• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lussyn, ty vopice, mimčo si sama udělat nemůžu, nejsem žížala, ta si jedním koncem ocasu došáhne až bříška, tak tý to jde, ale mě nikde žádnej ocásek nenarostl :cry:
21. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ajo, tak aspoň, že má ten tvůj manža ocásek :grinning: :grinning: a snad ho maminka s tatínkem takové základní věci jako je plození dětí naučili :grinning: :grinning: :grinning: .Lin máme v plánu Zakynthos, ale klidně udělám změnu a jsem tam, zbaleno mám raz dva, stačí říct.Holka tak to se máš.A ohlednětoho srdíčka, tak mě ho ukazoval v 7+3tt, takže brzy už ho mít taky budete :slight_smile: A přesně jak říkala kopretinka nejdprve týden těhotenství a potom dny :slight_smile: aspoň tak mi to vysvětlovala sestřička u dr. :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Lussy, já spíš doufám, že mu o tom nic moc neříkali. On je z 6 dětí, tak doufám, že to není dědičný :grinning:
21. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
A pročpak velká rodina, hodně dětí, plno smíchu, žádná nuda, to přeci musí být krásné :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ajo, jste mladý, těch 6 v poho zvládnete..to víš, rodina=velkej vzor :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
JJ, to víš že jo, 6 dětí a já se z toho zblázním... Moje tchýně je ostrašující případ v 46 letech porodila 6 dítě, tchánovi 50 let a když to vezmu do reálu, tak se nemusí dožít ani její maturity :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
Nany, omlouvám se (kdybych Ti aspoňpřidávala,viď:wink: . Jolky,pokudjsou ještě jiné nesrovnalosti, buď napište, nebo si to klidněspravte samy:wink:
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 5DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 21DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 44DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 7DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 23DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 5 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 26DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,22DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 4DC,kyselina listová
Lancy:
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., délka cyklu průměrně 38 dní, neberu zatím nic
21. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Kopretinko děkujuuu, už jste zpátky z venku?Hlad vás vyhnal, viď.
21. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Nějak jsem to pomotala... :confounded:
Nany, omlouvám se (kdybych Ti aspoňpřidávala,viď . Jolky,pokudjsou ještě jiné nesrovnalosti, buď napište, nebo si to klidněspravte samy
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 5DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 21DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 44DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 7DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 23DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 5 DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 26DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,22DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 4DC,kyselina listová
Lancy:
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., délka cyklu průměrně 38 dní, neberu zatím nic

Lus, není žač :wink: Já taky ještě ofiko nesnažilku a napsala jsem se jako první :grinning: Ale zítra touhle dobou ......................... už možná budu ofic snasžilka. Na gyn. jdu v poledne, tak jsem zvědavá, jak to se mnou dopadne... :astonished:
21. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Jo a jolky=holky :wink: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Hlad a MK :wink: :grinning: Ale je tam nádherně.No,ta MD má přece jen něco do sebe-docela se mi to začíná líbit... :sweat_smile: :grinning: Kecám,líbí se mi to od prvopočátku :wink: :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jolky jsou vánoční stromečky, ne??? :slight_smile: A my přece záříme jako stromečky...
21. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Jo? No a počkej jak budeme zářit v zimě-to budeme nepřehlédnutelné :wink: :grinning:
21. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Kopretinko, zítra budu držet palce, určitě to bude dobré a vyndají ti to a budeš ofiko snažilka :slight_smile: Jo jo ta mateřská, to je věc, to se fakt máš, tak si to i nadále užívej a ještě dlouho budeš :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak na letošní vánoce jsem vážně zvědavá :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Uvidíš, že se letos všechny pod stromek dokoulíme a holky Sabča a Lin, ty už budou úplné koule nebo už budou mít ty svoje poklady položený pod stromečkem jako nej dárek :grinning:
už se těším
21. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Uvidíme, uvidíme, uvidíme, kéžby to všechno byla pravda Áji :wink:
21. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
JJ, musíme doufat a věřit... Tak poslední zpráva manžela je - internet frčí, ale prý je doma bordel, tak ať se prý nelekám... Takže už se těším, hadr do ruky a odpoledne je vyřešeno...
21. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahojte holky! teda vy jedete :grinning:
Vůbec mě to v práci nebaví... venku je tak krásně :slight_smile: Já tu mám spoustu práce a navíc nám ještě malujou celý oddělení, tak je tu chaos a nepořádek :frowning2: Už abych byla fuč... :wink: Třeba na svatbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Info pro Kopretinku: Od včerejška zobu Calibrum - Babyplan :slight_smile: Když sem si to tu tak pročítala, tak sem nevydržela a musela si jít něco koupit :grinning:
21. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ajo, ty už to za chvíli balíš, viď, to se máš.Bordílek uklidíš a bude, hlavně budeš v cenru dění non-stop a "vo to de :wink:"
Ahoj Kal jo tak to znám, včera jsem taky začala znovu zobat, abych nebyla proti vám pozadu.
Práce, práce, práce, všechny pracujeme, ale musíme si to užít, kdo ví, třeba už za chvilinku taky budeme jako kopretinka a sabinecka užívat MD a jezdit si povenku s kočárky :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Lussyn, to bych teda hnedka jezdila, když je tak krásně :grinning:... Možná se ještě odpolko zastavím u kamarádky, aby mi aspoň kočárek půjčila... :wink:
21. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
To jo, budeme dělat závody s kočárky :grinning:

tak hezky pracujte, já pádím pryč :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Kali ty se máš taky bych hned šla vozit, ale musím to tu do šetsti vydržet :angry: A už máš všechno na svatbu připravené? :slight_smile:
ˇAjo, tak se měj a práci čest :grinning: :grinning: Až uklidíš, tak ho hned vyzkoušej jestli funguje a písni nám :wink:
21. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Lussy: no, jo za chvilku padám :grinning:
Na svatbu už skoro všechno důležité máme a zbytek už jen došolícháváme :grinning: Takové ty detaily jako jsou jmenovky a tak :grinning:

Co se týká těch kočárků, tak když jedu domů na kole přes park, tak je to jako překážkový závod. Všude kočárky nebo děti na koloběžkách nebo batolící se batolala a lavečky obsazené kojícími matkami :grinning: Tomu říkám inspirace :grinning:
21. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jojo je to krásné vidět ty těhulky a šťasné maminky :slight_smile: Taky nás to všechny jednou čweká, však se brzy dočkáme :slight_smile: Ty se máš, že už jdeš domů, mě to tu dnes nějak neba a navíc mám nějakou stýskací náladu, uháním manžálka esemeskama, ale nějak to nezabírá, už aby byl večer :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ja tu budu jeste tak hodku a pul a pak hura cvicit. Dneska jsem naka lina :rolling_eyes:

Mam pocit, ze vsude radi nakej tehu bacil, ci co :grinning: ..a nejlepsi je otazka na konec: " a kdy ty budes mit mimi..??" Bych vrazdil. Ted mi kamoska poslala video+fotky dvoumesicni dcerky, jsem z toho byla naka dojata :dizzy_face: Uz mi asi hrabe :grinning:
21. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Nany nezapomeň, že těhu bacil řádí i tady :wink: :grinning: :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jj, uvidime pristi tyden, jestli jsem se nakazila nebo ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Nany tak ta otázka mě vždy taky pěkně štvala, proto jsme nikomu neřekli, když jsem vysadila antikoncepci, ani když jsme se pokoušeli o miminko.Ty otázky, každý měsíc, jsi už v tom, to by mě fakt nebavilo.A teď je nejhorší to, když měsíc po potratu potkám něko´ho, kdo věděl, že čekáme mimi, ale neví, že jsme o něj přišli a ptá se, "tak ´kde ho máš, kde ho nosíš , prosím tě".To je fakt hrozný, když se snažíš zapomenout a pak takováhle bomba.Já vím, že oni za to nemůžou, že to neví, ale ono to tak hrozně bolí :frowning2: .Když ani nevím, kde vlastně ta naše "láska" je, kam to vlastně dávají.No noc moc :frowning2:
Jo a ten bacil tady, zhluboka dýchat, ať ho všechny chytneme :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Lussyn, ja uz to tu nekde psala, ale taky jsem to nikomu nerekla (krom segry a jedny kamosky, co se taky snazi). Ovsem po tom, co se Ti stalo... :frowning2: Uplne to chapu. A i kdybych do toho vlitla, tak to taky nikde nereknu :grinning: Aspon ty prvni 3 mesice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.