• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Sabi, střelec je dobré znamení :slight_smile: já to musím vědět, střelec jsem já i můj taťka :slight_smile: jsou to vyrovnaní lidé :grinning: podívej se na mě :sunglasses:
hele neblbni a nevymýšlej si nové datumy, my máme nachystané šáňo na 1.12.09 (což je vlastně dneska, tak dělej :grinning: :grinning: :grinning: )
1. pro 2009 v 07:49  • Odpověz
Není blondýna jako blondýna! !
Muž se dostane do letadla a zjistí, že byl posazen vedle roztomilé
blondýnky. Okamžitě se k ní otočí a udělá "první krok".
Víte", říká, "slyšel jsem, že let lépe utíká, pokud se dáte do
hovoru se společným pasažérem. Pojďme si tedy povídat."
Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře a
řekne muži: O čem byste se chtěl bavit?"
"Hmm, nevím," řekne muž. "Což takhle nukleární energie?"
"OK," řekne blondýnka, "to by mohlo být zajímavé téma. Ale
nejdříve mi dovolte se na něco zeptat jako první.
Kůň, kráva i jelen jedí to samé - trávu. Nicméně jelen
vyloučí malé kuličky, kráva velkou mokrou placku a kůň skoro
suchou koblihu. Proč si myslíte, že to tak je?"
Muž je ohromen. Až nakonec odpoví: "Nemám nejmenší tušení."
"Tak mi tedy řekněte," odvětí blondýna, "jak je možné, že se
cítíte na debatu o nukleární energii, když nerozumíte ani hovnu!"
1. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
:grinning:
Tak ten je perfektní :grinning:
Tak študuji ten úplněk někteří to potvrzují někteří to vyvrací. Tak uvidíme.
Já myslím že to dneska asi nebude nějak necítím přicházející porod.
Jdu se naložit do vany uvidíme co s tím udělám. :grinning:
1. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
tak to jsem na tebe zvědavá... lekvar nezabral, tak snad vana :grinning:
1. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
A je po vaně je mi tam zle.
Když tak sama nad sebou uvažuji tak začínám být protivná fakt jak ti důchodci.
Už mám všechny příznaky jak oni tak už mám i tu jejich sarkastickou náladu :slight_smile:
Ted ty poslední týdny či dny mi ubíhají strašně pomalu.
A to už jsem začala i s vánoční výzdobou apod. Chtěla jsem už i zdobit stromeček jen proto at se trošku zabavím a nemyslím na kraviny ale michal si klepal na čelo že ho chci zdobit tak brzo.
Už se mi nabízela i kámoška že mi ho klidně přijde nazdobit pokud nestíhám :slight_smile:
Tak jsem říkala že vůbec že to už mám v plánu já at se zabavím. :grinning:

Četla jsem na netu jako další praktiku vyvolání porodu pravidelný sex. Jenže jak je to takhle z povinnosti tak mě to už nebaví a navíc s tím pupkem už to ani moc nejde. Oba se do toho nutíme pravidelně protože co když to konečně zabere. Takže včera jsem si řekla dost a kašlu na to.

Jen mi to přišlo takové směšné že když se snažíte o těhu tak souložíte jako diví už jen proto aby se to povedlo, a když vyháníte dábla z těla :grinning: tak taky :grinning:
Takže proslov v titulku byl jak jste si vašeho miláčka udělali tak mu ukažte cestu ven mě opravdu pobavila.
1. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se dneska máte?
sabinka vidím vyvolává porod, snad se ti to brzo podaří, držím palce :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,

sabi, vypila si to nakonec nebo ne? :confused:

laurinka, tak alepsoň nějaká pozitivní zpráva :wink:

luss, šifry rozpoznány :grinning: . Tak to je fakt super, určo bude vše ok :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Jo vypila ale žádný účinek to na mě nemělo pouze projímavý.
A to jsem se pak dočetla i na netu že má silně projímavý účinek takže se musí dát pozor na dávkování.

Jinak mamka mi poslala na email 21stránek vánočního cukroví tak pokud byste to chtěli přeposlat tak mi třeba do Ip pošlete svůj email já vám to přepošlu.

Porod už nevyvolávám už na to kašlu. Ale mám pocit že by to už nemuselo tak dlouho trvat protože čím více se na to netěším tím si myslím že to blíž přijde.
1. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
sabinecka, ono je to asi tak lepší.... A maliník a lněné semínko užíváš nebo ne?
1. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Sabi, jo vykašli se na to, ono to přijde v ten pravý čas :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabi-tak co ještě pořád 2 v 1? :grinning: Tě tady akorát znervozňujeme těmi hloupými otázkami,že jo? Ale my na tebe totiž myslíme takže to nejde jinak než se nezeptát.Chápeš. :wink: Držím pěsti,ať to máte brzy za sebou a hlavně ať je vše v pořádku.
Blondy,jak se vede?Seš v pohodě,věřím,že ano. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky holky, jdu Vas pozdravit, ani nedocitam, protoze nemam moc casu. Jen jsem se s Vami chtela podelit o to moje "trapeni". Od te doby, co jsem prijela bud lezim, nebo me berou do nemocnice. Nejdriv, ze je miminko male, to se ale pak vyresilo po tydennim pobytu v nemocnici a glukozovych kapackach.....pustïli me ve ctvrtek(z krasne a cistoucke a miloucke porodnice v Jablonci nad Nisou) a ja blba se jela podivat do Prahy do porodnice kralovske Vinohrady. Jenze tam me doktor nameril kardiogram a on nejak spadnul(nejsem doktor, ale tocil mi ho cely v leze na zadech a to se mi i jinak docela blbe lezi) no a jak se vydesil, tak si me tam hned nechal. NEMOCNICE HRUZA. Mozna tam maji nove, zrekonstruovane pokoje, vrchni sestra je taky fajn, ale na kazdy kardiogram(3x) denne jsem chodila na "hekarnu" ....tam byly uz maminky pred porodem, treba dve az tri a davaly jim bez optani klystyr, pricemz meli k dispozici vsechny tri treba jen jeden zachod. Kdyz tam nektera maminka mela manzela, tak ji rekli, at ho posle domu, ze nez bude rodit, to jeste bude doba a ze s ni na te hekarne byt stejne nemuze!!! V Jablonci jsou krasne porodni boxy a je tam s Vami tatinek od zacatku az do konce!!! Kazdopadne, ostatni sestricky jedna specialne byly bohuzel dooost neprijemne....No a ted jsem doma a cekam a zitra jdu zase do Jablonce na kontrolu a doufam, ze si me tam opet nenechaji....ja bych tak tyden jeste chtela...nemam darky, nemam nic...

Jinak AJO, gratuluju k miminku, ted uz snad bude vse OK, mas nejake novinky?

Sabi, drz se....musim rict, ze spani je uz ted vazne na h....clovek se neprevali z jedne strany na druhou bez probuzeni....ale uz je to za par.... :wink:
1. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Maliník ani lněné semínko neužívám protože to zas nějaký markantní účinek nemá.
Aspon dle holek co si z toho dělají čaje apod.tak bez efektu.
Takže nechci do sebe cpát všechno možné.Jednou to ven musí.
1. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabi přesně tak, ono to příjde samo v tu nejlepší dobu jakou bude moc.
Lauri, tak co u toho doktora.MS dnes dorazila?Tak snad ty léky pomůžu ke správnému fungování tvého těla a do vánoc to ještě stuhnete.Moc ti to přeju.
Blondy co ty, jak je?
Ájo už jen 23 dní to je mazec :grinning: Zítra mám v plánu mýt okna, moc se mi do toho nechce, ale musím mám poslední možnost, příští týden ta Vídeň a pak už budu v práci skoro pořád, tak na to zítra musím vlítnout :angry:
Ahoj Lancy a co ty?
1. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Lin, díky, tak to máš teda smolíčka, viď... :frowning2: ale tu chviličku to vydržíš a pak už budeš mít ten svůj poklad v náručí a budeš se tomu všemu jen smát... A kde ses nakonec rozhodla rodit??
1. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
No nejdrive jsem myslela ty Vinohrady, ale kdyz jsem to tam videla, tak ani NASILIM!!! Rodit se bude v Jablonci.... :wink:
1. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak to je super, hlavně že je vše OK a jak se jinak cítíš?
1. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
jinak se citim velmi dobre......krome spanku a nekdy tvrdnuti briska mi nic nechybi....a Ty? Nejake nevolnosti?
1. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Lin-drž se holka.Myslím.že někdy ty špitály na periferii jsou daleko lepší než slavné fakultky.Problém se může stát kdekoliv a neznamená to,že čím větší špitál,město,tím kvalitnější péče.Tak to hold je!
Lussy-čao,taky se těšíš na Vídeň,že jo?My tam valíme už v sobotu,jedeme tam takovej jakoby zájezd z práce z holkama,ale můžeme vzít i rodinné příslušníky :grinning: ,tak beru manžu.Ještě jsem ve vánočně naladěné Vídni nebyla,tak se těším,prý je krásná.Jj.okna bych měla taky umýt,ale včera jsem ještě dělala výzdobu na dveře a dnes chci upéct perníčky a linecké.Využívám volna,tak nestíhám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Lin, já nevolnosti nemám, spíš k večeru je mi na blinkání, protože se vždycky přežeru a pak je mi zle :sweat_smile: jinak mi strašně tluče srdíčko a občas mě bolí prsa, ale to je asi tak všechno...
na kontrolu jdu až v úterý což je až za dluohý týden, tak už se těším a zároveň mám obavy, aby bylo vše OK...

Ani si nám neřekla, jak to dopadlo s letenkou pro mimi, tenkrát s tím byly nějaké problémy, že odlétáte 2 a vracíte se 3
1. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jé ahoj Lin.Teda kočko co to čtu, takhle si užíváš poslední dny před porodem, jo?Teda to mě mrzí, ale hlavně, že je všechno v pořádku.Jak moc malé jsi měla miminko?A řekli ti čím to může být?No snad už to nebude dlouho trvat a budeš mít ten váš poklad u sebe v náručí.Moc ti držím palce, aby jsi všechno zvládla a všechno bylo v nejlepším pořádku.Dávej nám vědět jak jen to půjde.
Lancy no tak to se máš, že už pečeš, já se na to chystám o víkend, už se těším.Ty máš vlastně to dlouhé volno, viď :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
já budu péct asi až příští víkend, při jednom bordelu... těsta si udělám v pátek večer a v sobotu to všechno upeču a přes týden nazdobím... už se moc těším :grinning:
1. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
aji-to si dobrá,že to stihneš napéct za jeden den!Já to nějak nestíhám,navíc peču okolo deseti druhů,takže je toho více a některá cukroví nemusí být tak naležená,ale chci mít už něco za sebou :slight_smile:
Lussy-jj,mám tři dny volna,tak doháním,co jsem nestíhala.Spíše tak v klídku nakupuji,uklízím a všeobecně ten předvánoční shon,nechci to nechávát na poslední chvilku.Hlavně nesnáším ty přeplněné obchoďáky. :angry:
A kdepak máme nany?Taky jsem dlouho neslyšela o Eli,Andrýskovi a spol.?? Nevíte o nich něco nového?
1. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
blondy: jj, je to pozitivní zpráva, tak snad teď clostil zabere. Akorát jak jsem už psala, MS přišla včera v půl šesté večer, léky mám jíst od třetího DC, tak nevím, jestli včerejšek počítat jako první den cyklu, když MS dorazila až navečer. co myslíte?
lussyn: MS dorazila včera navečer......a u doktora nic, no vajíčko za týden povyrostlo o tolik, co normální ženě za den, takže špatný. a než stihlo prasknout, přišla MS. tak aspoň, že to vím. Musím na gyndu zavolat a zrušit ten čtvrteční ultrazvuk a zároveň se domluvit, kdy tam přijít zase......
1. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
no já napeču ty co se musí naležet příští týden a zbytek co je nepečené udělám ten víkend těsně před toho 19.12., já většinou peču kolem 16 druhů...
1. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:

Aji: ty si teda pekařka :slight_smile: 16 druhů, to ani nevím, jestli bych jich tolik vyjmenovala :slight_smile:
Já letos samostatně peču poprvé - jinak sme vždycky pekly u našich s maminkou a se ségrou. Tak sem zvědavá jak to letos zvládnu :slight_smile: Ještě vlastně ani nevím, co budu péct :astonished: No, už bych si to měla aspoň sepsat :slight_smile: :grinning:

Jinak mám pořád pocit že mám ovu, i když teplota zatím nestoupá a ovu-testy sou negativní (ale to byly i minulý měsíc, že :grinning:). Píchá mě u vaječníků a mám krásný hleník. Tak uvidíme :grinning:
1. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj Lauri,no kde se holka touluáš?Já bych to určitě počítala hned jak jsi to dostala, tak za první DC.A ty léky máš jíst v dannou hodinu?Pokud ne, tak bych si vzala první zítra v dobu, kdy jsi dostala MS a budeš to mít přesně třetí den.Já jsem četla co jsi psala už v pátek, ale moc tomu nerozumím, takže vajíčko ti roste, ale pomalu a než uzraje, tak ti příjde MS, to znamená, že nemáš ovu nebo jak tomu mám rozumět?No to je fakt hrozný, tak ať s tebou začnou něco pořádně dělat.A ty léky co jsi dostala by měly začít účinkovat kdy?
Ahoj Kali, tak vydíš ovu je určo tady, tak to je super, tentokrát to vyjde, věř tomu :slight_smile:
Ájo teda 16 druhů teda to jsi dobrá, to my pečeme kolem 10-ti druhů, a ty co jsou nejoblíbenější tak z dvojité až trojité dávky, jsme hrozně žravá rodina :grinning: :grinning: .Ba ne, ale baví nás to, a když dopečeme, tak si všichni sednem ke stolu a mažeme a slepujeme a to se zapojuje i miláček s taťkou a to je fajn, taková tradice :slight_smile: Ale před tebou teda smekám jsi fakr šikulka, tys měla jít na cukrářku.
Lancy, nevím co je s Nany, taky jsem se po ní už ptala a Andrissek je poslední dobou nějak mimo moc sem nechodí, měla prý nějaké špatné obdobé, tak neměla náladu.A Eliška je snad po ovulce, tak teď čeká jak to dopadlo :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Luss, mě to pečení děsně baví, ale bohužel manžel moc na sladký není, takže letos se asi na takové množství vykašlu, i když to říkám teď, jak se do toho pustím, tak už nepřestanu :grinning:
1. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jo Ájo to znám my to říkáme každý rok, nebudeme tolik péct pak to jíme ještě na velikonoce :grinning: ale jak se do toho pustíme, tak to prostě nejde přestat.To říkáme i s bramborovým salátem, že ho uděláme opravdu jen na večeři a aby bylo na chlebíčky, ale vždycky ho je kotel a to jsme ho jednou zvážili a měl 6kg :grinning:
1. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
luss :grinning: kdy máš zítra tu KO
1. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.