• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy, nene, je v It, přiletí na vánoce a pak pár dnů před plánovaným TP a nějaký den tu zůstane. Tak uvidíme jak to vyjde :slight_smile:
14. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Libuško :frowning2: , teda holka ty sis zase takhle vytrpěla chudinko, to mě mrzí, ale máte to obě za sebou a snad už bude všechno v pořádku.Hlavně ať je Laurinka zdravá a už vás nestresujou žádnýma špatnýma zprávama.Odpočívej a opatrujte se.
Lauriiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: holka moje zlatá já mám radost.Tak to je fakt super, moc moc držím palce, aby to vyšlo,mám takové tůšo, že to vyjde, ale nic nezakřiknout, tak se do toho opřete a za chvíli je z šištičky mimísek.Tak tfuj tfuj tfuj.
Nany, na tebe jsem zvědavá, myslím, že by to mohlo konečně vyjít, když bude ten ježíšek :slight_smile: Moc moc moc držím.
Co vůbec Kali dlouho tu nebyla :fearful:
Kopreti k dr jdu 21. k mému, ale on se střídá s jednou doktorkou a ta tam bude ve středu, tak si chci zajít k ní, chci se nechat prohlédnout i od ní, a když bude vše o.k. tak chci jít normálně do vánoc do práce, dr by mě asi nechal už od pondělka doma.Tak proto jdu už ve středu, jestli si tedy dodám odvahu.
Lancy a co ty?
Jinak v té Vídni jsme nenakupovali, vůbec jsme nebyli po obchodech toho mám za celý rok plné zuby,jen tak jsme si procházeli Vídeň, zašli si na Sacher, na vídeňský řízek(mňam mňam) a nasávali vánoční atmosféru. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojte holky :grinning:
Po prodlouženém víkendu sem opět doma :grinning: Dnes mi začalo bolet bříško, tak do dvou dnů očekávám MS :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Lin: Gratuluju k Michálkovi :grinning:

Kopreti: vím že zatím pšt, ale gratuluju :grinning:
14. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Libuško: To je teda mazec :frowning2: Hlavně, že ste to přežily v pořádku :wink: Teď už bude dobře :grinning:
14. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak už mě tak dvě tři hodky píchá vlevo v podbřišku...tak že by mi už padalo vajíčko z levého vaječníku? no mám fakt radost, že to zabralo.....jen aby se neuvolnily obě vajíčka a nebyla to dvojčata..... :grinning:

dneska jsme měli focení, jedné holky pro přítele k vánocům, tak výsledek perfektní, tak mám ted zase dva dny co dělat...
14. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
Úterý 15. prosince

miminka:
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm

těhulky:
25/4: Blondynka400, 27 let, snž od 1/09, kyselina listová, TP: 29.1. 2010
29/5: Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, kyselina listová, TP: 3.2.2010
19/6: Majatob, 22 let, snž od 6/09, TP: 3.3.2010
23/6: Kramlinka 88:Lucie 26,snž od 03/09, TP: 2.3.2010, dalsi poradna 21/12 v 11hod.
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 27.7.2010, další kontrola 22/12
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009
9/12 : Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová, TP 21.8.2010,1. kontrola 21.12

snažilky:
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ............................................ 25 DC,kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/nany1233
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,............................................ 8 DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 28 let, snž od 5/09 ....................................... 29 DC, kyselina listová
http://www.fertilityfriend.com/home/25774e
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .................................. 22 DC, Calibrum
Kacabacka: 25 let, snž. od 08/09......................................... ?? DC, kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž. 03/09, 22.9. revize...................... 40 DC, ac.folicum
laurinka.22: 22 let, snž. od 10/09......................................... 16 DC, GS Mamavit
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

Dobré ráno dámy, dneska jsem tady první.........koukám do tabulky....
kali.kal: nechystáš vánoční překvapení?
eli: MS ještě nedorazila?
15. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
dobré ránko kočky,

lauri gratuluji k dobrým zprávičkám, tak teď už to bude vše OK :slight_smile:
15. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
aja: děkuji.....no snad no, ale věřím tomu.........včera večer jsme se snažit nemohli, byli jsme úplně k.o., tak dneska ráno aspoň..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko holky,
je dobře,že to tady tak skoro všem vychází podle svých představ.Já jsem od včerejška úplně mimo.Manžel mi včera ráno řekl,že má asi nějaké problémy.Už týden ho bolí podbříšek a varle,teplotu nemá ani tam nemá známky zánětu,alespoň je nevidím,tak mám hrůzu,co pak se s ním děje.Dívala jsem se na net a mám strach,aby neměl nějaký nádor a stím spojenou neplodnost.Objednala jsem ho k dobrému urologovi,tak zítra ráno tam jedeme.On totiž celé dny sedí v autě,tak mám strach aby se tam něco nedělo.Je to opravdu hrozný pocit beznaděje,když člověk chce plánovat rodinu a vše ostatní už má zařízené,tak příjde nějaký problém a vše to zkomplikuje.Mám strach,že za to můžu sama,pořád jsme na něco čekali,až bude to či ono a teď mám obavy,aby nebylo pozdě.Hrozně se o něj bojím.Nevím,co dělát,ty minuty se tak šíleně vlečou,asi to do zítřka nevydržím.Člověk by si měl vážit svého zdraví a toho co má.
15. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Lauri: Já zatím nic nechystám :frowning2: Mám trochu delší cykly než je průměr, takže na závěry je ještě brzo :wink: A jak už sem psala, píchá mě v podbříšku a mám klasické příznaky přicházející MS, takže tak :frowning2: Ale rok 2010 je náš :grinning:
15. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
lancy: to mě strašně mrzí......ale musíš do zítřka vydržet, třeba nepůjde o nic vážného. ale je dobře, že ti to manža řekl, aspon to můžete řešit. já když neměla ovulku, taky jsem se bála, že je vše ztraceno a stačila pomoc doktora a bude to dobrý.........moc držím palce a pak dej vědět, jak jste dopadli....
kali: no jo, ale já na tebe sázím a držím ti palce......
15. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Pekne rano :wink:

lauri: pokud Te picha v podbrisku, je to dobry znameni, znam to... :wink:

kali: tys mela dovcu ? jeste nehazej flintu do zita :slight_smile:

lancy: tak ty myslis pristi mesic :sweat_smile: mohu Ti rikat "Sybillo"

Tak ted tu ctu o tvym manzovi... :unamused: nemaluj certa na zed, dokud ho neuvidi Dr. MM takovou prohlidku absolvoval pred spg - byl z toho docela mimo, ale vse OK. Taky porad nekde cestuje.. Hlavne negoogluj a radsi se zabav fyzickou cinnosti :slight_smile: Ale chapu Te..Ja mela porad problemy se zaludkem a jicnem a nez mi rekly vysledky v IKEMu, tak jsem lezla po zdi hruzou, ze mam min.nador :rolling_eyes:
Jinak me taky pekne s..e, ze kdyz clovek konecne potka nekoho s kym chce mit deti, ma kde bydlet apod., tak prijde naka jobovka. Asi jsme moc zodpovedny :rolling_eyes:
Me vcera dorazila kamoska, volala mi, ze jeji o 5 let ml.bratr, vecne zhulenej, momentalne bez prace (jak ona dodava: s dirou do pr..e) ceka v cervenci dite. Prej ta jeho presala brat prasky kvuli spatnejm jaternim testum a najednou bum. Navic ona porad huli :angry:
Preju Ti, aby Vam dobre dopadlo :slight_smile: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Lauri-díky.Doufám,že to snad nebude nic vážného,ale jako zdravotník jsem tak zdeformovaná,že myslím na to nejhorší...
Kali-souhlasím s tebou, příští rok je náš a jestli ne,tak by to tedy byla jedna velká nespravedlnost.Musíme věřit.
15. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
lancy, na nejhorší nemysli. To bude dobré, hlavně, že to řekl. Někteří chlapi jsou v tomhle hrozní a řeknou až když je pozdě... Já jsem o manžela taklhe málem přišla kvůli v pdostatě naprosté banalitě, ale pořád mi tvrdil, že mu nic neni a to už jsem do něj 14 hučela, protože jsem viděla, že se něco děje a pak to bylo snad v poslední minutě....

lauri, tak ot je dobré znamení. To ovu akorát probíhá. Jinak i po clostíku se většinou uvolní jeden folikul a max budeš mít dvojčátja, to tu ještě nemáme :grinning:
15. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Blondy-taky dík.Já se snažím na to nejhorší nemyslet,ale víš jak to je.Blondy,chtěla jsem se tě zeptát:dr.mi napsal HA na úpravu cyklu,jen na krátkou dobu a taky jsem hodně slyšela,že hned po vysazení holky otěhotní.No ale teď jak máme ty problémy,tak jsme to chtěli zase zkusit.Myslíš,že můžu HA vysadit v půlce cyklu a hned se začít snažit? Já vím,že to asi nebude nejlepší,ale začíná mě to všechno nějak znervózňovat,rozumíš mi.Chci se na to dr.zítra zeptát,ale ty seš tady taky náš dr.tak co si o tom myslíš?
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
holky, tak to jsem ráda, mně doktor taky říkal, že ovu poznám, že mě bude bolet podbřišek......no včera jsme měli večer to focení, tak jsem to moc nevnímala, ale píchalo mě pořád vlevo, tak říkám, padá mi levé vajíčko :slight_smile: a dneska mě tak celý podbřišek tak divně bolí, různě tam píchá......no nikdy jsem to nezažila, je to pro mě nové...
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Lancy, ježiš to mě mrzí, že máš takovouhle starost, věřím ti,že jste z toho špatný, to by byl asi každý, každý má strach z nejhoršího.Ale věřím, že to nic nebude.Mohl se jen nějak skřípnout v trenýrkách nebo v riflích a to je pak asi nepříjemný, určitě to nic nebude.Držím palce a zítra na tebe budu myslet, dej pak hned vědět.
Lauri, tak že by?Tak to jste si to ráno určitě krásně užili a spermijky už plují tam kam mají a číhají na to tvoje vajíčko :grinning:
Nany, máš pravdu taky znám holku co je v pátým měsíci a pořád hulý a když se jí zeptáš jestli to náhodou nevadí, tak ona odpoví, že jí ne, blbka no, nezodpovědná :angry:
Kali, tak uvidíš, to že tě bolí podbříšek nemusí znamenat, že ms dorazí, no ne :wink: , tak držím palce :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
lancy, v půlce cyklu HA určitě nevysazovat, to umí nadělat pořádnou paseku....
Každopádně osobně si myslím, že brát HA pro úpravu cyklu je blbost. Sice vím, že to někteří doktoři praktikují, ale podle mě to nic neřeší.... Po HA někdo otěhotní rychleji proto, že jak jsou vaječníky nějakou dobu utlumené a pak můžou pracovat, jde to pak lépe. Ale řekla bych, že je větší procento holek, které mají po vysazení HA spíše problémy...
Měla jsi vůbec udělaný hormonální profil? Prokázanou ovulku? Jestli už jsi to psaal, tak se omlouvám, nepamatuji si to :sweat_smile:

lauri, no ono to bolí jak se z toho folikulu vylije do bříška ta tekutina :wink:
15. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Blondy-já jsem teď jakoby 8 DC,to tedy není půlka cyklu,ale i tak mám strach vysadit,jak říkaš ty.Hormonální profil ani ovulku jsem neměla dělanou.Dr.mi to nijak nenutil,spíše já jsem to chtěla,páč spousta holek hned otěhotněla po vysazení.Beru to druhej měsíc a dál už nechci.Víš,já jsem dřív vysadila HA a rok se jakoby čistila a pak to vůbec nešlo,tak jsem si říkala,že by to sna d mohlo být lepší.A taky jsme měli nějaké rodinné problémy,tak jsme ani těhu být moc nechtěla. Jak říkám,když to člověk odkládá,tak to pak stojí za prd :cry:
Lussy-pořád nějaké starosti,už mě to se.e!! Já už chci být taky těhu a řešit tady s váma třeba kočárky!!
15. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
lancy, já být tebou bych to fakt dobrala, těch pár dní to už vydržíš....
Já být tebou bych se pak zaměřila na to,zda máš skutečně ovu. Můžeš i sama BT a ovu testy a když se ti nebude něco zdát, tak to pak řešit jako laurinka.... Člověk někdy zbytečně čeká a přitom se to dá krásně řešit, jen zjistit, kde je problém :wink:
15. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
zrovna na mém případě jde krásně vidět, jaké problémy jde mít, jak je blbá HA v mém případě ale i jak to jde řešit......než brát HA a pak vysadit a chtít být těhu, je podle mě lepší užívat ten clostilbegyt, co jsem měla já.....sice nevím, jestli budu těhu, ale ovu je ukázková, už se tady kroutím, jak to bolí......ale jsem za to ráda. clostil taky utlumí činnost orgánů a pak vyvolává ovulku, sice je to chemie, ale mně to zrovna nevadí, nejsem nějaká citlivka a jsou horší věci.....takže tak.
lussyn: no jo, bylo to takové fajn, ale nechci na to moc myslet, abych to nezakřikla.....zítra jdu na poledne znova na tu gyndu, tak jsem zvědavá, co mi doktor řekne......
15. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Blondy-dík.Asi to fakt doberu a pak se uvidí,hlavně aby ten můj manžílek byl v pohodě.A pak budu nejšťastnější člověk na světě.
15. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
lauri, no on není clostík vhodný pro každého, to je potřeba určit dle hormonálního profilu.... Existují i jiné cesty :wink:

lancy, taky si myslim, že to je teď nejdůležitější :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Lancy :frowning2: neboj co nevidět z tebe bude těhulinka, moc ti to přeju.Samé starosti tento rok, viď.Za chvíli už ale končí a ten následující už bude dobrý to už nás čekají jen samá pozitiva a sociální jistoty :grinning: Já bych tu HA klidně přestala brát teď nedobírala bych ji, znám plno holek, které se tak rozhodly, vysadili a za chvíli byly těhulky.
15. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
blondy: to je jasné, já ji taky neposílám k doktorovi, aby si o něj řekla. jen z pohledu mě a mého doktora je toho lepší řešení. sám mi řekl, že spousta doktorů by mi napsalo HA a pak by čekali......
15. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
laurinka, to soulhlasím. Je to dnes taková moda, nepravidelný cyklus, nemůžeš otěhotnět, na na 2 měsíce HA a je to :angry:
15. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
lussy, ale fakt je lepší dobrat to platíčko, jinak si můžeš tělo pěkně zblbnout.... Zvlášť jestli lancy měla předtím s vysazením problémy :wink:
15. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
já se tedy s HA přidávám k názoru blondy - určitě HA dobrat až do konce měsíce...

jinak já jsem si ráno vyzvedla CD, co jsem v neděli vyhrála v rádiu, tak te´d poslouchám vánoční písničky od Ledeckýho a čumím do blba a nic nedělám :slight_smile: tomu říkám pracovní morálka :wink:
15. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
vánoční pexeso

15. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdu se na vás juknout konečně obě spí tak mám chvilku a manžel má dneska stěhování.
Tak vyřídím to nejnutnější a jdu si lehnout.
včera v noci jsem porušila snad všechny pravidla správného kojení.
Šlo to šlo ale pak padla 1 hodina a obě byli vzhůru sabču jsem neustále posílala lehnout do pokojíčku a vždy přišla zpět tak jsem ji nechala at leží s námi v posteli a začala utlačovat lauru ta začala ječet . Takže jsem sabču znovu poslala do pokoje.
no pak usla do toho laura zase ječela a takhle to probíhalo do 4hodin do rána.
Pak obě usly a když jsem přenášela lauru do postýlky tak se opět probrala a chtěla k prsu ale netahala tak zase jo a zase ne.
Takže mi došly nervy, nechala jsem ji v posteli vytáhla odsávačku odsála 50ml vrazila to do láhve a dala jsem ji to přes cumel.
Prostě už jsem to nezvládla. Pak krásně spinkala až do 8hodiny a já se trošku vyspala.
No mazec takže jdu rychle něco naspat kdyby se to dneska náhodou opakovalo.
15. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.