• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
eli: no jo, uvidím, třeba mě zase něčím překvapí , například jako minule, kdy já myslela, že je už po ovu a on mi našel rostoucí vajíčko..... :grinning: :grinning: takže já si myslím, že tam bude zase nějaká šílenost.......už si zvykám pomalu.
a ty to máš super s tou ovulkou, já příští cyklus zkusím ty prášky, co mi napsal a třeba mi to rozpohybuje vajíčka.......a nebudu na ovu čekat přes měsíc.......
25. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Laurinka: Tak jsem zvědavá!! Držím moc palečky!!
Já jdu dneska na utz, tak jsem taky zvědavá co tam uvidí!! :wink: Aby mě taky neřekl, že ovulka bude :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Ne, to snad ne, protože včera ta druhá na ovu testíku byla hezká!! :wink:
25. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
eli: tak ty děláš ovu testíky, takže bych jim věřila......já ne, takže to mám takové divné.....ale příští měsíc bych je asi už koupila ty testy.....a kupuješ je v lékárně nebo objednáváš někde na netu?
25. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Laurinka: Jak kdy.... Teď jsem je objednávala na netu!! :wink: Ale i v lekárně, říkám jak kdy.. :wink:
25. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
lancy: ty Vítkovice jsou soukromá nemocnice tak proto víš... :wink:

klarus: fakt nádherné fotky, Tomík vypadá jak andílek :wink:

aja: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no comment :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Eliško ted mě napadá a řekl ti vlastně mudr proč se to stalo?

U Áji víme že ji to způsobily ty bakterie či virus od malých dětí .
A ty řekl ti proč se to stalo? Jaká byla příčina at víš čemu se máš pak vyvarovat?
Jako prevence třeba.
25. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Sabi: Prý nedostatek žlutého tělíska... Takže až otěhotním, tak mám napsané v kartě, že mi bude dávat vaginálně ňáké léky na tvorbu dostatečně žlutého tělíska... :wink:
25. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,
Lauri tak dnes na tebe budu myslet, ať se vrátíš se samýma dobrýma zprávama.Držím palce.Rozhodnutí je jen na tobě, asi bych se rozhodla podle toho co řekne doktor, jak to on vidí.Tak ti moc moc držím palce.Na fotečky jdu hned mrknout, děkuju :slight_smile:
Eli, tak to je super náhoda s tou ovulkou, tak doufám, že se vám podařilo, věřím, že jo.Taky držím palce ať dopadneš na ultz dobře.
Peprlíku myslím na tebe, hned dej vědět jak jsi dopadla.
Klarko jedním slovem nádhera :slight_smile:
Lancy tak vy jedete do Vídně příští víkend?Tak to pak musíš napsat, my jedeme od 11 - 13.12 a už se moc těšíme, tak jsem zvědavá.
Sabi, ak co už máš Michala doma?Kdy budeš pít ten tvůj nápoj :slight_smile: ?
Co je s tou Blondy?
Kramli zabal to už v té práci a užívej si bříškování :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
luss: neboj už to brzo zabalím :slight_smile: příští středu jdu k doktorce a uvidím na čem se domluvíme, ale ona je rozumná, tak už mě v práci určitě dlouho nenechá :wink:
25. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Michal přijede až večer. Takže to zkusíme ještě přirozenou cestou.
A zítra ráno bych skočila do lékárny a koupila ten ricinový olej s tím že bych to zkusila asi o víkendu kdyby by to přece jenom mělo projímavé účinky tak at jsem doma.
V pondělí mám jít k mudr tak když tak bych si pak dala další dle jejího nálezu.

Ono o to nejde kdyby to bylo ok tak klidně ještě vydržím jenže mě je fakt zle, ty nohy už mám opravdu jako baně , ruce mám taky natečené a k tomu je ještě ani pořádně necítím a když cítím tak jen v křečích .
Takže ted jsem ten náš malý domeček pár mísnůstek vysávala skoro hodinu .
Fakt v nich nemám cit. A vytírala jsem pouze tím stylem že ted jsem setřela skvrny (jak sabča vylila třeba čaj nebo měla ted lízátko , takže ji hned spadlo na zem a rozbilo se takže to krásně roznesla po kachličkách) a zbytek vytřu klasicky později až mi ty ruce trošku poleví nebo až dorazí michal tohle už nehrotím.

Nejhorší je že si nemůžu ani dřepnout či si na ty nohy sednout. Protože tím jak mám nateklé nárty a kotníky tak je to pro mě strašně bolestivé.

Takže proto se to bud snažit urychlit. A stejně sabču jsem rodila 29hodin takže si nemyslím že ted mě čeká nějaký super rychlý porod.
25. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Eli a neexistuje něco už jako prevence jako třeba do zásoby že už bys to třeba brala?
Nevím jen se ptám v tomto se moc nevyznám.
Víš že už bys měla trošku v zásobě hned od prvních okamžiků otěhotnění.
25. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Jo holky, ani jsem vám nenapsala, že včera z nás byl takový malý ježíšek :slight_smile:

manžel mi konečně dodělal autíčko, takže moje tigruška je jako nová, ještě ji dnes napucuju a budu zase jezdit jako člověk a ne nějakýma popelnicema jako poslední půlrok :grinning:
25. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Když se daří tak se daří :grinning: Jen tak dál :grinning:
25. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
lussyn: já jdu k dr. až zítra na poledne.......snad tam nenajde další vyvíjející se vajíčko..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Sabi, to je hrozné, tak ať už to máš co nejdřív za sebou a hlavně všechno v pohodě.Na úklid se teď vykašli, to není zas tak důležité.Teda takže třeba už příští týden budeme mít první miminko.Kdo ví co asi Lin, snad ještě neporodila, a snad se nám ozve.
Lauri ty furt strašíš, strašidlo :grinning:
Ájo já myslím, že ten ježíšek dones už něco daleko lepšího než opravené autí, no né? :wink:
25. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
lussyn: jj, já vím.......ale už se tam i těším, co se zase dozvím. buď se bude vajíčko ještě klubat nebo už bude uvolněné, jiná možnost snad není. tak jsem zvědavá........
25. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
luci, a přišly ti ty fotečky?
25. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Lauri poslala jsem ti mailíka :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
aha, jdu mrknout... :wink:
25. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
sabi: tohle jsi četla??? Jsem to teď vyhrabala na jedné diskuzi:

Převzato z knížky Zdravé těhotenství a přirozený porod od Ingeborg Stadelmann

Předpoklady: U všech následujících rad je důležité vědět, že mohou napomoci tělu jen tehdy, pokud je skutečně připraveno k porodu, tedy děložní hrdlo i poloha dítěte jsou zralé na porod.

1. Stimulace prsních bradavek

Tato metoda je používána i na některých porodnických odděleních ke zkoušce zátěže při kontrakcích. Minutu až dvě si silně třete bradavky, následuje dvě až tři minuty přestávka a pak se postup opakuje. Toto dráždění může vyvolat děložní kontrakce. Jestliže tímto způsobem nastanou kontrakce během půl hodiny, znamená to, že děloha je zralá na porod.

2. Klystýr, půst

Představuje neškodnou, ale účinnou metodu. Udělejte si klystýr a pak musíte celý den dostatečně pít. U mnoha žen poté spontánně nastanou kontrakce. Klystýr s teplou vodou povzbudí pohyby střev, na což děložní svaly reagují silnějšími stahy.

3. Přirozené prostaglandiny

Tyto jsou obsaženy v mužském spermatu. Pokud je tělo ženy připraveno na porod, stimulují tyto hormony kontrakce. Při použití této metody pomáhá, když je žena silně vzrušena a stimulována, neboť pak i ona vylučuje dost prostaglandinů potřebných k vyvolání porodu. Prostě jakým způsobem jste si broučka udělali, takovým způsobem mu ukažte cestu ven

4. Kořeněné nápoje

Výsledek nepocítíte hned, většinou se dostaví během jednoho až dvou dnů. Je třeba připravit čajový nálev z jednoho kusu skořice, deseti hřebíčků, malého zázvoru a jedné polévkové lžíce sporýše lékařského v jednom litru vody. Tento nápoj pak popíjejte během celého dne po doušcích.
Zmíněná koření lze také použít i ve formě éterických olejů ze skořice, hřebíčku, zázvoru a verbeny v základním oleji (olivový, slunečnicový, mandlový) na masáž břicha nebo do teplé koupele. Zvýšení účinku dosáhnete, pokud si před masáží břicho zvlhčíte horkou vodou, čímž urychlíte vstřebání oleje.

5. Homeopatické prostředky

Tady je důležité upozornit, abyste je užívala jen na základě doporučení zkušeného homeopata. Nejčastěji se používají tyto: Caulophyllum, Cimicifuga, Kalium carbonicum, Nux vomica, Pulsatilla, Sepia.

6. Ricinový koktejl

Připravte si směs z ricinového oleje (ke koupi v lékárnách) s meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce.
25. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
kramli, to je přesně ta diskuse, na kterou tu sabča dávala odkaz a ten ricinový koktejl je právě ten tasjemný lektvar, co si jde zítra namíchat :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
aja: jo aha tak to jo, já jsem dočítala jen něco....tak se to třeba bude hodit mě za několik týdnů :wink:
25. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
jo a někdo tam zminoval hruškový džus asi místo toho merunkoveho....
25. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Kramli ty máš ještě chvíli čas, ty to zatím můžeš jen studovat :wink:
25. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
luss: jj já mám čas ještě aspoň do února :wink:
25. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojte holky,
dneska sem měla v práci auditora, tak sem neměla čas ani nakouknout :slight_smile:

U nás všechno dobré :slight_smile:

Sabi: ať to jde samo a hodně rychle :grinning: :wink: :slight_smile:

Klarus: Krásné fotečky :grinning:

Eli: tu ovulku si chytla nádherně :grinning: Přeju ať to klapne :grinning: :wink: :wink:
25. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Ájo přesně tak.
Kramli i tak moc děkuji , upřímně mě potěšil zájem o můj porod.
Merunkový džus moc nemusím zkusím ten hruškový.

Jinak ohledně toho sexu.
Tak bavila jsem se s odborníky a ti mi řekli že zas tolik prostaglandinů v tom spermatu není.
Takže jeden sex určitě nestačí takže , častěji at zaberou tak uvidíme.
25. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak z utz mám smíšené pocity!! :unamused: Vypadá to, že ovulka buď už byla což by byla ta lepší varianta :wink: , ale Dr. říkal, že je i možní anovulační cyklus....Ale to mi příjde blbost!! Když mám takový krásný ovu testík!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Čtrvtek 26.11.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010, další kontrola 8/12

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 14 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 7 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 9 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 14 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 11 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 4 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 93 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 22 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 45 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986

Dobré ráno kočky :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska ráno jsem měla krémový výtok, tak nevím hlavně docelo dost!! :unamused: Holky jsem zvědavá co se z toho vyklube! Ňák se v sobě nevyznám....ach jo!! :unamused:
26. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.