• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Aji-teda to si fakt dobrá,za dva víkendy tolik druhů!Ale chápu,že když tě to baví,tak to je fajn,mě to taky docela baví,ale musím mít ten časík.Když to honím,tak to je spíše předvánoční maraton a to mě neba.
Tak snad je Andrýskovi lépe,někdy to tak hold je,jednou seš naahoře,pak zase dole.
Holky,už mi to tady voní lineckým.Připomíná mi to ty vánoce,ale počasí venku tomu moc neodpovídá,poprchá. :cry:
1. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Lauri-já bych ten včerejšek už počítala jako první den.Jestli si teda už normálně krvácela.Pokud jen špinění,tak asi ne.
1. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
lancy. normální krvácení, já špinění nemívám před MS. tak ok, od zítřka najedu na ty léky.
1. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
lussyn: jj, než stihne být ovu, tak začnu krvácet, prostě tělo nefunguje. ty léky se užívají od třetího do sedmého dne cyklu, jedna ráno jedna večer, takže zítra na to najedu. a zabrat by to mělo hned. funguje to tak, že to úplně zablokuje na těch pět dní vše a mělo by to pak po vysazení jako by nakopnout a vyvolat ovulaci. a logicky v normálním termínu. tak uvidíme, jestli to pomůže. jestli jo, bylo by to úžasné, jestli ne, jde ještě zvednout dávka a zkusit to znova a ještě potřetí. víckrát se to ale nemá. tak snad nám to vyjde no. uvidíme
1. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Lauri-co je to za prášky?Co to všechno zablokuje?Nefunguje to podobně jako HA?
1. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Ájo UŽ zítra :wink:
Lancy ju cítím tu vůni až sem :slight_smile:
Laurinko, určitě vám to vyjde, určitě, věřím tomu.
1. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
lin, tak ať všechno dobře dopadne :wink: . Já ti to s těmi vInohrady řííkala, jestli si pamatuješ, nevěřila jsi mi..... :confounded:

laurinka, určitě ber večerjšek jako porvná demn cyklu. Je jedno jestli MS dorazí ráno nebo večer :wink:

lussyn, no já se mám pořád dobře, žádená změna :dizzy_face:

sabinecka, no u sestry to u druhého dítěte mělo účinek tedy docela velký. Ale musí se začít pít včas, 38tt už je o ničem...
1. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
lauri, jenom k tomu clostíku, jsou ženské, které bez něho prostě ovu nemají, takže se bere 3 měsíce, pak je pauza a může se brát znovu :wink: . Někteří doktoři ho dávají i na půl roku, ale do toho bych nešla...
1. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
blondy: jo, já vím, že po těch třech měsících je pauza a pak se může jíst znovu, ale nechtěla jsem to tady zbytečně vypisovat, protože ostatní to stejně nezajímaá.....
a díky, já bych normálně brala první den cyklu prostě včerejšek, ale někde jsem četla, že pozdě večer se to už nemá počítat. tak zítra ráno to začnu užívat, uvidíme.....co to se mnou udělá.
jedna známá teď právě porodila, dneska má narozeniny, tak bude mít holčička malá narozeniny ve stejný den, to je krásný......
luss: díky, snad no.....
lancy: jmenuje se to clostilbegyt. ne, není to jako HA, blondy by ti to vysvětlila líp, prostě činnost mých orgánů to na pět dní zablokuje, a když se prášky vysadí, má to to tělo nakopnout, aby začalo fungovat a došlo k ovu - v normální době pár dní, ne jak jsem to měla já. takže možná budu mít tento měsíc i normální délku cyklu.
1. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
lauri, no jedině že by to bylo ve 23, tak bych na tím možná uvažovala, ale jinak fakt ne :wink:
Nám se v březnovkách narodilo včera první mimi, chlapeček,je sladkej :dizzy_face:

l
1. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
lauri-aha,tak o tomhle jsem ještě neslyšela.Doufám,že ti to pomůže,určitě jo.To jsou v dnešní době všelijaký přípravky,no zaplaťpánbůh. :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Lauri no tak to je krásnej dárek k narozeninám a krásný datum, to by se líbilo Sabče :wink:
Holky já už pomalu půjde domů, konečně.Budu tu zas v pátek. :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
blondy: jj, tak v půl šesté bylo brzo. ale jsem ráda, hrozně moc, že to přišlo.......
a v březnovkách? to se narodilo nějak brzo ne? nebo to jsou snažilky od března?
lancy: buď ráda, já dosud taky ne, ale věřím tomu. nic jiného mi nezbývá...... :wink:
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

lauri: to jsou snažilky od března :wink:
1. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
laurinka, to jsou snažilky od března. Narodil se den po termínu :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Středa 2.12.2009

miminka:

těhulky:
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 2/12
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010, další kontrola 8/12

snažilky:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ............................. 20 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ......................................... 13 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lussyn: Lucka, 29 let,snž 6-7/09, ..................................... 15 DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,......................................... 20 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ..................................... 17 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, ................................. 10 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09........................................ ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 28 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 3 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=6998

Dobré ránko holky :slight_smile:
2. pro 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahojky hezké ránko :wink:
Deniska už jela do školy a Petas ještě spinká :wink:
2. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
ahoj andrýsku, tak co jinak, jak se máš??
2. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
holky, ahoj.....
aja: já to četla včera a hrůza teda......
2. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko holky,
to je děsný,co se děje.Někdy mám pocit,že více zachraňují stoleté babičky,než mladé lidi...
Ahoj Andrissku! Jak se daří,dlouho si tu nebyla!
2. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
A jakpak je na tom asi Sabi??? :slight_smile:
2. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
tak jsem volala na gyndu a zrušila zítřejší ultrazvuk, mluvila jsem s doktorem a říkal, že mám přijít sedm dní po vysazení clostilbegytu, takže tam jdu čtrnáctého ve čtrnáct hodin......tak snad moje tělo zabere. akorát jsem si dala první piluli.......
jinak to mimčo teď moc neřeším - myslím tím neustálým přemýšlením nad tím. akorát jsem začala tvořit webové stránky ohledně těch našich fotek, tak až budou, hodím vám sem odkaz, ať se můžete mrknout.
jedeme do práce, mějte pěkný den.....
2. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj ještě jednou. Já si šla za Peťulkou ještě lehnout a spinkaly jsme do tedka :wink:
Jinak se máme docela dobře. Těšíme se na vánoce a na mikuláše :wink:
2. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Lancy tohle fakt nechápu.
Ale musím říct že máš v něčem pravdu opravdu se víc zachranují ti kdo dělají humbuk a hrozí žalobama apod. z toho má každý strach takže raději se na toho člověka znovu podívá i klidně více lidí.
Naštěstí musím říct že u nás v nemocnici je ještě takový ten zdravý rozum.
Že se přihlíží i na opravdový zdravotní stav a vyhlídky do budoucna. Takže pokud všem je jasné že to opravdu nemá cenu tak se udělají jen základní věci a pokud to opravdu nejde tak ten člověk se netrápí a nechá se v klidu a ve vší počestnosti odejít.
Fakt jsem ráda za naše doktory.

No a já nic.Uvidím co se mnou udělají babské rady a úplněk.
2. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Spíše mám pocit že bych měla jít s mimčem na nějaký seminář či si pustit nějaký film o porodu aby slyšelo i z jiných úst kterou stranou se leze ven.
Protože poslední dva dny mám mimčo tak šíleně nahoře jak jsem ho nikdy neměla.Takže si myslím že je holka trošku dezorientovaná a nebo dost vyčůraná a zkouší zda by to nešlo i jinou stranou než se prodírat stísněným prostorem.
Už jsem přemýšlela že bych třeba udělala stojku zda by se provokativně zas neposunovala dolů. :grinning:
No prostě je to komediantka :grinning:
2. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Sabi, laurinka je evidentně celá maminka, co? dělá všechno naopak :grinning:
2. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
:grinning:
Je to malá vyčuranka :grinning: Tu druhou už jsem dala spát. Už mě štvala.
Dávám ji polívku a už z chodby na mě řve: Nečí ale chceš já ti dám že nechceš.
Všechno nečé ale bonbónky ČÍ . Aha ale takhle to slečno nefunguje. :angry:
2. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
správně Sabi, musíš být tvrdá...

moje dítě do pusy bonbon nedostane ani za nic a když to někde uvidí, tak dostane Tictak - ten pálí a bude klid
2. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
:grinning:

Ájo tic tac ti nepomůže sabča moc dobře ví že to pálí desetkrát ti řekne že pálí a stejně to vrazí do pusy znovu.
A pak jsou babičky a návštěvy apod. a to dítě stejně před sladkým neuchráníš.
A když už půl hodiny ječí jak hysterka tak se sama zvedneš a jdeš mu ten zastraný bonbon narvat do papule at už laskavě na chvíli zavře tu svoji tlamu.
Tady jde všechny tvrdost stranou tohle je o nervách a i tobě jednou dojdou.
Už to stojí aspon za těch 5minut klidu.
Musíš pak kupovat takové ty velké želatinové at toho má plnou pusu a nemůže mluvit.
Dát jenom jeden a ostatní schovat že už není. :grinning:
2. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.