• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zdravím a přeju krásné pondělí :slight_smile:
Aji, gratuluju k průkazce a k srdíčku :dizzy_face: .Tak na sebe dávej pozor,radši...
Sabi, tfuj, tfuj,tfuj, ať už Laurinka vyleze... :grinning:
Týjo, holky stydím se nahlas-já peču jen 5 druhů cukroví(perníčky, linecký, rohlíčky, sádlové hrudky a jednu nepečenou roládku...) Péct chci po neděli, s Domčou, to bude divadlo... :astonished: :grinning:
Jinak u nás všechno při starým-čekám v pátek MS (teda,když nedorazí, zlobit se nebudu-trefili jsme se tenhlekrát se snažením do ovulky, tak uvidím, jak si s tím tělíčko poradí :wink: :grinning: :dizzy_face: )
Jo a ve středu jedeme do Brna na Vánoční trhy, tak se těšíííím.
Ve Vídni jsme byli asi před 3/4 lety a taky se mi to tam moc líbilo, ale souhlasím, že to je jen o komerci... :angry:
Jo a Luss, jestli jsem ještě negratulovala, tak gratuluju :dizzy_face:
Teda těhulky, válcujete nás, tak doufám, že nezůstanu dole sama samotinká... :confounded: :frowning2: :cry: :grinning:
Jdu balit dárky, příležitiostně nakouknu jak se vám všem daří :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabi tak, že by si už konečně dala říct a pomalu a jistě se drala na svět?Jsem zvědavá s čím příjdeš od dr.
Ájo no super, tak to jsou samé krásné zprávy, hlavně ať je pořád všechno o.k.Teda průkajdu jo, to je nějak rychle ne, u nás ji dávají ve 12t.A co neschopenku nedal ti?
Lancy ty bláho, tak to jsem na to zvědavá, to bude asi hukot, no ale stejně se moc těšíme, aspoň na tři dny vypadneme a nebudeme dělat vůbec nic z toho vánočního šílení.
Jinak souhlasím s Ájou s těmi úvěry, je to prostě o hubu, ať se pak lidi nediví, že jim nezbyde ani střecha nad hlavou.Úvěr na dovolenou, vánoční dárky a takové podobné věci, které nejsou pro život důležité také neuznávám.Když na to nemám, tak to prostě nekoupím.Ale jak říká Lancy moje oblíbené pořekadlo, každý svého štěstí strůjce.Ale s některými exekutory tedy taky absolutně nesouhlasím, zrovna včera to ukazovali ve zprávách, exekutor jim podpálil auto a pána docela pěně zrasoval a vyhrožuje mu dokonce zabitím, tak to je fakt síla :angry: :frowning2: Někdo se dostane do srabu ani neví jak a pak neví jak z něj ven :frowning2:
7. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Luss - jo dal mi ji, a když jsem byla v sobotu na té pohotovosti tak se divili že v 6tt a ještě tu průkazdu nemám, ale to je jedno, vždyť je to jen papír :grinning:
Neschopenku mi MUDr. nedal, ptala jsem se ho na to, protože jsem to měla v té zprávě z pohotovsti, aby to dr. zvážil, ale on mi říkal, pokud ji chci, že mi ji dá a já ji nechci. Celý den sedím, sem tam popoběhnu, to není na umření. DOkonce mi MUDr. říkal, že na nějakém školení jim říkal nějaký docent, že pokud je těhu řádně uloženo, tak obyčejné činnosti tomu neublíží a pokud se má stát něco špatného tak se to stane stejně...
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak jsem zpět
Děloha je klidná ale začíná se uvolnovat hlenová zátka branka se pomalu otvírá ale žádný markatní nález tam není takže pokud se má něco rozběhnout tak se to rozběhne do 24hodin.
Mamka už je natěšená na zítra si vzala volno.
A sabču vezeme odpoledne k našich kdyby mě to chytlo tak at mám klid.
7. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Sabi, tak to je super, tak to už se těším až mi přijde SMS - LAurinka je na světě měří ....cm a váží ...g :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Sabi teda takže už se to opravdu blíží?Tak to jsem zvědavá kdy to vypukne.Jak jsi na tom ty pocitově?Zajímalo by mě to jak ti asi je, když víš, že každou hodinou můžeš začít rodit.A ty máš tu výhodu, že už víš do čeho jdeš.Hlavně to všechno v poho zvládněte a ať je to rychlé a bezbolestné.
ÁJo, tak se hlavně šetři, ale já to beru úplně přesně jak ti řekl dr, pokud se něco špatného má stát, tak se to stane, těhotenství není nemoc, aby se proleželo v posteli.A v práci jsi to řekla?Aby zas po tobě nechtěli něco stěhovat?
Kopreti, tak držím palce, aby se to tvoje tělíčko s tím popralo co nejlépe a brzy jsi nám hlásila //, bylo by to krásné vánoční překvápko, viď.A nemáš se za co stydět, vždyť i pět druhů je dost, já kdybych měla péct jen pro sebe tak upeču moje dva nejoblíbenější druhy, ale proto že pečeme pro víc lidí a každý má rád něco jiného, tak toho taky pečeme víc.Už máme hotových 6 druhý i nazdobených a slapených komplet v krabicích.
Lauri, vy jste fakt dobrý, šikulky, chválím, máš šikululu manžela.
7. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Kopreti - na tebe já sázím abys ty // nahlásila :grinning:

já chodím ještě do jedné diskuse Mimi k Vánocům a minulý týden si holky ze srandy řekly, že udělají pořadník, kdo kdy nahlásí // a dneska přišly 2 z nich a opravdu // nahlásily a na třetí kočku se čeká, ta měla duchy na testu už v pátek ráno, tak uvidíme, na to, že ta diskuse existuje od půlky listopadu už je tam 6 těhulí :grinning:
tak kopreti, prskáme tu na tebe těhu bacily, aby se to zahryzlo i u tebe :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Já tedy na Kopretinku taky sázám a pak ještě na Laurinku, Nany, Lancy, Kali, Elišku, Andriska.... :slight_smile: :wink:
7. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
aja, klídek :grinning: . Ale je to přesně tak, jak si psala... :wink:
tak to máte u vás fakt asi zvláštní pravdila. Normálně se dává průkajda tak nejdřív v 10tt, k tomu veškteré odběry z krve se dříve nedělají. Do té doby to doktor bere jako nejisté a proč utrácet za něco peníze...
Ale co by většina těhulí v Praze dala takhle brzy za průkajdu kvůli registraci do porodnice, protože bez průkajdy tě nezaregistrují. Takže v Praze to není jen pípr :grinning:

sabinecka, hm, tak snad se to rozjede :sunglasses:
7. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
no vidíš blondy a já si toho ani nevážím... jo krev mi nabrali už dneska, zase jsem se tam složila :sweat_smile: a ve středu uvidím mimíska :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
ahoj holky.....
blondy: po clostiku dobrý, já vůbec nic nepocítila, když jsem ho užívala, ani jsem nepřibrala, vlasy mám a ani za volantem jsem neusnula....... :grinning: :grinning: :grinning:
teď ještě aby zabral......
lussyn: manža je zlato, hned se dneska v práci všem chlubil, že už máme napečeno jedenáct druhů..... :grinning:
7. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
aja, no vidíš jaká jsi :grinning: Tak hlavně aby hezky povyrost.
A žekli ti vůbec proč špiníš? Jestli je to zas hematom nebo co?
7. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
laurinka, tak třeba budeš ta štastná, na kterou vedeljší účinky nemá :grinning:
Uvidíme, budu veřit a držet ti palec aby ano :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
blondy. tak jestli ty účinky nejsou spíš při dlouhodobějším užívání........
já třeba znám spoustu ženských co jsou tlusté a jak to má trochu souviset s těhotenstvím, tak to na to hned svádí. jak přibraly po HA nebo po jejím vysazení, jak přibraly a nemůžou zhubnout po porodu atd........takže já nevím, já jsem od přírody štíhlá, nikdy jsem žádný špek neměla, tak to má asi taky vliv.
a znám už víc holek, které to užívají a žádná teda nepřibrala.
spíš řeším, jestli to zabere nebo ne, než tady ty blbosti. to mě zajímá

já mám třeba kamarádku, to je ta, co mě tady pořád šmírovala, a ta měla špek na břichu (mimo jiné) a jak otěhotněla, tak už v prvním měsíci ho vystčila a že prej to už je mimino......tak se všichni akorát tak dobře bavili teda.......
7. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
lauri, no třeba jedna holčina ze snažilek březnovek má bohužel jak přírůstek váhy tak padání vlasů. Ale už to bere dýl... Jo a tlustá taky neni a nebyla :wink: Hold na každého to působí jinak....
No ono uvidíš, já jsem první týdny těhu měla taky bříško, nějak se nafouklo a pak zas tak kolem 10tt splasklo :grinning: . ale máš pravdu, že některé těhulky rádi vydávají špek za mimičo a ještě se s tím ukazují, přitom těhotné břicho a tlusté vypadá značně jinak :grinning:
7. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
blondy: no tak to ji lituju teda, chudinka...když se to bere dýl, tak bych věřila, že to může zanechat stopy, ale zatím mi to nic neudělalo, tak snad to tak bude i dál.........
no jo no.....ale občas potkávám nějaké holky a ženské a i bych řekla, že jsou těhu a nejsou, mají jen špek.... :grinning:
7. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky snad nespíte ? Já si začínám užívat porodních bolestí :angry:
Zatím se to dá pomáhá vana i míč ale nemůžu ležet. Bolesti rozskáču na baloně jen mě štve že mi jdou do křečí do bederní páteře ale u sabči jsem měla to samé.Tak jsem doufala že mě minou.

A cítím se tak nějak zvláštně na jednu stranu jsem nadšená že už to končí a konečně se normálně vyspím zavážu boty apod. ale na druhou stranu vím že ted mě čeká záhul v péči o dvě děti a ještě vše nachystat na vánoce a to jsem nestihla ani ty blbé perníky.Jen se snažila rychle něco navařit jim do zásoby at mi neumřou hlady.

Škoda že to nejde bez těch bolestí. :frowning2:
8. pro 2009 v 00:55  • Odpověz
Začínají se mi zkracovat intervaly z 10minut už mám bolesti po 7minutách.
Tak to jsem teda zvědavá co z toho bude.
8. pro 2009 v 01:46  • Odpověz
Úterý 8.12.2009

miminka:

těhulky:
10/4: Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 13.12.2009
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 08/2010, další kontrola 9/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009

snažilky:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ............................. 26 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 19 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 26 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ....................................... 23 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 16 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 34 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 9 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Dobré ránko holky,

Libuško, tak to vypadá, že je to taky a ty už ani tyhle řádky nečteš a třeba už je i Laurinka na světě... Držíme pěsti, aby vše proběhlo hladce :slight_smile: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
Ájo tak to by bylo krásné zatím si doma užívám jde to celkem pomalu intervaly se drží kolem 5min. ale nezkracují se takže to vidím tak do odpoledne.
Nejhorší jsou ty záda to mi fakt křečuje až mi je od breku jak to bolí.
A to se vlastně ještě nic neděje.
Začínám mít pocit že tento porod si taky vytrpím.
8. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Sabi a nechceš už jet do porodnice??? Třeba by ti tam na ty záda něco dali... Já tomu nerozumím, ale třeba by se ti ulevilo...
8. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Libuško moooooc držím palečky ať to máš co nejrychleji za sebou a raduješ se z Laurynky :wink:
Ahoj Ajo, moc gratuluji k srdíčku.
Lus taky posílám obrovskou gratulaci :wink:
8. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
Andrýsku a co ty kočko??? Jak je??? Bude ovu nebo už byla???
8. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Ovulka pravděpodobně už proběhla,ale já už přestávám věřit že nám to ještě jednou výjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se máme dobře.Čerty jsme přežil ,Děti neodnesly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: (to se divím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: )
8. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
tak to je fajn, Andrýsku nezbývá než věřit, že to klapne, buď ráda, že máš doma už 2 rarachy :grinning:
8. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
Ajo já to tak beru a nijak se tím netrápím :wink:
8. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Co asi ta Libuška jestli už nejela do porodky :wink:
Myslíme na tebe Libuško :wink:
8. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno,
tak mi už rodíme.Libuško držím moc palce a myslím na tebe, ať to moc nebolí a je to brzy za tebou, pokud budeš moc informuj nás :slight_smile:
Andri :slight_smile: :slight_smile: , neboj určitě to ještě vyjde.
8. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Přesně jak jsem předpokládala bolesti se drží kolem 5minut ale jinak nic takže ted michal odváží švagrové sabču.
Ještě chvilku počkám zkusím mezi intervaly něco naspat a pak pojedem at se na mě kouknou že jako druhorodička se strašně pomalu otvírám tak at se mrknou co se děje.
8. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Libuško, hlavně žádné hrdinství, pěkně do porodnice a klidně i císaře, hlavně, aby jste byli obě v pořádku...
8. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.