• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Cítím se všelijak, ale asi si začínám zvykat, špatně je mi tak nějak pořád, někdy si myslím, že už na ten záchod opravdu poletím, a vím, že by mi to i pomohlo a udělalo se mi líp, jenže to bych si musela nějak pomoct, já se neumím prostě vyzvracet.A ta únava, ale to je asi normální u všech, takže já si na nic nestěžuju a užívám si to, miláček mě krásně rozmazluje, krásně se o mě - nás stará, pořád mi kupuje nějaké ovoce, tak si to užívám :wink: 5íct to chceme až pod stromečkem, jestli tedy bude vše o.k.Ve ST jdu k dr, tak jsem zvědavá co bude,doufám, že všechno bude o.k.
A co ti tedy vadí?Stýská se ti?
14. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Luss, tak vídeň se vydařila, jo?? To je dobře...
včera mi psala Savča, zatím je nepustili, protože malá má prý nějakou infekci (vrozenou), že jí pořád dělají nějaké odběry, které jsou negativní, ale zatím je nechtějí pustit, ani jsem nevěděla, co ji na to mám odepsat, psala, že je ji mizerně, že už chce domů...
tak snad ji už brzy pustí

mě je teda zle čím dál víc, ale konečně to vypadá, že jsem přestala špinit :sunglasses: už se těším na 22.tého vezmu si od Dr. fotečku abych měla co dát pod stromek tchánovcům...
14. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
lussyn, tak mě špatně v podstatě nebylo a unavená jsem taky nebyla. Ale bylo mi tak vláštně.... hlavně že se o tebe hezky stará. To já mám teď kontrlu několikrát denně :grinning:
Co mi vadí? Tak je to dost velká změna, odvykla jsem si, vadí mi chování lidí, řidiči na silnici, byt je mi nějaký malý a tak :grinning:

aja, už 9tt? :confused: To hrozně letí :sweat_smile:
14. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
lussyn: tak už tě to těhu začíná zmáhat......ale dětský punč je dobrý nápad, my ho měli včera u nás na trzích s malým a dobrý byl......
Jinak s tím Mexikem - vybírat destinaci si moc nemůžu, bud tam pojedu nebo ne. Je to taková dovolená z práce, jak byl manžel letos v singapuru a na bali, tak příští rok je to mexiko. on to má zdarma a já bych to měla za padesát procent. tak chci právě zjistit, jestli když bych byla už těhu, jak moc je to rizikové.....
14. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
lauri, no já ti to řekne takhle, já osobně bych nejela, a to nejsem žádná choulostivka.... Ale vem si když se něco stane,tam to budeš těžko řešit...
Ale zas na druhou stranu kdyby jsi těhu nebyla, je to škoda to nevyužít... :wink: V mexiku je nádherně :wink:
14. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
blondy, no je to těžko.....ten zájezd bude někdy v květnu nebo tak, tak je těžké odhadnout, jestli do té doby těhu budu nebo ne......když bych byla, budu štastná a radši budu doma a dávat na sebe pozor. ale když se nám mimís do té doby nepovede, tak to bude škoda když nepoijedu.......no jo.....
14. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
lauri, tak si ten zájezd objednej a zároveň se nech pojistit proti stornu zájezdu - nevím v jakých částkách se to pohybuje, ale když seš pojištěná a zrušíš zájezd, tak ti vyplatí myslím celých 100% ceny zájezdů - otázkou je co je výhodnější :grinning:
14. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Lauri-já bych tam těhu asi taky nejela,však uvidíš,udělej si předem testík a podle toho se rozhodneš :wink:
Nany-jj,chápu..ale tam kam jedete je moc pěkně,těš se!! A pořádně zapař!
Lussy-tak to si vyřešila dobře s tím punčem.Tak hlavně se šetři,ať máte krásný dáreček k Vánocům.
Blondy-vítej doma!!Jakpak se daří?
14. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
no uvidíme.....to není klasický zájezd od cestovky, je to přes firmu tak vůbec netuším, kdy se to platí ani jak to přesně mají.....takže se na to spíš asi vykašlu.....no uvidíme ještě, jsem zvědavá, co mi dneska řekne doktor, z teplot hlenu a čípku se už radši nesnažím nic odhadovat....
14. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Pondělí 14. prosince

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Michail od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm

těhulky:
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010,1. kontrola 21.12

snažilky:
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 24 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 7 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ....................................... 28 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 21 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 39 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 15 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

měním tabulku, byla jsem tam o den pozadu...
14. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj hlásím že jsem doma.
co a jak vám napíšu pak ted si jdu užívat klidu domova. :wink:
14. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
lussyn: takze Viden dopadla jeste dobre :wink: no, hlavne, zes tam nikde nemusela hledat WC apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupovali jste tam neco ?

lancy: zaparim, zadny strachy..vzdycky vydrzim tak do 4-5 hod. rano..akorat ted tam nejede muj oblibeny kolega :unamused: v PO podam report..jen se modlim, aby neprisla naka snehova kalamita, ta cesta by asi stala za .... :slight_smile:

aja: takze utrogestan zabral, to je fajn :sunglasses:

lauri: Mexiko zavidim, ale jako tehotna bych to asi odpiskala..mela bych z toho nervy, jestli se mi tam neco neprihodi apod... byla jsi u toho Dr. ?

sabi: tak Te konecne pustili :slight_smile: uz se tesim, az nam hodis sve dojmy sem na MK :sweat_smile:

blondy: ty jsi v byte sama, nebo s mamkou apod. ?
14. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Sabi, tak užívejte domácí pohody-úplně živě si pamatuju,jak jsme přijeli domů s Domčou...Aco fotečky-budou? :wink:
Jinak u nás vypadá všechno ok-čárka sílí,nevolnosti přetrvávají :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale dá se to (vždycky si vzpomenu,že mi bývalo blbě i v předchozích cyklech a pokaždý sem si říkala, že kdyby aspoň bylo příčinou těhu, tak by mi to až tak nevadilo, takže jsem spokojená... :dizzy_face: )
Luss, ty jdešuž ve středu? Měla jsem pocit, žes někde psala 21/12 :astonished: Já už se na pondělí taky děsně těším... :dizzy_face: Snad budou dobrý zprávičky... :dizzy_face:
Eli a co ty? Slibovalas testík na pondělí...Jinak u mě krémovej hleník nějak taky nezafungoval-teda při troše dobrý vůle byl, ale určitě ne v nějak velkým množství (sem si právě říkala, že asi zas nic, že hleník není těhotenskej... :grinning: )
14. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Kopretinko, jasně že budou dobrý zprávy :slight_smile:

všichni budou mít dobré zprávy, příští týden se to rozsekne mě, tobě i Luss (taky myslím, že jde 21.12.) :grinning:

Sabi, jsem ráda, že vás pustili, tak nám pak až bude klid napiš dojmy
14. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
lancy, ale daří se mi dobře, ale teď momentálně jsem úplně KO. Kdyby mě manžel viděl, co tahám za těžké věci, asi by mě zabil :grinning:

nany, jsem sama, mně to tak vyhovuje. Mohla bych být u máti v domečku, ale já nechci, jsem takhle zvyklá...

kopertina, aja, lussyn, všechny budete mít dobré zprávičky :dizzy_face: Já jdu ve čtvrtek, tak doufám, že bude taky vše ok....
14. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky byl to mazec.
Přijeli jsme do porodnice na 3cm během chvilky z toho byli 3-4cm.Změřili tk ten jsem měla 180/100 takže okamžitě na porodní sál. Tam jsem musela čekat protože měli akutní císař.
Pak přišel mudr. že mi udělá ultrazvuk naměřil váhu 2900g tak si říkám super.
Došli jsme nahoru a už z toho bylo 5cm. Najednou jsem dostala šílené bolesti tak jsem vlezla na balon a do sprchy.
málem jsem se ve sprše zabila jaké jsem dostala bolesti a jak mi to v těch bolestech podklouzlo a sletěla jsem z balonu v těch bolestech.
Takže at vylezu ze sprchy že mi dají klistýr a oholí. Jen co jsem vylezla a lehla si tak to bylo naprosto šílené tak obrovské bolesti jsem neměla ani u sabči.Takže jsem opět zdrhla do sprchy.
Tak během chvilky to přešlo do naprosto extrémních bolestí až jsem začala bolestí brečet.
Zkušená porodní asistentka mě okamžitě hnala zpět na lůžko že pokud nepůjdu ted tak už mě tam nedostanou.
Přišel doktor zkusil a že je to pouze 6cm tak at nejančím. Přišla asistentka zkusila a začala ječet na ostatní že žádných 6cm ale porod. Mezitím přijel další akutní řez takže mudr.byl celkem nas.aný a dával to opravdu najevo kolik toho mají najednou a že ted se mu ten můj porod opravdu nehodí.
Tlačila jsem jak zběsilá pokaždé co jsem kousek vytlačila tak se zase vrátila zpět takže to byl nekonečný boj.Pak už mi začal skákat po břiše a asistentka ze studentkou ji vyloženě ze mě rvaly jako doslova až jsem se bála že ji urvou hlavu. Šílené nakonec ji fakt vyrvali a už celkem fialověla.Ale odsáli ji a pak už byla zase růžová.
Dali na váhu a řekli 3750g když jsem se podívala na mudr. tak mi řekl že ultrazvuk zkresluje to se tak stává.
Samozřejmě jsem se natrhla ale nešili mi to jen mi to zasypali.
Přežila jsem to.

No a během pobytu v nemocnici.Za mnou doktorka přišla že se u malé rozvíjí žloutenka a že má vrozenou infekci. Hledím na ni jako na blázna takže to dovyšetří. Pak zase přišla že to nebude vrozené ale bude to infekce močových cest a že má šelest na srdci.A má špatné krevní odběry a začíná hubnout. Pak že infekce se nepotvrdila a odběry začaly samy od sebe klesat. A dokud neklesnou úplně a laura nepřibere tak nás domů nepustí. Pak po mě chtěli at ji před a po každém kojení zvážím a zapisuji si jaký je rozdíl. no mazec.
Nakonec začala přibírat odběry klesly takže nás pustí ale cestou se máme ještě stavit na vyšetření na kardiologii.
Pak mi sestra předává propouštěcí zprávu a říká mi dva týdny ji nedávejte na břicho jo?
Hledím na ni . No kvůli té kosti. Kosti? no kvůli té zlomenině. zlomenině? Jaké zlomenině kde k ní přišla?
tak na mě zase ona hledí jako na blázna a říká mi vy nevíte že má zlomený kliček klíční kosti? prosím?
No že má zlomený kliček vpravo že se to zlomilo asi během porodu když ji ze mě páčili ven.

Tak to jsem myslela že asi zešílím tam mě straší že má vrozenou infekci ale že by mi laskavě někdo oznámil zlomeninu kličku? Panebože no ještě že už jsme doma. :confused:
14. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Libuško, tak to je teda síla, to je jak z blbýho filmu... hlavně, že už jste doma, teď už snad bude vše OK...

ukážeš nám nějaké foto???
14. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
sabinecka, no pěkný.... Hlavně že jste tedy nakonec obě ok. :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
sabi: hmm, to je teda narez :confused: :fearful: to nejhorsi mas za sebou a jste doma, uff :wink:
trosku komunikacni sum mezi doktory, ne ? to je dobry, ze ses jen tak btw dozvedela, ze ma zlomeninu :angry:
14. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky, tak jdu s dobrýma zprávama........
vkráčela jsem do ordinace s tím, že mi to určitě nezabralo, tak jsem nic moc nečekala......doktor taky říkal, že se podíváme, jestli se tam vůbec něco děje.......no jen do mě dal ten ultrazvuk tak říká: výborně, skvěle to zabralo.........tak já v šoku na něho koukám, no ukázal mi dvě zrající vajíčka, na každém vaječníku jedno, už mají okolo dvou centimetrů, jsou to takové šišky, jedno už dva a půl, sliznice osm milimetrů.......tak říkal paráda......a prej - takže, dneska, zítra, každý den sex......a ve středu znova na ultrazvuk, mrkne se, jestli už něco prasklo........tak bomba, ještě sice nemáme vyhráno, ale jsem moc štastná, jsem si myslela, že to fakt nezabere.......
14. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
lauri: tak super :wink: ted uz to pujde po masle :dizzy_face: doufam, ze mas chlapa doma, pac pri mym stesti bych mela vajicka a chlapa v cudu :grinning:
14. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
laurinka, no vidíš, to jsou super zprávy :slight_smile:. Při takovéto vylikosti bude ovu opravdu každým dnem, může být klidně i dnes :sweat_smile:

nany,tak ot jsme na tom stejně :grinning:. Já měla taky štěstí na to, že když byla ovu, byl pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
blondy: :sweat_smile: ..mi rekni, jak jste to teda provedli, kdyz za mesic rodis :grinning: jinak tenhle cyklus se zadarilo pred i po ovu..aspon mam dobrej pocit, ze jsme (nevedomky) udelali pro to maximum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
holky, díky.....
nany: jasně že mám, my jsme spolu pořád naštěstí.......a už mi říká co ty vajíčko moje šišaté :grinning:
blondy: jj, on říkal, že to může prasknout během pár hodin klidně......
14. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
nany, řeknu ti to asi takhle, když byl náhodou na ovu doma, vždycky to skončilo těhu, jen dvakrát předtím to tedy nevyšlo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale můžu ti docela říct, že mě to štvalo :grinning:

laurinka, přesně tak :wink:
14. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
lauri: takze to bude takove novorocni prekvapko :dizzy_face:

blondy: hmm, dobry skore :confused: u nas zatim ani tuk :rolling_eyes:
14. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
nany, no to jo... Neboj, ono se jednou zadaří :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Sabí-tak to byl teda porod!Hlavně vše nakonec dobře dopadlo :slight_smile:
Lauri-gratuluji k dobrým zprávám...
Blondy-ty tu budeš až do porodu?Teď nějak nevím,jak to máš v plánu?
Nany-vidím to tak,že příští měsíc tady budeš jásat ty!
14. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
lancy, jojo, budu, létat už stejně nemůžu a jet takovou vzdálenost autem už bych neriskla, jednou stačilo.....
14. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Blondy-jasně,chápu.A tvůj muž tady bude s tebou nebo přijede až k porodu? Přece jen je to trošku z ruky :wink:
14. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.