• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já jsem pro císaře mohli by mi tam při tom výkonu přibrat i tu celoroční zimní vrstvu :grinning:
8. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky holky......
andri: když už máš dvě děti, tak myslím, že půjde i to třetí......
sabi: tak držím palce, ať je malá rychle venku......a ať to moc nebolí.....
8. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
kde jste kdo??? :grinning:
8. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Zatím držím a jdu zapřáhnout manžela at mě jde masírovat.
Od 15.30hod bude v porodnici sloužit můj známý takže pak už vyrazíme. Už mám co dělat abych to rozdýchala.
Ale říkal že dokud to zvládám a cítím pohyby at jsem doma.
Tak už na tu 15hodinu čekám jak na smilování boží. Třeba mi dají jen nějakou injekci a pošlou domů :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Teda Sabi, držíme palečky, ať to máte rychle za sebou... Úplně mi běhá mráz po zádech :sweat_smile:
Holky, díky za důvěru,popravdě už bych to docela ocenila :wink: , ale zas mám takový smíšený pocity-na jednu stranu mě už pár dní docela slušně bolí prsa a jsem taková jak když "pod vlivem"-utahaná, občas se mi zamotá hlava, ale na druhou stranu vím, že moje tělo na mě strašně rádo hraje habaďůry s těhu příznakama-každej cyklus vymyslí něco novýho, abych si mohla říkat, že to už bude určitě ono... :angry: Navíc dneska trochu i BT klesla :angry: , tak nevím, ale nejpozději začátkem příštího týdne by mělo být jasno-MS NEčekám cca v pátek...
Tak Libuško, ať vám to nedá moc zabrat-časově ani fyzicky a už se těšíme na naše 1.miminko-Vůbec mi nepřipadá, že už jsme tu spolu tak dlouho-letí to jako blázen... :astonished:
8. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
hoj holky, jsem si myslela, kolik toho budu dočítat a nic moc.......
vidím, že sabča už jela do porodky, tak ajo až ti napíše sms, tak hned napiš......
kopreti: tobě bych těhu moc přála.......ale každé tady a sobě taky, já čekám ovulku o víkendu nebo na začátku příštího týdne, jestli teda ty léky zabraly.......v pondělí jdu k dr. na ultrazvuk, takže jestli se dozvím, že mi to neúčinkuje, tak nevím no........takto by to byl krásný ježíšek.
8. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jé, tak Sabča už je porodnici, tak to je fakt hustý,Kopretinka má pravdu, taky mi to nepřijde, že už jsme tu tak dlouho.A co asi Lin, vůbec se neozývá, doufám, že je všechno v pořádku. :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
Holky, tak první info od Libušky - je právě na porodním sále, je otevřená na 3-4 cm, tak to prý vidí ještě na dlouho... tak snad to bude mít brzy za sebou kočka jedna :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
moc,moc,moc,moc držím palečky a stále na kočku myslím :wink:
8. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Středa 9.12.2009

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm

těhulky:
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009

snažilky:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ............................. 27 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 20 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 27 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ....................................... 24 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 17 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 35 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 10 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

holky sms od Sabinečky :slight_smile:

" U nás už byl Ježíšek, přinesl nám uzlíček, u uzlíčku holčičku - Sabinčinu sestřišku, malou Laurinku."
9. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
holky, tak jsem dneska byla na kontrole u MUDr. a je to všechno dobrýýýýýýý :dizzy_face:
máme 10,4mm, odpovídáme 7+1tt, termín porodu dle UTZ 27.7.2010 :slight_smile: viděla jsem hlavičku, nožičky, zadeček, je to nádherná prďolka :grinning:
9. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
Posílám obrouvskou gratulaci Libušce a celé rodince . Laueince přeji do života jen to nejlepší :wink:
Ajo tobě taky mooooc gratuluji k uspěšné kontrole :wink:
9. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky, no krása....samé super zprávy......
sabči moc gratuluju a ajo tobě taky, tentokrát už bude to těhu tak jak má být.........
9. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky :wink:

tak já už od včerejška netrpělivě čekám na zprávu od Sabinečky, to je super, moc moc velká gratulace :wink: Nakonec byla Laurinka docela velká....

aja: tobě taky obrovská gratulace, tentokrát bude vše jak má být prostě to vím :wink:
9. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Kramli děkuju, taky tak nějak tuším, že vše je na dobré cestě a v létě toho svýho prďolku pěkně pomačkám v náručí :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahóóój,
Jé mi máme první miminko, no super.Libuško moc velká gratulace, jsi šikulka, že jsi to všechno krásně zvládla,Laurince do života jenom to nej nej.Jsem zvědavá, až se tu ukáže a bude líčit dojmy, snad to bylo dobrý, porod byl celkem rychlý, tak snad si tolik neužila, jako se Sabčou.
Ájo to bě taky veliká gratulace, mám vwelikou radost, já už bych taky nejradši šla k dr a věděla, že je vše v pořádku, ale věřím a doufám, že je.Podle těhotenských nevolností, bolavých a velkých prsou a toho břicha co mám se ani jinak než těhotně cítit nemůžu.Ájo je ti taky špatně?Mě teda dost,ale naštěstí nezvracím, i když je mi často na zvracení jenže já to prostě neumím :wink:
9. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Lussyn, jo mám to stejné, kolikrát se mi udělá tak šoufl, že to jen tak tak rozdýchám, ale z toho je zase klid. Mě už naštěstí to bříško splasklo a nevypadám jako ve 4 měsíci a zase zapnu svoje oblečení :grinning: prsa už teď tak citlivá nemám
jediné co mě strašně štve je to, že máme od Dr. přísný zákaz sexu a je to hrozný, vlastně už skoro měsíc jsme spolu nespali a manžela už to evidentně začíná štvám, nemám mu to za zlé, taky mě to mrzí, ale musíme to vydržet!!!

Sabča psala, že ji popraskali žilky v obličeji a prý vypadá jako kropenaté vejce :grinning:
9. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak to je dobře, že je ti celkem fajn.Mě je tedy celkem dost špatně, včwera mi bylo asi nejvíc za celou dobu, trvalo to úplně celý den až do večera než jsem šla spát, nemohla jsem jíst, přitom jsem měla hlad, asi jsem si překyselila žaludek, ujíždím totiž na mandarinkách :wink: Ale dnes je mi o moc líp, i když to není ono, ale přežít se to dá.Jen bych nejradši zrušila tu Vídeň, nevím jak to tam vydržím, když je mi takhle, ale máme už vše zamluvené, a zaplacené, tak to by byla škoda.S tím sexem, nám teda nic nezakázal, i když holky, říkaly, dát si pauzu, ale pomaličku něžně to snad neuškodí, né?Sabču moc pozdravuj a nepasala jakej byl porod?
9. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
ne, psala mi jen o tom kropenatém vejci někdy v 6 ráno, pak jsem ji odepisovala po sedmé hodině a už neodepsala, tak asi odpočívá, třeba napíše k večeru :slight_smile:
ten sex, nám dr. zakázal na začátku, protože se nevědělo, jak to bude a teď zase kvůli tomu špinění, říkal, abysme to zbytečně nedráždili...
9. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojte, nakukovala jsem co sabca a zrovna jsem se trefila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak Laurince aj mamince hodne zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesim se na fotecky!!!
9. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky.
Sabi: gratuluju k Laurince, hlavně ať jste obě dvě v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Tak jen nakukuju, jak Sabča...A ona už je Laurinka na světě... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Libuško,moc gratuluju a hlavně ať jste obě zdravé a Laurince navíc do kolíbky, štěstíčko a krásnej život :wink:

Já si dnes udělala náááádherný den v Brně na Vánočních trzích.Dokoupila jsem poslední drobnůstky a sobě krásnou novou bundičku :wink: ...
Aji a tobě taky moc gratuluju-je to krásný, viď sledovat jak s tý ťuťky roste miminko :dizzy_face:
Mě dnes teplotka poskočila na 37 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Začínám si dělat maličkou naději :wink: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojte holky :grinning:

Libuško a Laurinko!!! Hlavně, ať ste zdravé :slight_smile: Zbytek už se nějak zvládne :grinning:

U nás už je po OVU a čekáme na příští týden, to se rozhodne :grinning: A nám to tentokrát vyjde :wink:
9. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Čtvrtek 10.12.2009

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm

těhulky:
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009

snažilky:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ............................. 28 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 28 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ....................................... 25 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 18 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 36 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 11 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Ahojky holky, hezké ráno přeju.........
dneska jedeme tento týden naposled do práce, a to jen na dopoledne......a pak asi už pokoupíme nějaké ty dárečky........
kali: určitě vám to vyjde, držím palce.......
a co kopretina, eliška, jak to vypadá holky.....?
10. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Pekne rano,

tak koukam, ze Libuska uz ma Laurinku na svete :dizzy_face: Gratuluju !!! Aspon neco pozitivniho takhle po ranu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz se tesim, az tu bude popisovat zazitky z porodnice :sweat_smile:
Koukam do tabulky a vidim, ze trend je vzdy tak 2 tehu za mesic..takze ted je to na kali a kopretine :wink:

lussyn, aja: vy jste se snad domluvily, ze vam vychazi skoro stejny datum porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: uz prislo prvni seznameni se zachodovou misou :confused:

lauri: ja chci taky takovou praci..ja tu budu do konce roku asi nonstop :angry: pristi patek jedem zakalit do sklipku, tak aspon neco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Min. vikend jsem s pomoci Bozi upekla tri druhy cukrovi a mam vystarano...nektera z vas tu psala o 11ti apod...to fakt smekam, to bych nedala :grinning:
10. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky,

já mám dneska hotovej blázinec :slight_smile: zítra mám naštěstí dovču,tak se těším jak si odpočinu, připravím těsta a v sobotu začne velké rodeo v pečení :sunglasses:
zítra večer máme firemní večírek, ach jo to bude něco - celý večer v zahulený hospodě, jak já to nesnáším... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nany, mě ta mísa zatím nepotkala, sice mám občas na mále, ale držím se :wink:

Jo Sabinečka se mi včera v podvečer ozvala a říkala, že porod byl hroznej, že Laurinku nemohla vytlačit, tak uvidíme, jak nám to tady popíše. Ale prý je Laurinka hodná a pořád spinká :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
aja: proboha, kolik toho budes pect :confused: ja taky ty zahuleny knajpy nesnasim...asi pred mesicem jsem byla na srazu ze ZS a doted mam nasaklej od koure a smradu z kuchyne i obal od fotaku :angry:

tak to je fajn, ze je Ti dobre :wink:
10. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jeden den sem člověk nekoukne a jaké novinky!!
Sabči-moc moc moc gratuluji k Laurince,to je tedy opravdu krásný Ježíšek!!!
Nany-zdarec,tak co ty a práce,už to není tak žhavý?Hele,třeba seš na řadě teď ty,co ty na to?Já asi stěží jsem dnes 4 DC,takže možná někdy po novém roce..
Aji-to je fajn,že je vše v pořádku!! My máme zítra taky pracovní večírek,tak se docela těším,jak zapaříme.
10. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
lancy, furt to stoji za h.... :unamused: v lednu to bude lepsi..snad :sweat_smile: hele, bylo by to hezky, kdybych byla na rade, ale vidim to blede :unamused: zac.roku jdu k Dr., tak uvidim, co me ceka :rolling_eyes:

zitra budou vsichni hromadne chlastat :grinning:
10. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
lancy, uz mas darky ? ja porad tak tretinu a ted cucim do kalendare a za 14dni je to tu :confused:
10. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.