• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky,
tak hlasím návrat zpět. Všechno je v pořádku a malá už měla 1650g.Takže to asi žádný prcek nebude :grinning:
Už mě čeká jen jedna poradna s monitorem a pak už jen kontorly v porodnici ... :sweat_smile:
Jdu se vás pokusit dočíst, abych věděla co nového :sunglasses:
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Krásné ráno holky,
Ájo krásné tričko, ty budeš kočka, to máš radost, viď.
Blondy já si říkala kde jsi, měla jsem za to, že jsi říkala, že jedeš až ve čtvrtek nějak jsem to spletla.Tak to je fajn, že je všechno v pořádku a 1650 se mi nezdá hodně tobě jo?A jak jinak je?
Eli neva, že se v tom nevyznáš, hlavně, že si s tím poradí tvoje tělo a určitě si poradí co nejlépe a za črnáct dní tu budeš lítat se // :slight_smile:
Holky je u vás taky tak nádherně?U nás je jasno obloha má nádherně modrou barvu a sluníčko svítí jak kdyby bylo léto a né chvíli před vánoci, ach jo, jak já bych brala radši ten sníh, vždyť takhle to nejsou žádné vánoce.
26. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Tak se mi vás podařilo dočíst, jste pěkné kecalky :grinning:

aja, horzně moc gratuluju, to je super :dizzy_face:

K tomu genetickému sreeningu (NT) v I. trim., dělá se od 11 do 13tt. Je to bráno jako nadstandart, a člověk si ho musí zapltit sám. Pojišťovna hradí pouze v případě možných rizik (dědičné choroby v rodině, věk rodičky a pod).
Skládá se z UTZ (meření šíjového projasnění a přítomnost nosní kůstky) a krve. Já osobně doporučuju, je to přesnější než triply (NT má spolehlivost 80% a triply 63%) :wink: .
1600 je tedy docela dost, to i v Praze ve všech centrech platíš míň, max jsem slyšela 1300.
Jo a ještě by to správně měl dělat člověk a laborka, který má certifikát z Londýna, ale v čechách si na to moc nehrají :wink:

K těm fotkám, u mně se platí taky 100 za foto. Ale já platila jen jednou, jinak asi vždycky zapoměli :grinning: . A Teď už jsem si fotku ani nebrala, malinká už je moc veliká a je to o ničem :grinning:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem měla den jen pro sebe, protože naši vzali Tomáška na výlet :slight_smile: . Využila jsem to ale převážně ke shánění vanočních dárků.
Děkuji vám, za pochvalu foteček, už se těším, až budou upravené a vytisknuté, dneska jim budu posílat ten výběr.
Blondy, tak to už je malá veliká :slight_smile: :dizzy_face: .
Já jdu dneska taky na ultrazvuk, tak se moc těším, že prcka uvidíme a taky jsem zvědavá, kolik bude vážit :dizzy_face: .
Posledně, když jsem byla v poradně, tak tam mého doktora zastupovala nějaká doktorka a všimla si, že mám v průkazce napsáno, že Tomášek měl porodní váhu 4300 g. Ptala se, jestli jsem rodila normálně a jak to šlo a když jsem ji řekla, že teda hodně špatně, tak mi napsala do karty, že bude potřeba tu váhu tentokrát víc sledovat a že kdyby to vypadalo, že bude mimi zase velké, tak že by ho museli vyvolat dřív :unamused: . No já jsem o těch vyvolávačkách moc dobré věci neslyšela, tak mě to docela vyděsilo...
26. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
lussyn, nene, leteěla jsme v úterý a dnes jsem se vrátila... Tak není to žádná tragedie, je to nějakých 100g víc než je průměr (na konečnou váhu 3,3kg) pro tuhle dobu... Ale má horzně dlouhý nožičky, doktor se tomu i smál, ale řekl že má mít po kom :grinning: .
26. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
klaruska, no ty máš v bříšku něco podobného :dizzy_face: :grinning: . jo mimochodem moc pěkné fotečky :wink:
No po vyvolání je porod většinou delší a bolestivější, ale není to pravidlo... Osobně tedy nevím, jestli bych si druhé mimi nechla vyvolat jen kvůli velikosti.... Tak uvidíš jak bude růst. Zas jestli to je to co jsi říkala, tak bývají menší :wink: :grinning:
26. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Jo radost z trička mám, sice na fotce v bazárku vypadalo lépe než ve skutečnosti, ale dá se... za 100Kč, co bych chtěla, že :slight_smile:
tak teď už jen to bříško do trička a je to :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky,
u nás je dneska teda hodně zima, včera patnáct stupňů a dneska zatím pět.....to je hrůza, naštěstí jsme doma v teplíčku. na poledne jdu k tomu doktorovi, tak na mě myslete, na net se ale dostanu asi až navečer, jdem pak ještě něco zařizovat.....
26. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Blondy, no právě, se teším, že to budeme moct porovnat, i když vy jste malinko starší :slight_smile: :dizzy_face: . Já taky nevím, co si o tom myslet, protože když jsem čekala Tomáška a týden před termínem jsem byla na ultrazuku, tak mi řekli, že bude mít kolem 3,5 kg. Je sice pravda, že jsem pak ještě pět dní přenášela, ale stejně si mylím, že nemohl za těch pár dní tolik vyrůst.
26. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
aja, neboj, ono doroste :wink:

klaruska, to sice a no, ale já tam byla už v úterý, takže tam bude v podstatě rozdíl jednoho dne, to je zanedbatelné... Tak pak dej vědět, kolik schválně :dizzy_face:
Tak ona ta váha je jen orientační podle rozměrů, ale už nezohledňuje, jak těžké má miminko kostru, kolik má třeba tuku na nožíčkách a tak, to se UTZ prostě nezjistí, proto jsou ty odchylky dost často docela velké...
Já být tebou bych si s tím hlavu nelámala, uvidíš jak se to bude vyvíjet :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Ájo krásné tričko ,moc se mi na tobě líbilo.)
Bříško doroste, poroste a poroste až už budeš křičet a doooost. :grinning:

Michal se včera vrátil až kolem půlnoci. Samozřejmě mě vzbudil (nechtěně) takže jsme si řekli jen pár základních informací a šli jsme spát. Během chvilky jsem cítila jak začíná hořet, jak na něho lezla nějaká svinárna takže jsem ho zabubušila do deky a nechala ho potit.
Ráno byla sabča už od 5hodin vzhůru a když zjistila že je tatka doma tak po něm chtěla začít skákat a blbnout s ním.
Takže jsem ji sbalila a dobrovolně se sbalila s vyhřátého lůžka do obýváku na gauč at se aspon trošku vyspí.
Takže smrt čípku snad proběhne dneska. :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Sabi, ty seš fakt blázínek - prej smrt čípku :grinning: :grinning: :grinning:
ty co příspěvek to sek jako blázen :grinning:
26. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
:grinning:
A bude to ještě horší :grinning: :angry: to bude předporodní psychóza tak si zvykejte protože pak přijde ještě poporodní psychóza :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :grinning:
26. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska jsem štastná jako blecha!! :dizzy_face:
V pondělí nastupuju do nové práce!!Jupííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Myslete na mě!! :wink:
26. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
eli, tak to je super. A co je to za práci? Prozradíš? :confused:
26. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Účetní!! :wink:
Já jsem fakt šťastná!! :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
eli, hlavně ať se líbí a jsi spokojená :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
blondy: Děkuju!! Zatím to vypadá dobře, tak uvidíme!! :wink:
26. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Elisko gratuluju, moc ti to preju!!!! :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Ahojky,
jdu vás jen v rychlosti pozdravit.. :slight_smile:
Aji,moc moc gratuluju a přeju ať je to tentokrát bez komplikací... :dizzy_face:
Sabi, tobě moc přeju, ať máš brzičko Laurinku u sebe :dizzy_face:
Všem ostatním krásné těhulkování a snažilkování a brzké //

Já se mám dobře,o víkendu čekám ovulku, tak uvidíme...Tenhle cyklus měřím, ale rána jsou teď všelijaký, tak nevím, jestli to bude důvěryhodný :wink: :unamused: :angry:

Až mi to vyjde určitě zas nakouknu, ale mám toho teď nějak "priveľa" :wink:
26. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj Lauri, jé vy se máte, že jste dnes doma.Budu na tebe myslet a moc držet palce, jen doufám, že se tu objevíš dřív než půjdu domů z práce, prototže mám volno a budu tu zas až v pondělí, tak snad to do šesti stihnete.Tak tfuj tfuj tfuij a jen samé dobré zprávičky.
26. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jé já ten předchozí příspěvek psala někdy před čtyřma hodina a až teď jsem ho odeslala, nevěděla jsem, že se mi neodeslala.
Eli tak to je super, tak to co nevidět otěhotníš, to je takovej ten zákon schválnosti.Aspoň se máš na co těšit a zamšstnáš myšlenky jiným sm,ěrem a nebudeš zkoumat kalhotky :grinning: :grinning:
Ahoj Kopreti,tak ať je ovulka úspěšná a pod stromečkem překvápko :slight_smile:
Sabi, tak ho pořádně vykurýruj a koukej začít míchat lektvárek ať tu máme první mímo.
26. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Lauriiiii, tak kde jsi holka moje?
26. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Tak Laurinky jsem se nedočkala, tak snad to dopadlo všechno dobře.Tak se loučím budu až v pondělí.Sabi doufám, že do té doby neporodíš :slight_smile: a jestli se opravdu rozhodneš, tak ať je všechno v pořádku a je to co nerychlejší.Ježiš to je hrůza mám husí kůži, už to zasčíná začneme přát pohodové porody :slight_smile:
Všem jinak moc hezký víkend. :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky, tak ultrazvuk máme za sebou. Miminko je v pořádku a váží zhruba 1440 g plus mínus 200 g, takže jsme na tom s Blondy podobně :slight_smile: :dizzy_face: .
26. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
lussyn nestresuj :grinning:
Pokud budu nápoj pít tak až v neděli večer at to mám krásně nachystané na pondělní kontrolu kdyby to nezabralo.
Tak až mi zase bude kontrolovat čípek tak mi do něj zase dlubne.
Takže bych ten nápoj zkusila ještě v pondělí.At to rodíme 1.12. :grinning:
26. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
LUssyn: promiň, jsem to nějak nestihla, jsme se zasekli u fotek.
O mně jen ve stručnosti - minule mělo vajíčko cenťák, dneska cenťák a kousek, takže porostlo, ale strašně málo, sliznice vůbec, pořád má 6mm. už jsem chtěla vyvolávačku, ale dohodli jsme se, že za týden ve čtvrtek znovu přijdu a mrknem na to, jestli se ještě hne. Roste mi prý tak, že v mém 45DC ho mám jako normální ženské těsně po MS, cca 10DC. takže za týden si nechám píchnout agolutin, dneska jsem vyzvedla clostil, tak už aby tady byla MS a třeba to moje tělo příští měsíc nakopne a něco se bude dít. a jestli ne, jedu okamžitě do reprodukčního centra něco s tím udělat....už mě neba takto čekat.
Eli: gratuluju k prácičce......
26. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Klaruska, takhle velký rozpytl? :confused: Hlavně že je vše ok :wink:
Jen tak pro zajímavost, kolik máš délku stehenní kosti? :confused: :grinning:

lauri, tak to žádné úplně pozitivní zprávy.... :confounded:
27. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mám zase tajkový divný pocit - každý den jsem úplně šíleně utahaná, nikdy jsem nezažila takovou únavu, padám v 18h do pelechu a celá se klepu, jak jsem unavená, ale přestali mě bolet prsa, za to se mi strašně zrychlil dech, funím jako lokomotiva... co si o tom myslíte???
27. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
pátek 27.11.2009

10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010, další kontrola 8/12

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ......................... 15 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 8 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ................................... 10 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,........................................ 15 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ................................... 12 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .............................. 5 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09.................................... 94 DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize................... 23 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09..................................... 46 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=69986
27. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.