jim uděláme takové krásné překvápko.To budou vánoce, nějak moc překvapení pod jeden stromeček :slight_smile: :wink:
24. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Lussyn: A co ty holka... ?? :dizzy_face: :dizzy_face:
Já doufám a věřím furt, tak snad se to také vyplní!! :wink:
24. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Eli, děkuju za optání, já dobrý :slight_smile: Neboj dočkáš se už brzy.Už jsi 20DC jak dlouhé jsi měla cykly?Pořád čekám na FB a nic :frowning2:
24. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Aja: tak ted už teda oficiálně obrovská gratulace :grinning: Mám ohromnou radost i za tebe :slight_smile:
Jinak ty testy, myslím teď ten screening v I.trimestru se u nás taky platil, tuším 600,- já jsem na něj ale nešla...a co jsem slyšela tak se to platí všude, ale jiné částky....
24. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Kramli, jak je?Co oko už je to lepší?
To je teda síla ty ceny, každej si to fláká jak se mu to líbí Sabča neplatila nic, Kramlinka 600 a Ája 1200, to je teda děsný fakt :angry:
24. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Luss - já mám 1600Kč a je v tom ten screening v 10tt a v 16tt a ještě jeden ultrazvuk navíc... je to celkem dost peněz, ale není to tolik, abych to nedala...
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Nany koukala jsem do albíčka.Moc držím palce, aby to tentokrát vyšlo.Moc bych ti to přála :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Áji, tak i já ještě jednou moc gratuluju! Moc Ti to přeju :dizzy_face: ! Na těch testech ve 12 tt jsem byla taky. Dělají to na Domě Zdraví v laboratoři Ledea, kam Tě objednají a zároveň ten den se jde i na velký ultrazvuk. Výsledky z ultrazvuku se dozvíš hned a během několika dní volají z genetiky, jak dopadla krev.
Jinak až budou fotky, tak určitě ukážu.
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Vy fakt platíte? I ty Kramli a chodíš k mudr do frýdku nebo do ostravy?
Fakt jsem se ptala kámošek z Ov a nikdo z nich neplatil takže to není jenom že mě by to neúčtovali.
Já platila na ultrazvuku jen 30kč jako za vyšetření jinak nic víc.
24. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
luss: jo oko už lepší, sice se mi to snažilo přeskočit i do druhého, tak jsem si do něj taky parkrát kápla a je to mnohem lepší. Ve čtvrtek jdu na kontrolu...

No já jsem těch 600 neplatila, protože jsem to vyšetření odmítla. Jinak to mělo být u nějakého mudra ve FM...

sabi já chodím k mudře do Raškovic :wink: Ale na takové větší vyšetření právě posílá do FM k jednomu panu doktorovi...
24. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.