• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobre rano holky tak jak vas tady ctu tak z vas mam moooooc velkou radost a gratuluju....ja jdu na kontrolu zitra tak se modlim denne aby vse bylo v poradku...nevolnosti spis celodenni jsou stale, ale mam pocit ze nahle ustupuji, tak snad je vse jak ma....myslete na nas zitra.....!!! :dizzy_face:
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Sabi a když chceš fotku z ultrazvuku, tak platíš? U nás za ní chtějí stovku.
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
:sweat_smile:
No měla bych platit :sweat_smile: U nás za ní chtějí 50kč ale po mě nikdo nic nechce :sweat_smile:
Ani zubař když mu chci zaplatit poplatek :sweat_smile:

Asi jsem sympoš :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
klarus: za klasický 2D UTZ :astonished:
24. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Teda Sabi tak to se máš, že po tobě nikdo nechce žádné peníze, to když jdete někam na večeři, tak taky neplatíš :grinning: Kouknou, řeknou sympatanda s břuchem,jíš za dva a platíš za jednoho, tak to je super.
Peprlíku jasně, že na tebe budeme myslet, nebo vše bude o.k.Končíš první trimestr, to nejhorší máš za sebou.Dej vědět, jak jsi dopadla
Kramli, ještě že těch očí nemáš víc než dvě, kam by to pak skákalo :wink: .Hlavně, že už je to lepší.
Lauri, tak já ti pošlu mejlovku do IP, jo?
24. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
aja: slysela jsem az do Prahy, jak TI spadl kamen ze srdce :dizzy_face: tukam na drevo, ale verim, ze v lete tu uvidime vysledek :wink: rekl Ti +/- TP :confused:

lussyn: dik za drzeni palcu, ale do alba jsem davala ovu testy z rijna a listopadu, momentalne mi konci mrcha :rolling_eyes:

kramli: ty s tim okem marodis nebo jsi doma ?
24. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Nany no vidíš končí ti, tak se tento cyklus do toho pořádně opřete a určitě to už vyjde.Musí.Držím ti palce.
Holky já už to živě vidím za měsíc touhle dobou.Bytem bude voně svařáček, cukroví v televizi půjdou pohádky a my všechny budeme netrpělivě čekat na ten Štědrý večer, aby jsme se o to štěstí mohly podělit. :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
lussyn: no, ono se to lehko rekne..az do konce roku toho mame oba strasne moc :unamused:
vy budete mit za mesic ten vecer opravdu STEDRY :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam z toho lehkou hruzu...uz aby byl leden 2010 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Lussyn zas takový sympoš nejsem představ si že mě v restauraci chtějí peníze zloději jedni.
Žádné úsměvy či lichotky mi nepomůžou. Normálně přijdou s účtem a smějí se na mě , hm za to mě se úsměv zmrazí když vidím tu pálku. A slevu či máte to zadarmo mi nikdo neřekne. Zloději :angry:

A právě kvůli této představě aby to u nás takto trošku harmonicky vypadalo a né totální chaos bych už rodila až bych brečela.
A to má michal ještě 23.12. narozky a od bráchy přítelkyně 25.12 takže bych to rodila co nejdříve at si laura zažije narozeniny a pak vánoce a né všechno pohromadě.
Ted jsi uvědomuji že vůbec nevím kdy má svátek Laura.
Jdu se mrknout.
Tak to bude na delší dobu nemám totiž kalendář s přehledem jmén tak jdu listovat.
24. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Už to vím 1.června na den dětí :grinning:
A můj bratr se 1.června narodil no my si to komplikujeme :grinning:
24. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
A Laura je dokonce kanadská národní hrdinka
http://cs.wikipedia.org/wiki/Laura_Secord

:grinning:
jdu juknout na sabču :grinning:
24. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Sabi, máš to teda dobře zařízené :slight_smile: .
Lussyn, Tys mě teda teď naladila na ty Vánoce, už se těším, že budeme péct s Tomáškem příští měsíc perníčky. To bude vůně :slight_smile: .
Kramli, přesně tak, za obyč ultrazvuk, když jdeme na kontrolu a chci fotečku, tak za ní chtějí 100 a 3D u nás stojí 1000.
24. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Ájo tak ted jsem se pobavila nad tvou fotečkou v albumu.
Prý tady už jsem u maminky v bříšku jen kdyby to tušila a máš před sebou malé pivko :grinning:
Tak to mě pobavilo. To je krásné.

A to je přesný důkaz toho že opravdu se nemá brát žádná absence žádný ohled protože to je vždy zákon schválnosti.

To mi ted připomíná ráno jsem četla článek (ale to neznamená že s ním souhlasím, ale teorie je to zajímavá)

Že pokud žena dlouhodobě nemůže otěhotnět s vlastním mužem tak mu má zahnout a hned otěhotní.
Protože pokud se s vlastním mužem snaží dlouhodobě tak ji to psychicky deprimuje a byt si nalhává že při sexu na to nemyslí a sexu si užívá tak to není pravda.
Ženu i muže to ubíjí , jenže při nevěře nemá žena čas uvažovat nad otěhotnění , užívá a oddává se sexu a v téhle chvíli se to povede.
Po nevěře většina žen ulehne do postele ještě ke svému muži zejména z důvodu špatného svědomí a pak už jen trne hrůzou na koho bude dítě podobné.

Jak říkám je to zajímavá teorie.
24. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Aji: Obrovská gratulace :grinning:

Sabi: dost zajímavá teorie :grinning:
24. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Sabi, jo ftipná fotka :slight_smile:

opravdu psychický blok u mě asi trošku byl...

Měřila jsem BT, pořád jsem chtěla být těhu, pak jsem odjela na ten víkend, kde jsem přestala měřit, pořád si přála hlavně ať ta mrcha nepřijde, když už nepřišla do té doby a pili jsme výborné pivko holba, chlastali víno, odpočívali a pořád sexíkovali, takže to bylo asi všechno dohromady :slight_smile:
ale výsledek je dobrý, tak to snad klapne :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
sabi: tak do toho bych teda nešla, každopádně na tom něco bude :grinning:

nany: ja jsem s okem na PN...

klarus: ty vado, tak to j mazec ty ceny....já jsem za klasickou černobílou fotku neplatila ani korunu....ale je fakt že ten doktor ve FM to má zpoplatněné, 50,- za 2D a 100,- za 3D fotku......ty vado za jednu fotku stovák, to je prostě mazec.... :confounded:
24. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Kramli, je to dost, jenže asi každá maminka tu fotečku chce, tak za ní prostě zaplatí.
A jak to máte u vás v porodnici? Kolik platí manžel, když chce být u porodu?
24. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ájo je to krásné.

Kámoška možná už jsem o ní psala nemohla dlouho otěhotnět a pomalu upadala do takových depresí a pak řekla že na vše kašle a už toho má dost začala si normálně užívat žádné omezování .
Pak to na ni zase dopadlo tak se ze žalu stala pod obraz slušné ženy a pár dní na to zjistila že je těhu. :slight_smile:

Takže na tom asi fakt něco bude čím více se sleduješ a hlídáš a omezuješ aby jsi mimču neublížila tím je to asi na škodu.
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Teda Sabi to jsou hrozný lidi tam u vás :grinning:
Holky s tím sledováním a pitím alkoholu je to pravda pravdoucí můžu potvrdit :wink:
Ale to s tou nevěrou bych to teda určitě nezkoušela.
24. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Nany ono to je lepší, že budute mít hodně práce aspoň nebudeš mít čas na to myslet a na sebe si určitě ten čas vždycky najdete, ne?
24. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
sabi: muj bracha je taky 23/12.., a to znam asi dalsi 4 lidi, ktery jsou ten samej den :grinning:
jinak teda zajimavy clanek, ale do toho bych nesla..pak mit nervy, ci to vlastne je :sweat_smile:

kramli: vy jste fakt z levneho kraje... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budes se jeste vracet do rachoty ?

aja: ja taky furt chlastam, ale zatim me z toho jen boli hlava - at zije Svatomartinske :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lussyn: jj, cas si na sebe vzdy najdem..no a jinak zas v lednu zajdu za svym gyndarem
:wink:
24. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Takže Aji-ještě já se připojuji do té obrovské fronty gratulantů!!!A přeji aby to tímhle směrem šlo jen tak dále!!
Máte pravdu,že hodně je to o psychice,nejlepší vypnout ,dát si sklenku vínka a normálně si užívat a ono to pak příjde samo..
Sabi-dr.po tobě nechtějí penízky,jo?A nebudeto tím,že jseš zdravotník?? :dizzy_face: Páč já to tak mívám taky.Ale v hospůdce mi to moc nepomůže... :grinning:
Nany-no né že se z tebe stane workholik :grinning: !
Kramli-bacha na očka,dnes tam trošku fučí.. :wink:
24. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Nany nebo alkoholik :grinning:
24. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
kočky, vy jste dneska ftipný :slight_smile:

jo a nelenila jsem a objednala jsem si tady před bazar na koníku jednu tuniku, strašně se mi líbila, je celá bílá a stojí jen 100Kč, tak jsem si udělala radost
24. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Nany-jj,svatomartinský je fakt dobrý,taky si ho ráda dávám ... :slight_smile: Bych se z toho všeho asi musela zbláznit.. :grinning:
24. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
ÁJo tak šup sem s ní ať ti ji můžeme pochválit.To víš, že jo zasloužíš si dělat radost. :slight_smile:
Lancy myslím, že z nás všech jsou nejprve abstinentky, pak skoroalkoholičky a až poslední stádium je těhulky :grinning: To je prostě takový koloběh :grinning:
24. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Lussy- :grinning: jj.ty jsi to vystihla.A pak,že na tom pití něco není!! :wink: Zdravotní dávka,samo jak jinak. :slight_smile: Jak říká p.Kopecký v jednom filmu,že alkohol je zdravý v malém množství v jakýchkoliv dávkách.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Lusyyn :slight_smile: tak to je dobrý s těma alkoholičkama :grinning:

chtěla jsem vám ji ukázat, ale slečna či paní už ji smazala, tak vám ji ukážu až přijde a já si vyzkouším :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Lancy :grinning: :grinning: moc pěkná hláška :grinning:
Ájo tak pak ji ohodnotíme přímo na tobě to bude ještě lepší :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.