• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ájo teď jsem ti koukala do albíčka, moc krásný, když si to čtu i když už po několikátý, tak je to moc kásné a ten tvůj příběh docela podobný tomu tvému grafu, nahoru pak dolu a teď zase na horu :slight_smile: Jo a na té fotce vůbec nevypadáte jak truhlíci, ale moc hezky :slight_smile: .Sluší vám to rodičové.
24. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Luss děkuju, ale jo vypadáme jako truhlíci, manžel se šklebí jako blbeček :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Nene, ale tobě to moooc sluší :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holky.....
lussyn: nemusíš, mám na tebe mailík. ale přemýšlím, že ty fotky jsou hodně velké, tak uvidíme, jak to půjde poslat, ale něco jo, jako vzorek.......
ještě trčíme s miláčkem v práci, tak už se těším domů, až budu moct zase upravovat.....včera jsem se hrála s fotkama celý večer ve photoshopu a parádička......ale dneska jdeme ještě na návštěvu k našemu fotografovi ze svatby......
24. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky, ja to u sebe vidim spis na tu alkoholicku :grinning: no nic, prace vola, musim hakovat :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tohle si určitě pořídíme až bude mimčo venku.
Udělají vám samolepku na auto (klasika dítě v autě) s vlastním motivem.
Připadá mi to úžasné určitě vyberu nějakou úžasnou fotečku a nechám si to udělat s mojima holkama.
Ted mě napadá že by to mohl být i pěkný dáreček pro prarodiče.
Když s nimi budou holky cestovat. :grinning:

http://www.srdce.estranky.cz/stranka/prani-k-narozeni-ditete
24. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Lauri tak to nějak zkus, ty si určo poradíš.Jé ty se máš, že máš ten photoshop, to musí být paráda, to bych si s tím taky vyhrála.Do kolika budete dnes pracovat?
Nany nestraš :grinning:
Sabí já to tam nenašla :frowning2:
24. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
To bude tím že jsem omylem vložila jiný odkaz :slight_smile:
http://www.milaccivaute.cz/index.php?page=nejprodavanejsi
24. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
No proto :grinning:
24. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Sabi to je dobrý, moc hezký :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Holky,všechny makáte,či co? :grinning:
Já se teď vrátila z nákupů,budu dělát adventní dekoraci,tak jsem byla nakoupit nějaký blbinky na svícny atd.Hrozně mě to baví,tak už se těším,jak budu tvořit.Jo a už mám taky nějaký dárečky,v neděli jsme byli v Brně v Olympii a tak jsem utrácela,ale taky pro sebe.Jsem ráda,že už mám něco nakoupeno,ale není to všechno.
24. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
a kdy je adventní neděle?
24. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Jé to se Lancy máš, že už máš pokoupeno.My tedy něco taky, všechno už máme vymyšlené co nakoupíme, tak jen zajet do Prahy a koupit a zabalit a je to.Na víkend jedeme do Prahy, v pátek jsme pozvaný ke známým co mají dvě malé holčičky a v sobotu chceme nakoupit ty dárky a večer rozsvícejí na Staromáku stromeček, tak si to nenecháme ujít, na to se děsně těším já, miluju tu atmosféru a pak nás čeká rodinná večeře.A v neděli budeme slavit 3 narozeniny moje´he nejmilovanějšího synovečkas, tak se moc těším.
To jsi šikovná, že si tu dekoraci uděláš, to já tak šikovná nejsem na takové věci užije mojí ségru.
A kde se dneska toulá Blondy?
24. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
:dizzy_face:
Prosincovky asi už zase rodí :dizzy_face:

A mě ted natekly šíleně nohy. Prostě mazec.
No michal by měl zítra přijet takže jdem na to ani nebudu čekat do 1.12 jak se zadaří tak se zadaří doufám že brzy.
Když mudr.říkala že čípek je už jen jeden cm a hlavička naléhá na branku ale ta je ještě uzavřena tak by to zas nemusel být takový problém toto rozrodit. :dizzy_face:
24. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Teda Sabi, jak tě tady čtu tak mi jde mráz po zádech :slight_smile: Hlavně ať už to máte za sebou a je to všechno v pořádku.Copak asi Lin?
První adventní neděle je tuto neděli :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Sabi-první adventní neděle je už tuto neděli.
Lussy-zase tek šikovná nejsem,jen mě to baví ty věnečky a svícny a tak,tak se s tím trochu hraji,no uvidíme.Ale mám z toho větší radost než kdybych je koupila hotové.Na to Staromáku to musí být fajn,my jedeme na Mikulajdu do tý Vídně,tak se už těším,na tu atmosféru atak.Koukám,že máš taky program nabitý!A jak se jinak máš? :sunglasses:
24. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Aha tak už jsem v obraze.
Takže vytáhnem věnec z minulého roku.
Každý rok si dělám taky sama přírodní ale loni nevím proč jsem udělala umělý ale za to moc krásný ( no a jak se letos bude hodit :grinning: )
24. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
klarus: ve FM chtějí 500,- a v Ově Vítkovicích 800,- za přítomnost otce u porodu. V těch Vítkovicích může být otec i u císaře, nevím jestli vždy...a za to chtějí 1200,-...

nany: no do práce ještě půjdu, jen nevím na jak dlouho, někdy v průběhu prosince to balím...a jdu na PN, musím se příští týden domluvit s doktorkou...
24. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Kramli-já docela zírám!To je docela dost peněz za přítomnost otce u porodu!U nás se platí 400 Kč.To ještě jde.
24. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Klaruska - máš nádherný fotky s bříškem, moc vám to tam sluší, jako profesionálkové :slight_smile: nádhera a tomášek tam vypadá jako andílek :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak ovu je teprve teď!! :wink: Koukněte do albíka.. :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
lussyn: photoshop mám nový, ale je parádní.....si s tím hraju co můžu......byli jsme v práci asi do tří a pak jsem měla chvilku na fotky, pak jsme jeli na návštěvu, která se protáhla.......něco ti posílám, maličko, pak pošlu další....
u nás se platí 500 za otce u porodu, ale když ženská navštěvuje porodní kurzy v nemocnici, stojí to 500 a u porodu za otce už pak nic neplatí. to se mi zdá fajn.......
24. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Áji, Ty taky hned všechno objevíš :slight_smile: . Děkuju za pochvalu. Dala jsem sem jen pár fotek na ukázku, i když bych neměla, protože ještě nejsou hotové. Budou se teprve retušovat,dělat výřezy a tak. Ani jsem nepočítala s tím, že je dneska uvidím, ale přisly mi mailem k výběru. Mám jich asi sedmdesát, tak budu mít zítra co dělat :slight_smile: .
Jinak u nás platí tatínek u porodu 700, ale pokud navštěvuje předporodní kurz, který stojí myslím 500, tak to má potom zdarma.
24. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Středa 25.11.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010, další kontrola 8/12

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 13 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 6 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 8 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 13 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 10DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 3 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 92 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 21 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 44 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
25. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
dobré ráno dámy....
tak moje teplota dnešní 37,1......pořád se to drží nahoře, zítra jdu na tu gyndu, tak mě napadlo, když mi nabídne vyvolávačku, jestli ji mám přijmout nebo ne.........dřív se tady psalo, jak je to hrozné svinstvo, ale taky, že to případně pomůže udržet těhu......tak co myslíte?

klárko, fotky super, hlavně ty, kde jste všichni spolu nebo ty s manžou jsou povedené, a Tomík tam vypadá jak andělíček..... :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Po několika nocích po svatbě si nevěsta stěžuje matce:
"Už několik nocí spíme spolu a pořád ještě nic.
Nevím co to má znamenat."
"Je možné, že je ve stresu?"
"Ale mami on si mě vůbec nevšímá, pořád jenom čte knížku."
"Dobrá, já si teda zkusím lehnout vedle něho místo tebe a
zjistím, v čem je problém", navrhuje matka.
Další večer leží manžel v posteli, čte si knížku a tchýně si lehá vedle něho.
Najednou manžel strká ruku pod peřinu a pak přímo pod kalhotky.
Tchýně vyskočí, běží rovnou za dcerou a křičí:
"Zlatíčko, jenom jsem si lehla vedle něho a hned to na mě začal zkoušet."
"Ale já vím mami, zvlhčí si prst, otočí stránku a čte si dál...."
25. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Holky drzte mi dens palecky za hodinku me ceka kontrola u dr......hlavne at jsme v poradku....
25. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak včera byla nádherná noc... :dizzy_face: S manžílkem jsme se krásně tulili a to by bylo, aby nebylo :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Tak snad se pořádně zavrtají!! :wink:

Laurinka: Dr. musí sám vědět jestli je dobré už dát vyvollávačku nebo ne!! Podívej se na mě a na Áju!! Já to dostala a Ája už ne!! takže si myslím, že tím nic nzkazíš spíš sama sobě pomůžeš a nebo už zjistíš, že jsi těhu! :dizzy_face:
peprlik: Držím všechny palečky co mám :sweat_smile: :dizzy_face:
Hodně štěstíčka! :wink:
25. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
ahoj eli.......tak to je paráda, vám ta ovu vždy tak dobře vychází....
mně doktor už minule říkal, že mi může dát vyvolávačku, ale že to nemusí přijít ani po ní. že to nechá na mě. Tak nevím no, minule jsem řekla, že ji zatím nechci, ale říkám si, že když si ji teď nechám píchnout, může to buď uspíšit příchod MS a nebo pomoct mimču při zahnizďování........
25. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Laurinka: Já být tebou tak si jí dám, ale určitě hlavní je na Tobě! :wink:
No, minule, když se nám povedlo otěhotnět, tak jsem měla taky takhle krásnou čárečku na ovu testíku a byla jsem taky 20 DC :wink: :dizzy_face: Tak trochu doufám, že je to dobré znamení a že to vyjde!! :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.