• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky holky.
Lussy: Velká gratulace!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ňák jsem to čekala :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já mám práce až nad hlavu a mimčo teď vůbec neřeším!
Laurinka: V práci ale super.... :wink: Je to fajn práce!! :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojte holky!
Mě zítra čekají obchůzky po doktorech. Ráno gynda a v poledne endo. Sem zvědavá, co mi paní doktorky řeknou :fearful: :fearful: :fearful: Naštěstí vůbec nejdu do práce, tak si udělám hezký den a obejdu nějaké obchůdky a snad pokoupím nějaké dárečky :slight_smile: :wink: No a odpoledne cesta na Moravu ke tchýni...
3. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
eli: tak to je dobře, jen tak dál......
kali: držím palce, ať dopadneš u doktorů dobře....... :wink:
3. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Já myslím že se na sestřičku těší ale ještě pořád bobek nechápe proč je v tom břichu.
Pořád chodí a říká mimi laula a skáče mi po břiše nebo mi pořád na něho sahá strašně ji to láká protože je to věc která na mě přečnívá a navíc ji pořád říkám nesmíš po mě skákat a předtím mohla tak proč už ne.
Strašně ji to vrtá hlavou.
A když přijde návštěva a říká tak přines nám ukázat nějaké miminko tak se začne rozčilovat že není a pokud to ten dotyčný stále nechápe tak ho chytne za ruku a vleče ho do ložnice k postýlce a řve Není .
Ale jak říkám děti miluje pokud na ni nezačnou sahat a nebo ji brát hračky. To je opravdu hysterická. A dovolí si i na starší děti. Sice je opatrnější ale stejně si dovolí.

A do toho co sabča vykřikuje mimi laula tak ji michal doplnuje že to bude takový náš malý loula no já bych ho vola praštila.
4. pro 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky, dneska ráno jsem začala špinit - mám strach, co bude, dr. tam byl dnes až od 7h a já musím být v práci, tak mu za chvilku zavolám a uvidíme, co mi řekne... ach jo, zase další komplikace :confounded:
4. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
tak jsem volala dr. a zatím prý mám být v klidu a ptala jsem se ho na ten utrogestan (zbyl mi z toho jara), tak smím 3x denně polykat...

holky já mám takový strach, snad bude vše OK
4. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
Pátek 4.12.2009

miminka:

těhulky:
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010, další kontrola 8/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009

snažilky:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ............................. 22 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 15 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 22 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ....................................... 19 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 12 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 30 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 5 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=6998
4. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Aji, teda, koukám, zas trochu komplikace, ale zatím nepropadej panice...Třeba já okolo 7 tt takly špinila(místy docela dost, byli jsme zrovna s MM na víkend v Beskydech, tak jsem s tím ani nic nedělala a podívej jakýho mám krásnýho Dominička... :wink: Myslím, že se to v tomhle stádiu může bez následků přihodit...
Tak zatím hlavu vzhůru a my Ti všichni držíme palečky, pěstičky i všechno ostatní :wink:
4. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Cau zeny,

v rychlosti vas jdu pozdravit. Absolutne nestiham, jsem zrala tak akorat na Bohnice. Ja uz ani pomalu nevim co je za den :rolling_eyes: Snad to bude v lednu klidnejsi. Zajimalo me, co sabi a lin a co nase dve zelizka v ohni :dizzy_face: (potichoucku gratuluju..)

aji, verim, ze se Ti zas honi hlavou buhvico, ale snad to lehke spineni nic neznamena :wink: takze zadny vanocni uklid, ale odpocivat :slight_smile:

kali: at mas od Dr. same pozitivni zpravy..ja se chystam na gyndu v lednu..ted doberu posledni baleni duphastonu..a zrejme akorat na Vanoce dostanu kramy, se z toho pos.. :rolling_eyes:

eli: super, mas praci :sunglasses: pracujes v Praze nebo mimo ? :confused:

lauri: jsem zvedava, zda Ti to ty leky nakopnou..drzim palce :wink:

Zatim se loucim a zdravim zbytek :wink: .. prace vola :angry:
4. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky.....
nany: já taky jsem zvědavá, ale doufám, že to pomůže..... :wink:
4. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
aja, neboj, hlavně buď v klidu, nic těžkého netahej, žádný sex a žádné velké chození. A ten utriš je lepší zavádět než polykat, tělo si tam veme to, co potřebuje :wink:
4. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
blondy, já ho minule taky zaváděla, ale schválně jsem se ptala a Dr. říkal ať ho polykám, že když prý špiním, tak to zavádět nemám...
nechci to zakřiknout, ale v 7:30 jsem polkla kamaráda Utroše a od té doby nic, tak snad to bude ok :wink:
4. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
aja, no on má při polykání dost dráždí žaludek. Ale při těhu se jedině zavádí, to je první doktor, který říká polykat... Ono zavádění je lepší v tom, že si tělo vezme jen tolik, co potřebuje...
Určitě to bude ok, to bude jen nějaký malý hematomek. Když už jsi ho měla i minule, máš k tomu prostě jen sklony. Já ho měla vleký a ještě k tomu blbě umístěný a tak to maoá přeřila bez újmy :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,
jejda Ájo, buď na sebe opatrná, to bude něco tohle těhotenství viď.Určitě to nic neznamená slyšíš co ti říkala Kopretinka.Já se taky každý den něčeho bojím, aby bylo všechno o.k.Včera jsem myla okna pak jsme věšeli záclony, no měla jsem toho dost a ještě věčer tulení s miláčkem a pak jsem si říkala, aby bylo všechno v pořádku.DR mi řekl ať se na všechno vykašlu neví teda jak si to představuje :wink: asi z pohledu chlapa.Nejde nic nedělat, hlavně teď před vánoci, že.
Jinak holky děkuju :slight_smile:
Eliško, super, že jsi v práci nadšená a mimčo neřešíš, to teď příjde samo ani nebdeš vědět jak, budeš mít jiné myšlenky a co nevidět budeš těhulka.
Kali, ať dopadne u dr všechno na 1*.
Lauri a jaký notebook jste si objednali?My si ho k ježíšku taky nadělíme.Kdyžtak písni do IP.To jsem zvědavá na ty vaše stránky, to jsi šikulka, že je dáš dohromady.A co jinak?
Nany to máš tolik práce?Tak se taky tolik nehoň holka jedna.
Ahoj blonydy, tak co už máš zbaleno?
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
lussyn, no ono by jsi se fakt měla pokusit alespoň teď 2 týdny nic nedělat. Pak už můžeš témeř cokoliv....
No ještě nemám, na všechno mám času dost, jsem hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Ájo to je jedno jestli polykat nebo zavádět já bych to do sebe rvala horem spodem.
Hlavně mě neber vážně, dodržuj to co ti řekl mudr. Já myslím že mudr. už se osvědčil takže bych mu důvěřovala.
Opatrně se sexem raději omezit ale to už ti mudr taky řekl a na vánoční úklid a tahání nábytku v kancelářích apod se z vysoka vykašli. Nebo ti ublížím.

Nany chtělo by to trošku polevit já vím že se mi to kecá ale at se neupracuješ k smrti holka naše.

Ohledně Elišky si myslím že to těhu přijde protože to je vždycky zákon schválnosti že když přijmeš mladou holku tak ti během pár měsíců otěhotní. :grinning:

Lussyn a co jak u vás? Já už bych vám chtěla oficiálně pogratulovat k těm vánočním svátkům ale pořád nevím zda můžu.Ty jsi ještě neřekla že bys přijímala oficiální gratulace k vánocům. Tak nechci něco uspěchat.
ale už budu moct brzo oficiálně gratulovat?
4. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky :wink:

aja: hlavně buď v klidu, já jsem ze začátku taky špinila, od toho cca 6 týdne až asi do 11...já jsem si ten utrouš teda taky zaváděla, ale až později, po dobu co jsem byla v nemocnici tak jsem ho měla polykat....
A fakt se neboj, já jsem teď četla že ze začátku špiní každá třetí žena, a nejvíc v období, kdy by měla přijít MS....hlavně zkus nestresovat, stres ještě nikdy nikomu neprospěl, vím že se to jednoduše říká a těžko plní, ale pro miminko to zkus ju?
4. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Teda tak to je ale fakt hrozný, že špiní každá třetí žena, to je opravdu dost stresující. :angry:
Sabí no já nechci nic zakřiknout, proto jsem o tom nechtěla ani mluvit, jsme trochu opatrnější, na radování bude času dost jestli všechno dobře dopadne někdy v červenci :slight_smile: Ale do toho 21, kdy jdu na kontrolu(měla jsem jít dřív, ale můj dr má až do 20 dovču a k doktorce se kterou se střídá jsem nechtěla,vydržím to už těch pár dní navíc, pokud by se objevily nějaké problémy, tak k ní samozřejmě zajdu) to nechci nějak zakřiknout, nikdy nevím co se může stát.No ale určitě to našim chceme říct až přímo pod stromečkem, a miláčkovo rodičům nevíme, páč s nimi jedme příští víkend do té Vídně a nevíme jak se pořád vymlouvat, že bych si nedala ani svařák, který já miluju a je to o mě známé :wink:
Blondy, že ty mi zrovna říkáš o nic nedělání, jen si vzpomeň na sebe :wink: .Ale neboj ono mi to ani nějak moc nejde, jsem hrozně zafuněná, je to hrozné,nevím proč a je to dost nepříjemné, funím jak lokomotiva
4. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
lussyn, no právě že jsme se nešetřila a jak jsem pak dopadla... A pak náhodou než se mi to vstřebalo jsem fakt nedělala nic, žádné cvičení, žádný sex, žádné domací práce, prostě nic. Ale je pravda, že mi to moc dlouho nevydrželo :grinning:
4. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Nestraš mě.Tak jo já už se budu šetřit, ale pomalu a v klidu snad uklízet můžu to snad nevadí, né?Manžel v pátek a v neděli žehlil a já na něj koukala z gauče.Hrozný, to jsem si připadala fakt hrozně, ale za žádnou cenu mě k tomu nechtěl pustit :wink: A to sexování může něčemu uškodit?Milujeme se pomaličku, žádná divočina to je nám jasný, tak to snad taky neuškodí, né?
4. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
lussyn, no je ať manžel maká, ty dva týdny to vydrží, zhruba do toho 9tt je to nejhorší, pak už je to relativně pohoda. Od 13tt se není už vůbec důvod bát,mimi už je pevně "zakotvený" :sunglasses:
Se sexem je to otázka, když je vše v pořádku, nemělo by to uškodit. Jakmile jsou problémy se špinením a pod, je lepší sex odložit. Já osobně jsem toho názoru, že je lepší milování v tuhle "kritickou" dobu vynechat, ale je to každého věc... Ono totiž nejde ani tak o sex samotný, ale o orgasmus, protože při něm se ti stáhne děloha a to nemusí dělat embryjku dobře...
4. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Blondy, tak na to jsem se chtěla zeptat, ale přišlo mi to dost intimní, ale když jsi to nakousla :wink: Mě právě po orgasmu bolí podbříšek, trvá to třeba jen pár minut já nevím 3 - 5, takže to by mohlo nějak uškodit?
Jo přesně to mi řekl doktor, jen ať maká, jenže on je fakt zlato moje, on maká pořád, hodně mi pomáhá, vždycky, takže se pro něj zas tak moc nemění :wink: Jen to žehlení, to mi bylo fakt hamba :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
lussyn, no mě to přišlo taky takový divný, když jsme třeba přijeli domů a nenechal mě vzít ani lehkou igelitku s nákupem, ale zvykla jsme si....
To je právě ta stahující se děloha. To se těžko řekne mohlo nebo nemohlo uškodit. Já být tebou bych to těch 14 dní vydržela bez, jistota je jistota a pak zas můžete v klidku dál pokračovat :sunglasses:
4. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Hm tak to to radši vydržíme, budume se jen mazlinkovat, ale miláček určitě nepřijde zkrátka, neošidím ho :wink: :slight_smile:
Co Sabča nerodíme?Že se takhle odmlčela?
4. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Nerodím chystám se na odpolední rande s kamarádkami.
Zajdem si na kafčo fakt potřebuji vypadnout z baráku od mého starostlivého manžílka , který se mě dneska fakt co půl hodiny ptá jestli jedem rodit.
Chytají mě totiž záda tak pořád skuhrám a on pořád chodí za mnou a furt mě kontroluje.
Já vím že bych za to měla být vděčná ale všeho moc škodí. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky, celý den nám v práci nejde net, tak snad teď...

S manželem nesexujeme už od poslední kontroly, máme to zakázáno, sice manžel už je trošku nervozní, ale musíme to vydržet, nedá se svítit, o víkendu nebudeme nic dělat, budu odpočívat!!!
Snad to bude OK a v úterý na kontrole u Dr. uvidím krásně bouchat srdíčko...

Holky děkuju moc :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
vy vopičáci, vy jste mi všechny utekly :cry: :grinning: :sunglasses:

přeji vám všem krásný mikulášský víkend a bacha na čerty :grinning:
4. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Sabi jen jdi s holkama to proberete, proberete předvánoční šílenství a přijdeš na jiné myšlenky.A třeba to kafčo Laurinku nakopne a holky ji domluví.
ÁJo, jasně jen odpočívej a nic nedělej a užívej.Já bych odpočívala moc ráda, jsem děsně unavená a dnes je mi teda dost špatně.V úterý to srdíčko bude tlouct o 106, uvidíš. :slight_smile:
No a kde jste všechny?Už užíváte víkendu?
4. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás při pátku.
Lussyn taky posílám velkou gratulaci :slight_smile: :dizzy_face: !
Áji, hlavně odpočívej a šetři se. Žádné uklízení!
Jinak já se chystám balit, jedeme na víkend k našim, tak se těším, že si tam odpočinu. Zítra tam bude rozsvěcení vánočního stromečku a zpívání koled, tak se půjdeme podívat. To se bude Tomáškovi líbit.
4. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky,
Aji-buď opatrná,žadných 16 druhů cukroví,je ti to snad jasný,že jo?? :wink: Je to jak to říkají holky,špiní opravdu spousta holek a tím pádem se musí více opatrovat.
Lussy-ty se raděj taky opatruj,uklizíno už máš a vidím,že ti manželílek hodně pomáhá,tak pěkně relaxuj,ju?My do tý Vídně jedeme už zítra tak se těším,pak písnu,jak tam bylo.
Nany-prosím tebe,ty se snad zedřeš :grinning: Hele,práce není zajíc,jasný?? :slight_smile: Opatruj se.
Sabí-jj,kávičku si dej a pak šupky dupky na porodní sál :grinning:
jinak zdravím všechny a přeji krásného mikulajdu!! :slight_smile: a celý víkend.
4. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.