• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,
teda koukám, že tady je to samý vánoční večírek, já chcu taky.
Kali, Kopretinka, holky, držím palce, ať to vyjde.
Nany, tři druhy jsou v poho, ať se ti to povede :slight_smile: A hele když to vidíš bledě, tak by to mohlo vyjít, já s tím taky nepočítala, bolelo mě břicho jako by měla přijít MS a ono nic, a když jsem měla pocit, že jsem těhu, tak MS dorazila :wink:
Lancy, no tak si uděláte mimčo pod vánočním stromwečkem, to taky není špatné, ne?
Lauri vy se máte, že máte dnes krátkou, já to tady dnes nějak vydržím a ráno hurá do Vídně.Jsem na to zvědavá, jak to tam přežiju a hlavně jestli to nepraskne před tchánovcema :wink:
Já se s mísou taky nekámoším, ale je to občas těžké ji odolat a neobejmout, ale držím se.Ten termín je zatím jen podle poslední MS, to se ještě určo několikrát změní.
Takže si to Libuška i napodruhý vyžrala, jo.No to jsem zvědavá.
10. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
lussyn, tak vy jedete do Vidne az ted ? snad to nebude masakr :sweat_smile: ja byla loni s brachou na Staromaku na rozsvecovani stromku a malem nas tam uslapali, desnyyyyyy :angry:
proc myslis, ze by to mohlo prasknout pred tchanovcema ?
10. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
nany: těch jedenáct druhů cukroví mám já, chtěla jsem udělat jen pár, ale nějak se to zvrtlo

a s tou pracovní dobou holky - já si to vyžírala vloni a předloni, to jsem byla celé svátky v práci. tak letos si děláme víc volna, ale je to jen proto, že si s manžou řídíme čas sami
10. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Nany no jsem na to zvědavá Lancy tam byla minulý víken a říkala, že by tam už v tuto dobu nejela, prý to byl masakr, tak jsem zvědavá.Ale ono je to v tuhle dobu asi všude.My byli na rozsvícení letos a lidí jak ..., a to Vídeň má 8mil obyvatel, tak to bude asi maso :wink: No bojím se, protože je mi docela špatně a hlavně na co se budu vymlouvat, že nechci svařák, víno atd.A máme zamluvený apartmán, takže budeme bydlet v jednom bytě a to břicho je fakt dost vidět, není to žádný špek, ale bříško a je to dost poznat, tak nevím jak ho budu pořád schovávat.Musíme to nějak ututlat, chceme jim to říct až pod stromečkem a dokud neuvidím srdíčko, tak stejně nebudu mít klid, proto to krom miláčka a vás nikdo neví :slight_smile:
Lauri, vždyť jo, jen si užívejte, jste pány svého času, tak co.To já si to v práci užívám, už půjdu nejspíš 8x a pak někdy "možná" za čtyři roky, takže odpočítávám... :wink:
10. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
laurinka: :fearful: tak to smekam :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych nezvladla. jak dlouho Ti to trvalo ?

no, tak to si ted zaslouzis volno :wink:

lussyn: vy jste byli na Staromaku letos :confused: Mne to loni stacilo..bracha byl z toho dost prejetej, hotovy davovy silenstvi :frowning2: Je fakt, ze zvlast o vikendech si fakt nevyberes...V tom listopadu to tam bylo v pohode, ale to byl vsedni den a ne stribrna nedele :wink: Vy tam jedete jen nasavat atmosferu nebo na nakupy ? Ty jo, to mas tak velky bricho :sweat_smile: Vezmi si neco volnejsiho a bude..s tim alkoholem neporadim..jedine si vymyslet, ze beres naky ATB nebo ze mas neco se zaludkem..
Budes pracovat jen do konce roku a pak jdes na neschopenku :confused:
10. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To máme dneska ale kráááásnej den, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Nany jo na staromáku jsme byli letos a ještě tam chceme na zlatou neděli, to si děláme každý rok výlet i s rodiči, jdeme na hrad a dolů přes Karlův most na Staromák, ale nevím jestli to letos zvládneme.Ne nakupovat nejedeme, jen na tu atmosféru, na vánoční Vídeď, ale určo nějaký obchůdek navštívíme.No to břicho fakt mám, nevím jak je to možné, vypadá to jak by jsme čekali dvojčata, mám břicho, jak když si pod tričko dáš pomelo :grinning: Ale Blondy psala, že ho taky měla a že se jí pak ztratilo :slight_smile:
Lucí copak se děje, že jsi tak rozvášněná?Nechceš nám něco říct? :wink:
10. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Lauri, děkuju :wink: ,je to super, máš to v IP. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
kopretinko - krásně je, to máš pravdu, ale že za tím stojí něco jiného??? že tys to nevydržela :slight_smile:

Luss - já měla taky šílenej pupek, že sem si říkala, že to musí každý poznat, ale už je pryč :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Chci, stááášně moc chci křičet, ale mám strach, abych to nezakřikla :wink:

Včera mi teplotky vyskočilana37, tak jsem skočila po testíku (mám jeden pohotovostní připravenej na WC :wink: :sweat_smile: ).No a hádejte, co...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3611438&vReferer=

Holky, držte mi palečky, ať to není planý poplach :wink: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Lussy-do Vídně se těš!Já se taky těšila,ta atmoška je krásná,hlavně večer,fakt krásné!!Ale těch lidí!!!!Hrůza děs!!!
Davové šílenství.Snažili jsme se tomu vyhnout,byli jsme na radnici na takovém koncertu,chodili po památkách,ale těch lidí je všude opravdu moc.Ale zase nějaká změna.Ty a bříško?To se mi moc nechce věřit!
Nany-dárky už mám skoro všechny,ještě nějaké drobnosti pro tchány a bude to,konečně.Ještě dopeču nějaké cukroví,stromek jsem koupila tento týden,takže snad zbytek adventu proběhne v klídku.A kdy jdeš pařit ty?
Kopretinko??Co to jako má být??? Sice sluníčko svítí,ale taková radost??? No copak???
10. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kopretinko-to vypadá dost nadějně!!!!Já ti potichounku gratuluji!!!!Ale jinak pšt pšt pšt..... :sunglasses:
10. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
No Lucíííííííí, super, potichu ať nic nezakřikneme, ale vždyť ta čárka je krásná, žádnej duch takže je to jasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ježiš já mám radost, takže ten ježíšek fakt funguje, tak jen tak dál ježíšku snaž se ještě nás tu pár je co na ty // čekají :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Lucí úžasnej dárek k svátku :slight_smile: Si tě dokážu teď představit jak lítáš po bytě a nevíš co by :grinning:
10. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Luss, ty tu máš někde kameru? :grinning: :grinning:
Taky si myslím, že ta čárka není úplněk zahození...
Já už se tak těším, až příjde MM z práce-včera jsem byla celý den pryč, tak mu to chci říct až dnes... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zítra se zajdu domluvit k Dr., kdy mě vezme,no a pak děj se vůle Páně :wink:
Já mám radoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a dík za gratulace :wink: Teda léto tady bude záživný... :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Čtvrtek 10.12.2009

se hned drze přesunu-můžu...?

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm

těhulky:
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 15.12. 2009
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010

snažilky:
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 21 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 28 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ....................................... 25 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 18 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 36 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 11 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Snadse nebudu za pár dní přepisovat zasedolů.. :astonished: :sweat_smile: :wink:
10. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Lucinko, já mám fakt radost, a úplně tě vidím i bez kamery, myslím, že to máme všechny stejně, ty pocity po nalezení těch //.I když já si udělala test, byly tam //, já řekla, hm vždyť to stejně vím a šla jsem znovu spát a až pak to začalo.A přesně takovouhle smsku jsem poslala miláčkovi, to co jsi psala ty nám, a on co se děje, že jsem taková rozjásaná, jestli mu nechci něco říct o čem neví :wink: Tak to bude večer koukat, co?Já mu test dala do kindervajíčka, normálně jsem ho opatrně rozebrala, dala do vnitř a pak zas dala dohromady, a nebo jsem to chtěla dát do adventního kalendáře, jenže to ještě nebyl advent :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
kopretinko - jistě sis všimla že jenom šeptám, aby to slyšelo jen málo vyvolených, ale moooooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak se nám to tu krásně zaplavilo // :slight_smile:

takže holky ze spodka - jak jste si už jistě všimli na plné čáře jste prohráli, takže // nahlásit a rychle - vemte si příklad z kopretinky, jak umí krásně poslouchat :grinning:
10. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
To je jasný jen se přepiš, vždyť na to se tady každá těšíme a pro ostatní to bude aspoň inspirace.A žádný přepisování dolů nebude, u nikoho jasný :angry: to by bylo proti pravidlům :wink: Tak šup ještě si změn nastavení ať je to komplet, až už nejsi snaž ale 4tt
:wink:
Lancy no jsem zvědavá moc se těším.Tak já si to břicho vyfotím a příští týden ho ukážu a hned ho zase smažu, aby jste mi věřily :wink:
10. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Kopretinko-to je fakt něco.Skoro ti závidím,jako jen zdravě,jak jinak :wink:
Vidím,že v tý spodní tabulce zůstane za chvíli sama samotinká a bude mi tam moc smutno :frowning2:
10. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky,
teda to jsou samé úžasné zprávy!!!!
Libušce moc a moc gratuluji k Laurince!!! No já počítám s tím, že druhý porod bude lehčí, tak nechci slyšet žádné strašení :slight_smile:.
Kopretinko, Tobě taky obrovská gratulace!!! Však už bylo na čase :slight_smile: :dizzy_face:.

Holky, to se to tu pěkně rozjelo. Jen tak dál :slight_smile:.
10. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jo jo to jsou ty dlouhý zimní večery, místo toho aby jsme šukaly po světnici, tak dovádíme v ložnicích :grinning:
10. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Luss, přepsáno-už jsem si pas měnila, ale pak mi to přišlo až moc opovážlivé, tak jsem to zas vrátila, no ale když jinak nedáš :wink: :grinning:
Lancy nebooj, já si taky nedávno posteskla, že dole určitě zůstanu sama no a vidíš...
Jo a MM už je dnes doma-asi něco čuchal...Já mu přilepila testík na přáníčko, kt. jsem kupovala už v srpnu na dovolený. Je to vlastně CD s hudbou pro miminka-viz album :wink: .K tomu do kabelky nádherný botičky (taky z dovolený :sweat_smile: ) a bodýčko-chvilku do toho nechápavě čučel a pta lse jestli to je jako fakt pro něj, pak mu to došlo, rozsvítily se mu očička a už počítal na kdy vychází porod... :dizzy_face: Prej"Jé dvě čárky" :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra se skočím domluvit k Dr., jestli by mě ještě do Vánoc vzal (strašně ráda bych to pra a prapra rodičům dala pod stromeček(stejně mám strach,že by se to o svátečních návštevách provalilo-už teď mě všichni sledovjí jestli piju a jestli nepiju málo s potutelnýma úsměvama jestli nás náhodou nebude víc... :angry: :grinning:
10. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Jo asamozřejmě jsem se tenhle měsíc ob den napájela vínem a spol (teda nijak přehnaně moc, ale cykly před tím jsem nepila nic :grinning:
10. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Luci jasně hned se objednej do vánoc to stihneš, máš 14 dní, já byla poprvé po 15-ti dnech po vynechání a už máme krásnou fotečku, tak to určitě stihneš.Teda koukám, ty jsi byla vybavená, tak tě nic nezaskočilo :slight_smile: to je dobře.Teda to příští léto, to bude překočárkováno v ulicích :slight_smile: A s tím vínem, já to měla úplně stejně, dříve jsem po ovulce radši nepila a ten poslední měsíc jsem si řekla, že na to kašlu, že to stejně beztak nevyjde, tak jsme pařili o 106, jak by jsme tušili, že je to naposledy, ještě v sobotu před // jsem se pěkně picla, dala jsem čtyři vínka s kolčou a měla ji jak z praku
10. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
No nevím holky s tím vínkem.Já jsem si vždycky občas dala nebo jsme pařili s kamarády a stejně to pak nevyšlo,tak budu muset asi přejít na jinej alkohol,že by pivko? :grinning: Myslím,že i nany říkala,že si občas dá becherka či co a taky je tam pořád se mnou dóle... :unamused:
10. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Lancy neboj teď se to protrhlo a teď to pojede, bude tady jedna těhule za druhou.Koukej už máme tři tabulky a za chvíli budeme mít zas už jen dvě.
10. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
kopretina: ty woeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: no to je bomba, tady to roste jak houby po desti :sweat_smile: se mi z toho uplne orosily bryle..hele, a co naky priznaky apod. ? jsem zvedava jak vopice

tohle je fakt naky plodny obdobi..mela jsem tu navstevu z firmy, ktera nam outsorcuje sklady a jedna holcina od nich je tehotna :slight_smile:

aja: jj, uz jste v prevaze, no ale ted posledni dva cykly jsme se fakt "snazili", ale zatim je to k h... :rolling_eyes:

lancy: ja piju normalne (hl. pivo), ovulka neovulka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufam, ze tam dole nebudem dlouho trcet jak kuly v plote :slight_smile:
my mame vanocni akci pristi patek..na jizni Morave..vino potece proudem :grinning:
10. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Nany my se snažili pět měsíců a to jako dost a vyšlo to až na popátý zrovna, když jsem to tak nějak přestala řešit, takže asi tak :wink: Jo takhle jižní morava, víno, hm tak to bych si taky dala líbit, teda holka ty ty ledviny vůbec nešetříš, víš co jsme si říkaly, aby se z nás nestaly alkoholičky :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Nany, příznaky veškerý skoro žádný...Teda docela mě bolí prsa,chvilkama je mi šoufl, chvilkama se mi jakoby zamotá hlava, ale jinak nic.Ale u Domči mi nebylo ani tohle málo, takže z toho nijak nešílím (spíš naopak -jsem ráda:wink: )
Luss, jj vybavená jsem byla-jsem počítala, žeto budu předávat už v srpnu... :sweat_smile:
No, zítra udělám nájezd na gyndu a prostě se jim ta do Vánoc někam vtěrknu (naštěstí mají každý den 7-8 a 12-12,30 místro pro "akutky", tak by to neměl být problém.Asi bych to nechala až na 23/12, teda pokud nebudou dovolenkovat..
Lancy, Nany,nesmutněte, teď se to tady prolomilo, tak užívejte poslední dny vánočních večírků a kalbování, pak už budete jen říkat "Já nemůžu pít"-a budete to říkat dloooouho, tak užívejte,nebude to trvat dlouho... :grinning:
10. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
lussyn: ja to tuhle pocitala, a tohle je muj 10 nebo 11 cyklus od vysazeni HA, ale snazime se teprve 8-9 cyklu, z toho minimalne 3-4 byly vis k cemu :frowning2:

ja pres tyden nepiju skoro vubec - no a o vikendu (+patek) jen kdyz je naka akce... pokud se mi ten pristi tyden dostavi mrcha, tak to pekne splachnu :grinning:
10. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.