• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Joj, to koukám nabídky práce se jen hrnou, že bych šla oficiál na ÚP a jezdila si přivydělávat jako uklízečka :grinning: nany s malováním nemám problém, vymalovala jsem během rekonstrukce všechny místnosti, takže v tom mám už praxi :grinning:
21. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Jéé, Lin uz je ze svatku zpet :slight_smile: Tak Tebe mrzi, ze Ti je jako dobre, jo :grinning: Pamatuju si, jak moje sestrenka porad zvracela..a porad rikala, ze to ma asi z tech rybicek :grinning: :grinning: :grinning: A byla z toho holka :wink:
Jinak za dovolenou na ostruvku bych sla k Vam uklizet snad i ja :dizzy_face:

Ajo, ja bych to chtela vymalovat i trosku barevne (fakt decentne), ale muj MM se na to moc netvari. Holt bila je bila :grinning:
21. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Jé, Lin, k vámbych jela klidně uklízet taky... :grinning:
Nany, joo rybičky, to jsou potvory... :grinning: :grinning:MM taky bojkotuje barvičky a tak už jsem to vzdalaa máme taky všechnonabílo...

Jo a hned po ráno dávám aktuální tabulku...
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 5DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 21DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 44DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 7DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 23DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 5 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 23DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,22DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: snž 4/09, 4DC
Lancy:
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., délka cyklu průměrně 38 dní, neberu zatím nic

Tak kdo přibyde příští týden mezi těhulky?
Neutronek je v utajení...
ke konci cyklu sprintuje Aja, Klaruška, Nany a Kramlinka-no holky, tak kterápak to budete...?:dizzy_face:
21. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
:slight_smile: Nany, me to vubec nemrzi...naopak...jen si rikam, jestli je to normalni vis? Bez vytacek....Lussyn me nahlodala...a ja jsem holt asi straspytel a holt se bojiiiiim.....aby vse bylo OK... :unamused: I kdyz clovek si rika, proc by nemelo....nekourim....piju jen vino....jim zdrave, cvicim, ziju zdrave.....tak proc by nemelo byt vse ok?....ale.....no znate to..
21. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Tak barvičky, to je moje. MM většinou přišel a bylo vymalováno, takže neměl šanci brblat, tak jako se vším. Já jsem si vše nakoupila, přivezla, udělala a on vždycky přišel a už bylo hotovo nebo se dělalo.

Takže výčet barev je následující:
ložnice - meruňková, obývák - barva cappucino (jako když dáte do Nescafé mléko :slight_smile: ), kuchyně 2 stěny bílé a 2 stěny třešňová červená, chodbička zelená (jako pistáciová zmrzlina), pouze WC a koupelna nedostali barvičku, za to mají pěkné obklady :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Lin, koukám, že ti to spočítalo, že mimčo bude 20.12., třeba se poštěstí a bude 17.12. to jsou moje narozky :slight_smile: Už jste se doma bavili o jménech???
21. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Lin,hlavně nestresuj, ne nadarmo se říká veselá mys lpůl zdraví-všechno je v nejlepším pořádku-jak říkláš proč by nemělo, tak buď v klidu a věř miminku, že to všechno zvládne a máte vyhráno...
Teda Aji, asi jsem si to doma blbě zařídila...
My když jsme zařizovali byteček, byla jsem těhu, takže na mě vyšlo maximálně udělat kafe :wink: :unamused:
21. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
To ja se zas tak moc nestresuju....jen me to troooooosickuuu hloda. Jinak ja jsem o Velikonocich tehu netehu umyla vsechny okna a ze jich mame pozehnane....
A jake mate pocasi dneska??
21. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Lin a necháte si říct pohlaví?
U nás je nádherně :sunglasses: :dizzy_face:
Holky, mějte se tu krásně,jdeme se větrat,tak odpoledne pa
21. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Tak to padite na prochazku ze? To Vam zavidim. Pohlavi si rict nechame. Kdy je tak mozne slyset tlukot srdicka na ultrazvuku? Od ktereho tydne? Mimochodem, uz dlouho jsem se chtela zeptat, nektere tehulky pisou ze jsou 13+2TT...co to znamena? Tehotensky Tyden jsem pochopila, ale proc to 13+2??(napr.)
21. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Jihlava taky hlásí nádherné azuro :slight_smile:

jo a právě volal manžel, že nám zapojují internet doma :grinning:
21. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak na mě nebylo nic nic vidět jelikož mám ty svoje míry 90-60-90 :grinning: :grinning: :grinning:
A pak jsem měla najednou šílené břicho.
Jo a s těmi našimi hulváty je to fakt šílené.
Ke svým mírám mám i větší přednosti v poprsí.
A včera jsem před zrcadlem nafukovala břicho do největších rozměrů a už jsem nemohla skoro dýchat na řvu na michala divej na to břicho.
Michal se s klidem podíval a říká máš to marný pořád vedou kozy.
Hulvát jeden.
21. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Lin, jj pádíme
13+2 znamená 13 týdnůukončených + 2 dny navrch, takže vlastně už 14.tt :wink: Srdíčko je vidět okolo 6-8 tt (jak kdo)
Tak my valíme
čauky :wink:
21. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
Kopretina: tak to pocitam..a jsem "uz" 26DC :slight_smile: MS by mela prijit az pristi tyden. Zadny priznaky a ani PMS nemam :sweat_smile:
Lin, myslela jsem to ze srandy :wink: Jestli se citis v poho, tak neni co resit a az navstivis Dr., tak budes zas o neco klidnejsi. Jsi jeste na zacatku :wink: Mrkni: http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi

Ajo, ty barvy sis michala sama ? To "cappucino" by mi mohlo projit..to je skoro jako bila :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Sabi :grinning: :grinning: :grinning:
Aji, končně,viď? Tak to budeme mít po neděli testování z přímáku...
Tak aleteď už vážně jdeme... :wink: :grinning: :sweat_smile:
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Sabi: :grinning: :grinning: :grinning: Není nad upřímnost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Lin, i v Praze je azuro :slight_smile: A u Vas jak ?
21. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Sabi, tak to je super mit doma manzela takoveho sprymare ne??? :grinning: :grinning: :grinning:

Nany, samozrejme jsem to pochopila... :slight_smile: Taky je pod mrakem, ale teplo....jeste bychom potrebovali trochu deste...nez prijde to 5 mesicni obdobi sucha a budeme muset zalivat i travu.... :confounded:
21. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Lin+Sabi..vy mate TP skoro na den presne, to je dobry :sweat_smile:

Lin, kdy vam tam ty suche mesice zacinaji ?
21. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
ne ne barvy jsem kupovala hotové namíchané v kýbli :slight_smile: otevřeš, zředíš troškou vody a jedeš. Třeba primalex má různá středisko po čr, kde ti barvu namíchají na přání, ale to jsou řachy jako blázen, za 1kg barvy pak dáš i 500 Kč.
To cappucino je fakt hezké, odpo vám to nafotím a dám do svého albíčka (už z domu) :slight_smile: abys to viděla a to kapučíno bylo od firmy HET, mám takový pocit, ostatní byl primalex a největší kravina byla ta kuchyně, Nikde neměli to co jsem měla já v hlavě, až v baumaxu, jak mají takový ty výrobky jen pro baumax, nebo třeba jen pro tesco, atd. Tak toto byla nádherná barva, ale mohla bys s tím malovat cokoli stěnu, plot, beton, auto... byla strašně hustá, ale na zdi je krásná :slight_smile:
odpo ukážu :slight_smile:

Lin povídej, co ta jména a necháte si říct pohlaví???
21. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Ajo, proc jsi se vdavala? Vzdyt Ty chlapa skoro nepotrebujes!!!!!

Pohlavi si rict nechame, protoze chceme na miminko mluvit jeho jmenem. Kdyz to bude chlapecek(si myslim ze ja budu mit klukla) tak dostane jmeno po manzelove otci - Michalis - se mi zas tak moooc nelibi..ale tradice je tradice, budu mu rikat Miso a kdyz to bude holcicka(to zas rika Manolis, ze bude mit dceru), tak to bude Amalka(Amelie - podle reckeho kalendare) a to se mi libiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
co vy? nechate si rict pohlavi???
21. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Ajo, tak to sem hod :wink: Jsme jednou malovali koupelnu a misto merunkove pak z toho vylezla skoro ruzova :grinning: Sama uz bych si to nemichala a hlavne bych to nechala nakej den zaschnout a az potom bych malovala :sweat_smile: Od te doby je vsude bila (krome koupelny) :grinning:

Lin, MM se taky libi Amalka (jmenuje se tak jeho babi) a Michalis je celkem v poho :sunglasses: Mohlo byt i hur, ne :dizzy_face:
21. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Proč jsem se vdávala? když jsem otloukala koupelnu od starých obkladů, tak jsem si to taky říkala. jenže, já jsem puntičkář a chci mít vše perfektní a ideálně ihned. Musím poděkovat svýmu taťkovi, protože ten mě leccos naučil, proto jsem si mohla udělat skoro vše sama a na co jsem si netroufla tak udělal manžel nebo taťka. Teď, když jdu po bytě, tak si říkám, že je to dobré, stálo mě to půl roku tvrdý práce, potu a krve :grinning:

Jména máte krásný, hlavně je to podobné češtině, že i rodina z tvé strany bude moct mimču říkat českou zdrobnělinou :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,
ježiš Lin ani nedočítám dál, holka jedna, co jsem ti říkala, nesmíš na nic takového myslet.Těhotenství není o tom, aby ti bylo špatně.Buď šťastná, za to, že jsi jedna z těch, kterým nic není je dobře, tak si to užívej a nepřipouštěj si vůbec takové myšlenky.Podívej na mě.Já jsem happy a brzy budu těhule a hotovo :slight_smile: Viď Ajo, pohnojená.Teda Ajo být ve čtvrtek až do 15, to bych asi nezvládla :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu vás dočíst, zas jste dneska ukecaný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Lussyn správně, koukám, že si to bereš k srdci :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Ajo koukám holka ty se neztratíš, nedivila bych se, kdyby sis to mimčo taky udělala sama, to tě taťka nenaučil :grinning: :grinning: :grinning:
Lin ty jména máte krásná líbí se mi obě dvě :slight_smile: A kde, že to přesně žiješ?
Kopretinko užijte si krásnej den :slight_smile:
Jinak u nás (jsem v práci v Chomutově) je azurooo :sunglasses:
21. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Kopretinko, jé to je hezké koukám, že jsi mě už dala do snažilek, tak jen doplňuji údaje: Lucka 28 let, a od včera zobu kyselinu listovou :slight_smile: Děkujuuuuuů :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj Lussyn, ja ziju na Kosu v Recku(takovy maly ostrov) a holky rikaly, ze sem prijedete na sraz...tak se tesim. Jinak Kopretinko, dekuju za vysvetleni... :grinning:
21. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Lin, prijedeme, jen cekame, az nam posles ty letenky :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.